چهارشنبه ۲۶ خردادساعت ۱۶:۱۳Jun 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بافقی»

ایثار   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سید احمد میرزمانی بافقی پدر شهدان سید مهدی و سید محمد میرزمانی بافقی در سن 82 سالگی براثر کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بافق از افتتاح گالری هنری حصیربافی در این شهرستان خبر داد و گفت: عرضه مواد اولیه حصیربافی به هنرمندان و هنرجویان از ویژگی های منحصر بفرد این گالری است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۷ ساعت پیش    
حاج سید احمد میرزمانی بافقی پدر شهیدان سید مهدی و سید محمد میرزمانی بافقی دار فانی را وداع گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بافق: در انتخابات 1400، مردم بافق مشارکت بالایی چه در شهر چه در روستا ها خواهند داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۱۱    
هنرمندان خطه کویری بافق، سالهاست با تولید محصولاتی از درختان خرما، با سر انگشتان خود هنرنمایی می کنند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۷    
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در آئین رونمایی از کتاب یزد در عهد خوانین بافقی گفت: شرکت سنگ آهن مرکزی در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، تفاهم نامه ای را با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی امضا نمود و طی قراردادی به نشر آثار فرهنگی توسط جوانان و اساتید بافقی و هم استانی هایی که برای استان می ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد بخش تاریک تاریخ یزد از اواخر دوره صفوی تا اوایل قاجار با تلاش چهار ساله ی استاد تاریخ دانشگاه یزد در قالب رونمایی از کتاب دو جلدی یزد در عهد خوانین بافقی ، برای اولین بار به طور جامع و کامل، بررسی و آشکار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۶    
یزد در عهد خوانین بافقی، عنوان کتابی است که به قلم تشکری بافقی به رشته تحریر درآمده و مربوط به تحولات سیاسی اجتماعی یزد در عهد خوانین است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - قرارداد ساخت بیمارستان 96 تختخوابی بافق سال 94 با پیش بینی اعتبار 11 میلیارد تومان منعقد شد اما اکنون و پس از گذشت نزدیک به 6 سال، هنوز به پایان راه نرسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس امور بانوان بافق: طرح ملی پارک گام ویژه پیاده روی بانوان در بافق برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی بافق گفت: برای حفاظت از آثار تاریخی، تخصیص و دریافت اعتبار برای مرمت و بهسازی بناهای کهن، خانه فقیهی بافقی با قدمت 150 ساله که در بافت قدیم شهر قرار دارد به شماره 248 در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد باغ دولت آباد یزد که از مشهورترین باغات ایرانی است و بلندترین بادگیر جهان را در دل خود جای داده، قناتی دارد که ماجرای شکایت کشی مردم مهریز از محمدتقی خان بافقی در پس آن نهفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی یزد اعلام کرد: دمای هوا، دیروز/جمعه/در شهر بافق به 48 درجه سانتیگراد بالای صفر رسید.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۰    
سید مهدی طلائی مقدم، فرماندار بافق با اشاره به حفظ ظرفیت های و پتانسیل های تاریخی بافق گفت: بافت تاریخی بافق باید احیاء شود زیرا میراث ماندگاری از نیکان و گذشتگان این دیار است. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر یزد گفت: از مجسمه محمدتقی خان بافقی سرسلسله خوانین که بیش از پنجاه سال حاکم یزد بود در میدانی به نام محمدتقی خان بافقی در شهر بافق پرده برداری شد.
بزرگداشت شاعر شهیر شهرستان بافق مرحوم میرزا محمدجواد وکیلی بافقی متخلص به (ناجی)برگزارشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: حضور محمدتقی خان به عنوان قدرتمند ترین فرد خوانین در یزد از نظر تاریخی حائز اهمیت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار بافق گفت: پروژه ساخت میدان و مجسمه محمد تقی خان بافقی با هزینه 12 میلیارد و 900 میلیون ریال به اتمام رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاد تاریخ دانشگاه یزد که نویسنده متن لوح میدان محمدتقی خان بافقی است، این سلسله را دارای ویژگی های متنوع اعلام کرد و گفت: خدمات عمرانی و فرهنگی این خاندان، اقدامات بسیار زیادی خصوصا در جذب شعرا توسط این خاندان انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یزد گفت کار شهرداری بافق در چارچوب معرفی مشاهیر و مفاخر و ساخت مجسمه محمدتقی خان بافقی و نصب آن در میدانی به همین نام، نه تنها اقدامی ارزشمند، بلکه کاری فرهنگی و ماندگار برای آیندگان است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۱:۳۱    
بافقی ها برای ثبت افتخاری دیگر در کارنامه خود در روز 28 خرداد لحظه شماری می کنند.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۷:۱۹    
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق حسین ارجمند با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت ناجی بافقی توسط انجمن ادبی پژواک ابراز داشت: مفاخر از سرمایه های معنوی و هویت بخشی هستند که باید مسیر معرفی و پاسداشت آنان سریعتر پیموده شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۰:۲۱    
نمایش پسری از جنس مقاومت با هنرمندی هنرمندان بافقی در پردیس هنر بافق به روی صحنه رفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایش پسری از جنس مقاومت با هنرمندی هنرمندان بافقی در پردیس هنر بافق به روی صحنه رفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۵    
دهقان زاده بافقی گفت: از بسیج، سپاه، ارتش و جهاد همه و همه آماده و گوش به فرمان بودند تا اجازه عملیات توسط فرمانده کل قوا صادر شود.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق گفت: اولین پیشنهاد واگذاری زمین رایگان به جوانان بافقی که در سال 1400 ازدواج کنند از سوی بافق به استانداری یزد بوده است. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۴    
بازدید کارشناسان شهرداری بافت تاریخی ازقدیمی ترین مرکزکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد جهت مشارکت دراحیای طرح بوستان شعر و ادب وحشی بافقی به عمل آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار بافق: پیشنهاد شده به جوانان بافقی که در سال 1400 در قالب ازدواج آسان، زندگی مشترک خود را شروع کنند یک قطعه زمین اعطا می شود.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات تیراندازی با کمان شهرستان بافق از کسب مقام های قهرمانی و نائب قهرمانی در مسابقات استان فارس توسط تیراندازان جوان بافقی خبر داد. محمد حسین محبی با بیان اینکه صبح امروز دو تیرانداز باشگاه ستاره سازان بافق در مسابقات تیراندازی با کمان شیراز (مسافت 30 متر) حضور داشتند تصریح کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۵    
جمعی از نمازگزاران بافقی پس از اقامه نماز جمعه، برای محکوم کردن جنایات اسرائیل و بزرگداشت شهدای فلسطین راهپیمایی کردند.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا صباغیان بافقی ، نماینده مردم مهریز در مجلس، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا در خصوص ضرورت ایجاد شور انتخاباتی اظهار کرد: مشکلات اقتصادی که برای مردم پیش آمده و وعده های عملی نشده باعث کمرنگ شدن فضای انتخاباتی شده و یک عدم استقبال مشاهده می شود ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۱    
یزد – با حضور فرماندار بافق و اعضای ستاد کرونای شهرستان، نشست برنامه ریزی جهت افزایش ظرفیت و سرعت تزریق واکسیناسیون شهروندان بافقی در فرمانداری بافق برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۴    
ایسنا/یزد شبی در موزه به میزبانی بافق برگزار و در این مراسم، فرهنگ رشادت و مقاومت بافقی ها از نگاه تاریخی مورد بررسی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۶    
ایسنا/یزد استاد دانشگاه تاریخ یزد به مناسبت سالروز وفات محمدتقی خان بافقی، به تاریخ و اثرگذاری حکومت بافقی ها در خطه کویر اشاره کرد و رشادت و ایستادگی در این دوره خصوصاً در مقابل افغان ها را کم نظیر خواند.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
احتساب - روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق موفق به دریافت نشان ستاره طلایی ملی هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران و لوح تقدیر توسط سید مصطفی فخری بافقی شد . ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد شهردار یزد با بیان این که فردوسی شاعری بزرگ و چهره ای ملی ولی کمتر دیده شده در المان های شهری یزد است، گفت: به منظور پاسداشت شعر و ادب فارسی در سال گذشته ادام به بازپیرایی بوستان وحشی بافقی شاعر محلی یزد و ساخت المان وی برای نصب در این بوستان کردیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
فیضی مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد گفت: با مشارکت نمایندگی خانه مطبوعات و رسانه های شهرستان بافق و حمایت خانه مطبوعات و رسانه های استان اصحاب رسانه بافقی صاحب حامی کارت شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همگام با سراسر کشور، نمازگزاران بافقی نماز پرشکوه عید فطر را با رعایت همه ملاحظات بهداشتی در امامزاده عبدالله اقامه کردند.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از ایرنا، محمدرضا صباغیان بافقی سه شنبه شب در نشست برخط با خبرنگاران استان یزد افزود: اجرای کامل قانون باید از مسوولان آغاز شود و مردم همواره وظایفی را که از آنان انتظار بوده به انجام رسانده اند و مشکلاتی که وجود دارد ...
یزد آگاه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اجتماعی یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس اسلامی با بیان اینکه مشکل ما در تحریم و در بحث های جناحی نیست، تاکید کرد: مشکل اصلی کشور در قانون گریزی است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اسامی ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی امروز 19 اردیبهشت ماه 1400 به شرح زیر می باشد: مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم - سیدسلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه - علیرضا عباسی نماینده مردم کرج ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل موسسه خیری، از توزیع یک و نیم تن گوشت مرغ بین 350 خانواده نیازمند در دهه پایانی ماه مبارک رمضان خبر داد.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۳:۰۳    
جناب آقای مهندس نوروززاده شهردار محترم بافق با سلام و تحیات قصه گوی غصه های ما پس از یک عمر تلاش و دویدن برای ساختن و سرائیدن داستان های خوب زندگی از میان ما پرکشید و آسمانی شد. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان یزد، گفت: 400 بسته معیشتی ماه مبارک رمضان بین نیازمندان بافقی توزیع می شود.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۳    
همزمان با 18 اردیبهشت و آغاز هفته هلال احمر سه جوان بافقی که کوههای شادکام دچار حادثه شده بودند از امدادگران هلال احمر تقدیر و تشکر کردند. محمد رضا فتاحی رئیس جمعیت هلال احمر بافق با گرامیداشت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر گفت ...
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۲    
رئیس کمیته امداد شهرستان بافق گفت: این نهاد در سال گذشته 490 میلیون تومان در قالب خدمات فرهنگی و آموزشی برای مددجویان، دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت هزینه کرده است.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۳    
اسامی برندگان مسابقه جدولی هفته سلامت : 1-لیلا ملکی قریه علی 2-هانیه دهقانزاده بافقی 3-مهدی دهقانزاده بافقی 4-فاطمه السادات نوروززاده بافقی 5-مهدی تفکری 6-وحید فامیل دوست 7-فضه برزگری 8-ترنم تشکری 9-علی اصغر برزگری 10-بتول تفکری ...
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۰۳    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق مهمترین برنامه های بزرگداشت روز جهانی قدس در بافق را اعلام کرد. سید علیرضا سلیمانی بافقی با گرامیداشت روز جهانی قدس اظهار داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق: سه نوجوان گیرافتاده در کوه های منطقه شادکام به همت تیم امداد و نجات کوهستان این جمعیت نجات یافتند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام منفرد گفت: اگر آیت الله بافقی امروز در میان بود قطعاً در خط و مسیر مقام معظم رهبری حرکت می کرد و با همه وجود در برابر دنیای نفاق ایستادگی می کرد.