یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۱:۳۳Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متروی تهران»

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران به مناسبت بیست و دومین سالگرد بهره برداری از متروی تهران با تقدیر از تلاش های کارکنان این شرکت، گفت: واگن ملی مترو 28 اسفند رونمایی می شود.
رکنا   ۳ ساعت پیش    
رکنا: فرنوش نوبخت با بیان این که متروی تهران با همه توان و ظرفیت خود در حال خدمت رسانی است، به مردم توصیه کرد تا از دستفروشان خرید نکنند و در استفاده از مترو مدیریت زمان داشته باشند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۰۰    
معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت مترو تهران گفت: می دونستید در 22 سال گذاشته حدود نُه میلیارد و هفتصد میلیون سفر توسط ⁧‫مترو‬⁩ تهران انجام شد؟
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران به مناسبت بیست و دومین سالگرد بهره برداری از متروی تهران و حومه با تقدیر از تلاش های پرسنل این شرکت گفت: متروی تهران اکنون جزء ایمن ترین متروهای جهان است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران: ▫️ باید بگویم که اکنون متروی تهران و حومه جزء ایمن ترین مترو ها در دنیا است. ▫️ هرچند این شرکت با مشکلاتی به خصوص در زمینه ارز و تامین قطعات دست و پنجه نرم می کند اما توانسته به خوبی از پس آنها بر بیاید و خدمت رسانی را به بهترین نحو ممکن انجام ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون شرکت بهره برداری متروی تهران خبر از برگزاری جلسات ساماندهی دستفروشان در مترو و جانمایی آن ها داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: در طول 22 سال فعالیت متروی تهران 9540 میلیون سفر در متروی تهران انجام شده که این رقم معادل بیش از 119 برابر جمعیت کشور است.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران به مناسبت بیست و دومین سالگرد بهره برداری از متروی تهران و حومه با تقدیر از تلاش های پرسنل این شرکت گفت: متروی تهران اکنون جزء ایمن ترین متروهای جهان است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل متروی تهران با اشاره به شروع فعالیت پویش همسایه؛ سپاس گفت: از طریق این پویش از ساکنان محلات اطراف کارگاههای مترو تقدیر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه: بعد از گذشت 21 سال از بهره برداری، متروی تهران بزرگترین شبکه ریلی در شبکه حمل و نقل ریلی درون شهری است.
فرنوش نوبخت نائب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه در هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی گفت: از کادر مدیریتی ذوب آهن اصفهان در بخش های مختلف بابت تولید محصول استراتژیک ریل تشکر می کنم، تولید این محصول رویایی بود که در ذوب آهن اصفهان به واقعیت پیوست.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۱:۱۵    
عملیات اجرایی خط 10 متروی تهران به طول 43 کیلومتر و با 35 ایستگاه به زودی آغاز می شود. در اینفوگرافیک زیر مشخصات طرح ساخت خط 10 مترو را می توانید مشاهده کنید.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۲:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از اتصال ایستگاه راه آهن به ایستگاه های خط 3 مترو تهران تا پایان سال خبر داد. در سومین روز هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات و خدمات وابسته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایستگاه های متروی دولاب و میدان قیام که هر دو در خط هفت متروی تهران قرار دارند امروز با دستور رئیس جمهور افتتاح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۰    
2 ایستگاه میدان قیام و دولاب در خط 7 متروی تهران با حضور مجازی حسن روحانی افتتاح شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری فارس: پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه افتتاح 2 ایستگاه دولاب و میدان قیام در خط 7 متروی تهران اظهار داشت: این 2 ایستگاه در دو محله تاریخی تهران قرار دارد و تا پایان سال و سال جدید بهره برداری از ایستگاه های دیگر هم در دستورکار داریم. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ همزمان با افتتاح رسمی دو ایستگاه میدان قیام و ایستگاه دولاب در خط هفت پذیرش مسافر در ایستگاه های جدید آغاز شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
2 ایستگاه میدان قیام و دولاب در خط 7 متروی تهران با حضور مجازی حسن روحانی افتتاح شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۰:۱۹   + ۳۳ سایت دیگر  
برای اولین بار ریل مترو تولید داخل توسط ذوب آهن اصفهان ساخته و تحویل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه شد.این محموله ، 250 تن ریلUIC60 است و اولین بخش از یک قرارداد 800 تنی می باشد که برای تعمیر نگهداری خط 5 متروی تهران و حومه قابل استفاده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، گفت: 31 رام قطار نسل اولی نیاز مبرم به تعمیرات اساسی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه: 31 رام قطار نسل اولی نیاز مبرم به تعمیرات اساسی دارند .
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اقبال شاکری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در مورد اظهارات فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران مبنی بر اینکه با توجه به افزایش تعداد دستفروشان در روزهای پایانی سال تنها با این افراد می توانیم برخورد قهری داشته باشیم گفت: برخورد قهری با دستفروشان به هیچ وجه عقلانی ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، محسن محمدیان با اشاره به اینکه شانزدهم اسفندماه بیست و دومین سال بهره برداری از متروی تهران و حومه است گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه چند سال پیش دو رام قطار برای قطار شهری کرج خریداری اما در اختیار متروی تهران قرار گرفته بود، گفت: این دو قطار پس از رسیدگی و انجام یک سری تعمیرات در مپنا، یکشنبه هفته آینده به کرج تحویل داده می شود.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۰۸    
رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران، در مراسم اختتامیه جشنواره انیمیشن یک دقیقه ای مترومیشن گفت: در این یکی دو سال اخیر در شهرداری تهران اتفاقات زیادی رخ داد و مترو هم در زمینه های فرهنگی پیشرو بوده و حتی در موارد دیگر اتفاقات خوبی در مترو رخ داده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : نیمه شهریور ماه بود که کلنگ فاز نخست خط 10 متروی تهران به زمین خورد. خطی 43 کیلومتری که تنها فاز نخست آن از نمایشگاه بین المللی تهران آغاز و تا کوهسار ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران درباره اقدامات هنری و برگزاری جشنواره مترو میشن در متروی تهران، توضیحاتی داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
کتاب ارزیابی مقایسه ای سیستم مترو با تاکید بر عملکرد متروی تهران توسط مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران منتشر شد.
اقتصاد آنلاین / تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فرنوش نوبخت از افزایش مسافران مترو در 10 روز نخست اسفندماه خبر داد و گفت: با وجود افزایش تعداد دستفروشان در شرایط کرونایی جز برخوردهای قهری و موقتی راهی نداریم.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری میزان - روزنامه همشهری نوشت: کرونا هم خیابان های تهران را خلوت نکرد، بلکه فقط از تعداد مسافران حمل ونقل عمومی کاست. کاهش مسافران، ضرر های مالی هنگفتی به این بخش، به ویژه مترو، وارد آورده است؛ فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مترو تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای کش رو زن متروی تهران با 30 فقره سرقت خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۳۹ سایت دیگر  
نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تحویل 250 تن ریل ملی مترو برای اولین بار در کشور خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به ضدعفونی روزانه قطارهای مترو از شهروندان خواسته هایی برای کمک به پیشگیری از شیوع کرونا مطرح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
متروی تهران، شهرِ زیرِ زمین است؛ شهر زیر زمین با همه الصاق های یک شهر؛ آدم هایش، روشنایی ها و خاموشی هایش، قصه هایش.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متروی تهران گفت: در حال حاضر با اینکه آمار مسافری رو به افزایش است، اما همچنان کاهش 50 درصدی مسافر را شاهد هستیم و همین موضوع باعث شد تا بیش از 40 میلیارد تومان درآمد شرکت از فروش بلیت کاهش پیدا کند.
مدیرعامل شرکت راه آهن تاکید کرد: ایستگاه هایی که به اشتباه در خارج از شهرها ساخته شده اند باید به داخل شهرها انتقال داده شوند.
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۳    
برچسب ها دانستنی آنلاین سید مجتبی تقوی نژاد معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران برچسب ها
فارس نوشت: مدیرعامل شرکت مترو تهران با اشاره به اینکه آمار مسافران شهر زیرزمینی رو به افزایش است، گفت: قطار های مترو روزانه 3 بار ضدعفونی می شود. فرنوش نوبخت درباره اقدامات مترو طی یک سال گذشته در جهت مقابله با کرونا اظهارداشت ...
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۶    
سید مجتبی تقوی نژاد مدت زیادی نیست که معاونت فرهنگی متروی تهران را برعهده گرفته اما ایده های قابل توجهی برای بهره برداری فرهنگی و هنری از ایستگاه ها و ناوگان های متروی تهران دارد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۰    
فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران درخصوص امکان افزایش ظرفیت مترو تهران به میزان گفت: به دلیل پیک دوم کرونا فعلا امکان افزایش ظرفیت را نداریم ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
هفته گذشته ورودی شمال غربی ایستگاه میدان صنعت در خط 7 متروی تهران افتتاح شد و در اختیار شهروندان پایتخت قرار گرفت. این افتتاح البته با یک حاشیه و واکنش غیرمنتظره روبرو شد که در ادامه بدان خواهیم پرداخت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۶:۴۱    
در این گزارش، یک مقایسه ی اتنوگرافیک بین متروی تهران و اصفهان با تکیه بر عامل دستفروشی انجام شده است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس هیات مدیره شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: آمار مسافران مترو نسبت به روزهای اول بهمن ماه 99 با 10 درصد افزایش داشته برای قطع زنجیره انتقال کرونا مدیریت زمان سفر را جدی بگیرند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۳    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: برخی از پرداخت ها در شرکت اتوبوسرانی و متروی تهران با مشکل مواجه شده که قرار شد در ارتباط با این موضوع جلسات ویژه ای برگزار شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۲    
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: آمار مسافران مترو نسبت به روزهای اول بهمن ماه 99 با 10 درصد افزایش داشته است، برای قطع زنجیره انتقال کرونا مدیریت زمان سفر را جدی بگیرید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: آمار مسافران مترو نسبت به روز های اول بهمن ماه 99 با 10 درصد افزایش داشته برای قطع زنجیره انتقال کرونا مدیریت زمان سفر را جدی بگیرید.
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
فارس نوشت: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با اشاره به اینکه آمار مسافران نسبت به اوایل بهمن 10 درصد افزایش یافته است، گفت: جهت پیشگیری از انتقال کرونا در مترو، شهروندان سفرهایشان را مدیریت کنند. ...
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
در پنجمین کنفرانس ملی مدیریت منابع انسانی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه موفق به کسب جایزه مدل 34000 منابع انسانی شد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو ی تهران وحومه،