یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۹:۲۰Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متروی تهران»

ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به همت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران، ویژه برنامه های فرهنگی اربعین حسینی برگزار می شود.
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اعلام کرد: شهروندان و مسافرانی که در راهپیمایی اربعین در تهران شرکت می کنند می توانند از ابتدا تا پایان مراسم ازتمامی ایستگاه های خط یک به صورت رایگان استفاده کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: در سالن ولایت شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه روزانه ظرفیت واکسیناسیون دو هزار نفر را داریم
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۵    
برچسب ها دانستنی آنلاین سید مجتبی تقوی نژاد شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه علی عبدالله پور هفته دفاع مقدس برچسب ها
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
جمعی از کارگران پیمانی پله برقی های 4 خط متروی تهران مقابل ساختمان شورای شهر تجمع کرده و نسبت به عدم پرداخت سه ماهه حقوق خود اعتراض کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از فعال شدن پله های برقی ایستگاه تجریش که به علت اختلال شبکه فاضلاب در سطح خیابان و نفوذ آب به این ایستگاه خاموش شده بودند،خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ فرا رسیدن هفته دفاع مقدس علی عبداله پور نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با حضور در بین کارکنان شاغل رزمنده، جانباز، آزاده و خانواده معظم شهدا در این شرکت با اهداء لوح تقدیر و هدیه از رشادت ها و جان فشانی های این عزیزان قدردانی کرد. ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۴۷    
طبق 3برنامه 7ساله، 4خط جدید 8، 9، 10و 11حمل ونقل ریلی تهران احداث می شوند؛ البته هر قطعه از خطوط که آماده شود برای خدمت رسانی در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مطالعات مربوط به اولویت بندی اجرای خطوط و ایستگاه های 4 خط جدید شبکه مترو که کلیات آن بهمن ماه 1398 در قالب طرح جامع حمل و نقل ریلی پایتخت به تصویب شورای عالی ترافیک وزارت کشور رسید، در کمیته راهبردی شرکت مترو شهر تهران تدوین و به سرانجام رسید.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران توضیحاتی درباره ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در ایستگاه های مترو و احتمال واکسیناسیون عمومی در شهر زیرزمینی ارائه داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از اجرای ویژه برنامه های فرهنگی و هنری به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تقویت حداکثری ناوگان متروی تهران و حومه برای استقبال از مهر جهت خدمات رسانی حداکثری به شهروندان در نیمه دوم سال 1400 با توجه به احتمال بازگشایی مراکز آموزشی خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توزیع و هماهنگی توانیر در خصوص نحوه محاسبه برق متروی تهران توضیحاتی ارائه داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران تمهیدات مترو برای آغاز سال تحصیلی جدید را تشریح کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۶    
مدیرعامل شرکت متروی تهران درباره سرنوشت احداث خطوط جدید مترو توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش خبرگزاری فارس، علی امام با بیان اینکه ساخت خطوط 8، 9، 11 و تکمیل خط 10 بر اساس مطالعات امکان سنجی، قطعی کردن مسیرها و اولویت بندی ها مورد توجه است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ضمن غذر خواهی از شهروندان و مسافران به اطلاع می رساند اختلال در شبکه فاضلاب در سطح خیابان باعث نفوذ آب به ایستگاه تجریش و خاموشی پله برقی های این ایستگاه شد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران توضیحاتی درباره ماجرای افزایش نرخ بلیت مترو و آمار مسافران در شهر زیرزمینی ارائه داد.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۲:۲۳    
حادثه 24 - محموله های افیونی شان را در بسته های عجیب و غریب پنهان می کنند؛ به این امید که دست پلیس به آنها نرسد اما در اغلب موارد این مأموران پلیس هستند که دست بالا را دارند. این ماجرای قاچاق مواد مخدر در مترو است ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ علی عبداله پور نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه مترو یکی از مشتریان اصلی مصرف برق است و حدود 94 درصد برق مصرفی آن نیز صرف حرکت قطار ها می شود افزود ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۷    
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای ششم شهر تهران می گوید؛ 500 واگن مترو نیازمند اورهال فوری است و به شرط تامین منابع احتمالا تا پایان سال 300 واگن تعمیر می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر پروژه مطالعات خطوط جدید متروی تهران گفت: خط 8 مترو که یکی از 4 خط جدید شبکه خطوط مترو تهران به حساب آمده و طبق طرح جامع مصوب حمل و نقل ریلی پایتخت در افق سال 1420 باید احداث شود ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ عباس نظری با اشاره به اینکه طی دوازده روز واکسیناسیون دوز دوم تمامی کارکنان واجد شرایط شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه انجام پذیرفت افزود: در کنار کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس ستاد مقابله و پیشگیری بیماری کرونا شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: بیش از 29 هزار دوز واکسن به کارکنان متروی تهران تزریق شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران توضیحاتی درباره کاهش روشنایی ایستگاه های مترو ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر صبح چهارشنبه 17 شهریور 1400،از مرکز واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بازدید کردند. در این بازدید علیرضا نادعلی شهرستانکی نائب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یکی از ارزان ترین و سریع ترین وسیله حمل و نقل در شهر شلوغ و پر ترافیکی مثل تهران مترو است. خطوط متروی تهران روزانه تعداد زیادی از مسافران را در سطح شهر جابه جا می کند ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: با توجه به عبور خط 8 و 9 از این منطقه جلسات متعددی با شرکت مترو برگزار و احداث پایانه مترو و ایستگاه عبوری از محلات مشیریه و مسعودیه را پیگیری می کنیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایستگاه شهید رضایی واقع در خط 6 متروی تهران تا پایان شهریور به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
در بازدید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از مرکز فرمان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بازدید کرد بر اجرای تفاهمنامه سه جانبه تعمیرات اساسی 31 رام قطار متروی تهران تاکید شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متروی تهران به همراه دکتر علی آبادی مدیرعامل شرکت مپنا ، از آخرین وضعیت پیشرفت عملیات اجرائی احداث ایستگاه مترو شهید رضایی در خط 6 مترو بازدید به عمل آوردند و قرار است این ایستگاه که یکصد و چهلمین ایستگاه شبکه خطوط مترو محسوب می شود ، ظرف هفته های آینده افتتاح شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس ستاد مقابله و پیشگیری بیماری کرونا و مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: بیش ازده هزار نفر از کارکنان شرکت بهره برداری مترو و معاونت حمل و نقل و ترافیک در مرحله دوم واکسینه شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
علی عبداله پور گفت: در راستای کاهش مصرف انرژی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اقدام به کاهش روشنایی ایستگاه های خطوط هفتگانه مترو کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون سرمایه های انسانی ومشاور مدیر عامل و مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با حضور در ایستگاه های خط سه با پرسنل واحد های مختلف دیدار و از نزدیک درخواست ها ی ان ها را شنیدند و پاسخ دادند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، از آزادگان شاغل در این شرکت تقدیر کرد و قول داد پیگیر درخواست ایثاگران برای اشتغال فرزندانشان باشد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا تصویری از ازدحام جمعیت در ایستگاه مترو و واگن ها در اولین روز هفته شنبه 13 شهریور را منتشر کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس ستاد مقابله و پیشگیری بیماری کرونا و مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: بیش از چهار هزار نفر از کارکنان شرکت بهره برداری مترو و رانندگان تاکسی در مرحله دوم واکسینه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت متروی تهران و حومه در خصوص توسعه مترو، کمک دولت، خرید 630 دستگاه واگن، بودجه شهرداری و .... توضیحاتی ارائه کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: احسان گنجی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به عدم ممنوعیت سفرهای بین شهری با وسایل حمل و نقل عمومی واکنش نشان داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۴:۵۸    
معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت متروی تهران از مسئولان کشور خواست تا برای کاهش فاصله با مردم هفته ای یک روز با مترو تردد کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ روزنامه ایران نوشت: با برخاستن اولین مسافری که چشمش به نور انتهای تونل می افتد همه از جا برمی خیزند. خسته و پاکشان با ماسک هایی که صورت شان را پوشانده خود را به نزدیکی ریل می رسانند و سعی می کنند فاصله را رعایت کنند و به ترتیب وارد واگن قطار شوند ...
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سید جعفر تشکری هاشمی عضو شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که سال جاری واگنی به متروی تهران اضافه خواهد شد؟ اظهار کرد: اولویت اول ما این است منابع را به واگن هایی که به دلیل مشکل قطعات یدکی مورد استفاده قرار نمی گیرند، اختصاص دهیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۳۸ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل شرکت متروی تهران، شبکه خطوط مترو تهران که با 7 خط در حال سرویس دهی به شهروندان پایتخت است، برای تکمیل به 35 هزار میلیارد تومان پول نیاز دارد؛ به عبارت دیگر برای رسیدن به سقف 175 ایستگاه و بهره برداری از 298 کیلومتر مسیر خطوط راه آهن ریلی زیرزمینی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۸:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس ستاد مقابله و پیشگیری بیماری کرونا و مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: بیش هزار نفر از کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه طی دو روز دوز دوم واکسن خود را دریافت کردند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۲۲:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آغاز مرحله دوم واکسیناسیون کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از فردا دوم شهریور ماه 1400 خبر داد.