یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۱:۳۴Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهردار قم»

شهر بیست   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیر منطقه یک شهرداری قم با اشاره به پیش بینی عرض معبر 30 متری برای پروژه شهیدان برقعی از باقی ماندن تملک 9 پلاک از معارض های این پروژه خبر داد.
موج   ۱۰ ساعت پیش    
شهردار قم با صدور پیامی روز دانشجو را تبریک گفت.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۰    
شهر بیست/ سرپرست سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری با حکم شهردار قم منصوب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون شهردار قم گفت: با توجه به هزینه های بالای خریداری امکانات آتش نشانی، تهیه این حجم از تجهیزات از توان شهرداری خارج است و باید مدیریت استان در این زمینه کمک حال شهرداری باشد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قم از ساخت پل طبیعت بین باغ پرندگان و بوستان خضر نبی (ع) در قم خبر داد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم طی حکمی، مدیرعامل جدید سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم را منصوب کرد.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۴    
شهردار قم به مناسبت دهم آذرماه پیام صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها- شهردار قم گفت: ایجاد پارکینگ برای رفع مشکلات مردم در رأس تفاهم نامه شهرداری قم با مصلی قدس است و احداث این پارکینگ ضروری است.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: شهردار قم با با اشاره به اهمیت حمایت حاکمیت از شهرداری ها، بر لزوم ورود وزارت کشور در امر تأمین قیر شهرداری ها تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۹    
شهردار قم از ساخت بزرگترین پارک کوهستانی کشور در قم و پل طبیعت بین باغ پرندگان و این پارک خبر داد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم با اشاره به تکمیل پارک بازی غدیر و طی مراحل نهایی تله سیژ بوستان علوی از تکمیل پارک بازی 72تن تا پایان سال جاری خبر داد.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، دکترسید مرتضی سقائیان نژاد با محکوم کردن ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده، اظهار داشت: متأسفانه عوامل کوردل بار دیگر دشمنی و کینه دیرینه خود نسبت به نظام جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشتند و در آخرین اقدام شهادت شهید سرافراز محسن فخری زاده که از دانشمندان و افراد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار قم در پیامی بسیج را فراتر از یک سازمان و دارای تفکری برجسته و فرهنگی ریشه دار در تاریخ عنوان کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار قم گفت: با گسترش و شیوع ویروس کرونا 70 درصد مسافران ناوگان حمل ونقل عمومی کاهش پیداکرده و وسایل نقلیه عمومی که حمل ونقل دانش آموزان و مدارس را عهده دار بوده نیز به کلی از سیستم خارج شده است.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: شهردار قم گفت: مدیریت و کاهش هزینه ها به عنوان اصل مهمی در شهرداری قم پیگیری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - شهردار قم گفت: هیچ تردیدی در اینکه درآمدهای شهرداری قم در حال کاهش است وجود ندارد و این موضوع باید به صورت منطقی و به دور از احساسات مورد بررسی قرار گیرد و روش های صرفه جویی را نیز دنبال کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
شهردار قم با اشاره به افزایش هزینه های مدیریت شهری، لزوم منطقی بودن بودجه سال 1400 قم را مورد تاکید قرار داد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ استاندار قم و شهردار قم از بافت فرسوده و سکونت های غیررسمی منطقه شش شهر قم بازدید کردند.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار قم با اشاره به احداث پارک کوهستانی هزار هکتاری در قم، گفت: بزرگ ترین بوستان کوهستانی کشور متشکل از 9 بوستان در قم احداث می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۱۲    
حوزه/ شهردار قم با بیان این که گسترش فضای سبز یکی از اهداف اصلی شهرداری قم است، گفت: سرانه فضای سبز در قم به 20 متر رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- شهردار قم بابیان اینکه در 5 سال گذشته 103 پارک شهری در قم افتتاح شد، گفت: 7 بوستان بانوان در سطح شهر احداث شده که در سال 94 دو بوستان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شهردار قم گفت: در برنامه قم 1404 سرانه فضای سبز شهری باید به 27 مترمربع به ازای هر شهروند برسد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۰۳    
شهر بیست/ شهردار قم از سرمایه گذاری دو هزار میلیارد تومانی در بلوار پیامبر اعظم(ص) تا پایان سال جاری خبرداد و گفت: 60 درصد آن مربوط بخش خصوصی و تعاونی و 40 درصد سهم شهرداری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار قم با تاکید بر ضرورت مستندسازی تصاویر شهر در مقاطع مختلف گفت: تاریخ مصور یک شهر همین عکس هایی است که توسط هنرمندان تهیه شده و در آن سبک زندگی، فرهنگ شهروندی، چالش های شهری، آسیب ها، زیبایی ها و... وجود دارد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم با اشاره به تأکید شهردار قم در افزایش نشاط اجتماعی از تدوین 30 سرفصل از برنامه های شهرداری در حوزه ایثار و شهادت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران با اشاره برگزاری مراسم نکوداشت پنجاهمین سال تأسیس پردیس فارابی دانشگاه تهران گفت: استاندار و شهردار قم و رئیس دانشگاه تهران در این مراسم سخنرانی می کنند.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۵۸    
قم نیوز: شهردار قم گفت: کار کردن در شهر قم اعم از غرس یک درخت تا اجرای پروژه های عمرانی سبب افتخار و باقی صالحات است.
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۵    
اعضای شورای شهر و شهردار قم با اشاره به اینکه باید سیره وزندگی نامه شهدا را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم، تصریح کردند: یادمان شهدا بهترین روش برای فرهنگ سازی و معرفی سیره و روش شهدا به نسل جوان و آینده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون شهردار قم از تکمیل تاسیسات جمع آوری آبهای سطحی در قم خبرداد.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۰    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، احمد امیرآبادی فراهانی در مراسم رونمایی از 12 یادمان شهدای قم که باحضور خانواده شهدا، مسئولان مدیریت شهری و همچنین نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی درگلزار شهدای علی بن جعفر برگزار شد، ضمن تشکر از دکتر سقاییان نژاد شهردار قم و اعضایشورای اسلامی شهر قم ...
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
قم نیوز: شهردار قم گفت: کوچه و محله های شهر باید به نام شهدا مزین شود و یادمان نرود اگر دورهم جمع هستیم به برکت خون شهدا است، باید قدر و منزلت خون شهدا را بدانیم و از این موضوع غافل نشویم.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از قم ، نخستین سمپوزیوم ملی آثار حجمی و یادمانی شهر قم و آیین رونمایی از سردیس 12 شهید والامقام استان قم با حضور حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری و احمد امیرآبادی نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
شهردار قم با تأکید بر یادآوری تأثیر خون شهدا در امنیت کشور گفت: انتخاب 12 شهید برای ساخت یادمان آغاز راه بوده و یادمان 40 شهید شاخص شهر قم ساخته می شود.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
آیت الله علوی گرگانی گفتند: شهر قم از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و در همه زمینه ها استثنائی است و قم باید در مسائل فرهنگی و اخلاقی الگو باشد و این شهر را به الگوئی برای تمام شهرهای اسلامی تبدیل کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قم در نشست خبری، گفت: خط آهن متروکه اطراف میدان سپاه در تعامل با راه آهن به زودی جمع آوری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- شهردار قم با انتقاد از تصمیم وزارت راه و شهرسازی برای اختصاص زمین های 48 هکتاری به مسکن ملی گفت: این تصمیم کارشناسی نیست و قیمت زمین را برای طرح اقدام ملی مسکن دو برابر کرده است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - شهردار قم با اشاره به اینکه در پایان برنامه قم 1400 قرار داریم گفت: 92 درصد از برنامه های پیش بینی شده برای این طرح به اجرا درآمده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
شهردار قم با تاکید بر اینکه هنوز نزدیک به 59 درصد درآمد شهرداری ها از فروش تراکم است گفت: من قبول دارم این کار غلط است اما چاره دیگری نداریم؛ شهرداری ها ارگان های درآمدهزینه هستند و باید برای شهرداری ها درآمد پایدار تدوین شود تا بتوانیم از این مشکل نجات پیدا کنیم.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از قم ، آیین افتتاح بوستان یادمان شهدا و کاشت نهال به یاد شش هزار و 90 شهید استان قم با حضور آیت الله سعیدی نماینده ولی فقیه در استان و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س)، معاونین استانداری ، شهردار قم و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
نمایشگاه سالروز ورود حضرت معصومه(س) به قم با عنوان روز قم در حاشیه دیدار شهردار قم با آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس بانوی کرامت در صحن صاحب الزمان(عج) حرم مطهر افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
شهردار قم با اشاره به برنامه ریزی 500 برنامه با محوریت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان قم در ایام ورود حضرت معصومه سلام الله علیه به قم گفت: افتتاح بوستان زین الدین، افتتاح باغ پرندگان، افتتاح تقاطع سه سطحی ولی عصر و افتتاح پیاده رو خیابان انقلاب از مهمترین این پروژه ها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها_ شهردار قم با اشاره به اهمیت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: در پیاده رو خیابان انقلاب قم 12 یادمان از شهدای شاخص ازجمله شهید آیت الله سعیدی، شهید مطهری و شهدای شاخص نصب می شود.
خبرگزاری رضوی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۴۲    
قم- شهردار قم از افتتاح 12 پروژه کلان شهری با اعتباری بیش از 2 هزار میلیارد ریال از امروز تا 4 آذر میلاد امام حسن عسکری (ع) خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
شهردار قم با اشاره به ضرورت معرفی قم در همه ابعاد به مردم روز قم را فرصتی برای این موضوع دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه کشور در دیدار شهردارقم و رئیس شورای اسلامی شهر و تیم مدیریت شهری که ظهر امروز به مناسبت سالروز ورود حضرت معصومه(س) به قم و روز قم برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
کتاب رانندگی و برازندگی و مجموعه تصویری شهر نور با حضور استاندار و شهردار قم رونمایی شدند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
شهردار قم از ساخت پیست های دوچرخه سواری در همه مناطق شهری قم خبر داد و گفت: پیست دوچرخه سواری پردیسان تا سه ماه آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار قم بر لزوم شناساندن قم به جوانان تاکید کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۸:۰۲    
حوزه/ مرتضی سقایی نژاد گفت: در هر منطقه شهرداری قم یک مجموعه فرهنگی ورزشی را تا پایان سال به بهره برداری خواهیم رساند.