شنبه ۱۰ آبانساعت ۱۹:۳۶Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عریقات»

شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تلویزیون فلسطین از درگذشت "صائب عریقات" دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین "ساف" خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، حمد المزروعی از نزدیکان بن زاید در پیامی در حساب توئیتری خود برای محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین آرزوی مرگ کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۶    
خانواده دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین ساف امروز (سه شنبه) اعلام کردند، وضعیت جسمانی وی پایدار و باثبات است و همچنان در بخش مراقبت های ویژه به سر می برد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۶    
خانواده دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین اعلام کردند عریقات وضع باثباتی دارد و با دستگاه تنفس مصنوعی زنده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۶:۵۰    
شرایط جسمانی صائب عریقات صبح روز گذشته، به دلیل ابتلا به ویروس کرونا، بحرانی توصیف شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خانواده مذاکره کننده ارشد فلسطینی و رئیس سازمان آزادی بخش فلسطین، اخبار منتشر شده توسط برخی رسانه ها درباره مرگ وی را تکذیب کرده و در عین حال تاکید کردند که وضعیت جسمی او بسیار وخیم است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، در حالی که برخی منابع صهیونیستی مدعی درگذشت صائب عریقات دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین به سبب ابتلا به کرونا شده بودند، نعیمه عریقات همسر وی وضعیت او را رضایت بخش اعلام کرده است. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تلویزیون فلسطین، درگذشت صائب عریقات را بر اثر وخامت وضع جسمانی بر اثر ابتلا به کرونا، اعلام کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: شبکه خبری فلسطین الیوم گزارش داد که خبرهای ضد و نقیضی در باره درگذشت صائب عریقات دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین وجود دارد. وضعیت جسمانی عریقات به دلیل ابتلا به ویروس کرونا امروز وخیم گزارش شده بود. ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت بیمارستان هداسا که عریقات در آن بستری شده بود از خانواده اش خواستند برای ملاقاتش به بیمارستان بروند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت سلامتی صائب عریقات، دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش که از هفته گذشته به کرونا مبتلا شده بود، هر لحظه وخیم تر می شود.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۴    
رسانه های مصر فوت صائب عریقات، دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین بر اثر ابتلا به کرونا را اعلام کردند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شبکه کان رژیم صهیونیستی گزارش داد که خانواده عریقات به بیمارستان هداسا در قدس فراخوانده شدند تا به خاطر وضع جسمانی نامناسب با وی وداع کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در مناطق اشغالی به بیش از 303 هزار نفر خبر دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت فلسطین اعلام کرد: ریاست تشکیلات خودگردان، دولت و وزارت بهداشت وضعیت جسمانی و سلامتی صائب عریقات را بعد از وخامت حالش به دنبال ابتلا به کرونا پیگیری می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از وخامت حال صائب عریقات دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین به دنبال ابتلای وی به کرونا خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) که از روز گذشته به علت ابتلا به کرونا، به بیمارستان منتقل شده، در شرایط وخیمی به سر می برد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۵    
وضعیت جسمی صائب عریقات دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین که به دلیل ابتلا به کرونا و وخامت حالش دیروز به بیمارستان منتقل شده بود، وخیم گزارش شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
بیمارستان اسرائیلی هداسا در قدس اشغالی اعلام کرد، دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) پس از انتقالش به بیمارستان در روز یکشنبه به خاطر ابتلای وی به ویروس کرونا در هشتم اکتبر در قرنطینه به سر می برد و وضعیت سلامتی وی وخیم تر شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۷    
سازمان آزادی بخش فلسطین از بدتر شدن حال دبیر کیمته اجرایی این سازمان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۹    
یک عضو کنست(پارلمان) رژیم صهیونیستی در پی بستری شدن دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین در بیمارستان و وخامت حال وی در اثر ابتلا به کرونا خواستار امتیاز گرفتن از مقاومت شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۳۵    
دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) پس از ابتلا به کرونا، به بیمارستانی اسرائیلی منتقل شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
صائب عریقات دبیر اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) و مذاکره کننده ارشد فلسطینی که از ده روز پیش به بیماری کووید-19 مبتلا شده بود، امروز (یکشنبه) در بیمارستانی در سرزمین اشغالی بستری شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۷    
یکی از مسئولان تشکیلات خودگردان فلسطین به کرونا مبتلا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) امروز، یکشنبه در پی وخامت وضعیت جسمانی خود به دلیل ابتلا به ویروس کرونا راهی بیمارستان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - صائب عریقات دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین که به کرونا مبتلا شده است با وخامت اوضاع جسمی به بیمارستانی در بیت المقدس منتقل شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رسانه ها از وخامت حال دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین پس از ابتلا به ویروس کرونا خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از انتقال صائب عریقات مقام ارشد تشکیلات خودگردان به بیمارستان خبر دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پیشین سرویس اطلاعات سعودی پس از انتقادات شدیدی که اخیرا به تشکیلات خودگردان فلسطینی و رهبران آن داشت، پیام تسلیتی را برای دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین(ساف) ارسال کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
سازمان آزادیبخش فلسطین(ساف) از مبتلا شدن دبیر کمیته اجرایی این سازمان به کرونا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیرخانه کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین از ابتلای صائب عریقات دبیرکل این کمیته به ویروس کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۱:۳۶    
دبیرکمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین پاسخ اهانت دبیر سابق شورای امنیت ملی عربستان را داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – "صائب عریقات" دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین شامگاه پنجشنبه در توئیتی نوشت: هرکس که بخواهد راه عادی سازی روابط با اسرائیل را هموار کند، می تواند این کار را بدون توهین به ملت فلسطین انجام دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین در پاسخ به حمله شاهزاده سعودی به رهبران فلسطینی گفت که عرب هایی که می خواهند مقدمه عادی سازی روابط با اسرائیل را فراهم کنند، در این کار به ملت فلسطین و مبارزات آنها توهین نکنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۰    
دبیرکل کمیته اجرایی ساف ضمن بازنشر کردن بخش اول مصاحبه سفیر پیشین عربستان در واشنگتن و رئیس پیشین دستگاه اطلاعات عربستان با شبکه العربیه تاکید کرد، کسی که حقیقت موثق و ثابت شده را ارائه می کند، نیازی ندارد ناسزا بگوید.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از خبرگزاری “شهاب” فلسطین، عریقات گفت: مخالفت واشنگتن و تل آویو با برگزاری انتخابات در فلسطین بدان علت است که این اقدام بار دیگر موجب مشروعیت بخشی به مخالفت با رژیم صهیونیستی می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
صائب عریقات دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین گفت: آمریکا نمی خواهد انتخابات فلسطین برگزار شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) با انتقاد شدید از عملکرد احمد ابو الغیط دبیر کل اتحادیه عرب از وی خواست هرچه سریعتر استعفا بدهد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۳:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیر کل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) در واکنش به اظهارات جانبدارانه دبیر کل اتحادیه عرب از توافق سازش امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی، خواستار استعفای فوری او شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین با انتقاد از اظهارات دبیر کل اتحادیه عرب در قبال عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی گفت: احمد ابوالغیط دبیر کل اتحادیه عرب اعتبار خود را از دست داده و باید هر چه سریع تر استعفا کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۰    
دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین از تأکید قطر بر لزوم تشکیل کشور مستقل فلسطین و پایان اشغالگری اسرائیل تقدیر کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۲    
شفقنا- دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین گفت: آمریکا از طریق توافق های عادی سازی روابط میان کشورهای عربی و اسرائیل به دنبال ایجاد ناتوی عربی اسرائیلی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۵:۳۸    
تهران - ایرنا- صائب عریقات دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین سه شنبه شب در پی امضای توافق سازش حکام امارات متحده عربی و بحرین با رژیم صهیونیستی در واشنگتن، گفت: امارات متحده عربی و بحرین نقشه "معامله قرن" را به رسمیت شناختند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، صائب عریقات دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف)، توافق امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی را توافق صلح در ازای حمایت نامید. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۷:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین اعلام کرد که داماد رئیس جمهور آمریکا به دنبال ایجاد ناتوی عربی-صهیونیستی در منطقه است. به گزارش شیعه پرس، صائب عریقات دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین اعلام کرد که جرد کوشنر داماد رئیس جمهور آمریکا به دنبال ایجاد ناتوی عربی-صهیونیستی در منطقه ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۸    
دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین در سخنانی تأکید کرد: توافق بحرین با اسرائیل به معنای پذیرش رسمی معامله قرن است. به گزارش شیعه پرس به نقل از النشره، صائب عریقات دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین در سخنانی اقدام آل خلیفه در امضای توافقنامه سازش با رژیم صهیونیستی را محکوم کرد ...