پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۵:۰۸Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تصادفات درون شهری»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در 6 ماه سال جاری کاهش 6 درصدی فوتی ها را در ترافیک شهری و کاهش هشت درصدی تصادفات درون شهری این استان داشتیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۷:۴۱    
گروه استان ها در نیمه نخست سال 15 نفر عابر پیاده در اردبیل جان باخته اند، مردم می گویند ضعف زیرساخت ها برای عبور و مرور منجر به بروز حادثه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی شرق استان تهران گفت: 52 درصد از جانباختگان تصادفات درون شهری شرق استان تهران مربوط به عابران پیاده است که نصب پل های مکانیزه می تواند از تعداد این تلفات بکاهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ورامین- رئیس پلیس راهور شرق استان تهران گفت: 30درصد از جانباختگان تصادفات درون شهری شرق استان تهران موتورسواران هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته نیروی انتظامی و به منظور ارتقای ایمنی موتورسواران تعداد 50 عدد کلاه ایمنی به راکبین موتورسیکلت در روستای جمال آباد پاکدشت اهدا شد. 30 درصد تصادفات درون شهری منجر به فوت در شرق استان تهران راکبان موتور سیکلت هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
30 درصد تصادفات درون شهری منجر به فوت در شرق استان تهران راکبان موتور سیکلت هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۱    
گروه استانها - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: متاسفانه در 6 ماهه نخست سال 98 استان اردبیل در بحث تصادفات معابر درون شهری رتبه نخست کشوری را داشت که این میزان در مدت مشابه امسال کاهش 20 درصدی را نشان می دهد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۸    
فرمانده انتظامی شهرستان سرخه گفت: در سه سال اخیر در شهرستان سرخه هیچ گونه تصادفات درون شهری منجر به فوت رخ نداده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: تصادفات درون شهری منجر به فوت در شهرهای استان سمنان با کاهش 47 درصدی و تصادفات برون شهری با کاهش 25 درصدی همراه بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در شش ماهه نخست امسال تصادفات درون شهری نسبت به مدت مشابه پارسال در استان 17 درصد کاهش داشته است
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۷    
مهاجر بسطامی گفت: در 6 ماهه نخست سال تصادفات درون شهری در استان گلستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 25 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تصادفات درون شهری در گلستان طی 6 ماهه نخست امسال 25 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سردار حسین رحیمی گفت: در 7 ماه گذشته 250 هزار میلیارد تومان از اموال قاچاق را کشف کرده است. با اقدامات پلیس راه تهران بزرگ شاهد 48 درصد کاهش تصادفات فوتی هستیم و با اقدامات پلیس راهور 8 درصد کاهش تصادفات درون شهری داشته ایم.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ علی اکبر کیانی روز یکشنبه در نشست خبری افزود: افزایش میزان کشفیات انواع مواد مخدر بیانگر عملکرد مناسب پلیس در مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ و پیام آور افزایش مصرف مواد افیونی در جامعه است. ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۳    
فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: طی نیمه نخست امسال، تصادفات درون شهری در استان تا 49 درصد و تصادفات برون شهری در جاده های استان تا 30 درصد در مقایسه با مدت مشابه آن در سال گذشته کاهش یافت.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ویژه کاشان گفت: "گزارشات جامعی از محل های حادثه خیز و پراکنش تصادفات در سطح شهر کاشان توسط پلیس راهور و فوریت های پزشکی115 ارائه شده است که توسط کارشناسان تجزیه و تحلیل و راهکارهای کاهش خطر وقوع تصادف در این نقاط مصوب و اجرایی می شود." ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمدی گفت: با تدابیر اندیشیده شده در حال حاضر تصادفات درون شهری منجر به فوت 11 درصد کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی چهارمحال و بختیاری گفت: آمار فوتی تصادفات رانندگی در 6 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 31 درصد کاهش داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۵۹    
ایسنا/لرستان فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی بروجرد گفت: در شش ماهه نخست سال جاری 13 نفر در شهر بر اثر تصادفات درون شهری فوت کرده اند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۲    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان از کاهش 25 درصدی تصادفات درون شهری در شش ماه اول سال جاری در مقایسه با دوره مشابه سال 98 در استان خبر داد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۰۷    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه از افزایش تصادفات درون شهری این شهر در نیمه نخست امسال خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
ری- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با بیان این که دوسوم تصادفات این استان درون شهری است، از کاهش 9.8 درصدی تصادفات استان تهران نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای امسال 16 نفر در استان بر اثر وقوع تصادفات درون شهری جان خود را از دست دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۴    
بجنورد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان شمالی گفت: 16 نفر در نیمه نخست امسال در تصادفات درون شهری استان جان خود را از دست دادند که این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال 38 درصد کاهش داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۸    
ایسنا/کردستان رئیس پلیس راهور استان کردستان از کاهش 17 درصدی تصادفات جرحی، فوتی و خسارتی در تصادفات درون شهری در استان کردستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان کردستان گفت: از روز سه شنبه هفته جاری طرح تعویض پلاک در استان به صورت الکترونیکی انجام می شود و هیچ کس بدون نوبت اجازه ورود به داخل مراکز پلاک خودرو ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان - فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کاهش 50 درصدی تلفات تصادفات درون شهری و 42 درصدی تصادفات برون شهری ملایر در نیمه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی کردستان گفت: در مجموع تصادفات جرحی، فوتی و خسارتی نیمه نخست سال جاری در این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 17 درصد کاهش داشته است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۵    
به رغم کاهش آمار تصادفات برون شهری در سیستان و بلوچستان در ماه های اخیر، تصادفات درون شهری در این استان افزایش داشته است که ضعف در زیرساخت و آموزش سبب می شود عابران پیاده جان خود را از دست دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۳    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: به طور متوسط روزانه شش نفر در تصادفات درون شهری استان مصدوم می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۳    
رئیس پلیس راهور استان کرمان گفت: در 5 ماه نخست سال جاری 23 درصد آمار جان باختگان درون شهری استان کاهش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان گفت: سال قبل 5090 نفر در تصادفات شهر های استان مجروح شدند که امسال این آمار به 3993 نفر رسید و معادل 22 درصد کاهش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۲    
سرهنگ حسینی از کاهش 5 درصدی تصادفات درون شهری منجر به فوت در استان مرکزی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ حسینی از کاهش 5 درصدی تصادفات درون شهری منجر به فوت در استان مرکزی خبر داد.
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش رشت20؛ سرهنگ امیر طالبی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه گیلان از شرایط جغرافیایی خاصی برخوردار است اظهار داشت: شهرهای گیلان به ویژه کلانشهر رشت در بخش نصب دوربین های نظارتی و هوشمند ثبت تخلف درون شهری با استان های همجوار خود فاصله بسیار زیادی دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر فنی استانداری بوشهر گفت: در 5 ماهه نخست امسال تعداد فوتی های تصادفات درون شهری استان 43 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تصادفات جرحی و فوتی درون شهری در استان فارس در پنج ماهه اول امسال نسبت به مدت زمان مشابه پارسال کاهش 38 درصدی داشته است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: ایجاد جاده های ترانزیتی و بین شهری ایمن، افزایش ایمنی و کاهش تصادفات درون شهری را در پی دارد که ما این موضوع را در مجلس پیگیری می کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس پلیس راهور گیلان گفت: در شهریور ماه به دلیل افزایش ترددها و تصادفات، طرح نظارت بر رفتار رانندگان پرخطر اجرا می شود و در قالب اجرای این طرح با رانندگانی که تخلفات پر خطر و حادثه ساز دارند برخورد می شود و خودروی آنان به مدت 72 ساعت توقیف می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان گیلان با اشاره به پرتردد بودن جاده های استان گیلان گفت: در پنج ماه اول سال 99 با کاهش 27 درصدی تصادف مواجه بودیم ولی همچنان 48 فوتی حاصل از تصادفات در جاده های بین شهری گیلان وجود داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس پلیس راهور گیلان گفت : طی پنج ماه گذشته میزان تصادفات در معابر درون شهری استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 45 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-رئیس پلیس راه استان زنجان،گفت: طی چهار ماه سال جاری 10 نفر براثر تصادفات درون شهری جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تصادفات درون شهری با کاهش 50 درصدی و تصادفات جاده ای با کاهش 28 درصدی در استان سمنان، ثبت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: موتورسیکلت سواران پای ثابت 62 درصد از تصادفات درون شهری استان یزد هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ کهزادی گفت:بررسی داده های آماری حاکی از سهم 25 درصدی سرعت غیرمجاز در شکل گیری حوادث ترافیکی معابر درون شهری ایلام می باشد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور شهرستان گچساران گفت: عابرین پیاده و رانندگان باید نسبت به تردد در سطح شهر به مقررات راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند و از مکان های مخصوص به خود عبور کنند، پل های هوایی و مکان های خط کشی شده محل هایی است که عابران پیاده برای مراقبت از خود و رعایت قوانین باید از این محل ها عبور کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی نسبت به افزایش تصادفات درون شهری، ابراز نگرانی کرد و گفت: عوامل این موضوع نیز باید شناسایی شده و موضوعاتی همچون مدیریت شهرسازی و معماری، نوع تراکم جمعیت و افزایش سفرهای درون شهری را با نگرش علمی تر و دقیق تری مورد ارزیابی قرار دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس پلیس راهور استان قم گفت: در 4 ماهه نخست امسال 57 درصد فوت شدگان در تصادفات داخلی شهر راکبان موتورسوار هستند.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۳    
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین با اشاره به اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان ازکشف 66 کیلو و287 گرم مواد مخدرو افزایش 204 درصدی کشفیات انواع مواد مخدر و کاهش 50 درصدی جانباختگان تصادفات درون شهری در عملیات های پلیس این شهرستان در 4 ماهه نخست سال جاری خبر داد.