یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۰:۱۳May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ساتنا»

ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ساتنا مخفف سامانه تسویه ناخالص آتی و پایا نیز به معنای سامانه اتاق پایاپای الکترونیکی یا ACH است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از شرکت سپرده گذاری مرکزی، علیرغم ابلاغیه بانک مرکزی به کلیه بانک ها بابت ثبت الزامی کد شهاب در کلیه تراکنش های بانکی پایا و ساتنا ، عدم درج کد مذکور در برخی از بانک ها، پرداخت این شرکت را (توزیع سود، اصل سررسید اوراق و .. ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: کلیه سهامدران حقیقی و حقوقی باید کد شهاب حساب را در سیستم بانکی خود ثبت کنند تا پرداخت سود، اصل سررسید اوراق و ... با اختلال مواجه نشود. ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نقدینه - کلیه سهامدران حقیقی و حقوقی می بایست کد شهاب حساب را در سیستم بانکی خود ثبت کنند تا پرداخت سود، اصل سررسید اوراق و ... با اختلال مواجه نشود. ...
طبق اعلام شرکت سپرده گذاری مرکزی، کلیه سهامدران حقیقی و حقوقی باید کد شهاب حساب را در سیستم بانکی خود ثبت کنند تا پرداخت سود، اصل سررسید اوراق و... با اختلال مواجه نشود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۵    
با گذشت سال ها از پایان مهلت قانونی بانک مرکزی برای اختصاص کد شهاب به حساب های بانکی، هنوز بسیاری از حساب ها بدون این شناسه ملی هستند و اکنون پس از گذشت 6 سال از تکلیفی که بر عهده بانک مرکزی گذاشته شده بود ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: معاون اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی ضمن توضیحاتی درباره برگشت خوردن تراکنش های حساب های بدون هویت گفت: نیازی به مراجعه و اقدام از سوی مردم و مشتریان بانکی نیست و بانک ها اقدامات لازم در این زمینه را انجام می دهند ...
برترین ها / ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۷۱ سایت دیگر  
ایلنا: معاون اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی با توضیحاتی در خصوص برگشت خوردن تراکنش های حساب های بدون هویت در پایا پرداخت. اهم موارد مطرح شده توسط محمدرضا مانی یکتا به شرح زیر است: ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۸:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی نوشت: تراکنش های ساتنا که حساب آن توسط بانک عامل به بانک مرکزی معرفی و در سامانه سیاح ثبت نشده است، برگشت می خورد و تراکنش های فاقد کد شهاب در پایان برگشت خواهد خورد.
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۳۴   + ۶۸ سایت دیگر  
از امروز تراکنش های بدون کد ملی شخص حقیقی و شناسه ملی شخص حقوقی در پایا برگشت می خورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
طبق گفته معاون فناوری های نوین بانک مرکزی امروز با برگشت خوردن تراکنش های فاقد کد شهاب در پایا و تراکنش های ساتنا که حساب آن توسط بانک عامل به بانک مرکزی معرفی و در سامانه سیاح ثبت نشده است، دو گام مهم برای شفافیت تراکنش های بانکی برداشته شد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۹   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی گفت: تراکنش های فاقد کد شهاب در پایا برگشت می خورد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: بانک ها با توجه به شرایط کرونایی به صورت خدمت محدود، شعب محدود و نیروی محدود فعالیت می کنند. رییس شورای هماهنگی بانک های استان با اشاره به مصوبات ستاد کرونا گفت: در این مدت خدمات ضروری مورد نیاز شهروندان مانند صدور کارت های ملی ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۶:۰۲    
آیا روشی وجود دارد که به کمک آن بتوانیم مبالغ زیادی را جا به جا کنیم؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
پیش از این بانک مرکزی در سال گذشته تراکنش های بانکی فاقد کد شهاب در ساتنا را برگشت زد، حال از ششم اردیبهشت تراکنش های بدون کد ملی شخص حقوقی و شناسه ملی شخص حقوقی در پایا برگشت می خورد که این اقدام بانک مرکزی در راستای شفاف سازی تراکنش های بانکی است.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۶۳ سایت دیگر  
جشنواره بهاره موبایل بانک سامان (موبایلت) با بیش از یک میلیارد ریال جوایز نقدی در جریان است. به گزارش پیام فوری، جشنواره بهاره موبایلت (همراه بانک سامان) با یک میلیارد و 190 میلیون ریال جایزه نقدی از 20 اسفند آغاز و تا 15 فروردین ادامه دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
ساعات کاری سامانه های ساتنا و پایا تا پایان سالجاری از سوی بانک مرکزی اعلام شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۰    
ساعات کاری ساتنا و پایا در روزهای پایانی سال نسبت به روزهای عادی افزایش یافته است.
اقتصاد ایران: ساعات کاری ساتنا و پایا در روزهای پایانی سال نسبت به روزهای عادی افزایش یافته است.
بخشنامه های ابلاغ شده در نظام بانکی حکایت از آن دارد که ساعات پایان کار ساتنا (سامانه تسویه ناخالص) و پایا در ایام پایانی سال تا 21:30 ادامه دارد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
پست بانک ایران ساعات کاری ساتنا (سامانه تسویه ناخالص آتی) و پایا (سامانه پایاپای الکترونیکی) را برای ایام پایانی سال 99 را اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۰    
قیطاسی، دبیرکل شورای هماهنگی بانک های دولتی با تاکید بر اینکه خدمات بانکی تا 28 اسفند ماه ادامه دارد گفت: ارائه تسهیلات هم تا پایان سال ادامه خواهد داشت.
با تجهیز تمامی شعب بانک دی به دستگاه های خودگردان، امکان واریز آنلاین وجه نقد به حساب مشتریان، بدون مراجعه حضوری به شعبه فراهم شد.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
علاوه بر سایر سامانه های فیزیکی بانکداری غیرحضوری : انجام خدمات ساتنا و پایا در خودپردازهای بانک دی امکان پذیر شد بانک دی ارائه خدمات ساتنا و پایا بر روی سامانه های فیزیکی بانکداری غیرحضوری خود را عملیاتی کرد . ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۶:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
اقدام بانک مرکزی برای برگشت زدن تراکنش های بی هویت در ساتنا اگر شامل همه تراکنش های بانکی بی هویت نشود، اقدامی ناکارآمد است که به تقویت حکمرانی پول ملی کمکی نمی کند.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۵:۰۱    
ساتنا و پایا دو سیستم بانکی هستند که با استفاده از این دو سیستم می توانید برای حواله بانکی استفاده کنید که در این گزاری به بررسی ساتنا و پایا خواهیم پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
اتباع بیگانه دارندگان حساب یک ماه مهلت دارند تا اطلاعات بانکی را تکمیل کرده و همانند شهروندان ایرانی با ارائه کد درخواستی به شعب بانک ها از خدمات ساتنا بهره مند شوند و بعد از پایان مهلت یک ماهه، در صورت فقدان کد شهاب، این نوع خدمات برای آنان قطع خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
الزام به دریافت کد شهاب در راستای مقابله با پولشویی موضوعی است که برای تمامی دارندگان حساب های بانکی اعم از اشخاص حقیقی، حقوقی و اتباع خارجی از سوی بانک مرکزی عملیاتی شده است تا امکان استفاده از خدمات ساتنا برایشان فعال بماند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۱:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد که از 5 بهمن ماه، تراکنش های بدون کد ملی یا شناسه ملی (کد شهاب) در سامانه ساتنا از سوی بانک ها پذیرش نمی شوند.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۱:۳۵   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم، عبدالناصر همتی با حضور در برنامه گفت وگوی ویژه خبری در تشریح عملکرد بانک مرکزی در پاسخ به چرایی مسدودی کارت بانکی مهاجران افغان، اظهار داشت: آنچه انجام شد در حقیقت بی تدبیری یکی دو بانک بود؛ البته از قبل اعلام کرده بودیم که کد شهاب نداشته باشند ...
دبیر شورای هماهنگی بانک ها با بیان اینکه تمدید یک ماهه مهلت دریافت کد شهاب مختص تمامی مشتریان نظام بانکی بوده و صرفا برای اتباع خارجی نیست، گفت: افراد فاقد کدشهاب، اجازه انجام ساتنا ندارند.
استفاده از مکانیزم ساتنا از سوی اتباع خارجی اگرچه در اواخر هفته گذشته دردسرساز شد، اما بانک مرکزی اعلام کرده که مهلت دریافت کدشهاب از سوی این گروه به مدت یک ماه تمدید شده است.
جویا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با اشاره به اینکه از پنجم بهمن ماه امسال همه تراکنش های بدون کد شهاب در ساتنا برگشت می خورند، گفت: برای اشخاص حقیقی کد ملی و برای اشخاص حقوقی شناسه ملی یا همان کد شهاب عنوان می شود.
جویا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۶    
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با اشاره به اینکه از پنجم بهمن ماه امسال همه تراکنش های بدون کد شهاب در ساتنا برگشت می خورند، گفت: برای اشخاص حقیقی کد ملی و برای اشخاص حقوقی شناسه ملی یا همان کد شهاب عنوان می شود.
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۵    
طبق ابلاغیه جدید دادستانی کل تهران، بانک های کشور ملزم می شوند تا استفاده آی پی های خارج از ایران از اپلیکیشن های بانکی را مسدود کنند. دادستانی کل استان تهران با ارسال نامه ای به پلیس فتا، از این نهاد خواسته تا ابلاغیه جدید تغییرات در شبکه اینترنت بانکی کشور را اجرایی کند. ...
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دادگستری کل استان تهران طی نامه ای از پلیس فتا خواسته تا به صورت مستقیم از بانک های کشور و بانک مرکزی بخواهد تا تغییراتی را در نحوه استفاده از اینترنت بانک ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک سینا، این اقدام در راستای افزایش قابلیت ها و بهینه سازی خدمات قابل ارائه در همراه بانک سینا جهت گوشی های اندروید صورت گرفته است. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران از عدم پذیرش و پردازش تراکنش های فاقد شناسه شهاب و کد رهگیری سامانه سیاح در سامانه ساتنا خبر داد.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۶    
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی گفت: کد شهاب سال هاست که اجرا می شود اما برخی خدمات بدون دارا بودن کد شهاب انجام می شد و از امروز کسانی که فاقد کد شهاب باشند، دیگر نمی توانند از ساتنا استفاده کنند.
اقتصاد آنلاین / سرمد نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
در راستای اجرای ابلاغیه بانک مرکزی؛ مشتریان فاقد کد شهاب، در انجام تراکنش ساتنا و پایا از تاریخ پنجم بهمن ماه سال جاری با محدودیت مواجه می شوند.
سرمد نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون فن آوری های نوین بانک مرکزی گفت: از 5 بهمن ماه تراکنش های بدون کد ملی برای شخص حقیقی یا شناسه ملی برای شخص حقوقی در ساتنا برگشت می خورند معاون فن آوری های نوین بانک مرکزی گفت: از 5 بهمن ماه تراکنش های بدون کد ملی برای شخص حقیقی یا شناسه ملی برای شخص حقوقی در ساتنا برگشت می خورند
یک مقام مسئول در بانک مرکزی گفت: اگر یک مشتری فاقد کدشناسه است، فعلا از دریافت خدمات ساتنا محروم خواهد شد؛ ولی می تواند از سایر روش ها مثل چک و تبادلات مالی بر بستر سامانه پایا استفاده کند.
تمام تراکنش های بانکی فاقد کد شهاب از امروز در ساتنا برگشت می خورند، بنابراین افراد حقیقی یا حقوقی که کدملی یا شناسه ملی خود را به بانک اظهار نکرده باشند، نمی توانند از این خدمت بهره مند شوند.