پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۱:۴۱Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آشتی ملی»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی بر ضرورت ادامه تلاش ها برای تحقق آشتی ملی و قطع روابط و همکاری امنیتی بین جنبش فتح و رژیم صهیونیستی تاکید کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۲    
جنبش مقاومت اسلامی (حماس) اعلام کرد، ازسرگیری روابط بین تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی، روند آشتی ملی را متوقف کرد اما این مسأله به طور کامل شکست نخورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی تأکید کرد که این جنبش همچنان از هیچ تلاشی برای تحقق آشتی ملی دریغ نمی کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۰    
جنبش مقاومت اسلامی حماس و جنبش فتح از بیانیه نهاد ریاست جمهوری مصر پیرامون تلاش های قاهره برای کاهش درد و رنج اهالی نوار غزه و ادامه تلاش ها برای برقراری آشتی ملی فلسطین استقبال کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو ارشد جهاد اسلامی فلسطین به تشریح دلایلی پرداخت که منجر به شکست گفت وگوهای اخیر میان فتح و حماس با هدف آشتی ملی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس گفت که وحدت ملی یکی از اصول راهبردی این جنبش است، اما جنبش فتح، آشتی ملی را فرصتی برای تداوم بخشیدن به خودکامگی در عرصه تصمیم سازی سیاسی فلسطین می داند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس گفت که وجود برخی اختلافات با جنبش فتح به معنای شکست مسیر آشتی ملی نیست و بازگشت به دودستگی و شکاف داخلی قبلی به هیچ وجه نه از سوی حماس و نه از سوی فتح مطرح نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۶    
عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) خاطرنشان کرد، ازسرگیری هماهنگی امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین با رژیم صهیونیستی، پرونده آشتی داخلی و نیز وحدت ملی را با شکست مواجه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) گفت: از سرگیری همکاری امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین با رژیم صهیونیستی، مصالحه داخلی و وحدت ملی را به شکست کشاند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو جنبش فتح فلسطین اعلام کرد که گفتگوها میان این جنبش و جنبش مقاومت اسلامی حماس برای تحقق آشتی ملی متوقف نشده است. به گزارش شیعه پرس به نقل از النشره ...
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، جبریل الرجوب دبیرکل کمیته مرکزی جنبش فتح فلسطین در سخنانی اعلام کرد که گفتگوها و مذاکرات میان این جنبش و جنبش مقاومت اسلامی حماس برای تحقق آشتی ملی همچنان ادامه دارد. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۰    
دبیر کل کمیته مرکزی جنبش فتح هر گونه توقف گفت وگوهای این جنبش با حماس را رد کرد و گفت که گفت وگوها با هدف تحقق وحدت ملی و تشکیل کشور فلسطینی ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر کل کمیته مرکزی جنبش فتح هر گونه توقف گفت وگوهای این جنبش با حماس را رد کرد و گفت که گفت وگوها با هدف تحقق وحدت ملی و تشکیل کشور فلسطینی ادامه دارد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق گزارش برخی رسانه های فلسطینی، طاهر النونو از برگزاری نشست رهبران جنبش حماس به ریاست هنیه و به منظور بحث و بررسی آخرین تحولات فلسطین به ویژه پرونده آشتی ملی در آینده ای نزدیک خبر داد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۵:۵۱    
کارشناس مسائل منطقه گفت: برقراری مجدد روابط امنیتی میان تشکیلات خودگردان فلسطین و اسرائیل باعث ایجاد بن بست در مذاکرات فتح و حماس شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : جمیل علیان یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که تصمیم تشکیلات خودگردان در از سرگیری روابط با دشمن صهیونیستی، ما را شوکه نکرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
جنبش های فتح و حماس به مذاکرات چند روزه خود در قاهره بدون پیشرفت قابل ملاحظه ای در پرونده آشتی ملی پایان دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
یک شبکه سعودی گزارش داد که جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و جنبش فلسطینی فتح در ارتباط با مسئله آشتی ملی به توافق اولیه دست پیدا کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مذاکرات دو جنبش فلسطینی فتح و حماس درباره ادامه گفت وگوهای آشتی ملی فلسطینیان امروز (دوشنبه) در قاهره آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی آشتی ملی افغانستان با اشاره به تداوم مذاکرات بدون پیشرفت در دوحه تاکید کرد که خواست اکثریت مردم برقراری صلح، پایان خشونت ها و جنگ در این کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پیشین دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس بر حمایت همه جانبه و قاطع جنبش متبوعش از تحقق آشتی و وحدت ملی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پیشین دفتر سیاسی حماس در گفت وگویی اعلام کرد، دولت آمریکا به این جنبش پیشنهادی برای حل مشکلات غزه به دور از کرانه باختری داده اما حماس آن را رد کرده و آشتی ملی را ترجیح داده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، خالد مشعل رئیس سابق دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس بر لزوم تحقق آشتی ملی در فلسطین تأکید کرد. وی اعلام کرد که جنبش حماس به طور کامل از تحقق آشتی ملی حمایت می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
هیأت هایی از جنبش های حماس و جهاد اسلامی فلسطین ضمن دیدار با یکدیگر در لبنان بر لزوم تحقق آشتی ملی تأکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
در روز 5 شهریور 57 با برکناری جمشید آموزگار از نخست وزیری، جعفر شریف امامی مامور تشکیل کابینه شد. او برای رفع نواقص و کاهش نارضایتی عمومی، دولت خود را آشتی ملی نامگذاری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
حاجی دین محمد معاون ”شورای عالی آشتی ملی افغانستان“ توسط افراد مسلح مورد حمله قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس با صدور بیانیه ای اعلام کرد که اعضای این جنبش که به تازگی به مصر سفر کرده بودند با مقامات قاهره درباره پرونده آشتی ملی فلسطین گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه گفت: پس از اعلام خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان ما به طور رسمی از این اقدام حمایت کردیم و آن را به نفع آشتی ملی در افغانستان می دانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو ارشد فتح ضمن اعلام اینکه مانعی در برابر آشتی ملی فلسطین وجود ندارد، تصریح کرد، طرف های فلسطینی برای این موضوع منتظر اجازه کسی نمی شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس در بیانیه ای رژیم صهیونیستی را به تلاش برای مانع تراشی در روند آشتی ملی فلسطینی ها متهم کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۰    
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح گفت که مذاکرات با حماس برای تحقق آشتی ملی با حمایت کامل محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان انجام می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته مرکزی جنبش فتح از موافقت مصر با میزبانی مذاکرات میان گروه های فلسطینی تا نهایی کردن آشتی ملی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در جریان گفتگو با هماهنگ کننده صلح سازمان ملل در منطقه تأکید کرد که تحقق آشتی ملی گزینه راهبردی جنبش متبوعش به شمار می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس در دیدار با نماینده دبیرکل سازمان ملل در امور صلح منطقه گفت وگو با فتح را گزینه راهبردی خواند و از برخی فشارهای خارجی برای سنگ اندازی در مسیر وحدت ملی پرده برداشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
صالح العاروری نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس و جبرئیل الرجوب دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح شامگاه امروز دوشنبه در اظهاراتی جداگانه بر ضرورت ادامه گفت وگوها و عقب ننشستن از تفاهمات قبلی برای تحقق آشتی ملی تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تأکید کرد که گفتگوهای سازنده میان این جنبش و جنبش فتح با هدف تحقق آشتی ملی همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی تأکید کرد که این جنبش از هر طرحی که منجر به تحقق آشتی ملی فلسطین شود، حمایت به عمل می آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با انتشار پیامی در توییر خبر داد که روسیه میزبان بعدی برگزاری نشست دبیران کل گروه های مقاومتی و سیاسی فلسطینی خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
هیأتی از اعضای جنبش مقاومت اسلامی حماس به منظور دیدار با مقامات مصری و گفتگو با آنها در خصوص برقراری آشتی ملی در فلسطین به زودی عازم قاهره خواهد شد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
این دیدارها در راستای ادامه تلاش های گروه های فلسطینی برای برچیدن دودستگی و اختلافات داخلی و تحقق آشتی ملی و زمینه سازی برای برگزاری انتخابات انجام می شود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۶    
یک روزنامه لبنانی فاش کرد که 4 کشور عربی تلاش می کنند تا بر سر راه تفاهمات اخیر بین جنبش های فتح و حماس در استانبول در راستای وحدت ملی و برگزاری انتخابات کارشکنی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار دو جنبش فلسطینی فتح و جبهه مردمی برای آزادی فلسطین درباره مسایل مختلفی از جمله آشتی ملی و تقویت وحدت به منظور مقابله با توطئه ها بحث و تبادل نظر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۴    
منابع فلسطینی از دیدار هیئت های فتح و جبهه خلق در دمشق در راستای پیشبرد پرونده آشتی ملی و پایان یافتن اختلافات خبر دادند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه توافق دولت جوبا با شماری از شورشیان سودان جنوبی را گامی مهم در مسیر صلح تلقی کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از اسپوتنیک، وزارت خارجه روسیه با صدور بیانیه ای ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
جبرئیل رجوب، دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح اعلام کرد که هیاتی از این جنبش امروز دوشنبه به منظور دیدار با برخی گروه های فلسطینی در راستای ادامه تلاش ها برای پایان دادن به دودستگی و اختلافات داخلی و تحقق وحدت و آشتی ملی راهی دمشق خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته مرکزی جنبش فتح فلسطین از سفر قریب الوقوع یک هیئت مذاکره کننده از سوی این جنبش به دمشق برای انجام یک سری مذاکرات آشتی ملی خبر داد.این مذاکره پیش زمینه ای برای برگزاری انتخابات سراسری در فلسطین است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس با صدور بیانیه ای اعلام کرد که این جنبش از هیچ تلاشی برای برقراری آشتی ملی دریغ نمی کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عبدااله عبدالله، رئیس شورای عالی آشتی ملی افغانستان روز جمعه از طالبان خواست بی درنگ آتش بس جنگ داخلی را بپذیرد و به آن ملتزم باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمیته مرکزی جنبش فتح، توافق های اخیر با جنبش مقاومت اسلامی (حماس) در خصوص آشتی ملی و پایان دادن به اختلافات را تصویب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۳:۲۳    
کمیته مرکزی فتح طی نشستی به ریاست محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان توافقات اخیر این جنبش با حماس بر سر راهبرد مقابله با توطئه های آمریکایی-صهیونیستی، مقاومت و تحقق آشتی ملی را تصویب کرد.