چهارشنبه ۰۸ آذرساعت ۲۲:۱۸Nov 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرمانداری کرمانشاه»

زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا آمویی صبح دوشنبه در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه در مورد وضعیت شورای اسلامی شهر کرمانشاه و مدیریت شهری کرمانشاه که در سالن جلسات فرمانداری کرمانشاه برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۲:۰۱   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: ثبت نام از داوطلبان انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از امروز در فرمانداری کرمانشاه آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت : ثبت نام از داوطلبان انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از امروز در فرماندار کرمانشاه آغاز می شود.
توسعه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۰۲:۱۲    
پوریا فخری نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه روز شنبه با ارسال نامه ای به فرماندار کرمانشاه اعلام کرد: دکتر نوروزی شهردار کرمانشاه از چهارم آبانماه تا امروز ( دیروز) ششم آبانماه بدون هماهنگی با شورا یا اعلام مرخصی کماکان در خارج از استان بسر می برد !
توسعه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۰۱:۳۱    
با رای دستگاههای ذیربط روز دوشنبه گذشته نامه سلب عضویت آقای سیدحجت الله موسوی اجاق عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه به فرمانداری کرمانشاه ابلاغ شد . در صورت قطعی شدن این رای آقای علی فتاحی طهنه عضو علی البدل شورای شهر جایگزین موسوی اجاق در شورای شهر کرمانشاه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون سیاسی فرمانداری کرمانشاه طی حکمی از سوی استاندار کرمانشاه منصوب شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۵:۰۲    
تیم سیار اورژانس اجتماعی در پی تماس فرماندار شهرستان کرمانشاه در خصوص چند خانم که مشغول تکدی گری بودند به محل اعزام شدند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار کرمانشاه با حکم وزیر کشور منصوب شد. به گزارش خبرنگار خبرآنلاین کرمانشاه، محمدرضا آمویی با صدور حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان فرماندار کرمانشاه منصوب شد. محمدرضا آمویی پس از ابراهیم رحیمی زنگنه از 16 فروردین امسال به عنوان سرپرست فرمانداری کرمانشاه منصوب شده بود. ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سرپرست فرمانداری کرمانشاه از حضور سه هزار و 500 ورزشکار در لیگ کاراته وان به میزبانی کرمانشاه خبرداد و گفت: این رویداد ورزشی فرصت خوبی برای معرفی جاذبه های استان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: لیگ کاراته وان با حضور سه هزار و 500 ورزشکار به میزبانی کرمانشاه برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۹    
ایسنا/کرمانشاه سرپرست فرمانداری کرمانشاه با بیان اینکه ساماندهی محلات حاشیه نشین را رها نمی کنیم، گفت: ساماندهی محلات حاشیه نشین که از محله "آقاجان" شروع شد، ادامه دار است و آن را به دیگر محلات حاشیه ای و مسئله دار تعمیم خواهیم داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۸    
سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت : با اقدامات انجام شده در جنوب غربی شهر مشکل قطعی آب به حداقل رسیده است و قطعی در حوزه ظفر، کارمندان و فرهنگیان نیز با حفر چاه رفع می شود.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۲۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همکاری نهادهای امنیتی قاتل شهید سجاد امیری بسیجی کرمانشاهی را در مرز قطور خوی دستگیر کردند. بسیجی شهید سجاد امیری 21 خرداد 1402 در درگیری با اشرار مسلح در یکی از شهرک های حاشیه شهر کرمانشاه به شهادت رسیده بود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست فرمانداری کرمانشاه با اشاره به پایین آمدن آستانه تحمل مردم در مواجهه با چالش ها، از دستگاه های فرهنگی و مشاوره ای خواست با ارائه آموزش های مورد نیاز برای بالا بردن آستانه تحمل افراد جامعه پای کار بیایند.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۰۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سرپرست فرمانداری کرمانشاه از برگزاری اجتماع بزرگ مردمی پای خانواده ایستاده ایم در کرمانشاه خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- نماینده فرمانداری کرمانشاه گفت: سلب عضویت یکی از اعضای شورای شهر کرمانشاه به دلیل وجود پرونده قضایی بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست فرمانداری کرمانشاه از ورود اتوبوس های جدید به شهر کرمانشاه با محوریت محلات حاشیه نشین خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۲۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرمانداری کرمانشاه گفت: به دنبال سلب عضویت یکی از اعضای شورای شهر کرمانشاه، جلسه این شورا با حضور عضو جدید فردا برگزار می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۰۹:۰۶    
کرمانشاه- سرپرست فرمانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه این شهر در مسیر زوار اربعین قرار دارد، گفت: شهر کرمانشاه ورودی مرزهای خسروی و مهران است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست فرمانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه این شهر در مسیر زوار اربعین قرار دارد، گفت: شهر کرمانشاه ورودی مرزهای خسروی و مهران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر در کرمانشاه ماهانه 6 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که اقداماتی برای تأمین آن انجام شده و تا یک ماه آینده به طور کامل جمع آوری می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست فرمانداری کرمانشاه با اشاره به بازدید میدانی از محلات شهر کرمانشاه با حضور مدیران دستگاه های اجرایی، گفت: محله صادقیه شهر کرمانشاه به زودی از بن بست خارج می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۲۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: کنگره شهدا فرصتی برای بیان نقش مردم کرمانشاه در دفاع مقدس است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سرپرست فرمانداری کرمانشاه از تدوین طرح ساماندهی نان در کرمانشاه خبرداد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کرمانشاه با اشاره به ضرورت آموزش های سالمندی از طریق رسانه ها گفت: 13 درصد جمعیت کرمانشاه سالمند هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: راه روستاهای بین معادن دهستان درود فرامان بهسازی می شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۲۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کرمانشاه از مهار آتش سوزی مرکز بازیافت زباله شهر کرمانشاه پس از گذشت 2 ساعت و با کمک 17 خودرو آتش نشانی و دیگر تجهیزات لازم خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۲۰:۳۱    
سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: با تلاش مجموعه شهرداری کرمانشاه و دیگر عوامل حاضر در محل آتش سوزی مهار و در حال تثبیت هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کرمانشاه از اطفای حریق کارخانه بازیافت کرمانشاه خبرداد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به دنبال نداشت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کرمانشاه از مهار آتش سوزی مرکز بازیافت زباله شهر کرمانشاه پس از گذشت 2 ساعت تلاش آتش نشانان و بهره گیری از تمام تجهیزات خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: 14 خودرو عملیاتی آتش نشانی از 10 ایستگاه به محل آتش سوزی اعزام شدند، اما به دلیل وسعت آتش چهار دستگاه خودروی اطفای حریق از پتروشیمی کرمانشاه به محل عزیمت کردند و در حال عملیات اطفای حریق هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست فرمانداری کرمانشاه با اشاره به تشکیل قرارگاهی برای ساماندهی محلات حاشیه نشین، گفت: ساماندهی محلات حاشیه نشین کرمانشاه محدود به آقاجان نخواهد ماند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کرمانشاه با اشاره به وجود 36 محله مسئله دار در کرمانشاه، گفت : رسیدگی به مسائل این محلات نیازمند همراهی همه بخش ها است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۲۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون استعفای شهردار کرمانشاه به شورای اسلامی شهر واصل نشده است، گفت: در حال حاضر فرمانداری کرمانشاه درخواست برگزاری جلسه فوق العاده توسط شورای اسلامی شهر را داشته است.
توسعه   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۸    
درپی انتصاب بخشداران جدید بیلوار ، قیروزآباد و کوزران طی روزهای گذشه گفته می شود آقایان پایکده از کارشناسان فرمانداری کرمانشاه ، مهربان از کارشناسان اداره کل کتابخانه ها و نمکیان از پرسنل بنیاد مستضعفان نیز برای تصدی بخشداری ماهیدشت معرفی شده اند که با بخشدار شدن آنان موافقت نشده است .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با صدور احکامی معاونین فرمانداری کرمانشاه و بخشداران این شهرستان را منصوب کرد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ دکتر محمدطیب صحرایی، علی غلامی را به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری کرمانشاه ، شهاب الدین شفعیی را به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرمانشاه و همچنین علی تیشه کنی را به عنوان بخشدار فیروزآباد ...
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۸:۲۶   + ۴۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: سجاد امیری، بسیجی مدافع حرم و حافظ امنیت، در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسید.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: چهار مشکل اصلی محله ده پهن در دستور کار قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست فرمانداری کرمانشاه با بیان اینکه ساماندهی محلات حاشیه نشین کرمانشاه محدود به آقاجان نخواهد شد، گفت: ساماندهی محلات حاشیه نشین ادامه دار است و آن را به دیگر محلات حاشیه ای و مسئله دار تعمیم خواهیم داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۱:۳۴   + ۳۷ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کرمانشاه با اعلام اینکه دولت خود را متعهد به افزایش قدرت خرید مردم می داند و مهار تورم در سال جاری هدف گذاری شده است، اظهار امیدواری کرد : با مدیریت دولت و همراهی بخش خصوصی این مهم تحقق می یابد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۸:۴۹    
مرصاد نیوز: سرپرست فرمانداری کرمانشاه به همراه شهردار منطقه 3 و مدیر امور آب و فاضلاب منطقه یک شهر کرمانشاه جهت بررسی مشکلات از محله کهریز بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۵:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیک از 13 خرداد در کرمانشاه آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۲    
ایسنا/کرمانشاه سرپرست فرمانداری کرمانشاه بر نقش مهم رسانه ها در رفع مشکلات و کمک به توسعه کرمانشاه تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت : حال شهر ما خوب نیست و باید با تلاش همگانی همه دست به دست هم دهیم تا وضعیت آن به سامان برسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: هر چند افق روشنی را برای کرمانشاه می بینم اما وضعیت این شهر چندان خوب نیست و نیاز دارد همه از جمله مدیران، دستگاه ها و نهادهای مختلف، سازمان های مردم نهاد و رسانه ها برای ساماندهی آن کمک کنند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۳    
نخستین نشست هم اندیشی سرپرست فرمانداری کرمانشاه با اصحاب رسانه عصر امروز (هشتم خرداد) در سالن شهید رجایی فرمانداری کرمانشاه برگزار شد. محمدرضا آمویی در ابتدای این جلسه یکی از ظرفیت هایی که می تواند در توسعه پایدار یک کشور موثر باشد را اصحاب رسانه عنوان کرد و اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت:حوزه کاری منابع طبیعی و آبخیزداری، عرصه مجاهدت است و این حوزه به مدیران میدانی برای مراقبت از عرصه های طبیعی نیازمند است تا بتوانیم از این منابع برای نسل بعد مراقبت کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: خواسته ما در مجموعه فرمانداری این است که دستگاه قضا و تعزیزات به طور جد پای کار باشند و با برخورد جدی با متخلفان جلوی افزایش افسارگسیخته اجاره بهای مسکن در کرمانشاه را بگیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: با توجه به مصوبه دولت مبنی بر تعیین سقف 20 درصدی برای افزایش اجاره بها، مشاوران املاک و مالکان موظف و مکلف به اجرای آن هستند.