چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۲:۳۶Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرهای مرزی»

رادیو فرهنگ   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
در آیات قرآن و روایات اسلامی اهمیت اتحاد و ارزش همکاری و یکپارچگی مسلمین مورد توجه قرار گرفته و از تشتت و پراکندگی آنان سخت نکوهش شده است. قرآن به ما می آموزد که رمز وحدت ما در چیست و ریشۀ اخوت اسلامی به کجا متصل است یکی از برنامه های رادیو فرهنگ در هفته وحدت که به این موضوع توجه کرده پیام محمد نام ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۳۶    
واقعیت کدام است؟ سید علی موسوی با انتشار این دو تصویر نوشت: سمت راستی یه کودک پاکستانیه که ضدانقلاب تمام قدرت رسانه ای خودش رو به خط کرد که بگه یه کودک سیستانیه و توسط جمهوری اسلامی زخمی شده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۹    
جمهوری آذربایجان می گوید یک نظامی این کشور در یکی از شهرهای مرزی به دست نیروهای ارمنستانی کشته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دولت مکزیک فاش کرد مهاجرانی که در شهرهای مرزی مکزیک در انتظار ورود به خاک آمریکا هستند، مورد تعرض جنسی قرار می گیرند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
، گروه فرهنگ و ادب _ الناز رحمت نژاد : در سومین روز هجوم سراسری عراق به ایران، با وجود افزایش فشارهای زمینی و هوایی دشمن و به کارگیری یگانهای زرهی، به دلیل مقاومت نیروهای نظامی و مردمی، تلاش دشمن برای اشغال خرمشهر، محاصره آبادان و نزدیکی به اهواز، ناکام ماند. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: هزاران مهاجر در روزهای اخیر وارد آمریکا شده اند، و همچنان شمار بیشتری با اتوبوس و قطار باری وارد شهرهای مرزی مکزیک می شوند.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه نتایج ساماندهی اشتغال مرزنشینان قابل قبول نیست، گفت: سال 1401 تعداد شهرهای مرزی 120 شهرستان بود که تعهد بود 277 هزار نفر اشتغال ایجاد شود که اشتغال ایجاد شده بیش از 341 هزار نفر بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۳:۱۵    
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) شمال غرب سپاه با اشاره به انتقال بخشی از تجهیزات زرهی سپاه به مناطق مرزی غرب کشور گفت: سپاه در تأمین امنیت شهرهای مرزی و امنیت مردم مرزنشین در استان های غربی و شمال غرب کشور مصمم و جدی است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس با انتقاد از وضعیت زیرساخت های تردد زائران در شهرهای ایلام، خوزستان، کردستان، کرمانشاه، آذربایجان غربی گفت: باید از دست اندرکاران، مسئولان و مردمانی که یک ماه در نقاط صفر مرزی به زائران امام حسین (ع) خدمت رسانی کردند در صحن علنی تجلیل و قدردانی شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۴    
سردار عمومهدی گفت: بیش از 160 موکب در عراق، شهرهای مرزی ایران و مسیر عبور زائران توسط پایگاه ها و هیئت های بسیج دایر شد و به مردم خدمت رسانی کردند.
بقاع نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
امسال برای چهارمین سال پیاپی موکب قرآنیان استان بوشهر ویژه زائرین اربعین حسینی در شهر کربلا راه اندازی و همچنین در 166 موکب های فرهنگی و قرآنی استان بوشهر در شهرهای نجف اشرف و کربلا و در شهرهای مرزی برپا شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- راهپیمایی اربعین حسینی در شهرهای مرزی سردشت و اشنویه برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۰    
این روزها و همزمان با سفر زائران برای اربعین حسینی، مردم مهربان و عاشق شهرهای مرزی کشورمان با هر چه دارند، برای زوار سنگ تمام می گذارند، در این گزارش روایت هایی از میزبانی بی نقص مهرانی ها و کرمانشاهی ها را می خوانید.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۲:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملت ، این بانک با تسلیت ایام عزاداری اربعین حسینی و در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی و پاسداشت ارز ش های دینی و در عین حال با هدف خدمات رسانی به زائران بارگاه اباعبدالله الحسین (ع) در ایام پیاده روی اربعین ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
برنامه روزی نو چهارشنبه 15 شهریور، نقش پیاده روی اربعین در توسعه شهرهای مرزی را بررسی می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، راهپیمایی اربعین محل تجمع همه اقشار، فرهنگ ها و طیف های مختلف سیاسی ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا وضعیت هوای شهرهای مرزی ایران با عراق را تشریح کرد.
برترین ها / افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۳:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی گفت: به مناسبت ایام اربعین حسینی مقرر شده بود که سقف برداشت از خودپردازها در استان های مرزی با عراق به 500 هزار تومان افزایش یابد که این خدمت در حال انجام است و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۴    
زائران اربعین حسینی که با اتومبیل شخصی خود به مرزهای خروجی کشور رفته اند، در هنگام بازگشت برای کاهش احتمال تصادفات رانندگی حتماً ابتدا در شهرهای مرزی استراحت و سپس حرکت به سمت شهرهای خود را آغاز کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۹    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا وضعیت هوای شهرهای مرزی ایران با عراق را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با اشاره به در پیش بودن ایام اربعین حسینی به مسؤولان قضائی شهرهای مرزی دستور داد تا نهایت توان و تلاش خود را برای خدمت رسانی به زوار اربعین و تسهیل امور آنان به کار ببندند.
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ به منظور رفاه حال زائران اربعین حسینی، شعب منتخب بانک کشاورزی در شهرهای مرزی غرب و جنوب غربی کشور، آماده خدمت رسانی به هموطنان خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین با اشاره به بالا بودن تقاضا برای سفرهای زمینی اربعین، گفت: اجاره اتوبوس دربستی در ایام اربعین برای سفر به سوی مرزها ممنوع است.
کار پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
: با آغاز طرح خدمات و امداد اربعین حسینی سال 1402 ایران خودرو، مدیران شرکت ایساکو به منظور نظارت و پشتیبانی از اجرای طرح به شهرهای مرزی کشور ایران با عراق سفر کردند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی عصر قانون، یکی از وسایل حمل و نقل عمومی ایمن و راحت، قطار است که طرفداران زیادی هم دارد. اما در روزهای اخیر بسیاری از زائران اربعین که قصد سفر به سوی شهرهای مرزی را داشتند، با مشکل تهیه بلیت قطار مواجه بودند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راهور استان چند توصیه ترافیکی به رانندگان و زائران اربعین در شهرهای مرزی داشت.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۲۹    
توریسم آنلاین: تماشای عرض رودی خروشان یا دریایی نیلگون، سیم های خاردار بلند یا فنس های طولانی در پهنه ای که در آن سویشان آب یا خاک سرزمین های همسایه آغاز می شوند، به خودی خود تجربه جالب و متفاوتی است که می تواند گردشگران را برای سفر به شهرهای مرزی وسوسه کند
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا وضعیت هوای شهرهای مرزی ایران با عراق را تشریح کرد.
عضو کمیسیون انرژی با تاکید بر سهم بالای خودروها در مصرف سوخت گفت: در حال حاضر، بخش مهمی از حمل و نقل کالاهای ما با کامیون هایی انجام می شود که به دهه 60 و 70 میلادی تعلق دارند و هر 100 کیلومتر 60 لیتر بنزین می سوزانند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۸:۵۵    
مشهد- در حالی که هنوز بیش از یک هفته به برپایی مراسم اربعین باقی مانده است اما بلیت سفر به شهرهای مرزی یافت نمی شود و نرخ بلیت هواپیما نیز به مقصد نجف سه برابر شده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۱:۴۶    
سخنگوی صنعت آب با اشاره به تامین آب مناطق مرزی در ایام اربعین گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته در ایام اربعین آب رسانی از طریق تانکرهای سیار به شهرهای زیارتی نیز صورت خواهد گرفت. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
بی بی سی جهانی از مرگ رهبر گروه واگنر در حادثه هوایی خبر داد. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین لحظاتی قبل بی بی سی جهانی خبر از مرگ رهبر واگنر در حادثه هوایی در روسیه خبر داد. پرگوژین دو ماه قبل با کودتا علیه رییس ستاد ارتش روسیه و تصرف شهرهای مرزی چون روستوف خبرساز شده بود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۸:۲۹    
فاصله شهرهای مرزی تا شهرهای مذهبی در عراق و مسیرهای منتهی به کربلا و شهرهای مذهبی را ببینید.
بانک سپه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
لیست شعب کشیک بانک سپه در شهرهای مرزی برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی بانک سپه با ایجاد 11 شعبه کشیک و باجه عصر در شهرستان های مرزی به زائران اربعین حسینی خدمت رسانی می کند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا وضعیت هوای شهرهای مرزی ایران با عراق را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب با اشاره به تامین آب مناطق مرزی در ایام اربعین گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته در ایام اربعین آب رسانی از طریق تانکرهای سیار به شهرهای زیارتی نیز صورت خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
امسال 6 مرز زمینی برای تردد زائران اربعین فراهم شده است که مسؤولان ستاد مرکزی اربعین برای سهولت سفر زائران به شهرهای مرزی چه با اتوبوس ها و چه با خودروی شخصی، برنامه ریزی کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
طبق گفته رئیس شورای هماهنگی بانک های استان ایلام خدمات مختلف بانکی طی ایام اربعین در مرز مهران به صورت شبانه روزی به زائران ارائه می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
هزینه مسافرت بین شهری به شهرهای مرزی با تاکسی های آنلاین با توجه به روز و ساعت حرکت متغیر بوده و با مصادف شدن با مناسبت ها از جمله اربعین روند افزایشی دارد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۰:۵۶    
بختیاری گفت: برپایی موکب ها در مناطق مرزی میرجاوه و پیشین و سایر شهرهای مرزی و مرکز استان همراهی مردم شیعه و سنی با مسئولان کاروان های زیارتی کربلا و نجف و مشهد الگویی شاخص در خدمت رسانی به زائران به شمار می رود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا وضعیت هوای شهرهای مرزی ایران با عراق را تشریح کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت تاکسی اینترنتی تپسی گفت: امکان انجام سفرهای بین شهری به مقاصد شهرهای مرزی برای مراسم اربعین از طریق این شرکت فراهم شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۴:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا وضعیت هوای شهرهای مرزی ایران با عراق را تشریح کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۴۲ سایت دیگر  
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا محدودیت ترافیکی و تردد در محورهای استان های مرزی که میزبان زائران اربعین حسینی(ع) هستند را اعلام کرد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ...
رئیس سازمان هواشناسی کشور از پیش بینی 10 روزه دما و گردوخاک در شهرهای مرزی و زیارتی ایران و عراق خبر داد و گفت: بیشینه دمای مقاصد سفرهای اربعین تا 10 روز آینده حدود 45 تا 48 درجه و در مرزها نیز 43 تا 45 درجه پیش بینی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور چند محصول هواشناسی به ویژه بولتن پیش بینی وضع هوای 10 روز آینده شهرهای مرزی و زیارتی ایران و عراق برای ایام اربعین حسینی را تولید و عرضه کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: پویش " نسیم حسینی" همزمان با آغاز مراسم اربعین حسینی به منظور حمایت از خانواده های نیازمند شهرهای مرزی در استان شروع شده است. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: همه نیروهای مستقر در شهرهای مرزی کشور که به آنها شهرهای عملیاتی نیز گفته می شود از مزایای استقرار در مرز بهره مند هستند .
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
[شهروند]با نزدیک شدن به ایام اربعین، هماهنگی های نهایی اعضای ستاد اربعین هلال احمر در زمینه پشتیبانی امدادی و درمانی در حال انجام است؛ از توصیه های بهداشتی و سلامت محور سفر گرفته تا آمادگی پایگاه های امدادی موقت در شهرهای مرزی و.. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۱:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
روزنامه ایران: دکتر سعید کریمی، معاون درمان وزارت بهداشت در این جلسه گفت: خوشبختانه آمادگی زیرساختی، تجهیزاتی و عملیاتی جهت ارائه خدمات درمانی بهینه و بهنگام به زائرین اباعبدالله در تمام مراکز درمانی دانشگاه های علوم پزشکی مناطق مرزی کشور و نیز دانشگاه های شهرهای مرزی در شرق برای تردد زوار کشورهای ...
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور گفت: هرچه سریع تر باید تونل کربلا آسفالت شود و پیمانکارهای پارکینگ های شهرهای مرزی مشخص شوند تا ماموریت اربعین با کمترین حادثه و مشکل انجام شود.