شنبه ۱۳ خردادساعت ۱۵:۲۳Jun 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تصادفات درون شهری»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
افزایش تصادفات درون شهری در خراسان جنوبی و به ویژه در شهرستان بیرجند، سبب به وجود آمدن وضعیت بحرانی در این زمینه شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان شهرضا در جلسه شورای ترافیک این شهرستان اظهار کرد: بهتر است مصوباتی که در شهرستان تصویب می شود فوری اجرایی شود، یکی از مشکلات مهم مردم شهرضا، مشکل ورودی هایی است که در کمربندی های شهرضا است و درخواست های مردمی برای اصلاح این ورودی بسیار زیاد است. ...
فرمانداری شهرضا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری , فرماندار شهرضا در آیین تجلیل از کارکنان روابط عمومی ادارات گفت: 55واحد اقتصادی در صنعتی رازی که پیش از این راکد بود مجدد فعال و زمینه اشتغال هزار و 702 نفر فراهم شد. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به برخی از آمارهای نگران کننده ناشی از مجروحان تصادفات درون شهری در استان، گفت: باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا شاهد روند کاهشی تصادفات و ارتقاء روزافزون ایمنی ترافیک باشیم که بی تردید این مهم تنها با مسئول سازی و هم افزایی جمعی امکان پذیر خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- خراسان جنوبی آمار بالایی در تصادفات درون شهری در سال گذشته داشته و شهر بیرجند در این حوزه شهری بحرانی بوده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به اینکه تصادفات درون شهری معضل بزرگی در شهر هستند، گفت: از این رو مناسب سازی معابر راهکاری برای کاهش تصادفات در شهر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از کاهش وقوع 55 درصدی تصادفات فوتی و 57 درصدی جانباختگان تصادفات درون شهری در استان کرمان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با اشاره به اینکه بروز بسیاری از حوادث رانندگی هنگام خروج از پارک و تغییر مسیرهای ناگهانی ناشی از نقاط کور و عدم تنظیم آینه های بغل است مواردی را جهت حذف نقاط کور آینه های بغل متذکر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز با اشاره به افزایش 29 درصدی تردد در ایام نوروز سال جاری گفت: در این مدت تصادف منجر به فوت در معابر شهری این استان 63 درصد کاهش یافت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کاهش 47 درصدی تعداد جان باختگان حوادث رانندگی راه های درون شهری استان در طرح نوروزی سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه از کاهش 33 درصدی فوتی های ناشی از تصادفات درون شهری و برون شهری در ایام سفرهای نوروزی امسال در مقایسه با سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
برخلاف افزایش میزان سفر و تردد در محورهای مواصلاتی برون و درون شهری، شاهد کاهش 92 درصدی تعداد فوتی های درون شهری و کاهش 44 درصدی برون شهری نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان از کاهش 50 درصدی فوتی ها در تصادفات درون شهری استان خبر داد و گفت: تا پایان روز گذشته شاهد کاهش 50 درصدی تلفات رانندگی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: امسال علیرغم افزایش جدی مسافران عبوری و اقامتی در استان، کمترین تعداد جان باختگان تصادفات درون شهری و برون شهری را داشتیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی استان: تعداد جانباختگان تصادفات درون شهری در نیمه اول طرح ترافیکی نوروز (25 اسفندماه تا پایان روز هفتم فروردین) 67 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی در کمیسیون ایمنی راه های استان گفت : در حوزه تصادفات درون شهری در کل کشور وضعیت مطلوبی وجود ندارد یکی از مهم ترین دلایل توجه به ایمنی راه ها است که باید این موضوع در اولویت نخست دستگاه های اجرایی متولی قرار گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور: آمار فوتی های تصادفات جاده ای تا روز دوشنبه 513 نفر بوده که این آمار نسبت به سال گذشته، 23 درصد کاهش داشته است. از این تعداد، 81 نفر در تصادفات درون شهری و 432 نفر در تصادفات برون شهری جان باختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
کرج- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا کنون، تصادفات منجر به فوت در معابر درون شهری این استان 70 درصد کاهش یافته است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۶    
نصر: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان شرقی گفت: از بیست و پنجم اسفند پارسال تا به امروز بر اثر تصادفات درون شهری پنج نفر کشته و 252 نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز خراسان جنوبی گفت: از ابتدای طرح نوروزی در تصادفات درون شهری استان یک نفر فوت شده که این تعداد در سال گذشته سه مورد بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: اصفهان در صدر استان های دارای بیشترین تصادفات فوتی درون شهری کشور قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۰۹    
جانشین رئیس پلیس راهور آذربایجان شرقی گفت: فوت عابرین پیاده در طرح نوروزی سال 1402 با چهار نفر مورد رکورد زد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از کاهش تصادفات درون شهری دراستان ایلام خبر داد و گفت: تصادفات درون شهری کنترل و جانباختگان تصادفات درون شهری از کاهش 100درصدی برخوردار است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۱    
نصر: بر اساس اعلام پلیس راهور، چهار نفر در تصادفات درون شهری استان جان خود را از دست دادند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس استان خوزستان از کاهش 50درصدی آمار فوتی های تصادفات درون شهری و کاهش 78درصدی آمار تصادفات برون شهری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
یزد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد از کاهش آمار متوفیان تصادفات درون شهری و برون شهری یزد خبر داد و گفت: از 24 تا 29 اسفند با کاهش 50 درصدی در هر دو بخش مواجه بوده ایم.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ حمدالله رحمتی پور شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با توجه به افزایش تردد خودروها در روزهای پایانی سال در معابر درون شهری استان البرز اظهار کرد: تصادفات منجر به جرح نیز در این مدت 43 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا_رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از کاهش 50 درصدی تصادفات منجر به فوت در معابر درون شهری این استان از ابتدای طرح نوروزی تاکنون خبر داد. سرهنگ “حمدالله رحمتی پور” شامگاه دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با توجه به افزایش 22 درصدی تردد خودروها در روزهای پایانی سال در معابر درون شهری استان البرز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: 50 درصد کل متوفیان تصادفات درون شهری از ابتدای سال جاری، راکبان موتور سیکلت هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: با توسعه سامانه های هوشمند ثبت تخلف، امسال مرگ ناشی از حوادث رانندگی درون شهری در شیراز نسبت به سال قبل 30 درصد کاهش داشته است.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
حسین دقیقیان گفت: با توجه به ضرورت کاهش ترافیک درون شهری و تسهیل در عبور و مرور و دسترسی آسان و درخواست های متعدد شهروندان درخصوص رفع گره ترافیکی به دلیل حجم بالای خودروهای عبوری، فاز اول عملیات اصلاح هندسی تقاطع های بلوار چهار باندی در حال اجرا است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۰    
با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و شروع سفرها اتخاذ تدابیر لازم برای کاهش تصادفات درون شهری و برون شهری ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۷:۰۲    
افزایش دو و نیم برابری آمار فوتی های تصادفات درون شهری در بیرجند، این شهر را به یکی از 30 شهر بحرانی کشور تبدیل کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۸    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه تصادف های درون شهری نسبت به مدت مشابه سال قبل 24 درصد افزایش دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور کردستان ضمن اشاره به افزایش 6 درصدی جانباختگان تصادفات درون شهری، گفت: 60 درصد متوفیان تصادفات درون شهری عابر پیاده هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۶    
رییس پلیس راهور چهارمحال و بختیاری گفت: تصادفات درون شهری منجر به فوت در پنج ماه ابتدایی سال 24 درصد گزارش شده که این آمار در ماه های بعد کاهش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۲:۵۰    
رییس نیروی انتظامی راور گفت : در تمام تصادفات درون شهری موتورسیکلت دخیل بوده و مقصر حادثه شناخته شده است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان نسبت به افزایش حوادث جاده ای در این استان طی 10 ماهه امسال هشدار داد. خبرگزاری میزان -علیرضا باوی در جلسه پیشگیری از تصادفات جاده ای که با حضور نمایندگان دستگاه های مربوطه برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی گفت: 65 درصد متوفیان تصادفات درون شهری در استان عابرین پیاده هستند.
یزد آوا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور یزد از تردد حدود یک میلیون وسیله نقلیه شماره گذاری شده و حدود 300 هزار وسیله نقلیه شماره گذاری نشده در استان یزد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس پلیس راهور گیلان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا امروز 109 نفر در تصادفات درون شهری جانشان را از دست دادند، گفت: 62 نفر از فوت شدگان تصادفات درون شهری در استان طی این مدت عابران پیاده بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد با اشاره به آمار بالای تصادفات درون شهری و برون شهری در استان گفت: با برنامه ریزی اساسی و دقیق به دنبال "نوروز بدون فوتی" در نوروز 1402 هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با بیان اینکه موتورسواران یکی از معضلات سوانح کاشان هستند، گفت: 93 درصد از فوتی های تصادفات درون شهری کاشان موتورسیکلت سوران و عابران هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: بیرجند به عنوان یک شهر بحرانی در حوزه تصادفات درون شهری کشور است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: امروز پلیس در جهت تحقق اهداف فرماندهی کل قوا و نظام مقدس خواهد بود و اصلاح فرآیندها و بهبود روش ها در دستور کار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان از افزایش 33 درصدی فوتی های ناشی از تصادفات درون شهری در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: میزان تصادفات درون شهری در 10 ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 25 درصد کاهش داشته است.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۷:۲۲    
رئیس پلیس راهور گلستان گفت: هر سه روز یک گلستانی براثر تصادفات درون شهری فوت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: با توجه به افزایش تصادفات درون شهری و تلفات جانی پلیس راهور از رانندگان پرمخاطره تست الکل و داروهای روانگردان دریافت می کند.