پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۹:۱۰Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قبل از ازدواج»

جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۷    
زن و مرد بعد از ازدواج با قرارگرفتن در جریان زندگی و رو به رو شدن با رویدادهای متفاوت و تغییر اولویت ها، کمتر به انگیزه های درونی که تا قبل از آن حرف اول را می زدند، توجه می کنند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار بوکان با بیان اینکه آمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان همچنان در حال افزایش است، گفت: انجام آزمایش قبل از ازدواج تا پایان محدودیت های کرونایی در این شهرستان ممنوع است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، امروزه روابط پیچیده شده است و وقتی افراد برای ازدواج با هم آشنا می شوند نیاز دارند که بدانند آیا مناسب هم هستند؟ آیا رفتارهای طرف مقابل طبیعی است؟ ممکن است سوال پیش بیاید که چرا من عاشق چنین شخصیتی شده ام؟ افراد مطلع تر و تحصیل کرده تمایل دارند قبل از ازدواج مشاوره بگیرند. ...
سیمرغ   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۲۴    
صفت ارثی یک ویژگی است که والدین به فرزندان خود منتقل می کنند. برخی از این صفت های ارثی باعث بروز یک بیماری می شوند....
فرمانداری اردستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آقای فرح بخش در کارگروه ستاد ساماندهی امور جوانان در فرمانداری اردستان، با بیان اینکه موضوعات مالی در زندگی مشترک بسیار تأثیرگذار هستند و افراد مایلند قبل از ازدواج تکلیف آن را مشخص کنند، افزود: این روزها هر جوانی که قصد ازدواج دارد نگرانی هایی در ذهن خود تصور می کند ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
امیرحسین بانکی پور بیان کرد: در رابطه هایی که به عنوان دوستی ایجاد می شود در واقع فرد یک ازدواج عاطفی با طرف مقابل می کند یعنی این دل دیگر خالی نیست، یکی از آسیب های جدی این ارتباطات این است که بعدا ما را در ازدواج دچار مشکل می کند یعنی اگر به ازدواج ختم شود یک سری مشکلات دارد و اگر ختم نشود مشکلات ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۶    
حوزه/ اگر می خواهیم در حوزه و جامعه تحولی ایجاد شود، باید نگاه جدی تری به بحث مشاوره در حوزه پیشگیری مانند ازدواج، خانواده، تحصیلی و استعداد یابی و... داشته باشیم.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
پرسیدن سؤالاتی خاص، قبل از ازدواج می تواند منجر به یک رابطه مثبت شود و می تواند به این کمک کند که زن و مرد، زندگی مشترک شادی را با هم داشته باشند. چرا که این گونه سؤالات می توانند اهداف ازدواج را مشخص کنند. پس بهتر است با یکدیگر این پرسش ها را مرور کنیم تا آگاهانه تر به ساختن زندگی مشترک فکر کنیم ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی مشاوره قبل از ازدواج به همت بنیاد نخبگان استان کرمان به صورت مجازی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۸    
زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: ارایه مشاوره های قبل از ازدواج از جمله وظایف بهزیستی محسوب می شود که متاسفانه این موضوع مهم جدی گرفته نمی شود و اغلب زوجین چنین دوره های آموزشی را سپری نمی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۴    
گروه استان ها امام جمعه زنجان با اشاره به مشاوره های قبل از ازدواج گفت: وقتی 50 درصد معلولیت از بحث ژنتیک حاصل می شود باید حساسیت های به خصوصی در ازدواج به اطلاع زوجین رسانده شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۶    
کارگاه آموزشی قبل از ازدواج جوانان با همکاری اداره ورزش وجوانان شهرستان ملکشاهی وسازمان مردم نهاد آوای امید زاگرس ویژه بانوان شهرمهرملکشاهی برگزارشد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۲۵    
روایت روزنامه اطلاعات از آزمایش زن و مرد قبل از ازدواج از نظر گروه های خونی، در تاریخ 7 مهر 1350، را در این گزارش بخوانید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۴    
مشاوره قبل از ازدواج اگر بر اساس معیارها و شرایط مناسب انجام شود به دو طرف کمک زیادی خواهد کرد در مشاوره ازدواج به دو فرآیند توجه می شود اول این که فرد بداند برای ازدواج آمادگی دارد یا نه و بعد از طرف مقابل شناخت کافی داشته باشد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۶    
دوران نامزدی و روزهای قبل از ازدواج بهترین زمان و فرصت برای شماست تا همسرتان را بیشتر بشناسید ، اگر رفتاری از او دیدید که نگران کننده بود به سادگی از کنار آن عبور نکنید.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۶    
باهمکاری اداره ورزش وجوانان ملکشاهی وسازمان مردم نهاد آوای امید زاگرس کارگاه آموزشی قبل از ازدواج در روستای گنبد پیر محمد برگزارشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مشاوره قبل از ازدواج یکی از مهمترین مسائلی است که باید در اولویت زوجین باشد تا آن ها بتوانند به درک مناسبی از ویژگی های شخصیتی یکدیگر دست یابند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت: آموزش های قبل از ازدواج بر عهده سازمان ورزش و جوانان حین ازدواج بر عهده وزارت بهداشت و پس از ازدواج تحت عنوان مداخله در فرایند طلاق بر عهده قوه قضائیه نهاده شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۱:۲۲    
انوشه در خصوص روابط جنسی قبل از ازدواج و اثرات ان بر ناپایداری های بعد از ازدواج هشدار داده و معتقد است که بزرگترین مشکل بچه های ما این است که درگیر لحظه ها و لذت ها شده اند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
جواد کاظمی دکترای مشاوره توانبخشی،گفت: در بسیاری از مواقع عشق های آتشین قبل از ازدواج به تنفر عمیق بعداز ازدواج منجر می شود. راهکاری که معمولا برای حل این مشکل ارائه می شود این است که زوجین حین انتخاب، موضوع هم کفو بودن را مدنظر قرار دهند. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۳    
مشاوره قبل از ازدواج کمک می کند تا زوجین نسبت به شناخت ابعاد مختلف بلوغ و عوامل مهم دیگری که در زندگی مشترک آنها دخیل است اقدام کنند و در نهایت زوجین با هماهنگی و تناسب بیشتری در زندگی مشترک قدم بنهند.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیته فرعی بررسی عوامل ساختاری تقویت بنیان خانواده با حضور اعضای کمیته فرهنگی شورای فرهنگ عمومی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه گفت: ازدواج، بازسازی و ترمیم رنج های دوران مجردی نیست و افرادی که با انگیزه مرهم گذاشتن روی دردهای گذشته ازدواج می کنند اغلب زندگی مطلوبی ندارند.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه همشهری : 7 سال بعد از اینکه فوزیه از خانواده سلطنتی ایران جدا شد و به مصر رفت، محمدرضاشاه که هنوز دهه اول پادشاهی اش را تمام نکرده بود با زن دیگری ازدواج کرد. شاه از ازدواج اول پسری نداشت که به عنوان جانشین و ولیعهد سلسله پهلوی بگمارد ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۶    
نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
یک پژوهشگر اجتماعی گفت: هر رابطه ای نه تنها ازدواج، باید سه ویژگی داشته باشد به نفع تو باشد، به ضرر هیچکس نباشد، مبتنی بر واقعیت باشد نه رؤیاپردازی، نکته دوم این است که در این حوزه چهار رابطه باید متعادل شود یعنی مطالعه و بررسی شده و صحت آن تأیید شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ازدواج یک امر مقدس است که بین زن و مرد انجام می شود اما قبل از ازدواج باید تمامی مسائل را به خوبی بسنجیم و معیار های خود را در نظر بگیریم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
برزمینی گفت: طرح جامع آموزش مهارت های زندگی قبل از ازدواج به منظور ازدواج آگاهانه و موفق بین جوانان در دستور کار برخی از دستگاه های اجرایی استان قرار دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۴    
محققان مشاوره ژنتیک و آزمایش های قبل از ازدواج را یکی از مهم ترین ضرورت های قبل از ازدواج می دانند . راهکاری که می تواند مشکلات احتمالی پس از ازدواج را به حداقل رساند و زوجین را در رفع مشکلات و غلبه بر آن یاری کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مشهد مدیر دفتر سلامت جمعیت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: محتوای آموزشی قبل از ازدواج زوجین باید مورد تأیید وزارت بهداشت باشد لذا در حال رایزنی با وزارت برای تدوین یک نرم افزار جامع هستیم.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۶    
مشاوره ژنتیک یک خدمات درمانی است که احتمال بروز به بیماری های ژنتیک را در افراد بررسی می کند مانند آزمایش ژنتیک قبل از ازدواج.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۲    
به گزارش شیعه نیوز ، مراجع تقلید در رابطه با احکام شرعی نذر زن را بیان کرده اند که در ادامه دیدگاه تنی از مراجع عالی قدر را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد تا پاسخ سوالات خود را در این مورد مشاهده نمایید. آیت الله سیستانی : ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دوره های آموزشی خدمات مشاوره ای قبل از ازدواج در دوران شیوع کرونا برای حدود 60 درصد زوجین در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد در استان خراسان رضوی برگزار نشده است.
برترین ها / بیتوته   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: مرد جوانی که دکترای آی تی داشت، همسرش را 20 روز قبل از مراسم عروسی به قتل رساند. این حادثه نهم بهمن ماه پارسال رخ داد. آن روز وقتی آتش نشانان در جریان حادثه آتش سوزی آپارتمانی در غرب تهران قرار گرفتند، راهی آنجا شدند. آن ها پس از مهار آتش با جسد زنی جوان در اتاق خواب مواجه شدند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد که امسال 200 کارگاه مشاوره مجازی قبل از ازدواج توسط مشاوران و مدرسان دانشگاه برای جوانان استان تهران برگزار شد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
ابراهیم اشرفی همسر ماه چهره خلیلی اولین عکسی که با همسرش، قبل از ازدواج گرفته بود را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و در صفحه اینستاگرامش نوشت: "تمام قصه ی ما با این عکس از فیلم رنج و سرمستی شروع شد و تو با همان خنده ی زیبا و روی گشاده استقبال کردی ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۷:۲۴    
غلامحسین رضوانی گفت: معمولا طرح های نمایندگان وقتی به مرحله اجرا می رسند با عدم اجرای دولت مواجه می شوند بنابراین بهتر است برای اجباری شدن آزمایش های قبل از ازدواج دولت لایحه ای به مجلس شورای اسلامی ارسال کند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۵:۴۲    
انتخاب یک همسر خوب بسیار مهم و ضروری است و اتنخاب همسر مناسب در آینده شما بسیار تاثیر گذار است، از این رو نباید شرط هایی را قبل از ازدواج فراموش کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۴۰    
بهترین زمان انجام مشاوره های ژنتیک قبل از ازدواج ، قبل از بارداری ، زمان بارداری و بعد از تولد اولین فرزند معلول است .
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۰:۰۰    
پرسش نامه ازدواج یکی از دلایل مهمی است که افراد را تشویق می کند که در جلسه مشاوره قبل از ازدواج شرکت کنند. روان شناس های حوزه ازدواج و خانواده، در کنار راهنمایی ها و همراهی با زوجی که قصد دارند ارتباطی جدی را آغاز کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزارت ورزش و جوانان گفت: معاونت جوانان مسئول هماهنگی برای برگزاری دوره های آموزشی مهارت های قبل از ازدواج است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۳۷    
ازدواج و زندگی مشترک با فرد وسواسی سختی ها و مشکلاتی دارد که حتما باید قبل از ازدواج بدانید و خصوصیات و شخصیت این افراد را کاملا بشناسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرمرکزآموزش های حین ازدواج خراسان رضوی گفت: باتوجه به شیوع ویروس کروناوضرورت فاصله گذاری اجتماعی، آموزش های حین ازدواج به صورت مجازی برگزارمی شود اماحضور همه زوجین درکلاس های آموزشی آنلاین ضرورت دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۹:۱۲    
حوزه/ استاد حوزه خواهران آذربایجان غربی اعتیاد، مشکلات مالی، بیکار و نبود آموزش های قبل از ازدواج را از مهم ترین دلایل طلاق در جامعه عنوان کرد .
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پسری 35 ساله دارم که به تازگی با دختری 18 ساله با رضایت و نظارت خانواده ها ازدواج کرده است. روز قبل از عقدشان، به من گفتند که این دختر با پسری در ارتباط بوده ولی توجه نکردم و گفتم دروغ است و به این دختر نمی خورد. حالا عکس هایی از او و یک پسر به دستم رسیده ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۰:۳۷    
فیض اللهی بیان کرد: از مهمترین علل طلاق که مربوط به قبل از ازدواج است عدم کسب مهارت های زندگی ،توسط زوجین است.