شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۴:۱۷Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازاریابی و فروش»

الف   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
صنعت بسته بندی بعنوان یکی از ارکان تولید نقش مهمی در سهولت حمل و نقل محصولات و بازاریابی و فروش دارد. بسته بندی از محصول هنگام انبارداری ، حمل به فروشگاه ، نگهداری در قفسه ها و حمل توسط مشتری تا منزل مراقبت می کند ...
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
مراسم قرعه کشی پیش فروش آذر ماه محصولات ایران خودرو ساعت 10 صبح روز شنبه (8 آذر ماه) با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۱    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
همت خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بازاریابی و فروش و سرپرست معاونت فنی بیمه های اشخاص شرکت بیمه آرمان از شعبه ارومیه بازدید کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان، داوود الماسی سرپرست معاونت بازاریابی و فروش و سرپرست معاونت فنی بیمه های اشخاص شرکت بیمه آرمان ضمن بازدید از شعبه ارومیه ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
آغاز پیش فروش 9 محصول سایپا از دوشنبه 3 آذر 99 (+جدول و جزئیات)طرح پیش فروش 9 مدل از محصولات گروه خودروسازی سایپا از روز دوشنبه سوم آذر 99 آغاز شد. به گزارش روز نو ، در این طرح که به شیوه پیش فروش مشارکت در تولید خواهد بود 6 درصد سود مشارکت یا 3 درصد سود انصراف تعلق خواهد گرفت. ...
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۳۰ سایت دیگر  
طرح پیش فروش 9 مدل از محصولات گروه خودروسازی سایپا از روز دوشنبه سوم آذر 99 آغاز شد. به گزارش اعتدال، در این طرح که به شیوه پیش فروش مشارکت در تولید خواهد بود 6 درصد سود مشارکت یا 3 درصد سود انصراف تعلق خواهد گرفت. ...
بنیاد نخبگان استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۲۲    
شرکت شهرک های صنعتی استان البرز با همکاری بنیاد نخبگان استان البرز "رویداد استارتاپی مجازی بانوان کارآفرین در حوزه طراحی، بازاریابی و فروش پوشاک" را برگزار می نماید. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۲۳    
دنیای اقتصاد : وبینار طرح بازاریابی و فروش شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن به منظور هماهنگی لازم شرکت های تابعه با برنامه و استراتژی هلدینگ در حوزه فروش و بازاریابی از سوی مدیر فروش گروه برگزار شد.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۰    
فرارو- قرعه کشی هشتمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه 2 آذر 99، با حضور نمایندگان نهاد های ناظر برگزار شد. پس از اتمام مهلت ثبت نام متقاضیان در هشتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه دوم آذر مراسم قرعه کشی برای تعیین مشتریان نهایی ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی مرحله هشتم از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ساعت 10 صبح امروز (2 آذرماه) با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت آغاز شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
با انجام قرعه کشی در حضور نمایندگان نهاد های ناظر، 10 هزار مشتری نهایی برای چهار محصول عرضه شده در هشتمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو به همراه 50 درصد ظرفیت ذخیره مشخص شدند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۳۰    
پس از اتمام مهلت ثبت نام متقاضیان در هشتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو تا پایان امروز اول آذر، مراسم قرعه کشی برای تعیین مشتریان نهایی، فردا یک شنبه دوم آذر با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۶    
یک شرکت معتبر تولیدی واقع در شهر قدس جهت تکمیل پرسنل خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
لطفا دربارۀ نقش و وظیفۀ مدیریت فروش داخلی توضیح دهید. بازاریابی و فروش انواع محصولات تولیدی در بازار داخل، مدیریت سفارش های صادره تا زمان تولید و حمل، رسیدگی به ادعاهای احتمالی، جمع آوری اطلاعات بازار، مدیریت تقاضا و قیمت و توسعۀ بازارهای فروش ازجمله وظایف مهم این واحد است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۴۰ سایت دیگر  
پس از اتمام مهلت ثبت نام متقاضیان در هشتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو تا پایان امروز اول آذر، مراسم قرعه کشی برای تعیین مشتریان نهایی، فردا یک شنبه دوم آذر با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار می شود.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
پس از اتمام مهلت ثبت نام متقاضیان در هشتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو تا پایان امروز اول آذر، مراسم قرعه کشی برای تعیین مشتریان نهایی، فردا یک شنبه دوم آذر با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار می شود.
نرخ باکس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دکتر احسان دشتیانه، عضو هیئت مدیره ذوب آهن اصفهان و معاون سابق بازاریابی و فروش این شرکت، در توئیتی نوشت...
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در جدیدترین تصمیمات اخذ شده از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، چارت قائم مقام بازاریابی و فروش و خدمات پس از فروش از مجموعه حذف خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از عصر خودرو، در همین راستا، محسن ناقدی در لحظه انتشار این خبر در حال خداحافظی با همکاران خود است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۰    
بسته بندی امروز به یکی از عناصر اصلی عرضه کالاها تبدیل شده است. به طوری که این امر علاوه بر حفظ کالا از صدمات احتمالی در جابجایی ها که هدف اصلی از بسته بندی کالاست، در بازاریابی و فروش محصول نیز نقش کلیدی ایفا می کند. با توجه به اهمیت این موضوع، نقش یک شرکت کارتن سازی بسیار پر رنگ خواهد بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۳:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون بازاریابی و فروش ذوب آهن اصفهان اعلام کرد که این شرکت در مهر 99 تولید و فروش انواع ریل مورد مصرف در راه آهن، مترو، معدن، آرک های معدن و میلگردهای صنعتی ویژه را افزایش داده است و به دلیل ارزش افزوده بالای این محصولات قیمت فروش بالاتری هم دارند و این شراط سبب افزایش 57 درصدی فروش ذوب شد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۶۱ سایت دیگر  
امروز، مراسم قرعه کشی هفتمین مرحله فروش فوق العاده پنج محصول ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۵۴ سایت دیگر  
فرارو- مراسم قرعه کشی هفتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، ساعت 10 صبح امروز شنبه 24 آبان ماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۴    
مراسم قرعه کشی مرحله هفتم از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ساعت 10 صبح امروز (24 آبان ماه) با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت آغاز شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۵۹ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی هفتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ساعت 10 صبح فردا شنبه 24 آبان ماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی هفتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ساعت 10 صبح فردا شنبه 24 آبان ماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی هفتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ساعت 10 صبح فردا شنبه 24 آبان ماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین / عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ایران خودرو در هفتمین مرحله فروش فوق العاده محصولاتش، پنج محصول را با موعد تحویل 90 روز عرضه می کند.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۲    
در حال حاضر سایت تولید، بازاریابی و فروش شرکت گوردن میوری در سوری (Surrey)، انگلستان قرار دارد و در حالی که این شرکت کوچک در تلاش است تا ابرخودرو خود یعنی T50 را تا ژانویه 2022 به تولید برساند، 50 میلیون پوند دیگر برای تاسیس یک دفتر مرکزی جدید سرمایه گذاری خواهد کرد. ...
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۲    
برچسب ها ایران خودرو دانستنی آنلاین دانستنی اقتصادی دانستنی خودرو مداخله در فروش اینترنتی برچسب ها
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو، با بیان این که تنها مرجع ثبت نام محصولات این شرکت، سایت فروش اینترنتی است، نسبت به کلاهبرداری توسط سودجویان هشدار داد.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۷۸ سایت دیگر  
پدال نیوز: معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو، با بیان این که تنها مرجع ثبت نام محصولات این شرکت، سایت فروش اینترنتی است، نسبت به کلاهبرداری توسط سودجویان هشدار داد.
سایپا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۵    
قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در بازاریابی و فروش گفت: با حذف موارد غیرضروری و موانع و بازنگری درفرآیندها، سرعت فروش خودرو در شبکه نمایندگی ها را افزایش می دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: تقویت بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مددجویان تحت حمایت در برنامه های کمیته امداد قرار گرفت.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- ابتکار-نوریان گفت: نزدیکی پالایشگاه گاز ایلام به منطقه آزاد تجاری مهران، فرصتی مغتنم و کمک به توسعه نفت و گاز استان است.به گزارش روابط عمومی پالایشگاه ایلام، مدیرعامل این شرکت با اشاره به مطرح شدن و پیگیری مجدد تصویب منطقه آزاد مهران ازسوی نمایندگان و مسئولان استان اظهار کرد: صادرات ...
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیربیمه های مسئولیت، مهندسی وانرژی شرکت بیمه تجارت نو،اعلام کرد: باوجود مشکلات موجود در سال جاری، شرکت بیمه تجارت نودربازه زمانی شش ماهه امسال نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل، در پرتفوی بیمه نامه های مسئولیت رشدی 275 درصدی را رقم زده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی پیش فروش دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک ساعت 10 صبح امروز 18 آبان ماه با حضور نمایندگان نهادهای ناظر درسالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو آغاز شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
فرشاد به آفرین روز جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این دوره ها به صورت مجازی و حضوری برای شاغلان صنایع دستی استان انجام شده است، افزود: برگزاری دوره های آموزشی برای شاغلین صنایع دستی در راستای رشد بیش از پیش در حوزه تولید، کارآفرینی، بازاریابی و فروش صنایع دستی استان است. وی ادامه داد: [...]
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یک کارخانه معتبر در ساری جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان مازندران از افراد واجد شرایط زیر مدیر فروش متخصص و مجرب دعوت به همکاری می نماید.
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین : قرعه کشی ششمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت انجام شد. ...
همت خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
قرعه کشی ششمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت انجام شد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
امروز (چهارشنبه) قرعه کشی برای تعیین 9000 برنده به صورت قطعی و 4500 نفر به عنوان ذخیره برای ششمین مرحله از فروش سه محصول گروه صنعتی ایران خودرو در قالب فروش فوق العاده با قیمت قطعی، در حضور نهادهای نظارتی انجام شد. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۶   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،قرعه کشی ششمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت انجام شد.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۳   + ۱۰۰ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد قرعه کشی ششمین مرحله فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو ، امروز چهارشنبه 14 آبان با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار خواهد شد.”آمار فروش فوق العاده مرحله ششم ایران خودرو اعلام شد” ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: جمعی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در سفری به منطقه مهران و بازدید از پالایشگاه گاز ایلام موضوع تبدیل مرز مهران به منطقه آزاد تجاری را بررسی کردند. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۶۸ سایت دیگر  
قرعه کشی ششمین مرحله فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، فردا چهارشنبه 14 آبان با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار خواهد شد
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۲۰    
معاون بازاریابی و فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از تمدید مهلت برای واریز وجه خودرو های طرح فروش فوق العاده تا دوشنبه بیستم مرداد ماه خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
باغداران بر این عقیده اند که توجه به انارستان ها از بازاریابی و فروش در داخل کشور گرفته تا صادرات، بسیار ناچیز و حداقلی است و سود دسترنج شان به دلیل اینکه بازار مناسبی برای فروش وجود ندارد، به جیب دلالان و واسطه گران می رود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۸:۰۸    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.