شنبه ۰۵ مهرساعت ۰۳:۱۱Sep 2020 26

جدیدترین‌های «رفع موانع تولید»

 
دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : تغییر قیمت های جهانی سنگ آهن و گندله تاثیر چندانی در قیمت های فروش محصولات فوق نداشته است و فقط افزایش یا کاهش قیمت های شمش فولاد خوزستان، در قیمت های فروش این محصولات تاثیر داشته است ...
زنگ خطر   ۵ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، میثم سلیمانی سرپرست اداره کار گلپایگان در جلسه شورای سرمایه گذاری و رفع موانع تولید شهرستان گلپایگان که در فرمانداری این شهرستان برگزار گردید کارگران را راحت طلب خواند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون دادستان کل کشور گفت: قوه قضاییه آمادگی دارد که تمامی پرونده های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور را طی 6 ماه با حکم حکومتی رفع و رجوع کند.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمدتاکید کرد: شیوع کرونا ویروس سبب تاخیر در اجرای پروژه فسفات چرام شد. به گزارش فانوس زاگرس، سید حشمت الله صمیمی دوست در نشست مشترک ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه اشتغال شهرستان چرام اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- دبیرکارگروه ملی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: فعالان بخش خصوصی برای اعلام چالش ها صرفا به یک نشست اکتفا نکنند و برای رفع مشکلات زیرساختی و حقوقی اقدام، پیگیری و مطالبه گری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۵۹    
به منظور رفع موانع تولید، رئیس کمیته حمایت قضائی از تولید و سرمایه گذاری قوه قضائیه، رئیس خانه صنعت و معدن ایران، دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور و روسای کمیسیون های اقتصادی و صنایع مجلس از کارخانه روغن گلناز و گروه صنعتی لاوان در کرمان که با مشکلات زیادی مواجه هستند، بازدید به عمل آوردند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - صبح امروز در نشست های جداگانه ای با حضور مهندس وحید میرزایی مدیرعامل و جمعی از مدیران این شرکت، موانع و مشکلات حوزه های مختلف مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مشکلات صنعتگران و تولید کنندکان شهرستان چرام در نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۵۶    
مشکلات صنعتگران و تولید کنندکان شهرستان چرام در نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۴    
کرمان - ایرنا - سرپرست استانداری کرمان با تاکید بر اینکه برای رفع موانع تولید باید بر اساس یک نظر کارشناسی تخصصی مشخص شود چه عواملی موجب تعطیلی واحدهای تولیدی شده است گفت: یکی از مشکلات موجود در مسیر تولید این است که واحدهای کارشناسی قوی در اختیار نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۰    
کرمان - ایرنا - دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور با اشاره به اینکه برخی بانک ها حکم قضایی را برای پرداخت تسهیلات درخواست می کنند گفت: مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با توجه به منویات مقام معظم رهبری و قوانین تولید کشور لازم الاجرا است لذا هیچ دستگاهی نباید با آن مخالفت کند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است، تولید کشور باید صادرات محور باشد. *** رفع موانع تولید به گزارش خبرگزاری صنایع ، عزت اله اکبری تالارپشتی با بیان اینکه ما در مجلس شورای اسلامی و به ویژه در کمیسیون صنایع و معادن در خدمت کسانی که موانع تولید را برمی دارند هستیم، اظهار داشت: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۲    
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صمت گفت: یکی از مشکلات تولیدکنندگان با بانک ها این است که نسخه ای از قرارداد تسهیلات را در اختیار تولیدکننده قرار نمی دهند و بیش از 90 درصد تولیدکنندگان ما از ابتدایی ترین حقوق خود محروم هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۹    
کرمان- کارگروه رفع موانع تولید به منظور رسیدگی به مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی و صنعتی در همه استان ها تشکیل شد تا با تسهیل شرایط، گره ای از کار تولید باز شود اما بانک ها در مسیر اجرای مصوبات این کارگروه بهانه تراشی می کنند.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران از عملکرد بانک ها انتقاد کرد و گفت: بانک ها به اقتصاد کشور خدمت نمی کنند چرا که به سربازان جنگ اقتصادی که بدهی دارند مهلت نمی دهند و این می تواند موجب آسیب هایی جبران ناپذیر شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا - دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: اگر یک دستگاه خاطی با ترک فعل موجب تعطیلی یک واحد تولیدی و بیکاری شد، باید تبعاتش را بپذیرد .
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان چرام با حضور سید حشمت الله صمیمی دوست معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مدیران استانی و سرمایه گذاران بخش خصوصی در چرام برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دبیر کارگروه رفع موانع تولید کشور با انتقاد از رفتار بانک ها افزود: متاسفانه شاهد هستیم تولیدکنندگان ما در شبکه بانکی حتی نسخه ای از قرارداد ها خود را ندارند چه برسد که بخواهند کار آنها را تسهیل کنند. تولیدکنندگان از کوچکترین حق قانونی خود هم محروم هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد تسهیل رفع موانع تولید کشور: مصوبات کارگروه رفع موانع تولید برای همه دستگاه ها نافذ و اجرائی است و در صورت تخلف دادستانی ورود کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی سعیدی گفت:علی رغم تمامی مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و نامه نگاری ها و پیگیری ها از استان تا این لحظه در بحث کلان و کشوری هیچ اتفاقی صورت نگرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۰    
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صمت گفت: اولویت کشور تولید است که به دنبال آن تامین اجتماعی، مالیات، اشتغال، اقتصاد و ... را خواهیم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور تولید را مساله اصلی کشور دانست و گفت: هیچ کس حق ایجاد اختلال در روند واحدهای تولیدی را ندارد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ن رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: بانک ها دارند به اقتصاد کشور خیانت می کنند، چرا نباید به سربازان جنگ اقتصادی که بدهی دارند، مهلت بدهیم؟ "سیدعبدالوهاب سهل آبادی" امروز سوم مهرماه در جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان کرمان اظهار کرد ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور با گلایه از عدم حضور برخی از مدیران در جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان کرمان تصریح کرد: مصوباتی لازم الاجراست که اعضای کارگروه در جلسه حضور داشته باشند و در غیر این صورت تخلف است و جلسه آینده بررسی خواهم کرد و در صورتی که مدیران حضور نداشته باشند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۴:۰۲    
بازدید سرگرد اصلی بیگی فرمانده سپاه شهرستان قزوین از شرکت الکترو مبدل آرمان جهت رفع موانع تولید این کارگاه صورت پذیرفت
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
امین امینیان روز چهارشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این شهرستان با بیان اینکه مشکلات پیش روی تولید، عدم هماهنگی و مقررات زاید در دستگاه ها و پروسه ها و فرایندهای طولانی مجوز است افزود: چگونه است که برای ساخت ویلا در عرض کمتر از یک روز استعلام صادر می شود اما برای احداث واحد تولیدی پس [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با تشریح جزئیات جلسه امروز این ستاد در مورد سرمایه گذار ورشکسته در صنعت فرش، گفت: موضوع به سازمان بازرسی کل کشور منعکس شده و امیدواریم بتوانیم با حداکثر مساعدت، تخفیفات قانونی را برای این کارخانه اعمال کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۵۶    
آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا گفت: بانک ها با ارائه تسهیلات کم بهره و سرمایه در گردش، برای رفع موانع و تحقق جهش تولید در کارگاه ها و واحدهای صنعتی همکاری کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان سمنان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به صورت موردی بررسی و برطرف شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای جلب اعتماد بخش خصوصی از ظرفیت های قوه قضائیه برای اجرای مصوبات استفاده می کند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۱    
عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس به همراه سید مهدی حسین نژاد معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور اقتصادی خود و اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان از 4 کارگاه تولیدی در منطقه سیاه سنگ و خرمدشت بازدید کردند.
خانه صنعت و معدن خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۳    
کارگروه رفع موانع تولید با بررسی مشکلات چهار واحد تولیدی و خدماتی در خانه صنعت ،معدن و تجارت خراسان رضوی تشکیل جلسه داد در این جلسه که با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی استان چهارشنبه دوم مهر برگزار شد، مصوبات لازم برای رونق تولید و گره گشایی از مشکلات این شرکتها صادر شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- در بیست و چهارمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان درباره نحوه پرداخت و معرفی پرونده های واحدهای تولیدی معرفی شده به بانک های عامل برای دریافت تسهیلات رونق تولید و جانمایی برای نمایشگاه تولید و ساخت داخل بحث و مصوباتی اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: بانک ها مدعی هستند که بیش از تکلیف قانونی، تسهیلات سرمایه در گردش پرداخت کرده اند اما این آمار به هیچ عنوان صحیح نیست.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سید حسن قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان صبح روز سه شنبه به کاشان سفر کرد. به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان، این سفر در راستای بررسی کیفیت اجرای مصوبات سفرهای پیشین و تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان کاشان انجام شد. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قرچک به ریاست حبیبی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با محوریت بررسی مسائل و رفع مشکلات پروژه احداث دهکده سفال و بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته، ارائه گزارش عملکرد شش ماهه اقتصادی ادارات ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۸۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری از معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی خود خواست جلساتی را با صاحبنظران بخش تولید برگزار کند تا از این طریق موانع و چالش های پیشروی تولید شناسایی و راهکار ارائه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۵    
نشست بررسی چالش های پیشرو مجموعه لاستیک بارز سیرجان با اساتید رشته مکانیک دانشگاه های مطرح کشور ظهر امروز به منظور بررسی و رفع موانع تولید این گروه صنعتی، در محل دانشکده مکانیک دانشگاه تهران برگزار شد.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
10:30 AM 1399/07/01 تعداد بازدید: 2 نشست رفع موانع تولید پرورش ماهی درقفس استان هرمزگان با حضور مدیر کل شیلات هرمزگان، معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان، نماینده منطقه آزاد قشم، نماینده امور اراضی جهاد کشاورزی استان، نماینده بانک کشاورزی ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون ویژه جهش تولید گفت: طرح هایی برای رفع موانع تولید و بهبود فضای کسب و کار نیز تهیه شده و کمیسیون ویژه جهش تولید در حال بررسی دقیق این طرح ها است.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: بر اساس اعلام آمادگی معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی، مجوز ایجاد ناحیه صنعتی بخش شاهرود صادر می شود. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خراسان شمالی- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: بانک های عامل، سازمان تأمین اجتماعی و امور مالیات بدون دریافت مجوز از کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان حق تملک واحدهای تولیدی را ندارند.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
غلامرضا بابایی در گفت و گو با کردپرس افزود: از این تعداد، یک هزار و 131 نفر مربوط به احیای واحدهای تولیدی، پنج هزار و 28 نفر در حوزه افزایش ظرفیت واحدها و یک هزار و 701 نفر مربوط به اتمام طرح های بالای 60 درصد بوده است . ...
وضعیت شاخص رقابت پذیری در ایران در نشست اخیر کمیسیون بهبود محیط کسب و کار و رفع موانع تولید اتاق مورد بحث و بررسی قرار گرفت؛ به اعتقاد فعالان عضو این کمیسیون، کفایت های بازارهای مالی به ویژه بازار سرمایه ، نظام آموزشی کشور ، نظام بهداشت ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار ایلام از جذب 100 درصدی تسهیلات بخش تولید در استان ایلام خبر داد و گفت: از تمامی ظرفیت های قانونی در راستای رفع موانع تولید استفاده می شود. به گزارش خبرنگار مهر ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یزد- کلانتر، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت یزد با اشاره به تفاوت اقدام به پولشویی و تلاش برای رفع محدودیت ها و موانع تولید، گفت: باید شرایط فشار و محدودیت را از اقدامات ضدتولید جدا دانست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
گروه شرکت ها : مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت دخانیات ایران گفت: علاوه بر اینکه با تبدیل وضعیت 261 نفر از نیروهای روزمزد پایداری اشتغال را حفظ کرده ایم، برای ارتقای سطح تولید و افزایش میزان فعالیت خطوط نیز اقدام به جذب و استخدام 110 نفر نیروی جدید کرده ایم ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بانک اقتصاد نوین با انتشار اطلاعیه ای در سایت کدال، نتیجه مزایده واگذاری بخشی از املاک و مستغلات یکی از پروژه های این بانک را اعلام کرد ...
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مشترک کارگروه اشتغال سرمایه گذاری و رفع موانع تولید با حضور دکتر بگی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و معاونین در سالن جلسات فرمانداری به ریاست محمود مسلم زاده فرماندار شهرستان خوانسار برگزار گردید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
بیست و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید سیستان و بلوچستان در استانداری برگزار شد.