سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۰:۵۵Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پادکست»

ابنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۰۴    
خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با ارائه سرویس پادکست مهم ترین اخبار به مخاطبان خود این امکان را می دهد که در دقایقی کوتاه، از مهمترین اخبار مرتبط با شیعیان جهان مطلع گردند. در زیر، پادکست اخبار امروز دوشنبه سوم آذر 1399 را به مدت 5 دقیقه بشنوید:
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۵    
اگر امروز فرصت مرور اخبار را نداشته اید این پادکست برای شماست. امروز در عصرگاه اقتصاد رادیو اقتصادآنلاین جدیدترین اخبار درباره " کوچکتر شدن 13 درصدی اقتصاد ایران، فروشندگان کلیه به دنبال خریدار، الزام همراه داشتن کارت ملی در کشور" و دیگر اخبار اقتصادی ایران و جهان صحبت می کنیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد حسین الهی قمشه ای درباره دین انسان در زمان تولد می گوید: ما بی دین به دنیا نیامدیم. با یک دین به دنیا آمدیم و آن دین مسیحیت، اسلام، یهودی، زرتشت و این ها نیست؛ چون کسی مسلمان یا زرتشتی به دنیا نمی آید، اگر در دنیای دیگر برود حتی اسم مسیحیت هم به گوشش نمی خورد ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با ارائه سرویس پادکست مهم ترین اخبار به مخاطبان خود این امکان را می دهد که در دقایقی کوتاه، از مهمترین اخبار مرتبط با شیعیان جهان مطلع گردند. در زیر، پادکست اخبار امروز یکشنبه دوم آذر 1399 را به مدت 6 دقیقه و 40 ثانیه بشنوید:
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۲    
می گویند فقط در وقت مردن است که آدم خودش به خودش راست می گوید؛ در غیر مردن اغلب آدم به خودش هم دروغ می گوید. در آن وقت است که انسان می فهمد دیگر فکرها، نقشه کشی ها که یک جور فکر می کند، جور دیگر به مردم تحویل می دهد به کلی از میان رفت، انسان خودش است ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۱    
شیخ حسین انصاریان درباره ماهیت عبادت ها می گوید: هر عبادتی را که انسان با آن برخورد می کند انجام دهد. پیغمبر می فرماید اگر در کوچه می رود و زباله ای جلوی راه مسلمانان ریخته باشد، خم شود و زباله را بردارد این یک عبادت است ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۳۷    
خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با ارائه سرویس پادکست مهم ترین اخبار به مخاطبان خود این امکان را می دهد که در دقایقی کوتاه، از مهمترین اخبار مرتبط با شیعیان جهان مطلع گردند. در زیر، پادکست اخبار امروز شنبه یکم آذر 1399 را به مدت 5 دقیقه و 45 ثانیه بشنوید:
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۳    
امروز در عصرگاه اقتصاد رادیو اقتصادآنلاین جدیدترین اخبار درباره " بازدهی منفی همه بازارها در آبان ماه، تورم نقطه به نقطه 46.4درصد رسید، 4خبرخوش معاون رییس جمهور برای کسب وکارها" و دیگر اخبار اقتصادی ایران و جهان صحبت می کنیم.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۷    
این سایت دارای قالبی حرفه ای، محیطی کاربر پسند بوده و با آرشیو موزیکی شامل اهنگ های معروف اینستاگرام ایرانی خارجی عربی ریمیکس پادکست مداحی آهنگ های معروف خوانندگان ایرانی و خارجی می باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۹    
کانون هلال احمر دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری کانون گویندگی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، مسابقه پادکست کتاب خاطرات سولفرینو اثر هنری دونان را برگزار می کند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۲۶    
خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با ارائه سرویس پادکست مهم ترین اخبار به مخاطبان خود این امکان را می دهد که در دقایقی کوتاه، از مهمترین اخبار مرتبط با شیعیان جهان مطلع گردند. در زیر، پادکست اخبار امروز جمعه 30 آبان 1399 را به مدت 4 دقیقه و 15 ثانیه بشنوید:
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین قسمت رادیو ایسنا را در شرایطی می شنوید که در کنار خبرهای مختلف ایران و جهان طی چند روز اخیر، از جمله تصمیم آغاز محدودیت های کرونایی از شنبه (1 آذر)، یک خبر، حزن انگیز و تأمل برانگیزتر از دیگر خبرها بود؛ خبر خودکشی دختری نوجوان در رامهرمزِ استان خوزستان ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مینو محرز عضو کمیته علمی ستاد ملی کرونا گفت: آزمایش حیوانی واکسن کرونا موفق بوده است و به زودی بر روی انسان آزمایش می شود. فکر نکنید فقط دو نوع واکسن آمریکایی کرونا موثر و کاربردی است. نتایج انسانی واکسن کرونا تا دو-سه ماه آینده اعلام می شود و می توانیم از واکسن خودمان استفاده کنیم ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله مجتهدی تهرانی درباره آثار ظلم کردن به دیگران می گوید: امام صادق (ع) فرمودند: گناهانی که انجام می دهیم، اقسام مختلف دارد. گناهانی هستند که نعمت ها را تغییر می دهند و یا نعمت را از شما می گیرند و آن گناه ظلم است ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با ارائه سرویس پادکست مهم ترین اخبار به مخاطبان خود این امکان را می دهد که در دقایقی کوتاه، از مهمترین اخبار مرتبط با شیعیان جهان مطلع گردند. در زیر، پادکست اخبار امروز پنجشنبه 29 آبان 1399 را به مدت 4 دقیقه و 30 ثانیه بشنوید:
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۱۹    
اگر امروز فرصت مرور اخبار را نداشته اید این پادکست برای شماست. امروز در عصرگاه اقتصاد رادیو اقتصادآنلاین جدیدترین اخبار درباره " یادداشت همتی درباره وام یک میلیون تومانی، فروش روغن به شرط خرید سایر اقلام! ، تمایل ترامپ به توافق با ایران" و دیگر اخبار اقتصادی ایران و جهان صحبت می کنیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۶    
استاد علی صفایی حائری درباره امداد و همراهی پروردگار در این دنیا می گوید: حقیقت امر این است که چه می خواهد خدا در این عالم، جز اینکه می خواهد زمینه ها را بدهد تا آدم ها امکان انتخاب داشته باشند همین! باقی تجربه بن بست است، عذابِ رنج است ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با ارائه سرویس پادکست مهم ترین اخبار به مخاطبان خود این امکان را می دهد که در دقایقی کوتاه، از مهمترین اخبار مرتبط با شیعیان جهان مطلع گردند. در زیر، پادکست اخبار امروز چهارشنبه 28 آبان 1399 را به مدت 5 دقیقه و 55 ثانیه بشنوید:
شارا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۵۶    
در پادکست و ویدئوهای تولید شده گروه "شهرخانه" مسائل مهم حوزه معلولیت از جمله قوانین، دسترس پذیری و مناسب سازی، جمع سپاری و شهر هوشمند و آموزش هایی برای افزایش کیفیت زندگی با مخاطبان به اشتراک گذاشته شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۱    
اگر امروز فرصت مرور اخبار را نداشته اید این پادکست برای شماست. امروز در عصرگاه اقتصاد رادیو اقتصادآنلاین جدیدترین اخبار درباره " ورود دلار آزاد به کانال 25 هزارتومان، جزییات هزینه کرد یک میلیارد یورو کرونایی، نرخ ارز و نفت در بودجه سال آینده" و دیگر اخبار اقتصادی ایران و جهان صحبت می کنیم.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۶    
شانزدهمین پادکست رسمی فدراسیون فوتبال در شبکه های رسانه ای فدراسیون منتشر شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۵    
پایگاه بسیج کارکنان بهزیستی خراسان رضوی به مناسبت هفته ی بسیج، یک مسابقه تهیه پادکست از زندگی نامه ی یک شهید نوجوان در دفاع مقدس، برای فرزندان کارکنان بهزیستی در رنج سنی 10 تا 15 سال برگزار می کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۷    
سفر به کوچه های تاریخ؛ این بار سروقت تاریخ ایران باستان و سردار بزرگی به نام سورنا رفته ایم، و نبرد سرنوشت سازی که با رومیان داشت ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۲۵    
حجت الاسلام مسعود عالی درباره راه نفوذ شیطان به انسان می گوید: هر جایی در دینداری ما نقص و ضعف داشته باشد، شیطان از همانجا وارد می شود. در مواقع جنگ نظامی، دشمن را رصد می کنید که نقاط ضعف او کجاست و از همانجا حمله کنید. شیطان هم همین است، نقطه های ضعف دینداری ما را که مراعات نمی کنیم نشانه می گیرد ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۵۱    
پس از 9 ماه از شیوع اپیدیمی کووید 19 برای جلوگیری از انتشار هرچه بیشتر موج سوم کروناویروس ستاد ملی کرونا در نهایت تن به اجرای محدودیتهای شدید داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۲    
اگر امروز فرصت مرور اخبار را نداشته اید این پادکست برای شماست. امروز در عصرگاه اقتصاد رادیو اقتصادآنلاین جدیدترین اخبار درباره " ابتلای 13هزار و 352 نفر به کرونا در شبانه روز گذشته، پیش بینی کمک معیشتی برای 2 هفته محدودیت کرونایی کشور ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پادکست #منهای_کرونا توسط فرهنگسرای خانواده در فضای مجازی منتشر می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۵    
استاد الهی قمشه ای درباره پاسخ خداوند به لبیک بنده اش می گوید: تا که از جانب معشوق نباشد کششی؛ کوشش عاشق بیچاره به جایی نرسد شیطان به ذاکری گفته بود این همه الله می گویی، یک لبیک از جانب خدا شنیدی؟ ذاکر ملول شد که راست می گوید ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اگر امروز فرصت مرور اخبار را نداشته اید این پادکست برای شماست. امروز در عصرگاه اقتصاد رادیو اقتصادآنلاین جدیدترین اخبار درباره " 5برابر شدن تامین مالی از طریق بازار سرمایه، پیشنهاد مجلس برای منابع جدید طرح تامین کالاهای اساسی، رکوردشکنی دوباره کرونا" و دیگر اخبار اقتصادی ایران و جهان صحبت می کنیم.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۲:۰۲    
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی رادیو اینترنتی "من کتاب خوانم" تولید کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان تهران در شش عنوان منتشر شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
علامه جعفری درباره عظمت انسان می گوید: عده زیادی از مردم می خواهند عظمت انسان را در دو یا سه کلمه تمامش کنند. اما داستان انسان تمام شدنی نیست. همانطوری که فاصله بین علی بن ابی طالب و ابن ملجم تمام شدنی نیست. اگر بی نهایت قابل جمع بستن بود من می گفتم بی نهایت ها.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آخشیک گفت: تولید پادکست های اینترنتی تحت عنوان رادیو نامک در هفته کتاب در ملایر آغاز شده که با تولید یک پادکست در هر ماه رادامه دارد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سرویس چندرسانه ای خبرگزاری ایبنا، اخبار جالب مربوط به حوزه کتاب در رسانه های مختلف بین المللی را به صورت پادکست به مخاطبان ایبنا تقدیم می کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۷    
استاد علی صفایی حائری، درباره معنای استقلال الخیر می گوید: انسان در مقایسه ها کاملا به استقلال الخیر می رسید. یعنی خوبی های خودش را کم می بیند. چرا؟ چون می دید خوبی ای که کرده است با توانمندی او مناسب نیست؛ با مقدار توانمندی اش برابر نیست ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اگر امروز فرصت مرور اخبار را نداشته اید این پادکست برای شماست. امروز در عصرگاه اقتصاد رادیو اقتصادآنلاین جدیدترین اخبار درباره "تعطیل نشدن تهران، عزل رییس کل سازمان خصوصی سازی، دستور همتی برای رسیدگی به پولشویی در بانک ها" و دیگر اخبار اقتصادی ایران و جهان صحبت می کنیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
علامه طباطبایی، این مرد بزرگ و ارزنده، مردی است که صد سال دیگر باید بنشینند و آثار این مرد را تجزیه و تحلیل بکنند و به ارزش این مرد پی ببرند. این مرد واقعا یکی از خدمتگزاران بسیار بزرگ اسلام است. اولا مجسمه تقواست، مجسمه معنویت است. در تهذیب نفس و در تقوا مقامات بسیار عالی را طی کرده است ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۲:۲۳    
حجت الاسلام ناصر نقویان درباره محبت بی حد علامه طباطبایی نسبت به فرزندانشان می گوید: از دختر علامه طباطبایی شنیدم که پدر ما به مادرمان گفته بودند بیدار کردن بچه ها برای نماز صبح با من باشد؛ می آمدند بالای سر ما می نشستند و با ناز، نوازش، محبت و بوسه ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی رباط کریم از تجلیل برندگان شرکت کننده در مسابقه سوگواره حرم با موضوع تولید پادکست عاشورای حسینی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۸    
عصر این جمعه هم با پادکست رادیو ایسنا با شما هستیم؛ در پایان هفته ای که در ابتدای آن نتیجه نهایی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بالاخره اعلام شد و البته حواشی و پیگیری شکایات آن همچنان ادامه دارد ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۳:۱۷    
دکتر حسین الهی قمشه ای درباره معنای متفاوت طمع کردن در دنیا می گوید: در روز قیامت آدم ها را مجازات می کنند، نه اینکه چرا طمع کردی! اینکه چرا طمع نکردی! در قصر پادشاه آمدی و از زیرزمین و اصطبل، کاه و یونجه دزدیدی! ما همین کار را کردیم ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کانون ادبی دانشگاه شیراز به مناسبت سالروز تولد نیما یوشیج گفت وگویی در فضای مجازی با سامان جواهریان، دانش آموخته مقطع دکتری ادبیات فارسی از پژوهشگاه علوم انسانی مدرس ادبیات و سازنده پادکست ادبی ری را برگزار کرد و به مسئله میراث ادبی نیما و سرنوشت آن پرداخت. موضوعی که شاید کمتر به آن توجه شده باشد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
استاد علی صفایی حائری درباره انتقال معارف به نسل ها می گوید: برای کسانی که به تو روی آوردند باید بال باز کنی، صمیمیت و سعی در حوائج آنها. سیدالقوم خادمهم کسی که خدمتگذارتر است به استغنا نزدیکتر است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اگر امروز فرصت مرور اخبار را نداشته اید این پادکست برای شماست. امروز در عصرگاه اقتصاد رادیو اقتصادآنلاین جدیدترین اخبار درباره "ممانعت وزیر اقتصاد از افزایش نرخ سود، بازگشت دلار به کانال 26 هزارتومان، دست پنهان دلالان مجازی در نوسانات ارزی" و دیگر اخبار اقتصادی ایران و جهان صحبت می کنیم.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۹    
پانزدهمین پادکست رسمی فدراسیون فوتبال در شبکه های رسانه ای فدراسیون منتشر شد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با سالروز عروج ملکوتی آیت الله العظمی سیدمحمدحسین طباطبایی پادکست طریق عرفان به همت فرهنگ سرای خانواده با همکاری کانون فیلم قاب نو منتشر می شود.
ایتنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۹    
ایتنا- اسپاتیفای از این پس به کاربران اپل واچ این امکان را می دهد که بدون اتصال به آیفون بتوانند به موسیقی ها و پادکست های این نرم افزار گوش کنند.