شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۰:۵۴Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منوریل»

قم فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می آید کشمکش های مدیران استاد تمامی ندارد و قرار نیست پروژه تقاطع کیوانفر در مسیر اصلی خود حرکت کند.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۹:۴۱    
عباس ذاکریان معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم در یک گفت وگوی مفصل و خواندنی از چالش های خودرومحوری و عقب گرد حمل ونقل عمومی قم تا مترو و تراموا و سرنوشت منوریل پاسخ گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس کمیسیون عمران شورای شهر قم با اشاره به هزینه 700 میلیارد تومانی تکمیل منوریل قم گفت: منوریل پروژه ای است که از ابتدا دولت هزینه های آن را تقبل کرده و تا آخر نیز باید دولت تأمین کننده اعتبارات باشد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۱    
تقریباً شش سال از روزی که قرار بود منوریل کرمانشاه اولین مسافرانش را در فاصله 13 کیلومتری از میدان فردوسی تا میدان معلم، جابجا کند گذشته است اما بعد از تغییرات زیاد در شکل و اجرا، از این وعده تنها ستونهایی باقی مانده است که همچون دشنه بر پیکره شهر فرود آمده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه، از وقوع یک سانحه رانندگی منجر به فوت در شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد و 2 نفر هم زخمی شدند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۷:۰۰    
قم- شهر مقدس قم سالانه میزبان 23 میلیون زائر است که تعداد نزدیک به سهمیلیون نفر آنان نیز زائران غیر ایرانی هستند و از همین رو ایجاد زیرساخت های حمل ونقل و میزبانی از این زائران سازوکار خاص خود را طلب می کند.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۲۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ استاندار قم با اشاره به افتتاح 211 پروژه با اعتبار 5 هزار و 376 میلیارد ریال در هفته دولت، از تمام تلاش مدیریت استان برای به پایان رساندن فاز نخست خط A متروی قم تا پایان دولت تدبیر و امید خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه حالا 9 سال از شروع پروژه قطار شهری کرمانشاه می گذرد، پروژه ای که ابتدا بصورت منوریل طراحی شد و بعدها با تغییراتی به صورت قطار شهری درآمد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سرنوشت ابرپروژه کاغذی کریدور گردشگری بیستون – طاقبستان به تعیین یک سناریو با توجه به اعتبارات موجود گره خورده و آینده نامعلومی در انتظار آن است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۰    
در این بسته خبری از نوسازی شهرود تا بررسی مشکلات حوزه شوراها و شهرداری ها در کمیسیون عمران مجلس و تکمیل "کوچه باغ زندگی" را بخوانید.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر فرامرز رحمتی زاده اظهار داشت: سبز کردن پایه های منوریل با استفاده از پوشش گیاهی بنا به دستور دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه و مهندس عیساییان معاون خدمات شهری در دستور کار پرسنل فضای سبز منطقه یک قرار گرفت. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
پروژه عجیب منوریل قم در ابتدا با تلاش مسئولان و حمایت های دولت پیشین تا حدی پیش رفت اما به مرور با تغییر دولت به فراموشی سپرده شد و همچنان بلاتکلیف و نیمه کاره در سطح شهر رها شده است.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۲۰:۳۰    
شهر بیست/ مسائل و مشکلات مربوط به پروژه منوریل قم در کارگروهی با حضور متولیان و مسئولین دستگاه های ذی ربط در نهاد ریاست جمهوری مورد بررسی قرار گرفت.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مونوریل قم به عنوان اولین خط منوریل کشور به طول 4/7 کیلومتر و با 5 ایستگاه(در فاز اول) از سال 1388 آغاز به کار کرد.این پروژه تاکنون 220 میلیارد تومان هزینه داشته و برای نهایی شدن نیاز به بیش از همین میزان اعتبار دارد ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۴    
عکاس: محمدعلی مریزاد/ تسنیم
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر قم از تعیین تکلیف مونوریل در جلسه هیئت دولت خبر داد و گفت: تعیین تکلیف مونوریل در جلسه هیئت دولت در دستور کار قرارگرفته و سه هفته زمان برای مشخص شدن منابع تکمیل مونوریل در قم اختصاص داده شده است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کردپرس، محسن ارجمندی امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: منوریل کرمانشاه در مجموع به طول 13 کیلومتر در محدوده میدان معلم تا میدان فردوسی است که به دو فاز تقسیم بندی شده است. ...
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پروژه های عمرانی در قم آن طوری که مسئولان وعده داده بودند در سال 98 جلو نرفت به طوری که پروژه هایی مانند منوریل و فرودگاه در بلاتکلیفی محض به سر می برند.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس به نقل از فارس، فضل الله رنجبر در خصوص آخرین وضعیت پیشرفت های فیزیکی پروژه قطار شهری، اظهار داشت: قطار شهری کرمانشاه با تغییری که از منوریل به قطار شهری داشته در بخش های از کار خیلی خوب پیش رفته است. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- پروژه قطار شهری کرمانشاه در سال 93 با تغییر سیستم، از منوریل به قطار شهری تبدیل شد و همان زمان مقرر گردید 6 کیلومتر از مجموع 13 کیلومتر طول مسیر به صورت زیرزمینی اجرا شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۵:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
شهردار قم آخرین وضعیت پروژه های منوریل و مترو قم را تشریح و از مکاتبه با رئیس جمهور برای تعیین تکلیف منوریل خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۹    
شهردار قم نسبت به کاهش اعتبارات عمرانی طرح مترو و منوریل قم در بودجه ملی 99 ابراز نگرانی کرد.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۲:۳۳    
به گزارش خبرنگار کردپرس، اتمام پروژه منوریل کرمانشاه نزدیک به دهه است که به عنوان دغدغه اصلی مسئولان این استان تبدیل شده است. براساس اعلام برخی از متولیان امر این پروژه که هزینه های ابتدایی آن نزدیک به هزار میلیارد تومان بود و بعد از آن هم از محل اعتبارات ملی و استانی اعتباراتی بدان تزریق گردید ...
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۱:۲۹    
به گزارش خبرنگار کردپرس، در هر انتخاباتی چه در مجلس شورای اسلامی، چه ریاست جمهوری و چه شورای شهر، چهره شهر کرمانشاه و دیگر شهرها در زیر هزاران هزار پوستر، بنر و دیوارنوشته بسیار زشت می شود و نمای شهرها یکپارچه تبدیل به تابلو اعلانات می شود. ...
روزنامه باختر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
منوریل کرمانشاه در حقیقت به آئینه دق مردم تبدیل شده است ، بنابراین از منوریل دوم کرمانشاه حرفی نزنید. خبرهایی مبنی براجرای پروژه کریدور گردشگری تاق بستان بیستون قرار است در مسیری 30 کیلومتری بین این دو اثر ارزشمند اجرا شود ، پروژه ای با هزینه بسیار بالا که تحقق آن عملی به نظر نمی رسد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی روز سه شنبه در مراسم تجلیل از تلاشگران قطار شهری تبریز با بیان اینکه این خط تا پایان آبان ماه جاری به دست رئیس جمهوری به بهره برداری می رسد، افزود: در کنار تعریف و تمجید از کارهای انجام شده باید کاستی ها هم مطرح شود ...
قم فردا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۹:۰۴    
قراردادی مشخص در ابتدای امر در خصوص متروی قم منعقد شده بود اما به دلیل اینکه سهم مترو در بخش منوریل هزینه می شد ساخت مترو عقب ماند و چندین سال پرداختی مورد نیاز قرارداد مترو به حساب پیمانکار مترو واریز نشده است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- استاندار قم با اشاره به برنامه استان برای احداث شهرک زائر گفت: احداث چنین شهرکی در قم می تواند روند توسعه استان را بهبود و جان تازه ای به طرح مونوریل دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار قم گفت: برنامه داریم که در صورت امکان شهرک زائر را در استان راه اندازی کنیم که ضمن اینکه این شهرک پذیرای زائرین کم توان قم خواهد بود به گونه ای مکان یابی شده که می تواند منوریل را هم از حالت فعلی خارج کرده و فعال کند.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش تهران پرس،علی امام مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، با اشاره به اینکه در طرح جامع حمل و نقل ریلی شهر تهران در سال 87 ، هشت خط داخل شهری و چهار خط اکسپرس برای پایتخت در نظر گرفته شده بود ولی در تصویب طرح توسط دولت در سال 87، فقط 7 خط تصویب ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: راه توسعه متوازن و پایدار کشور توجه به روستاها است و این اقدام جلوی مهاجرت روستاییان به شهرها و گسترش معضلات حاشیه نشینی را می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۲۰:۵۴    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم گفت:با توجه به بودجه ای که تعریف شده است، امکان تغییر کاربری منوریل قم وجود ندارد. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم ...
قم فردا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۷:۳۱    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم با اشاره به احداث پارکینگ طبقاتی در ضلع شرقی حرم مطهر، گفت: پروژه منوریل به دلایل مسائل حقوقی فعلا متوقف است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۰:۱۴    
مجرم سیاسی نداریم/ آمریکا در درک فرهنگ و تمون ایران ناتوان و بدفهم است/ واکنش جهانی به افزایش اورانیومذخیره شده ایران/ آمریکا موجب وفاق در ایران شد/هیچ راه برگشتی جز تکمیل منوریل قم وجود ندارد از عناوین روزنامه های امروز قم است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۷:۵۵    
شفقنا- معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با بیان اینکه در پروژه منوریل راه بازگشتی جز تکمیل آن وجود ندارد، گفت: نیازمند تکمیل اسناد پروژه منوریل هستیم و اگر نسخه پیچیده شده نهایی شود به پیمانکار ابلاغ می گردد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
قم - معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به مشکلات ناشی از افزایش قیمت در تکمیل مترو، از 56 درصد پیشرفت فیزیکی فاز یک این پروژه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۶:۵۱    
معاون شهردار قم با اشاره به پیشرفت 64 درصدی خط نخست مترو قم، از اتمام فاز نخست آن تا پایان سال 99 در صورت تأمین 50 درصد واگن ها از محل تولیدات داخلی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۵:۴۹    
مرتضی سقائیان نژاد شهردار قم امروز در نشست خبری که بیش از دو ساعت به طول انجامید پاسخگوی سوالات خبرنگاران در خصوص مدیریت شهری، اقدامات صورت گرفته در حوزه سرمایه گذاری، وضعیت اجرای پروژه های مهم شهری از جمله مترو و منوریل و... بود.
قم فردا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قم با بیان این که تعیین تکلیف پروژه های ملی باید با همکاری همه سازمان ها باشد،گفت: هیچ راه حلی جز بهره برداری از فاز اول منوریل نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
دادستان قم با بیان اینکه جلسات متفاوتی در استانداری و نهادهای نظارتی در خصوص پروژه منوریل برگزار شده است، گفت: همه پی گیر هستند که تصمیم درستی در خصوص پروژه منوریل گرفته شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۰۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
قم - استاد حوزه علمیه قم پروژه منوریل را همچون داغی دانست که مردم قم همواره با آن درگیرند، گفت: این پروژه باید به سرانجام برسد حتی اگر برای استفاده تفریحی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
شهردار قم با بیان اینکه طبق برنامه ریزی ها مقررشده منوریل تا میدان مطهری اجرا شود، گفت: در جلسه اخیر به ریاست رئیس مجلس مقرر شد 40 میلیون یورو برای خرید تجهیزات مترو قم در اختیار قرارگاه خاتم قرار گیرد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- شهردار قم از پیش بینی اجرای 890 پروژه در سال 98 در شهر قم خبر داد. به گزارش شفقنا، سید مرتضی سقائیان نژاد در دیدار با آیت الله مصباح یزدی، با تاکید بر اینکه حرکت شهرداری در قم بر مدار یک خط کش و نقشه راه است، اظهار کرد: در حوزه محیط زیست، فرهنگی ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۰۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
احداث منوریل قم که سال 88 آغاز شد و قرار بود 3 ساله راه اندازی شود و تاکنون نیمه کاره رها شده بود قرار است توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا تکمیل شود.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- در نشست بررسی مسائل و مشکلات تکمیل مترو و مونوریل قم راه اندازی مونوریل بار دیگر در دستور کار قرار گرفت. به گزارش شفقنا، رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست بررسی مسائل و مشکلات تکمیل متروی شهری و مونوریل شهر قم که در مجلس شورای اسلامی برگزار شد ، با اشاره به مشکلات تکمیل مونوریل قم ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۰۴:۵۵    
انگلیس قصد دارد منوریلی به طول 54 کیلومتر با سرمایه یک میلیارد و 400 میلیون یوروی در مصر بسازد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر قم با اشاره به برگزاری جلساتی برای تعیین تکلیف منوریل گفت: مقرر شد در زمینه ارزی نمایندگان مجلس پیگیری کرده و مدیریت شهری و شهرداری نیز در زمینه ریالی پیگیر باشند.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امکان ادامه پروژه قطار شهری در کرمانشاه وجود ندارد مردم نیوز : امید قادری با بیان اینکه مخالف عبور قطار شهری از محوطه شکارگاه خسرو هستیم، اظهار داشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۶    
استاندار مرکزی گفت: به منظور تسریع در اجرای طرح جامع حمل و نقل اراک و بهبود کیفیت هوای این کلانشهر احداث مترو و موارد مشابه نظیر ال آر تی، تراموا و منوریل باید تا 10 سال آینده از طرح جامع حمل و نقل این شهر حذف شود.