جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۵:۱۳Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایران گردی»

خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی و مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان با همکاری شرکت سرو بنیان ادبی، نمایشگاه صنایع دستی و نوروزی را به اجرای برنامه های شاد و فرهنگی در کاخ گلستان برگزار کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی هدف از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی ایران من را کمک به معرفی صنایع دستی کشور دانست.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی در حال تعامل و سازمان ها و نهادهای مختلف برای افزایش تعداد نمایشگاه ایران من در ایام نوروز است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۹:۱۰    
رکنا: مسافران نوروزی به اقصی نقاط ایران می توانند با آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی هر استان از کشور عزیزمان آشنا شوند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از راه اندازی سامانه جامع گردشگری سلامت در نیمه دوم فروردین 1402 در راستای ایجاد پنجره واحد الکترونیکی بین دستگاه های دارای نقش در ارائه خدمات گردشگری سلامت خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی گفت: نمایشگاه های صنایع دستی و سوغات ایران من به همت شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی و به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1402 برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۱    
نمایشگاه صنایع دستی ایران من به همت شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی در یزد افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۳    
شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی قصد دارد سلسله نمایشگاه های ایران من را در سراسر ایران برگزار کند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۷    
شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی قصد دارد سلسله نمایشگاه های ایران من را در سراسر ایران برگزار کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از رونمایی پلتفرم جدیدی با نام "ایران سفر" در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران در بهمن ماه سال جاری و با هدف ارزان سازی سفر خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از مهر، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از رونمایی پلتفرم جدیدی با نام ایران سفر و اختصاص کارت سفر 30 میلیون تومانی با هدف ارزان سازی سفر خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۹    
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از رونمایی پلتفرم جدیدی با نام ایران سفر و اختصاص کارت سفر 30 میلیون تومانی با هدف ارزان سازی سفر خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۲   + ۹۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از رونمایی پلتفرم جدیدی با نام ایران سفر با هدف ارزان سازی سفر خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی گفت: آزمون جامع گردشگری توسط این شرکت به عنوان بازوی اجرایی وزارت میراث فرهنگی برگزار می شود و هیچ محدودیتی برای تعداد شرکت کنندگان این آزمون جامع وجود ندارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رشید مظاهری از سپاهان جدا می شود و البته که این خبر برای کمتر کسی جای تعجب دارد. این دروازه بان 33ساله زمستان سال گذشته به سپاهان پیوست. او با دلخوری از استقلال جدا شد؛ جایی که هم با سرمربی اول تیم یعنی محمود فکری به مشکل برخورد و هم با سرمربی دوم تیم یعنی فرهاد مجیدی نساخت ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور گفت: تشکیل صندوق توسعه گردشگری، خواسته بیش از 2 دهه فعالان گردشگری بود. در متن پیشنهادی این صندوق ماهیت غیردولتی دارد و این کار در راستای مشارکت بیشتر بخش خصوصی انجام گرفته است.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: آزمون جامع گردشگری هم زمان با دیگر استان های کشور در بندرعباس برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۳:۴۰    
همزمان با سراسر کشور آزمون راهنمایان حوزه جهان گردی و ایران گردی در استان فارس برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
علی اصغر شالبافیان در پیامی درگذشت محمدرضا پوینده، مدیرعامل گروه هتل های ایران گردی و جهان گردی را تسلیت گفت.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۲۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا پوینده مدیرعامل و نائب رئیس گروه هتل های ایران گردی و جهان گردی بعد از طی دوره ای بیماری عصر امروز پنجشنبه 19 آبان درگذشت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت میراث فرهنگی ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۲۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدرضا پوینده مدیرعامل و نائب رئیس گروه هتل های ایران گردی و جهان گردی بعد از طی دوره ای بیماری عصر امروز پنجشنبه 19 آبان درگذشت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۹:۱۶    
شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی در راستای برگزاری سلسله نمایشگاه های صنایع دستی ایران من، اولین نمایشگاه در استان ها را به استان همدان اختصاص داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین اثر ویل دورانت را تاریخ تمدن می دانند که این مجموعه با بررسی و پژوهش تمدن در مشرق زمین با عنوان مشرق زمین، گاهواره تمدن آغاز شده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان لیگ که به راحتی می توانست با یک قرعه کشی ساده سوپرجام بدون تماشاگر را در یکی از ورزشگاه های آزادی تهران یا وطنی قائمشهر برگزار کند، بدون اینکه کوچکترین تحقیقی درباره وضعیت این روزهای کرمان و برگزاری جشنواره ایران گردی در این استان داشته باشد، سوپرجام را به کرمان سپرد! ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۴:۰۲    
مقاصد ایران مانند فصول پرجنب و جوش هستند. شما می توانید مجموعه ای کامل از رنگ های شاداب، مناظر باشکوه و سنت های بی ادعا را در هر مکان کاوش کنید. هرچه عمیق تر شیرجه بزنید فرهنگ غنی تر ( ایران گردی ) را مشاهده خواهید کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
الساندرا کمپدلی در هفته گذشته ورک شاپ های یک روزه ای در تهران و فریدون کنار با حضور مربیان کشور برگزار کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور در مورد طرح تشویق و حمایت از گردشگری اظهار کرد: قانون توسعه صنعت ایران گردی و جهان گردی در سال 1370 تصویب شده است، در طول این 3 دهه شاهد تغییرات بسیاری در حوزه گردشگری بودیم بر همین اساس نیازمندهای زیادی هم در حوزه صنعت گردشگری ایجاد شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۳    
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی به طور فوق العاده روز شنبه 23 مهرماه 1401 برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از انعقاد تفاهم نامه هایی با دستگاه ها در قالب طرح ملی زیارت خورشید هشتم در راستای استفاده از ظرفیت های اقامتی آن ها برای ارائه خدمات به زائران پیاده حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) خبر داد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی در مراسم رونمایی پوسترهای ایرانی نمایشگاه های جاتای ژاپن و تاپ رزای فرانسه گفت: حضور ایران در این نمایشگاه ها با هدف تقویت دیپلماسی فرهنگی و توسعه روابط گردشگری انجام خواهد شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از ساخت 50 مجتمع خدماتی و رفاهی بین راهی در 5 استان در مسیر زوار حرم امام حسین علیه السلام در صورت اختصاص بودجه دولتی خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی شامگاه جمعه 18 شهریور در طول مسیر خود برای زیارت امام حسین (ع) به بازدید از مجتمع های خدماتی، بهداشتی و رفاهی بین راهی در مسیر زائران پرداخت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی گفت: مهندس ضرغامی نگاه ویژه ای به رفع مشکلات سرویس های بهداشتی بین راهی برای زائران دارد، به همین منظور 570 مجتمع خدماتی بهداشتی کوچک در همه استان های کشور راه اندازی شده است.
الف   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۲:۴۷    
تهران با تمام پایتخت بودنش، هنوز ناشناخته فراوان دارد. اگر اهل ایران گردی هستید و مایلید به جا های کمتر دیده شده سری بزنید، به شما توصیه می کنیم، همچنان تهران را در اولویت بگذارید ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری مشهد در دیدار با مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی بر استفاده حداکثری از ظرفیت های این شرکت در راستای طرح ملی مهمان امام رضا (ع) تأکید کردند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی گفت: طرح ملی خورشید هشتم آغاز شده و شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی به دنبال خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران امام رضا (ع) است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۳:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهانگردی گفت: جمهوری اسلامی ایران با شعار ایران با شکوه در دو نمایشگاه جاتای ژاپن و تاپ ریزا فرانسه شرکت می کند و برنامه های جذاب برای اولین بار در این نمایشگاه ها اجرا خواهد شد که یکی از آن ها پخش زنده جاذبه های گردشگری کشورمان با هدف مقابله با پروژه ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۲۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی گفت: تجاری سازی صنایع دستی یکی از اهداف و اولویت های دولت سیزدهم است و این موضوع در شهرهایی که مقصد اصلی گردشگران خارجی است با جدیت بیشتری دنبال می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی اولین نمایشگاه عرضه محصولات خلاق را در فرهنگسرای ملل برگزار می کند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی روز جمعه 28 مرداد 1401 در دیدار با مسئولان استان خراسان رضوی وضعیت اقامتگاه ها و اردوگاه ها زائران امام رضا (ع) را بررسی کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۸:۳۸    
عملیات اجرایی نصب تابلوهای هدایت گر معرفی جاذبه های گردشگری استان البرز امروز چهارشنبه 26 مردادماه 1401 توسط شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی آغاز شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی با اشاره به اهمیت و نقش پایگاه های ملی و جهانی گفت: پایگاه ها در حقیقت ویترین اقتصادی و فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هستند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی به عنوان نماینده وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی روز یکشنبه 23 مرداد 1401 با حضور در استان ایلام به بررسی امکانات موجود این استان که در مسییر راهپیمایی اربعین قرار دارد، پرداخت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری هرمزگان گفت: سومین دوره آموزش تخصصی راهنمایان تور ایران گردی و جهان گردی (فرهنگی) در بندرعباس برگزار می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۸    
همزمان با روز جهانی بدون پلاستیک و به همت شهرداری منطقه 2 و جمعیت ایران گردی و جهان گردی فانوس شد دره فرحزاد از پلاستیک و زباله های رهاشده در طبیعت پاکسازی شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۲۳:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی گفت: بحث محتوایی نمایشگاه های گردشگری خارجی برای ما مهم و جدی است. در اکسپو دبی مشکلاتی داشتیم که الان نداریم. از بخش خصوصی تقاضا می کنم در حوزه محتوا کمک کند و این موضوع را مهم بداند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۴:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اولین ناشنوایی که دوره های آموزش گردشگری خود را سپری و موفق به اخذ کارت راهنمای ایران گردی و جهان گردی از معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شده بود، نخستین تور تخصصی ناشنوایان را برگزار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت خلاق توانسته است زیرساخت برخط را برای رزرو اقامت گاه های گردشگری راه اندازی کند.