سه شنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۰۳:۱۰May 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توطئه های آمریکا»

نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، این مسابقه از سوی حامیان قدس شریف در کابل برای آگاهی و آشنایی جوانان و نوجوانان با توطئه های آمریکا و صهیونیسم و تقویت جریان مقاومت و وحدت جهان اسلام در برابر اشغالگران برگزار که در پایان به نفرات برگزیده جوایزی اهدا شد. مولوی محمد مختار مفلح یکی [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- نماینده پارلمان سوریه با ستایش از حمایت همه جانبه جمهوری اسلامی ایران از ملت های منطقه بویژه ملت سوریه و مقاومت در برابر سلطه طلبی آمریکا تاکید کرد که انتخابات ریاست جمهوری آینده سوریه پاسخی به همه توطئه گران از جمله آمریکا است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مهر: روز گذشته جمعی از شهروندان مشهد در مقابل دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه شمال و شرق کشور در مشهد تجمع کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
هرچه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه نزدیکتر می شویم توطئه های آمریکا و غرب نیز بیشتر می شود؛ اما دمشق با تمام توان در حال خنثی کردن این تحرکات واشنگتن و متحدان منطقه ای و غربی اش است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مردم پس از تجمع، شعارهایی در حمایت از سردار دل ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سر داده و توطئه های آمریکا و اسرائیل در منطقه را محکوم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۱    
لبنان الگوی اتحاد اقوام و مذاهب دربرابر دشمنان؛ اصابت دو موشک به پایگاه نظامیان آمریکایی در عراق و بازداشت 230 کودک فلسطینی از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۱۰    
حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری در آخرین روز سفر خود به لبنان در دیدار با شیخ عقل الطائفة، رهبر سابق دروزیان از مقاومت ملت لبنان در برابر توطئه های آمریکا و صهیونیست ها تجلیل کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان گفت: جنگ علیه یمن ارتباطی به اهل سنت یا شیعیان ندارد بلکه به خاطر تحقق اهداف و توطئه های آمریکا در منطقه انجام شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۲۲:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس: رئیس دفتر سازمان بدر عراق گفت که طرح ها و توطئه های آمریکا علیه نیروهای الحشد الشعبی ناکام خواهد ماند. قُصی الانباری شنبه شب گفت: نقشه های نیروهای آمریکایی برای تضعیف گروه های الحشد الشعبی در استان های الانبار، دیالی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندهی عملیات سازمان بسیج مردمی عراق در الانبار بر آمادگی نیرو های بسیج مردمی برای مقابله با حملات تروریستی و توطئه های آمریکا تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجلس الشعب (پارلمان) سوریه تأکید کرد که پایداری عراق و سوریه در برابر توطئه های آمریکا و متحدانش مایه عزت، افتخار و اقتدار است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۷:۰۵    
تحلیلگر لبنانی تاکید کرد که حوادث و اوضاع کنونی لبنان ماحصل توطئه های آمریکا و آل سعود و عوامل سر سرپرده آنها در کشور برای ضربه زدن به محور مقاومت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه علمای مسلمان در دیالی از توطئه های آمریکا برای ممانعت از هرگونه پروژه اقتصادی در مرزهای مشترک میان سوریه و عراق خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد که عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی، خیانت به دین و اصول عربی و آرمان فلسطین است.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه بغداد ضمن اشاره به توطئه های آمریکا در عراق، اعلام کرد که پول نفت عراق به خزانۀ آمریکا واریز می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون دبیر کل حزب الله در کنفرانس عربی-اسلامی متحدون ضد التطبیع (متحد علیه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی) تاکید کرد که حزب الله در کنار ایران با توطئه های آمریکا برای منطقه مقابله می کند. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۱:۳۸    
تازه ترین مجله کیهان فرهنگی به همراه گفت وگوهای اختصاصی درباره انقلاب اسلامی و توطئه های آمریکا و نقد مفید در حوزه کتاب و نیز مطالبی در رثای حضرت آیت الله علامه مصباح یزدی و همچنین موضوعات متنوع فرهنگی و سیاسی چاپ و بر روی پیشخوان روزنامه فروشی ها قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نیرو های آمریکایی نظامیان سابق ونزوئلایی را برای ضربه زدن به این کشور آموزش می دادند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه نائین با برشمردن تعدادی از توطئه های آمریکا علیه ایران، از 42 سال شکست این ابرقدرت از انقلاب اسلامی ایران سخن گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۱    
انتقاد ظریف از دوگانگی آمریکا؛ تاکید آیت الله رئیسی بر روابط تاریخی ایران و عراق؛ هشدار عفو بین الملل به بحرین و دستاورد های بزرگ جبهه مقاومت یمن از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
یک فعال عراقی با اشاره به ادامه توطئه های آمریکا و متحدانش علیه ملت عراق از طرح جدیدی پرده برداشت که واشنگتن درصدد اجرای آن علیه اکثریت ملت عراق است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو مجلس الشعب (پارلمان) سوریه با اشاره به اینکه تغییر رئیس جمهور آمریکا به معنای تغییر سیاست این کشور نیست، درباره توطئه های آمریکا هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه سوری با اشاره به ادامه توطئه های آمریکا و متحدان غربی و منطقه ای آن علیه این کشور به اقدامات عملی و موثر دمشق در برابر این تحرکات که ناخرسندی عمیق دشمنان سوریه را به دنبال داشته، پرداخته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – توطئه های آمریکا علیه مسلمانان و ملت های غرب آسیا، به ویژه عراق و سوریه تمامی ندارد و واشنگتن هر روز توطئه ای جدید علیه مردم این دو کشور طراحی و اجرا می کتد و تازه ترین تحرکات آمریکا در منطقه نشان می دهد که باردیگر به فکر بهره برداری از تروریسم و احیای داعش افتاده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - خطیب نماز جمعه اهواز با بیان اینکه در هر اقدامی تابع دستور ولایت فقیه هستیم، گفت: بازگشت به برجام تنها باید به شرط برداشته شدن کامل تحریم ها، حذف تمامی توطئه های آمریکا و تحویل دست بسته ترامپ به جمهوری اسلامی صورت گیرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۳۰    
معاون وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن به تحریم آمریکا علیه رئیس سازمان حشد الشعبی عراق همزمان با تحریم رهبران انصارالله واکنش نشان داد و تأکید کرد که حشد الشعبی و انصارالله، مانع اجرای توطئه های آمریکا در عراق و یمن هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۱:۱۱    
یک رهبر جنبش النجباء عراق تاکید کرد که اقدام آمریکا در تحریم رئیس الحشد الشعبی نشانه عجز و شکست توطئه های آمریکا علیه این سازمان است.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یک رهبر جنبش النجباء عراق تاکید کرد که اقدام آمریکا در تحریم رئیس الحشد الشعبی نشانه عجز و شکست توطئه های آمریکا علیه این سازمان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
یک رهبر جنبش النجباء عراق تاکید کرد که اقدام آمریکا در تحریم رئیس الحشد الشعبی نشانه عجز و شکست توطئه های آمریکا علیه این سازمان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۱:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
یک رهبر جنبش النجباء عراق تاکید کرد که اقدام آمریکا در تحریم رئیس الحشد الشعبی نشانه عجز و شکست توطئه های آمریکا علیه این سازمان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در بیانات روز جمعه خود به توطئه های آمریکا برای ایجاد بی ثباتی در منطقه و بیان صریح آن از زبان یک تحلیلگر و کارشناس معروف آمریکایی اشاره کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده ناجا با بیان اینکه راه حاج قاسم مبارزه با توطئه های آمریکا علیه ملت ایران بود، گفت: در یک نگاه درست تر باید گفت حاج قاسم نه تنها قهرمان ملی ما بلکه قهرمان مستضعفان عالم است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
زنجان-استاندار زنجان گفت: امروز محور مقاومت مصمم تر و پرتوان تر از گذشته برای شکست توطئه های آمریکایی و صهیونیستی آماده است.
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۰:۵۷    
حجت الاسلام وحیدی موفقیت های جمهوری اسلامی در برابر توطئه های آمریکا و اسرائیل را نتیجه رهبری منحصر به فرد آیت الله خامنه ای دانست.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۳:۴۴    
رئیس جمهور تاکید کرد: شهادت سردار سلیمانی انتقام از جمهوری اسلامی ایران و ملت های منطقه و انتقام از استقلال کشورهای منطقه و انتقام از ملت های بزرگی بود که در برابر توطئه های آمریکا و صهیونیسم ایستادند. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
استاد دانشگاه کربلا شهیدان سلیمانی و المهندس را جرعه نوش مکتب امام خمینی(ره) توصیف کرد و گفت که آنها در برابر توطئه های آمریکا برای ایجاد فساد در جامعه اسلامی ایستادند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور تاکید کرد: شهادت سردار سلیمانی انتقام از جمهوری اسلامی ایران و ملت های منطقه و انتقام از استقلال کشورهای منطقه و انتقام از ملت های بزرگی بود که در برابر توطئه های آمریکا و صهیونیسم ایستادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور تاکید کرد: شهادت سردار سلیمانی انتقام از جمهوری اسلامی ایران و ملت های منطقه و انتقام از استقلال کشورهای منطقه و انتقام از ملت های بزرگی بود که در برابر توطئه های آمریکا و صهیونیسم ایستادند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در جلسه هیئت دولت اظهار داشت: پایان کرونا هنوز مشخص نیست اما خوشحال هستیم کادر درمان؛ مردم مخلص و تمام نیرو ها برای مقابله با این بیماری کمک کردند و با تمام توان در صحنه هستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نظامی عصائب اهل حق عراق بر شکست توطئه های آمریکا ضد بسیج مردمی (الحشد الشعبی) در عراق تاکید کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۶:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت لبنان با اشاره به حمایت های بی دریغ سردار سلیمانی از مقاومت فلسطین، بیان کرد که وی مانع تحقق توطئه های آمریکا برای ایجاد خاورمیانه جدید شد. ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
علمای شیعه و اهل سنت پاکستان با تاکید بر جلوگیری از انتشار مطالبی که بر اساس دروغ، تعصب و شایعه تهیه شده است، اتحاد اسلامی را تنها راه نجات دانستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس کانادایی اعلام کرد که سردار سلیمانی مدافع خاورمیانه و خنثی کننده توطئه های آمریکا در منطقه بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر نظامی یمن نوشت: فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقشه آمریکایی ها را برای حضور طولانی مدت در منطقه خنثی کرد و ناکام گذاشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سران قبایل و عشایر سوریه با برگزاری نشستی در حومه دیرالزور بر حمایت از ارتش عربی سوریه و نیز اتحاد ملی برای آزادسازی این کشور از شر تروریسم و اشغالگری های آمریکا تاکید کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۱:۰۶    
سخنگوی رسمی گردان حزب الله عراق در جشنواره عادی سازی خیانت به اسلام و امت گفت: هدف از توطئه های آمریکا تقسیم امت و پایان دادن به مقاومت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی گردانهای حزب الله عراق ضمن هشدار به سازشکاران با صهیونیستها از توطئه های آمریکا علیه کشورهای اسلامی با هدف تجزیه و پایان دادن به مقاومت در آنها، سخن گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۷:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان هدف از تحریم های واشنگتن را سنگ اندازی و عمیق تر کردن مشکلات لبنان اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سعد حریری در میان فشارهای خارجی و پایبندی نیروهای سیاسی اصلی لبنان به استانداردهای تشکیل دولت و عدم پذیرش شروط غیرمنطقی وی از سوی آنها، راهی جز به تعویق انداختن زمان تشکیل کابینه نمی بیند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به رغم توطئه های آمریکا برای جدا کردن جریان آزاد ملی و حزب الله لبنان از یکدیگر، مقامات هر دو گروه سیاسی، بر تقویت همکاری های فیمابین تاکید کردند. به گزارش شیعه پرس به نقل از النشره ، با وجود اینکه ...