جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۹:۱۲Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تصادفات درون شهری»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان گفت: تصادفات درون شهری و برون شهری در طول ایام تعطیلات نوروز 1400 متاسفانه به جان باختن 18 نفر انجامید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
کنارگذر دورود یکی از پروژه هایی است که با گذشت هفت سال همچنان روی زمین مانده است، درحالی این پروژه تاکنون تکمیل نشده که عبور خودروهای سنگین از شهر دورود علاوه بر افزایش ترافیک سبب شده 30 درصد از آمار تصادفات درون شهری لرستان مربوط به دورود باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور چهارمحال و بختیاری از کاهش 52 درصدی تصافات درون شهری در تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: در سال جدید هیچ موردی از تصادف منجر به فوت در سطح شهرهای استان گزارش نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران با اشاره به کاهش 26 درصدی فوتی های درون شهری استان در نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل گفت: به دلیل افزایش ترددها، تصادفات درون شهری مازندران در نوروز امسال افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با اشاره به وقوع 118 سانحه جرحی درون شهری در ایام نوروز (28 اسفندماه تا 14 فروردین ماه)، گفت: این سوانح منجر به زخمی شدن 167 تن از شهروندان شد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز از کاهش 100 درصدی تصادفات درون شهری منجر به فوت در سال جاری در این استان خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از افزایش 76 درصدی وقوع تصادفات درون شهری و افزایش 127 درصدی وقوع تصادفات برون شهری در استان طی 16 روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-آمار بالای تصادفات راکبین موتورسیکلت یکی از دغدغه های جدی است که باوجود 360 هزار دستگاه موتورسیکلت پلاک شده در سطح شهر نگرانی هایی را برای مسئولان در حوزه پیشگیری به وجود آورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: با توجه به افزایش ترددها نوروزی، تصادفات درون شهری منجر به جرح و فوت در استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه مطرح کرد: افزایش تصادفات رانندگی درون شهری در این استان ارمغان ترددهای نوروزی 1400 است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۵    
تصادفات درون شهری نوروز امسال در گیلان ، تلفات جانی نداشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: طی سال گذشته 29 نفر براثر تصادفات درون شهری در استان زنجان جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد کاهش دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان شمالی گفت: نیمه نخست تعطیلات نوروز امسال، 198 فقره تصادف در معابر درون شهری استان به وقوع پیوست که این میزان در مقایسه با مدت مشابه پارسال 24 درصد افزایش دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ملایر گفت : تصادفات درون شهری این شهرستان در طرح نوروزی در 6 روز گذشته بدون حادثه فوتی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس پلیس راهور فارس با بیان اینکه تصادفات درون شهری نسبت به سال گذشته نیز تغییر زیادی نداشته است، از افزایش تصادفات درون شهری منجر به جرح در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از استمرار طرح ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 21 تا 3 صبح خبر داد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور استان قم توجه نکردن به جلو را اصلی ترین عامل تصادفات درون شهری عنوان کرد و گفت : 36 درصد از تصادفات درون شهری قم به این عامل اختصاص دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۰    
تصادفاتِ درون شهری در استان اصفهان 64 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۷    
گروه استان ها - فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: از لحاظ کاهش تصادفات استان چهارمحال و بختیاری در حوزه درون شهری، این استان رتبه اول کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی لرستان گفت: علیرغم افزایش 52 درصدی تردد در جاده های استان، تصادفات درون شهری و برون شهری 40 درصد کاهش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در سال جاری رتبه نخست کاهش تصادفات تهران بزرگ را برای دومین سال پیاپی حفظ کردیم و بین شهرهای کشور در حوزه درون شهری رتبه نخست را در کاهش فوتی های تصادفات داشتیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: با توجه به شرایطی که کرونا در زمینه کاهش مسافرت ها پدید آورد، در سطح استان طی سال 99 تصادفات درون شهری و برون شهری 51 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۳:۱۵    
طرح ساخت جاده کمربندی شهر دورود از سال 1393 در دست اجراست!
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری (پانا) - رییس پلیس راهور مازندران اعلام کرد که در 11 ماهه سال جاری، تصادفات درون شهری منجر به فوت 6 درصد کاهش داشته است. سرهنگ نصرالله بیگی در گفت و گو با پانا با اشاره به اینکه در 11 ماهه سال جاری، تصادفات منجر به فوت در سطح حوزه درون شهری استان 6 درصد کاهش داشته است ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۷    
استاندر قزوین از شهردار و سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری قزوین به دلیل اقدامات و تعاملات منتج به کسب رتبه نخست کشوری برای استان در زمینه کاهش تلفات تصادفات درون شهری تقدیر کرد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد روهنا گفت: با اعمال محدودیت های تردد کرونایی و کم شدن ترددها در شیروان، تصادفات درون شهری شهرستان شیروان در سال جاری 82 درصد کاهش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی از کاهش 25 درصدی تصادفات درون شهری سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۶    
شهردار ماهشهر گفت: آمار تصادفات درون شهری این شهرستان نسبت به پارسال 50 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه خاموشی های اخیر خیابان های شهر کرمانشاه را در افزایش وقوع سوانح رانندگی تاثیرگذار دانست و گفت: از کل تصادفات وقوعی استان طی 11 ماهه سال جاری، 55 درصدی مربوط به عابران پیاده بوده است.
هاژه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان بوکان از کاهش 51 درصدی کل تصادفات درون شهری در این شهر خبر داد. سرهنگ محمد توحیدی در جلسه شورای ترافیک شهرستان بوکان اظهار کرد: در 10 ماهه سالجاری شاهد تصادفات درون شهری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 51 درصد کاهش را نشان می دهد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی یکی از دلایل مهم عدم توجه به جلو در استان که سبب تصادفات می شود را استفاده از تلفن همراه دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
34 نفر در تصادفات درون شهری در استان اردبیل جان خود را از دست داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل از کاهش 11 درصدی تصادفات درون شهری منجر به فوت در سال جاری نسبت به مدت مشابه پارسال در این استان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کاهش هشت درصدی تصادفات درون شهری در 10 ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در استان خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۰:۰۱    
محسن ارجمندی از کاهش 43 درصدی تصادفات درون شهری کرمانشاه در سال جاری خبر داد و گفت: امسال برای اجرایی شدن فاز اول قطار شهری کرمانشاه 700 میلیارد تومان برنامه ریزی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از کاهش 31 درصدی تصادفات درون شهری در گیلان خبر داد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار اردبیل از کاهش 50 درصدی آمار تصادفات درون شهری با ایمن سازی نقاط حادثه خیز استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۱:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان عابران پیاده و راکبان موتورسیکلت عامل 90 درصد فوتی های تصادفات درون شهری در استان سمنان در 9ماهه امسال بودند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از کاهش 31 درصدی جان باختگان تصادفات درون شهری در 9 ماهه امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۳    
بیرجند - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 6 هزار و 104 فقره تصادف درون شهری در این استان به وقوع پیوسته که نسبت به سال گذشته در همین مدت 26 درصد کاهش داشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
عباسی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 21 نفر بر اثر تصادفات رانندگی در معابر شهری استان جان خود را از دست دادند که این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال 13 درصد کاهش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۱    
از ابتدای سال 9 موتورسوار در تصادفات درون شهری خراسان جنوبی جان خود را از دست داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: 50 درصد مصدومان تصادفات رانندگی درون شهری استان را راکبان موتورسیکلت تشکیل می دهند.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۱    
متاسفانه در طی یک ماه گذشته افزایش تصادفات درون شهری ارومیه به علت رعایت نکردن مقررات راهنمایی و رانندگی و بی احتیاطی از سوی رانندگان به معضلیی بزرگ در این شهر تبدیل شده که این امر بسیار نگران کننده است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۰    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان جنوبی گفت: جوانان عامل 60 درصد تصادفات درون شهری در این استان هستند و استفاده از گوشی تلفن همراه یکی از علت های اصلی بروز تصادف است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: آمار تصادفات رانندگی در معابر شهری استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 26 درصد کاهش یافته است اما بخش عمده تصادفات توسط قشر جوان صورت گرفته است.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۶    
طی چند هفته اخیر بیشترین تصادفات درون شهری منجر به فوت ، درارومیه ، در پل قویون، زیرگذر امام علی رخ داده و این مسیرها به یکی از خطرناکترین مکان های شهر ارومیه تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان شمالی گفت: 9 ماهه امسال 24 نفر بر اثر تصادفات رانندگی در معابر شهری استان جان خود را از دست دادند که این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال 23 درصد کاهش داشته است.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: قابل قبول نیست که در حوزه شهری تا این حد فوتی داشته باشیم و در برخی شهرها نیز موارد فوت افزایش یابد. باید امنیت مردم در حوزه شهری تامین شود و حداقل خطر را داشته باشند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ حاتم ابراهیمی روز یکشنبه در جلسه شورای ترافیک مهاباد افزود: بیش از 50 درصد تصادفات فوتی براثر برخورد وسیله نقلیه با وسیله نقلیه دیگر و حدود 15 درصد نیز به صورت برخورد وسیله نقلیه با عابر پیاده بوده که منجر به فوت شهروندان شده است. وی اظهار داشت: در همین مدت در بخش تصادف های جرحی و [...]