جمعه ۰۳ بهمنساعت ۱۱:۰۲Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسلام هراسانه»

شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۵    
وزارت امور خارجه ترکیه و مسلمانان یونان سخنان ضد مسلمانان و اسلام هراسانه اسقف یونانی را محکوم کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین مشکلاتی که ظهور پوپولیسم در کشورهای اروپایی از جمله سوئد به وجود می آورد شعله ور کردن آتش اسلام هراسی است و افزایش این پدیده می تواند برای سیاستمداران سوئد بسیار چالش برانگیز باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه ترکیه بر ضرورت مقابله با افزایش تهدیدهای اسلام هراسانه و تبعیض علیه مسلمانان تاکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۰    
برخی از فعالان اجتماعی از شورای اروپایی درخواست کرده اند تا اظهارات اسلام هراسانه اخیر امانوئل مکرون ،رئیس جمهوری فرانسه را مورد توجه قرار دهند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تصمیم برای تحریم گوشت های حلال یکی دیگر از اقدامات اسلام هراسانه است که در آستانه کریسمس در هند انجام شده است.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نما، هرچند دونالد ترامپ چمدان هایش را می بندد و روز 20 ژانویه از کاخ سفید بیرون می رود، ولی او به یک بیداری اقتدارگرایانه در میان بخش وسیعی از جمعیت آمریکا دامن زده است؛ نوعی بیداری که تا مدت ها بعد از رفتن او دوام خواهد آورد ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – اقدام های دولتی اسلام هراسانه و ضد مسلمانان در فرانسه همچنان ادامه دارند و فشار ها بر اقلیت بزرگ این کشور افزایش یافته است. به گزارش الجزیره، نیویورک تایمز و فرانس 24 ، 76 مسجد در فرانسه در آستانه تعطیلی قرار گرفته اند، ده ها مسجد تحت بازرسی قرار دارند ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جماعت مسجد لیدز انگلستان در سخنانی ضمن محکوم کردن اسلام هراسی آنلاین، اظهار داشت که رفتارهای اسلام هراسانه زخم هایی برپیکر مسلمانان است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مطالعات نشان می دهد که شکل گیری گروه های افراطی و استقبال از آنها در برخی جوامع غربی ریشه در سیاست های اسلام هراسانه آن جوامع دارد و سیاست جنگ افروزی آمریکا در خاورمیانه نیز نقش مهمی در شکل گیری این گروه های افراطی داشته است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مسلمانان آمریکا نقش مهمی در پیروزی جو بایدن در انتخابات داشتند؛ آنها اکنون خواستار تغییر سیاست های اسلام هراسانه چهار ساله ترامپ و رفع تبعیض علیه جامعه مسلمان این کشورند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تظاهرات علیه امانوئل مکرون ،رئیس جمهری فرانسه و اظهارات اسلام هراسانه اش علیه مسلمانان هنوز در بنگلادش ادامه دارد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۴۱    
روز گذشته دو مسجد در آلمان و هلند هدف تخریب و حملات اسلام هراسانه افراد ناشناس قرار گرفتند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فردی با حمله به مسجد عثمانلی در شهر زاندام هلند خساراتی را به آن وارد کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مسجد مرادیه که از سوی اتحادیه امور مذهبی اسلامی-ترکی اداره می شود مسجد دیگری در آلمان است که نامه ای اسلام هراسانه دریافت کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۰۱    
ارسال یک نامه تهدید آمیز و اسلام هراسانه به مسجدی در هافینگن آلمان موجب ناراحتی و نگرانی جامعه مسلمانان در این منطقه شده است
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کشور فرانسه در مصاحبه ای با اتخاذ مواضع اسلام هراسانه، از کنترل شدید عبور و مرور در مرز های این کشور خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان در بیانیه ای اعلام کرد که اقدام موهن رئیس جمهور فرانسه پروژه ای ابتر و خصمانه است و راهبرد کینه توزانه و اسلام هراسانه دشمنان اسلام را با اتحاد و همبستگی بیشتر شکست خواهیم داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تعدادی از مسلمانان در پایتخت آلمان علیه حمایت ماکرون از انتشار کاریکاتور پیامبر اسلام و سیاست های اسلام هراسانه وی اعتراض کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مکرون در تلاش است که از طریق اقدامات اسلام هراسانه منتقدان خود را تحت تأثیر انتخابات ریاست جمهوری 18 ماه دیگر قرار دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از مردم آلمان روز جمعه با برگزاری تجمعی در پایتخت، به اظهارات اسلام هراسانه رئیس جمهور فرانسه اعتراض کردند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
آزادی بیان ، عبارتی که در هفته های اخیر به کرات در توجیه اقدامات اسلام هراسانه و اسلام ستیزانه غرب و به ویژه فرانسه شنیده می شود، ایده ای موهوم در این گستره جغرافیایی و فلسفی است که به عنوان ابزاری برای به سکوت واداشتن دیگری ، مورد استفاده قرار می گیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت اسلام ستیزی رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد: احزاب و گروه های اصولگرای استان قم ضمن محکومیت این سلسه اقدامات اسلام هراسانه اطمینان دارند که این حرکت های نابخردانه نخواهد توانست جلوی گسترش دین مبین اسلام در پهنه اروپا را بگیرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۷:۰۶    
خراسان شمالی - حجت الاسلام آزموده با محکوم کردن اقدامات اسلام هراسانه فرانسه، گفت: اسلام ستیزی از سیاست های سنتی دولتمردان فرانسه در دوره های اخیر بوده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۷    
مجلس العلماء جامو و کشمیر به ریاست میرواعظ مولوی محمد عمر فاروق اظهارات اسلام هراسانه ارئیس جمهوری فرانسه را به شدت محکوم کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
جشنواره خاتم با اشاره به آیه هشتم سوره صف، درباره اهانت به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) بیانیه ای صادر کرد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عمران خان نخست وزیر پاکستان طی توییتی خبر داد که به زاکربرگ(رئیس فیسبوک) نامه نوشته و از او خواسته که انتشار محتوای اسلام هراسانه در فیس بوک را مثل محتوای مرتبط با هولوکاست ممنوع اعلام کند!
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم:به نقل از روزنامه "تاگس اشپیگل"، دولت آلمان در حمایتی یکجانبه از رئیس جمهور فرانسه و موضع اسلام هراسانه وی اظهارات اخیر رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه درباره ماکرون را غیر قابل قبول خواند. دولت آلمان اظهارات اردوغان درباره ماکرون را محکوم کرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان در نامه ای به مدیرعامل شبکه اجتماعی فیس بوک خواستار ممنوعیت انتشار مطالب توهین آمیز و اسلام هراسانه شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۴    
نخست وزیر پاکستان در نامه ای به مارک زاکربرگ ،مدیر عمل فیس بوک خواستار ممنوعیت محتواهای اسلام هراسانه در این شبکه اجتماعی شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان در نامه ای خطاب به مدیرعامل فیسبوک خواستار ممنوعیت انتشار محتوای اسلام هراسانه و نفرت پراکنی علیه اسلام در این رسانه اجتماعی شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان به اظهارات ضداسلامی اخیر امانوئل ماکرون رییس جمهور فرانسه و انتشار کاریکاتورهای اهانت آمیز به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) واکنش نشان داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دو زن با ظاهر اروپایی که با فریادهای نژادپرستانه و اسلام هراسانه دو زن مسلمان را تهدید کرده بودند، در نزدیکی برج ایفل در پاریس با ضربات چاقو آنان را به شدت مجروح و روانه بیمارستان کردند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - واشنگتن پست در یادداشتی به موضوع اقدامات اسلام هراسانه و اسلام ستیزانه دولت فرانسه پرداخته و نوشت راه اصلاح در فرانسه به چالش کشیدن نهاد ها و گروه های سلفی است نه انگ زدن به اسلام و مسلمانان. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه با اشاره به تلاش های اسلام هراسانه اخیرِ الیزه تصریح کرد: هدف مواضع ضداسلامی به رهبری ماکرون، تضعیف مسلمانان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۵    
انجام اقدامات اسلام هراسانه در آستانه و پس از برگزاری انتخابات مونته نگرو مسلمانان بوسنیایی این کشور را نگران آغاز موج جدید خشونت های فرهنگی و مذهبی علیه جامعه مسلمان کرده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۰    
سفیر پیشین ایران در استرالیا و مکزیک با بیان اینکه همزمانی توطئه چینی علیه جهان اسلام با اوج گرفتن اقدامات اسلام هراسانه یا ایران هراسانه در غرب مسبوق به سابقه است ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۲    
تحقیقی که به تازگی منتشر شده است نشان می دهد، اسلام هراسی در نظام سلامت بریتانیا در سال های اخیر به طرز شگفت آوری افزایش یافته است. بیشتر کارکنان مسلمان مراکز درمانی این کشور رفتارها و سخنان اسلام هراسانه را تجربه کرده اند ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۲    
فیلمی منتشرشده در فضای مجازی نشان می دهد که یک مغازه دار مسلمان در نیوزیلند مورد حمله لفظی و اسلام ستیزانه یک مشتری قرار گرفته است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۳:۲۰    
خبرگزاری میزان – چند روز قبل یک گروه باصطلاح افراطی در سوئد در اقدامی اسلام ستیزانه یک نسخه از قرآن کریم را به آتش کشید. این اقدام با واکنش مسلمانان این کشور همراه بود و باعث اعتراضات گسترده در یکی از شهر های سوئد شد؛ صد ها نفر در این اعتراضات شرکت داشتند. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رفتارهای اسلام هراسانه سوزاندن و پاره کردن قرآن و بازچاپ کاریکاتور پیامبر اسلام، که در طول هفته گذشته در سوئد، دانمارک و فرانسه رخ داد، سوء استفاده از آزادی بیان بود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه اندونزی، اقدامات اسلام هراسانه اخیر در سوئد و فرانسه را محکوم کرد و آن را باعث جریحه دار شدن احساسات میلیون ها مسلمان در سراسر جهان دانست.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فیسبوک اعلام کرد یک سیاستمدار عضو حزب حاکم هند را به خاطر اظهارات اسلام هراسانه علیه مسلمانان در فهرست افراد خطرناک قرار می دهد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تلفیق مطلوب عزاداری سیدالشهدا(ع) و رعایت اصول بهداشتی، جلوه دیگری از فرهنگ متمدنانه و عقلانیت شیعی را به نمایش گذاشت، گفت: این مسئله نشان داد که برخلاف تبلیغات دروغین علم و ایمان ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نتایج یک تحقیق در استرالیا در مورد اسلام هراسی در این کشور نشان می دهد که افرادی که بیشتر با مسلمانان ارتباط دارند کمتر گرایشات اسلام هراسانه دارند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۰:۳۷    
در آستانه انتخابات مجلس در مونته نگرو تصاویری از نظامیان صرب که در جریان جنگ جهانی دوم، دست به نسل کشی مسلمانان زده بودند بر دیوارهای خانه برخی از مسلمان این کشور حک شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
باشگاه فوتبال کلن آلمان در واکنش به اظهارات اسلام هراسانه یکی از هواداران این تیم از او خداحافظی کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۵۰    
مصاحبه یک نماینده پارلمان انگلیس که مسلمانان را از عوامل شیوع کرونا در این کشور دانسته بود، با محکومیت گسترده روبرو شد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فردی که از سوی ترامپ برای یک پست ارشد پنتاگون پیشنهاد شده است با اظهارات اسلام هراسانه در مجلس سنا، با واکنش نمایندگان دموکرات روبرو شد.