جمعه ۱۵ اسفندساعت ۰۵:۰۱Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قالیبافان»

پایگاه خبری نوید تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نویدتهران،رییس مرکز ملی فرش ایران اعلام کرد: در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت 12 برنامه و 40 پروژه در حوزه هنر صنعت فرش دستباف برنامه ریزی شده است که تمامی این برنامه ها و پروژه ها با محوریت بخش خصوصی انجام می شود. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
محسن مشایخی گفت: ثبت نام بیمه درمان تکمیلی برای قالیبافان جنوب کرمان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره فرش سازمان صمت استان همدان از تمدید مهلت نام نویسی فعالان حوزه فرش و قالیبافی استان همدان در صندوق بیمه روستائیان و عشایر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
قالی بافان زنجانی با کد دستوری #31000*6655* به صورت غیر حضوری برای بیمه تکمیلی ثبت نام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۵    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اسدآباد از اعطاء تسهیلات قرض الحسنه به قالیبافان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا- رئیس اداره فرش دستباف سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کرمان گفت: طرح بیمه حامی قالیبافان استان در راستای بیمه تکمیلی درمان فعالان این رشته صنایع دستی وارد مرحله اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: طرح حامی بیمه قالیبافان به منظور ثبت نام بیمه درمان تکمیلی در این استان اجرا می شود.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: با وجود شرایط تحریم و شیوع کرونا صادرات فرش دستباف نسبت به سال گذشته 14 درصد رشد داشته است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: قرار است که تمامی قالیبافان بیمه شوند؛ همچنین وام 20 میلیون تومانی نیز برایشان در نظر گرفته شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرش دستباف از پرداخت وام 12 میلیون تومانی به بافندگان فرش خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 240 هزار نفر از قالیبافان برای بیمه صندوق روستاییان و عشایر ثبت نام کرده اند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رافع مدیر انقلابی و پرتلاش مرکز ملی فرش ایران اعلام کرد: در قالب تفاهم نامه همکاری که بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و مرکز ملی فرش ایران منعقد شد، بیش از 400 هزار قالیباف و فعال حرف مرتبط در سراسر کشور تحت پوش...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۲۲    
مدیر صنعت، معدن و تجارت شهرستان آبدانان گفت: پنج کارگاه قالی بافی در سطح روستاهای شهرستان بصورت فعال دایر بوده و علاوه بر این کارگاه ها چهارصد نفر قالیباف نیز بصورت خانگی در سطح شهر و روستا به امر قالی بافی مشغول می باشند.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۴    
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، در ابن ایسه که با حضور استاندار، رییس مرکز ملی فرش ایران، رییس سازمان صمت، رییس دانشگاه آزاد اسلامی، نماینده بیمه ایران و سایر ذینفعان فرش دستباف برگزار شد از بیمه ایران رونمایی شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۱۷    
ایسنا/اردبیل آیین رونمایی بیمه تکمیل درمان قالیبافان با حضور مسئولان کشوری و استانی در اردبیل برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: تسهیلات ارزان قیمت به قالیبافان و بافندگان فرش پرداخت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
با اجرای طرح حامی بیمه قالیبافان ، قالیبافان کرمانشاهی می توانند برای ثبت نام بیمه درمان تکمیلی اقدام کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اردبیل - رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: در سالجاری میزان تولید فرش در کشور با یک جهش 114 درصدی روبه رو بوده که شرایط مناسبی را در فعالیت قالیبافان نشان می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۹    
گروه استان ها - رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی از افت شدید صادرات فرش تبریز و سقوط از رتبه اول صادراتی استان به رتبه های دو رقمس خبر داد و گفت: کوچ قالیبافان استان به تهدید جدی برای این صنعت تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: بر اساس تفاهم نامه ای که با صندوق بیمه عشایر و روستایی امضا شده است، 460 هزار نفر از قالیبافان روستایی و عشایری کشور بیمه می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۱:۳۹    
گروه استان ها - رئیس مرکز ملی فرش ایران از کوچ تعداد زیادی از رفوگران صنعت فرش ایران به ترکیه و آذربایجان خبر داد و گفت: این هنر و صنعت فرش متعلق به تبریز و ایران است، باید توجه به فرش و قالیبافان افزایش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۸    
رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: 460 هزار نفر از قالیبافان روستایی و عشایری کشور بیمه می شوند.
یافته   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار مدیر اجرایی طرح توسعه ملی مشاغل خانگی لرستان با اشاره به اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با ظرفیت 1000 نفر در لرستان اظهار کرد: این طرح با کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به جهاد دانشگاهی به عنوان نهاد اجرایی و واسطه ای واگذارشده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۷:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
قم- رئیس اتحادیه بافندگان، تولید و فروش فرش استان قم گفت: طی تفاهم نامه مرکز ملی فرش ایران با صندوق عشایری و روستایی مهلت ثبت نام بیمه قالیبافان تا 15 بهمن ماه سال جاری تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بافندگان، تولید و فروش فرش استان قم گفت: مهلت ثبت نام بیمه کشاورزان عشایر و روستاییان تا پایان وقت اداری پانزدهم بهمن تمدید شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۷    
شیرکانی گفت: طرح بیمه تامین اجتماعی رایگان برای روستاییان فاقد بیمه ای که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند و یا قالیبافان به رئیس جمهوری اعلام شده است اما هنوز مصوب نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها کرونا، تحریم ها و دلالان سبب شده است دارهای قالی بافی در خراسان جنوبی روزهای ناخوشی را سپری کنند روزهایی که تولیدات در انبارها خاک بخورند و با کمترین قیمت هنر سر انگشتان بافندگان نصیب دلالان شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام 407 فقره بازرسی از قالیبافی ها و حرفه های مرتبط بیمه شده در این استان در نیمه نخست امسال خبر داد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۴    
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، رییس مرکز پس از سفر به استان خوزستان وبازدید از کارگاه ها و دیدار با قالیبافان با تشکیل جلسه ای در مرکز ملی فرش ایران به منظور رسیدگی به مشکلات این استان و اشتغالزایی در مناطق محروم با حضور نماینده مردم دشت آزادگان، معاونت امور اقتصادی استانداری خوزستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان صمت قزوین گفت: قالیبافان دارای مجوز و شناسنامه می توانند با مراجعه به این اداره درخواست بیمه خود را ارائه دهند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
،محمد شریعتمداری روز دوشنبه در حاشیه جلسه کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس در جمع خبرنگاران اظهارکرد: یک بخش از سوالات نمایندگان در جلسه امروز به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی، خصوصاً اقشار خاصی مانند قالیبافان و افرادی که در مشاغل مربوط به صنایع دستی مشغول به کار هستند، اختصاص داشت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۱:۵۶    
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت اندیکا از بهره مندی قالیبافان شهرستان از پوشش بیمه رایگان خبر داد.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: براساس تفاهم نامه میان سازمان ملی فرش ایران و بیمه صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، 11 هزار نفر از قالیبافان استان بیمه صندوق اجتماعی می شوند . ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۰:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شرکت سهامی بیمه ایران با امضای تفاهم نامه با مرکز ملی فرش ایران حامی فرش ایرانی شد. این تفاهم نامه همکاری طی مراسمی در ساختمان مرکزی بیمه ایران، با حضور رضایی مدیرعامل شرکت بیمه ایران و فرحناز رافع، رئیس مرکز ملی فرش ایران، به امضای دو طرف رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی فرش ایران از ارائه بیمه درمانی و تکمیلی به صورت اقساط با نرخ بهره چهار درصد به قالیبافان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به منظور توسعه فرهنگ بیمه در عرصه صنعت فرش دستباف و ایجاد بستر مناسب تولید بر اساس نیاز بازار و حمایت از قالی بافان، فعالان و شاغلان در عرصه این هنر- صنعت، تفاهم نامه بین مرکز ملی فرش ایران و شرکت سهامی بیمه ایران به امضا رسید.
دولت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران از افتتاح نخستین کارگاه قالی بافی شهرستان باغملک خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، فرح ناز رافع در این بازدید گفت: قالیبافان باید بر اساس سلیقه مصرف کننده محصول خود را تولید کنند، زیرا سلیقه مردم تغییر کرده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۸:۵۴    
تبریز- چمنی، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و بافندگان فرش دستباف تبریز گفت: مواد اولیه فرش بیش از شش برابر رشد قیمت داشته و بسیاری از قالیبافان به دلیل وضعیت نامناسب معیشتی توان پرداخت هزینه ها را ندارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- رئیس اتحادیه تولیدکنندگان فرش تبریز با بیان اینکه تنها 45 هزارنفر از قالیبافان آذربایجان شرقی بیمه هستند گفت: برخی از بازرسان بیمه به دلایل غیرمنطقی بیمه قالیبافان را حذف می کنند.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی فرش ایران از ادامه ثبت نام بیمه رایگان قالیبافان و حرف مرتبط در سراسر کشور خبر داد.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۰:۲۱    
احساس خوبی از اینکه با کفش بیرون روی فرش زیبا و هنرمندانه قالیبافان سرزمینم بگذارم ندارم و از این بابت شرمنده و خجولم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مجتبی مهری از اختصاص اعتباری بیش از 4میلیارد ریال تسهیلات کمک معیشتی قالیبافان روستایی در گیلان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نهاوند از بیمه 95 درصد قالیبافان این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون اموربازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان، از تخصیص 4 میلیارد ریال اعتبار جهت توسعه و بهبود زندگی قالیبافان خبر داد.
برترین ها / ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۴:۱۸   + ۸۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور درباره توجه به مسائل زنان و خانواده در لایحه بودجه 1400 گفت: مطابق با تبصره 16 بند "1" لایحه بودجه 1400، اولویت وام های اشتغال سازمان بهزیستی با زنان سرپرست خانوار است ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۰:۳۳    
از احسان و الهام فرجیان، دو بافنده فرش ابریشمی در روستای صالح آباد تجلیل شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۷   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرش دستباف از پرداخت وام 12 میلیون تومانی به قالیبافان با بازپرداخت 36 ماهه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
معصومه ابتکار گفت که لایحه بودجه 1400 که مسائل مهم کشور در موضوعات اقتصادی، اشتغال و کرونا را در نظر دارد، موضوع حمایت از اقشار مختلف زنان را غیر از حوزه عمومی، به طور خاص نیز دیده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره فرش سازمان صمت استان اردبیل گفت: با استفاده از مزایای بیمه روستایی و عشایری بافندگان فرش دستبافت این استان زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می گیرند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی فرش دستباف درباره وام قالیبافان گفت: متقاضیان می توانند برای دریافت وام 12میلیونی با سود18درصد و 36 ماهه اقدام کنند.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره صمت از تمدید مهلت ثبت نام بیمه قالیبافان تا شانزدهم آذر خبر داد.