شنبه ۲۷ دیساعت ۰۳:۲۳Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار سهام»

تجارت نیوز   ۴ ساعت پیش    
شاخص کل بازار سهام در هفته گذشته 6 درصد افت کرد و به کف قبلی خود بازگشت، اما کارشناسان عقیده دارند بورس در جریان معاملات این هفته بهبود پیدا می کند.
دنیای معدن   ۷ ساعت پیش    
ارزش سهام عدالت در پایان معاملات این هفته کاهش یافت و ارزش سهام عدالت 500 هزار تومانی با کاهش 400 تومانی به 10 میلیون و 385 هزار تومان رسید. بر این اساس ارزش 60 درصد سهام عدالت قابل فروش به 6 میلیون و 231 تومان و ارزش 30 درصد آن به 3 میلیون و 150 تومان رسید. ...
تجارت نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بازار سهام در جریان معاملا هفته گذشته 6 درصد افت کرد و شاخص کل به کف قبلی خود باگشت، اما آیا بورس، فردا بهبود پیدا می کند؟
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در هفته اخیر، تغییرات ارزش معاملات کل بازار سهام در روزهای یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه صعودی بود.
بورس تهران برای سومین هفته متوالی نزولی بود و این بار نماگر اصلی بازار سهام با افت 6.2 درصدی مواجه شد. افتی که عمدتا به دلیل عقب گرد قیمتی در نماد گروه های بزرگ بازار رقم خورد. شاخص کل هموزن هم به افت 1.3 درصدی بسنده کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
شاخص بازار سهام در هفته اخیر بار دیگر یک روند نزولی را در پیش گرفت و شش درصد دیگر افت کرد. آیا این روند در هفته آینده ممکن است تغییر کند؟ آخرین اخبار چه سیگنال هایی برای بازار سهام دارد؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
در پایان معاملات این هفته از بازار سهام ارزش هر واحد از صندوق دارا یکم در ادامه روند نزولی نمادهای بانکی به 12 هزار و 140 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
با شروع معاملات این هفته از بازار سهام ارزش سهام عدالت 11/5 میلیون تومان بود اما در جریان معاملات این هفته ارزش سهام عدالت بیش از یک میلیون تومان افت کرد و به 10/3 میلیون تومان رسید.
تلنگر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در جریان معاملات دیروز بازار سهام صف های فروش در برخی نمادهای شاخص ساز جمع شد و احتمالا یک ساعت پایانی معاملات شاهد روند بهتری باشیم، اما این حمایت ها از بازار سهام کارساز خواهد بود؟
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بازار سهام ایران برای دومین بار در سال جاری وارد مرحله نزولی شد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۶    
در معاملات روز چهارشنبه بازار سهام اوراق تسهیلات بانک مسکن در فرا بورس افت قیمت را تجربه کرد و هر فقره از این اوراق در قیمت پایانی 54 هزار و 394 تومان بسته شد که کاهش حدود 5 درصدی را در قیمت پایانی این نماد نشان می دهد. ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: خودرو در شرایطی لقب کم بازده ترین بازار را در میان بازارهای بورس، مسکن، ارز و سکه به خود اختصاص داده است که بازارهای دیگر نیز به سبب کاهش ریسک های غیراقتصادی در مسیر کاهشی قرار داشتند ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۱    
اگرچه پنج ماه از آغاز روند اصلاحی در بازار سهام می گذرد اما این بازار به رغم فراز و نشیبهای فراوان همچنان بر این روند استوار است. بی توجهی بسیاری از سرمایه گذاران به اصول سرمایه گذاری و استفاده نکردن از روشهای غیرمستقیم سرمایه گذاری از یک سو و اقدامات نابخردانه دولت در برخی امور از سوی دیگر از ...
روز چهارشنبه شاهد افت نماگر اصلی بورس بودیم تا این هفته نیز با کاهش بیش از 6 درصدی شاخص کل به پایان برسد.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
تجارت نیوز: صحبت های حسن روحانی درباره قیمت دلار در حالیست که بسیاری از کارشناسان ریزش قیمت دلار به زیر 20 هزار تومان را محتمل نمی دانند. اما آزاد شدن پول های بلوکه شدن ایران چقدر محتمل است؟ ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام ارزش سهام عدالت حدود 400 هزار تومان ریزش کرد و به پایین ترین سطح خود در 5 ماه اخیر رسید.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل با افتی 30 هزار واحدی در سطح یک میلیون و 229 هزار واحدی قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز 1٫8 درصد کاهش یافت. افت 2٫5 درصدی شاخص کل در حالی رخ داد که پس از سخنان رئیس جمهور در خصوص وعده دلار 15 هزار تومانی ...
صدای ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، عملکرد بورس این هفته نزولی بود و عرضه در شاخص سازان باعث روند نزولی شاخص کل شد اما پیش بینی می شود بورس در هفته آینده روند بهتری دارد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در معاملات روز چهارشنبه بورس پایتخت قیمت سهام 373 شرکت بازار سهام کاهش یافت که معادل 78 درصد بازار است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۱    
اقتصاد نیوز : امروز ارزش معاملات خرد بازار سهام 0.8 درصد کاهش یافت و به رقم 13 هزار و 358 میلیارد تومان رسید.
نادر اسراری با اشاره به تصویب کلیات طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد که دیروز در مجلس تصویب شده است، گفت: هرچند جزییات این طرح هنوز منتشر نشده است، اما بازار سرمایه امیدوار است با اجرای این طرح تمام زنجیره فولاد از سنگ آهن تا محصول نهایی بدون کف و سقف در بورس کالا کشف قیمت شود.
الف   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شاخص بورس امروز چهارشنبه را با سقوط آغاز کرد و در نهایت با افت بیش از 30 هزار و 848 واحدی به کار روزانه خود پایان داد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
نماد 10 شرکت بورسی و فرابورسی برای مجمع سالانه و فوق العاده، 5 شرکت به دلیل اعلام رویدادی مهم بسته و 3 نماد هم مشمول تعلیق شدند. در جریان معاملات امروز بازار سهام که شاخص بورس در ادامه سیر نزولی روزهای اخیر با سقوط بیش از 30 هزار و 528 واحدی به 1 ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۰    
تصویری از نمای پایانی کار بازار سهام در 24دی 99 در ادامه آمده است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور عنوان کرد که بعد از جلسه اخیر وی با مدیران هلدینگ ها و شرکت های حقوقی فعال در بازار سرمایه، بورس رشد داشته است . به گزارش ایسنا ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
افراد حقیقی در بورس امروز دو هزار و 20میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک ها و مؤسسات اعتباری و همچنین سهام شپنا بود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۸    
شاخص بورس تهران امروز با 30 هزار و 842 واحد ریزش در ارتفاع یک میلیون و 229 هزار واحد ایستاد و ارزش معاملات بازار سهام با توجه به فروش اوراق توسط دولت به بیش از 25 هزار میلیارد تومان رسید.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۴    
بازار سهام امروز چهارشنبه 24 دی را کاهشی آغاز کرد و در پایان معاملات شاخص کل با 30 هزار و 841 واحد افت بر عقربه یک میلیون و 229 هزار واحد متوقف شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: بیشترین اثر منفی بر افت دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ملی صنایع مس ایران و فولاد مبارکه اصفهان شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
افراد حقیقی در بورس امروز دو هزار و 20میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک ها و مؤسسات اعتباری و همچنین سهام شپنا بود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۹    
در پایان کار امروز بازار سهام شاخص کل با افت 30هزار و 847واحدی (2.4درصد) در ارتفاع یک میلیون و 229هزار واحدی قرار گرفت. شاخص هم وزن نیز 1.8درصد افت کرد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۸    
بورس تهران در جریان پایان معاملات امروز بازار سهام با ریزش بیش از 30 هزار واحدی به رقم یک میلیون و 229 هزار واحد رسید.
به گفته حسن قاسمی، اگر چشم انداز کوتاه مدتی از قیمت دلار برای بازارسرمایه مشخص شود و همچنین موضوع بودجه دولت تعیین و تکلیف شود، محرک های لازم برای حرکت بازار فراهم خواهد شد؛ زیرا ممکن است دولت برای تامین بودجه خود مجبور شود از بانک مرکزی استقراض کند، یا به فروش دارایی های خود مانند سهام بپردازد ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
شاخص بورس در پایان کار امروز بازار سهام با افت 30هزار و 847واحدی همراه شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
لحظاتی پیش رئیس جمهور درباره دلار 15 هزار تومانی سخن گفت. این اتفاق تقریبا بی سابقه است که رئیس جمهور درباره نرخ دلار به قیمت مشخصی اشاره کند. اما واکنش بازار سهام چه بود؟ بازار سهام در جریان معاملات امروز همزمان با کاهش جزئی قیمت دلار روندی نزولی پیدا کرده و شاخص کل بیش از دو درصد افت داشته است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بازار سهام وسیله ای برای هدایت یا حبس نقدینگی در جهت کنترل تورم و جلوگیری از سرایت نقدینگی به سایر بازارها نیست و دولت ها نباید به طور مصنوعی در برخی زمان ها در کارکرد مکانیزم بازار دخالت کنند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۶    
بر اساس صورت های مالی 6 ماهه شرکت ارزش بازار سهام زیرمجموعه تا انتهای شهریور ماه سال جاری در حدود 62.206 میلیارد ریال بوده که با توجه به افت قابل توجه قیمت سهام در ماه های اخیر بی شک این ارزش دچار کاهشی جدی شده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۵    
نماد غزر در سه ماه گذشته 108 میلیارد تومان سود عملیاتی محقق کرده است و این سود در حالیست که روند بازار سهام در سه ماه گذشته نزولی بود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۵    
شروع معاملات امروز بازار سهام با ادامه فشار عرضه در نمادهای شاخص ساز از جمله گروه فلزات و پالایشی همراه بود. اما با وجود تحرکات مثبت چرا بورس مثبت نمی شود؟
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
بورس تهران در جریان آغاز معاملات امروز بازار سهام در 10 دقیقه آغازین با افت 17هزار واحدی مواجه شد.
روند بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
بازار سرمایه تحت تاثیر دعواهای سیاسی، دیروز با کاهشی که از نظر برخی کارشناسان رعدآسا توصیف شد کف حمایتی خود را از دست داد و به کانال جدید ورود کرد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرآنلاین ، شاخص کل بازار سهام به دلیل عرضه در نمادهای شاخص ساز روندی نزولی پیدا کرد و بعد از افت بیش از 2 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
برخی فعالان بازار سرمایه معتقدند، بعد از اظهار نظر اخیر نائب رییس مجلس در خصوص برنامه دولت برای کاهش قیمت دلار به محدوده 11 هزار تومان، ریزش در بازار سهام تشدید شد. البته کاهش قیمت دلار به این رقم اماواگرهای زیادی به همراه دارد.
الف   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
هفته هاست که بورس حال و روز خوبی ندارد و شاخص فقط از ابتدای دی ماه تاکنون 150 هزار واحد ریزش داشته است. زمستان فصل خوبی برای بازار سهام نبود. طوری که سردی بازار به گرم شدن اعتراضات سهامداران دامن زد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس بازار سهام معتقد است که مشخص نبودن آینده برخی از مراودات ما با کشورهای دیگر و نرخ دلار باعث شده سرمایه گذاران با ترسی و بی اعتمادی به بازار نگاه کنند و بورس ریزش کند که لازمه اش حمایت دولت از شرکت های بورسی مراقبت از بازار سرمایه است.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۱:۴۵    
امین دلیری، معاون اسبق وزارت اقتصاد درگفت وگو با تسنیم با اشاره به اینکه، درمنطق تحولات اقتصادی بازارهای مالی و سرمایه، بیشترین تأثیرپذیری را دردوران رونق یا رکود اقتصادی دارند، گفت:
قیر در چارچوب معاملات گواهی سپرده کالایی در آینده نزدیک راهی بازار مالی بورس کالا خواهد شد تا پس از این، حوزه کالاهای ساختمانی نیز از مزایای ابزارهای مالی بازار سرمایه بهره مند شوند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا توکلی کاشی/ معاون توسعه کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران در بازار سهام ایران اختلاط دو مفهوم بازارگردانی و بازارسازی سبب شده سهامداران عمده و بازارگردانان تحت فشار قرار گیرند تا با مقررات دستورالعمل بازارگردانی، از قیمت سهم حمایت کرده و عملا بازارسازی کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
با نزول 200هزار میلیارد تومانی بازار سهام در مبادلات دیروز میزان کل افت ارزش بازار سهام از 20مرداد تاکنون به مرز 3000هزار میلیارد تومان، معادل 120میلیارد دلار رسید. نزول 3درصدی دیروز، دومین نزول با این میزان در 10روز گذشته بود ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز 23 دیماه 1399 بازار سهام ریزش دیگری را تجربه کرد، ولی دلار توانست رشد جزیی را به ثبت برساند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
برگزاری جلسه مشترک سران سه قوا، اعلام حمایت مجدد دولت از بازار سهام، تصویب کلیات طرح فولادی مجلس و اعلام امکان مجدد پیش بینی سود هر سهم چهار سیگنال مثبت برای بازار سهام فرداست.