جمعه ۲۸ خردادساعت ۱۴:۰۴Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیازمندان»

ایسنا   ۲۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام (ره) از تمام جریان ها و مردم خواست که برای رأی دادن پای صندوق ها بیایند و گفت: اولویت اول دولت سیزدهم در کوتاه مدت باید رسیدگی به وضعیت نیازمندان و محرومان باشد.
میزان   ۱ ساعت پیش    
عبدالعلی گواهی در گفت وگو با خبرگزاری میزان پیرامون علل نامگذاری دهه کرامت گفت: دهه کرامت در ماه ذی القعده قرار گرفته است روز اول این ماه مصادف است با ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز یازدهم آن نیز مصادف است با ولادت امام رضا (ع) ، لذا این ده روز را با عنوان دهه کرامت نامگذاری کرده اند ...
به همت بسیج سازندگی 150 بسته مواد غذایی کمک مومنانه بین نیازمندان خنداب توزیع شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۸ ساعت پیش    
عسگریان با بیان اینکه در سال 1399مردم و نیکوکاران 479 میلیارد تومان در قالب صدقه به نیازمندان کمک رسانی کردند، گفت: میزان صدقات در سال گذشته نسبت به سال 1398حدود 31 درصد رشد داشته است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۲    
به مناسبت دهه کرامت بسیجیان پایگاه اطهر حوزه نرجس خاتون ناحیه مرکزی اقدام به تهیه 20 بسته های معیشتی و توزیع آن بین نیازمندان منطقه گردفرامرز کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۶:۲۲    
شاهرود_به همت گروه جهادی شهدای مدافع حرمِ پایگاه شهید بازوی حوزه بسیج مساجد و محلات خاتم الانبیا (ص) شاهرود 15 بسته معیشتی و 100 پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان گفت: دهه کرامت بهانه ای ارزشمند برای اشاعه فرهنگ رضوی در حمایت از خانواده نیازمندان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: مددجویان این نهاد از ابتدای سال جاری 6 میلیارد ریال از محل بافت فرش و فروش آن، درآمد کسب کرده اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۳    
بیضی زاده گفت: در راستای اجرای مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه به مناسبت دهه کرامت 1550 بسته معیشتی به ارزش 450 میلیون تومان بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا در شهرستان طبس توزیع شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۳    
نقاش از توزیع 100 بسته غذایی به مناسبت دهه کرامت بین نیازمندان روستای درخش درمیان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سعادت گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 47میلیارد تومان ازطریق مراکز نیکوکاری استان مازندران به نیازمندان کمک شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۱    
مسجد هدایت با برگزاری مسابقات ورزشی، میزبانی از مبلغان حوزه علمیه قم، برگزاری مسابقات کتابخوانی و تهیه و توزیع بسته های معیشتی به استقبال از دهه کرامت رفته است؛ این مسجد در همراه کردن کسبه با کمک های مومنانه سابقه ای دیرینه دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۱    
فرمانده سپاه جواد الائمه خراسان شمالی گفت: تعداد 300 بسته غذایی به ارزش 900 میلیون ریال بین نیازمندان و افراد کم درآمد و آسیب پذیر این شهرستان توزیع شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۵    
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی از توزیع 2 هزار بسته معیشتی در دومین مرحله کمک های مومنانه با اعتبار بیش از 650 میلیون تومان در بین نیازمندان تحت حمایت استان به مناسبت دهه کرامت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه کرامت 230 بسته معیشتی در مهریز بین نیازمندان توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۳۲    
به همت حوزه حضرت زینب سلام الله علی ها 20 بسته گوشت به ارزش 16000000 ریال بین نیازمندان توزیع شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۲۹    
گروه خیرین جوان تبریز همزمان با دهه کرامت توزیع دو هزار بسته معیشتی میان نیازمندان مناطق حاشیه نشین تبریز را آغاز کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۱۷    
به همت حوزه مقاومت بسیج عشایری ثارالله تعداد 40 بسته کمک معیشیتی بین نیازمندان توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت، 7 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان استان توزیع شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۲۰    
رکنا- اسماعیلی رییس سازمان حج و زیارت مازندران در آیین افتتاح مرکز نیکوکاری در این سازمان گفت: با ایجاد مرکز نیکوکاری در این سازمان به کمک نیازمندان می شتابیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۵۴    
شمارش معکوس برای آغاز بزرگ ترین رقابت انتخاباتی کشور رقم خورده است، زمان بسیار کمی تا ماراتن انتخابات باقی مانده است، تکاپوی کاندیداها برای حضور در این رویداد مهم هر روز بیشتر از قبل می شود ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سردار محمد شرفی ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم بسته های معیشتی از سوی کارکنان ناجا در غرب استان تهران با اشاره به تدبیر مقام معظم رهبری در اجرای رزمایش کمک مومنانه، اظهار کرد: امروز همه مردم و نهادهای حمایتی و نیز دیگر نهادها برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا پای کار بیایند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سلم آبادی گفت: در دومین مرحله کمک های مومنانه در سال جاری، 79 میلیارد و 410 میلیون ریال به نیازمندان استان در قالب بسته معیشتی، جهیزیه و کولر آبی اهدا می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
قاسمی گفت: امسال طی دو مرحله رزمایش کمک های مومنانه در استان، 64 میلیارد تومان خدمت در سطح استان به مردم ارائه شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یک هزار بسته معیشتی در قالب ششمین مرحله از رزمایش کمک مؤمنانه میان نیازمندان شهرستان ساوجبلاغ توزیع شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۳    
رابط کانون فرهنگی هنری جوادالائمه(ع) دیهشک شهرستان طبس با بیان اینکه هشت بسته معیشتی در روز ولادت حضرت معصومه(س) توزیع شده است، گفت: 20 بسته معیشتی دیگر نیز به مناسبت ولادت امام رضا(ع) توسط کانون بین نیازمندان روستای دیهشک توزیع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: همزمان با دهه کرامت هفت میلیارد و 941 میلیون تومان کمک مومنانه شامل سبد غذایی، کولر آبی و جهیزیه بین نیازمندان استان در حال توزیع است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۸    
همزمان بافرارسیدن دهه با برکت کرامت به همت سپاه بندرخمیر 700بسته معیشتی بین نیازمندان وقشرآسیب پذیرشهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۷    
سنندج - ایرنا - مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در کردستان گفت: این بانک 35 میلیارد ریال سپرده دارد که در قالب "طرح همیاران مهر" به زنان سرپرست خانوار، زندانیان آزاد شده و درمان بیماران نیازمند به صورت تسهیلات پرداخت می کند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۲    
ساری- در دهه کرامت و در ادامه نهضت کمک مومنانه، تعداد 1000 بسته معیشتی در بین مردم نیازمند با حضور سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا در شهرستان چالوس توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۲    
در راستای گرامیداشت دهه کرامت، سپاه 300 بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان سقز توزیع کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۶    
جانشین سپاه ناحیه جلفا گفت:به مناسبت دهه کرامت 400 بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرستان جلفا توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده سپاه ناحیه اهر از توزیع 1500 بسته غذایی و معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا ویروس در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۱    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد لرستان گفت: 1200 بسته گوشت قربانی اهدایی موسسه حضرت خدیجه و برنامه سمت خدا در دهه کرامت در بین نیازمندان لرستانی توزیع می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عالیشاه ضمن تحسین ایجاد مرکز نیکوکاری حج و زیارت استان، گفت: بهترین خدمات به نیازمندان با محوریت مسجد ارائه می شود و بهترین کار برای ترویج خیر و احسان ، ایجاد مراکز نیکوکاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت، 7 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان استان خوزستان توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه کرامت، آئین جشن ازدواج یکصد زوج و اهدای 2500 بسته معیشتی به نیازمندان در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان-معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان گفت: بیش از دو میلیارد و 52 میلیون تومان برای هزینه های فرانشیز خدمات درمانی نیازمندان هرمزگانی توسط کمیته امداد طی سال 1399 پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو جامعه مدرسین قم گفت: امام رضا (ع) اموال خود را میان نیازمندان تقسیم می کرد و می فرمود این گونه بخشش ضرر و زیان نیست، بلکه غنیمت است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۷    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بندرترکمن از توزیع 400 بسته معیشتی میان خانواده های کم برخوردار خبر داد. به گزارش جمعیت هلال احمر شهرستان بندرترکمن، سید محمد کمالی نیا گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سیزدهمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی با اهداء 31 هزار بسته معیشتی ،30 سری جهیزیه، 58 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان استان و بازگشت 30 زندانی جرائم غیر عمد به آغوش خانواده برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با دهه کرامت کمک های مومنانه به نیازمندان در مناطق مختلف آذربایجان شرقی ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کرج - مسئول بسیج سازندگی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: بر اساس هدف گذاری انجام شده حدود 25 هزار بسته معیشتی تا انتهای دهه کرامت بین نیازمندان استان البرز توزیع خواهد شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۵    
از ابتدای سالجاری تاکنون چهار میلیارد و 975 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از طریق صندوق امداد ولایت پرداخت شده است که این تسهیلات در بخش های مختلف مانند ایجاد اشتغال ، خدمات مسکن ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار کشکولی گفت: 4200 بسته معیشتی بین نیازمندان محلات آسیب پذیر لرستان توزیع می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیریتی جهادی منتج از جریانات مردمی است که باید به عنوان یک راهبرد تقویت شود و به عنوان برنامه برشی در اهداف و برنامه های آتی کشور حمایت شود. به گزارش خبرگزاری پانا آموزش و پرورش شهر تهران با حضور سعید شهریاری؛ مدیر آموزش و پرورش منطقه 15 ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۷:۱۷    
به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت.و تولد حضرت معصومه (س)و امام رضا (ع) 100 بسته معیشتی پایگاه یاس نبی حوزه مهدیه ناحیه مرکزی یزد بین نیازمندان توزیع گردید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۵:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
عسگریان با بیان اینکه در سال 1399مردم و نیکوکاران 479 میلیارد تومان در قالب صدقه به نیازمندان کمک رسانی کردند، گفت: میزان صدقات در سال گذشته نسبت به سال 1398حدود 31 درصد رشد داشته است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ساری-معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا از تداوم کمک مومنانه در سال جاری خبرداد و گفت: تا به امروز سه مرحله کمک مومنانه در مازندران برگزار شد که مجموعا بالغ بر 63 میلیارد تومان به نیازمندان کمک شده است.