جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۰:۴۲Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان غذا و دارو»

برترین ها / ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
ایسنا: رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو از آغاز واکسیناسیون برخی گروه های شغلی پرخطر و همچنین بیماران دیابتی در کشور علیه کرونا خبر داد و در عین حال جزئیات آن را تشریح کرد. ...
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: بر اساس اولویت بندی سند ملی واکسیناسیون و ابلاغ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فاز سوم واکسیناسیون علیه کووید19 با فراخوان واکسیناسیون چندین گروه شغلی، امروز و همزمان با عید سعید غدیر خم به صورت نمادین با واکسیناسیون معلمان و خبرنگاران آغاز شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
حیدر محمدی، روز پنج شنبه همزمان با عید غدیر خم در مراسم افتتاحیه خط تولید داروسازی مداوا، گفت: تولید تحت لیسانس، یکی از استراتژی های مناسبی است که شرکت های داروسازی داخلی می توانند برای ارتقای کیفی خطوط تولیدی و ملاحظات کنترلی و ارزیابی ها در پیش بگیرند. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
به کزارش آسیانیوز، سخنگوی سازمان غذا و دارو از واردات اولین محموله واکسن کرونا توسط بخش خصوصی به کشور خبر داد. کیانوش جهانپور در حساب کاربری خود در تو ییتر نوشت که این محموله شامل بیش از 300 هزار دُز واکسن آسترازنکای تولیدی روسیه است. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو امروز هفتم مردادماه اولین واکسن پاستور خود را دریافت کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان - با پیگیری سازمان غذا و دارو، واکسیناسیون خبرنگاران حوزه سلامت رسانه ها، امروز به صورت نمادین آغاز شد. کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو امروز هفتم مردادماه هم اولین دز واکسن پاستور خود را دریافت کرد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۹    
رکنا: کیانوش جهانپور - مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو واکسن کرونا پاستور را امروز دریافت کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - با پیگیری سازمان غذا و دارو، واکسیناسیون خبرنگاران حوزه سلامت رسانه ها، امروز به صورت نمادین آغاز شد. کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو امروز هفتم مردادماه هم اولین دز واکسن پاستور خود را دریافت کرد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۰۹    
سخنگوی سازمان غذا و دارو امروز با واکسن ساخته شده ی کشور ایران و کوبا واکسینه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل اداره دارو سازمان غذا و دارو از راه اندازی سامانه قیمت گذاری دارو در آینده نزدیک خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۱:۳۰   + ۴۹ سایت دیگر  
برترین ها: سخنگوی سازمان غذا و دارو از ورود اولین محموله واکسن کرونای بخش خصوصی به کشور خبر داد. کیانوش جهانپور در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: اولین محموله واکسن وارداتی بخش خصوصی حوزه دارو شامل بیش از 300 هزار دُز واکسن آسترزنکا تولیدی روسیه ساعاتی پیش وارد کشور شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: امکان انتخاب محل، تاریخ و ساعت دریافت ⁧‫واکسن‬⁩ در سامانه سلامت فراهم شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مجوز واردات واکسن از سوی بخش خصوصی اواسط فروردین امسال از سوی سازمان غذا و دارو برای 35 شرکت صادر شد، اما مذاکرات آن ها برای ورود واکسن به کشور تا همین امروز به نتیجه نرسید ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود از انتخاب زمان و محل تزریق واکسن کرونا توسط خود افراد خبر داد و نوشت: دیگر نیازی به انتظار برای دریافت پیامک نوبت دهی نیست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۰    
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: ممکن است سبد واکسن ما تا آخر شهریور به 40 درصد برسد و دقیقاً طبق آن چیزی که پیش بینی شده بود، تا آخر سال 60 درصد واکسیناسیون ما، داخلی خواهد بود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
پیش از این مدیرکل دارو سازمان غذا و دارو درباره علل کمبود انسولین در سال گذشته گفته بود که ایران در سال 1399 نسبت به سال های گذشته 20 تا 25 درصد انسولین بیشتری به کشور وارد کرده است اما به دلیل بروز قاچاق معکوس انسولین قلمی به کشور های همسایه، دچار کمبود این کالا می شویم.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مسعود سلیمانی در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر اظهار کرد: واکسن رازی کووپارس بدر مراحل پایانی فاز دوم مطالعات بالینی قرار دارد و طی چند روز آینده به اتمام می رسد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
گزارش میرمحمدی در مورد بیماران پروانه ای با حضور مسئولانی از خانه ای بی و سازمان غذا و دارو در نشست امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ارائه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: واکسن تولید داخل وارد چرخه واکسیناسیون شد و تا یک ماه آینده پاستوکووک به سبد واکسیناسیون کشور اضافه خواهد شد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله گفت، واکسن نورا یک واکسن نوترکیب پروتئینی هست که صفر تا صد آن بومی بوده و توسط محققان دانشمندان ایرانی ساخته شده است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از خانه ملت، زهرا شیخی در تشریح دستور کار کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی آخرین وضعیت واردات، تولید و توزیع واکسن در کشور با حضور مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
میرکریمی گفت: نباید فراموش کرد که ظرفیت واردات واکسن به کشور وجود دارد اما هنوز مشخص نیست که چرا سازمان غذا و دارو موافق واردات واکسن اسپوتنیک توسط بخش خصوصی به کشور نیست.
رییس سازمان غذا و دارو با اشاره به افزایش سرعت واردات واکسن کرونا گفت: در دو هفته اخیر به اندازه کل ماقبل واردات داشتیم.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
طبق اعلام مسئولان بانک های دولتی و خصوصی با وجود نامه نگاری های متعدد برای خرید واکسن یا واکسیناسیون کارکنان بانکی و با توجه به آمارهای بالای فوتی و ابتلا بر اثر کرونا در بانک ها، فعلا خبری از واکسیناسیون کارکنان بانکی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در حالی که معاون نظام پزشکی معتقد است وقتی دیگر کشورها درحال استارت زدن برای تامین واکسن بودند، ما کار لازم را نکردیم، سخنگوی سازمان غذا و دارو مدعی است آن چه در کشور ما درباره کرونا رخ داد، با هیچ جای دنیا قابل مقایسه نیست.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۰۸    
برنامه های خوبی برای صادرات پیش بینی شده است اما موانع زیادی در رابطه با مجوزها از طرف سازمان غذا و دارو وجود دارد.
مدیرکل امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه در حال حاضر اصالت همه فراورده های آرایشی و بهداشتی وارداتی قابل رهگیری است، از شروع درج کد رهگیری روی فراورده های تولید داخل خبر داد.
برترین ها / مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۲:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
برترین ها: سخنگوی سازمان غذا و دارو اعلام کرد که با ورود محموله واکسن کرونا در روز سوم مردادماه عملا بسته 10 میلیونی واکسن از چین محقق شد. کیانوش جهانپور در توییتی نوشت: امروز با ورود محموله واکسن، عملا بسته 10 میلیونی واکسن از چین محقق شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- جهانپور، سخنگوی سازمان غذا و دارو با انتشار پیامی در صفحه توئیتری خود نوشت: امروز با ورود محموله واکسن، عملا بسته 10 میلیونی واکسن از چین محقق شد. تا کنون خوش قولترین تامین کننده خارجی واکسن برای ایران، چین بوده است. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک نوزاد گفت: تحریم ها منجر به افزایش هزینه های تولید شیرخشک نوزادان شده است، ولی سازمان حمایت این افزایش هزینه های تحمیلی را نادیده می گیرد و این نادیده گرفتن افزایش هزینه های تولید باعث ضرر دو شرکت و از کار افتادن خط تولید آنها شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو از تاکید رئیس انستیتو فینلای کوبا و وزیر بهداشت بر توسعه و ارتقای همکاری های علمی و فناوری ⁧‫ایران‬⁩ و ⁧‫کوبا‬⁩ در حوزه سلامت و زیست فناوری، تولید مشترک واکسن و دارو خبر داد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۲۸   + ۲۷ سایت دیگر  
عصر ایران: مدیر کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: اگر استانی در رابطه با داروی رمدسیور مشکل دارد، حتما با معاونت غذا و داروی استان هماهنگ کنند تا این دارو تامین شود. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو در یک گفتگوی تلفنی گفت : انجام نشدن به موقع ثبت نام مانع از بهره مندی حداکثری استان ها از ظرفیت واکسن می شود. تاکنون بیش از 14 میلیون دوز واکسن به کشور وارد شده است. 800 هزار دوز واکسن کوو ایران برکت هم تا حالا تحویل و نیمی از آن تزریق شده است./آخرین خبر
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو آخرین وضعیت تولید و تحویل واکسن تولید مشترک با کوبا را تشریح کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۳۵    
کرج- علیپور، مدیرعامل شرکت تولید مواد اولیه داروپخش تماد از تمدید پروانه شش محصول این کارخانه توسط سازمان غذا و دارو خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: سخنگوی سازمان غذا و دارو از تزریق 409 هزار و 987 دُز واکسن کووایران برکت در کشور خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: سخنگوی سازمان غذا و دارو اعلام کرد: 409 هزار و 987 دز واکسن کوو ایران- برکت در کشور تزریق شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو از تزریق 409987دز واکسن برکت تا صبح امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: 409 هزار و 987 دز واکسن کوو ایران-برکت در واکسیناسیون عمومی تزریق شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت:اولین محموله از مجموعه واکسن اهدایی ژاپن وارد کشور شد که دربردارنده بیش از یک میلیون دُز واکسن آسترازنکا تولید شده در ژاپن است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۴۶   + ۴۴ سایت دیگر  
محقق اصلی طرح مطالعاتی واکسن ایرانی _ استرالیایی "اسپایکوژن" ، گفت: فاز دوم مطالعه بالینی این واکسن انجام شده و در صورت تایید نتایج آن از سوی سازمان غذا و دارو و اخذ مجوز، مطالعه بالینی فاز سوم این واکسن بر روی 16 هزار و 800 نفر انجام می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۱:۲۲    
اقتصاد نیوز : رییس پژوهشگاه سازمان غذا و دارو ضمن هشدار نسبت به استفاده از فرآورده های تبلیغی شبکه های ماهواره ای و همچنین خرید فرآورده های خوراکی از دستفروش ها، گفت: این فرآورده ها اگر عارضه ای برای فرد ایجاد کنند، هیچکس در قبال آن پاسخگو نخواهد بود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: یک محموله شامل یک میلیون و 800 هزار دوز واکسن کرونای آسترازنکا، ساخت کشور ژاپن، جمعه هفته آینده وارد کشور می شود.
اندیشه کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دولت می توانست از کمک بخش خصوصی در واردات بهرهٔ بیشتری ببرد و واکسن وارداتی شان را بخرد و در چارچوب اولویت بندی واکسیناسیون همگانی توزیع کند. اما ثبت نام و واردات دارو در سازمان غذا و دارو و وزارت اقتصاد (بانک مرکزی و گمرک) همچنان اسیر کاغذبازی ها و بروکراسی سنگین و پرمشکل ماند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: دومین محموله واکسن آسترازنکا هفته آینده از ژاپن وارد کشور می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۹   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: یک محموله شامل یک میلیون و 800 هزار دوز واکسن کرونای آسترازنکا، ساخت کشور ژاپن، جمعه هفته آینده وارد کشور می شود.
سخنگوی سازمان غذا و دارو از ورود دومین محموله واکسن آسترازنکا طی هفته آینده از ژاپن به کشور خبر داد.
برترین ها / ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مهر: سخنگوی سازمان غذا و دارو، گفت: یک میلیون دوز واکسن اهدایی عصر جمعه از ژاپن وارد ایران می شود. کیانوش جهانپور اظهار داشت: روز گذشته محموله اهدایی واکسن کرونا از کشور چین به دست ما رسید و امروز هم اولین محموله اهدایی واکسن کرونا از کشور ژاپن وارد ایران می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۰   + ۴۶ سایت دیگر  
سازمان غذا و دارو اعلام کرد: تمام محموله های پانسمان تأمین شده بیماران EB در انبار های وزارت بهداشت موجود است و به منظور مدیریت بهینه توزیع، پانسمان مورد نیاز به تناسب تعداد بیماران به صورت ماهانه تحویل خانه EB می شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اگرچه مدیر خانه ای بی مدعی نشت پانسمان بیماران پروانه ای به بازار آزاد است اما سازمان غذا و دارو به تسنیم گفته است که محموله پانسمان بیماران EB در انبارهای وزارت بهداشت موجود است.