یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۶:۵۶May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهراب قاسم خانی»

وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی تصویری از خودش ساخته که شبیه سلاطین شده است. به گزارش وقت صبح به نقل از رکنا، مهراب قاسم خانی تصویری از خودش ساخته که شبیه سلاطین شده است و کاربران می گویندحالا شبیه امپراطور یونان باستان شده است. مهراب قاسم خانی در طول ماه های اخیر با حواشی متعددی روبرو بوده است. ...
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی فیلمنامه نویس جنجالی، به تازگی تصویری از خودش منتشر کرده که با کمک هوش مصنوعی ساخته شده است. وقت صبح – مهراب قاسم خانی در طول ماه های اخیر با حواشی متعددی روبرو بوده است. مهم ترین آن ها نیز خبر ممنوع الکاری و ممنوع الخروجی او بود. ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۳    
استوری کنابه آمیز مهراب قاسم خانی به صداوسیما: خبر جدید : دومین طرح فروش سایپا در سال 1402: آغاز ثبت نام این خودرو از 23 اردیبهشت
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۴    
مهراب قاسمخانی نویسنده کمدی ایرانی باید از حمید رسائی عذرخواهی کند.
598   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۶    
توضیحات حمید رسایی در خصوص نتیجه شکایت وی از مهراب قاسم خانی
سلام نو / جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی به جرم هتاکی و توهین به پرداخت 5 میلیون تومان در حق صندوق دولت محکوم شد.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی، فیلمنامه نویس مشهور و جنجالی تصویری جالب و بامزه از وضعیت شان در قطار منتشر کرده است. وقت صبح – ماه های گذشته بود که مهراب قاسم خانی خبر داد که ممنوع الخروج شده است. بعد هم اعلام کرد که ممنوع الکار شده است. ...
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
استوری جدید مهراب قاسمخانی در مورد ممنوع الخروجی اش حسابی در فضای مجازی سر و صدا کرد. به گزارش وقت صبح به نقل از برترین ها؛مهراب قاسمخانی که ممنوع الخروج شده، در یک استوری کنایه آمیز نوشته: اگه ممنوع القطارم نمی کنید، با قطار داره بهم خوش می گذره. ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
محراب قاسمخانی که ممنوع الخروج شده، در یک استوری کنایه آمیز نوشته: اگه ممنوع القطارم نمی کنید، با قطار داره بهم خوش می گذره.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مهراب قاسمخانی نویسنده سینما و تلویزیون و همسر سابق شقایق دهقان بازیگر در صفحه شخصی اینستاگرام خود نسبت به بخشنامه وزارت علوم درمورد طرح بارداری دانشجویان واکنش نشان داد و نوشت: با این حساب اگه استاد راهنما باردار بشه، توی معدل دانشجو هم تاثیر مثبت میذاره؟
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
واکنش مهراب قاسم خانی به پلمب واحدهای صنفی را ببینید.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون و همسر سابق شقایق دهقان در صفحه شخصی اینستاگرام خود عکسی از بهرام افشاری و چهره مشابه خارجی اش را منتشر کرد و نوشت : بهرام جون نسخه خارجکیتو پیدا کردم البته فکر کنم یکی دو سایز کوچیک تره.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی نویسنده و بازیگر طنز در استوری خطاب به اظهارات اسماعیلی وزیر ارشاد نوشت: این حرف فقط دوتا معنی می تونه داشته باشه.
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارشاد اخیرا اشاره کرده که هنرمندانی که اظهار پشیمانی کنند، فضای کار برای آنها مهیا خواهد بود.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی، بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار 2 استوری جالب و طنز ، به شوخی با بهرام افشاری پرداخته است.
فرادید   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۱    
مهراب قاسم خانی در این رابطه نوشت: بهرام جون خارجکیتو پیدا کردم... البته فکر کنم یکی دو سایز کوچیک تره
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار 2 استوری جالب و طنز، به شوخی با بهرام افشاری پرداخته است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۱:۳۱    
مهراب قاسم خانی به اتهام تبلیغ علیه نظام احضار شد مهراب قاسم خانی از احضارش به اتهام تبلیغ علیه نظام خبر داد. مهراب قاسم خانی با انتشار پستی در اینستاگرام از احضارش به اتهام تبلیغ علیه نظام خبر داد. ...
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
شوخی مهراب قاسم خانی با بهرام افشاری: نسخه خارجیکیتو پیدا کردم، یکی دو سایز کوچیکتره!
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۴   + ۴۳ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی با انتشار پستی در اینستاگرام از احضارش به اتهام تبلیغ علیه نظام خبر داد.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۰۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
چند سال پیش زمانی که هنوز شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی زن و شوهر بودند، قاسمخانی نسبت به اعتراض های قومیتی به سریال های تلویزیونی انتقاد کرد. به گزارش وقت صبح ، پس از این بود که شقایق دهقان همسر مهراب قاسمخانی در آن زمان نسبت به این اظهارات او واکنش نشان داد و نامه ای سرگشاده نوشت. ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۳۲    
کنایه سنگین مهراب قاسم خانی به حسین جلالی، نماینده عضو جبهه پایداری در مجلس؛
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
حمید رسایی، فعال سیاسی نزدیک به دولت ابراهیم رییسی و عضو سابق مجلس شورای اسلامی، در توییتی برای توجیه حجاب، زنان را با ماشین قیاس کرده است و مهراب قاسم خانی در استوری به این مسئله پرداخته.
برترین ها / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
حمید رسایی، فعال سیاسی نزدیک به دولت ابراهیم رییسی و عضو سابق مجلس شورای اسلامی، در توییتی برای توجیه حجاب، زنان را با ماشین قیاس کرده است؛ بسیاری از کاربران به این موضوع واکنش نشان داده اند.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مهراب قاسمخانی، نویسنده مشهور آثار تلویزیونی و سینمایی در یک پست تازه به اقدام جنجالی مرد ماستی علیه دو خانم بی حجاب واکنش نشان داد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی، نویسنده مشهور آثار تلویزیونی و سینمایی که اظهارنظرهای وی همیشه خبرساز بوده به طرح جریمه 3میلیارد تومانی بی حجابی واکنش متفاوتی نشان داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی در استوری خود گفته است که علاوه بر ممنوع الخروج بودنش، برای سفرهای داخلی نمیتواند از هواپیما استفاده کند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی مانند اکثر بازیگرانی که متن تبریک برای مردم منتشر کرده اند، متنی برای نوروز نوشته که البته ادبیات و نیت مهراب قاسم خانی در این پست اینستاگرامی، توجه برانگیز شده.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی طنز نویس سرشناس در کنایه ای به پیام نوروزی وزیر خارجه در خصوص دعوت از ایرانیان خارج از کشور نوشت: از شما دعوت می کنم دانش و سرمایه خود را در ایران متنرکز کنید/ در تمام طول سا، ده ها بار بدون نگاه به سیاست های ایران هراسانه به ایران سفر کنید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. اتفاق عجیب یک ماه پس از زلزله هولناک ترکیه وام نجومی عربستان به کشور های درحال توسعه! جزئیات آتش سوزی یک پاساژ در بازار تهران استوری تازه و تمسخر آمیز مهراب قاسم خانی 10 گوشی پرفروش دنیا در سال 2022 ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کنایه تند و تیز مهراب قاسم خانی به ممنوع السفر شدنش برای پروازهای داخلی خبرساز شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۰    
کنایه تند و تیز مهراب قاسم خانی به ممنوع السفر شدنش برای پروازهای داخلی خبرساز شد. فعالیت جدی اش در صدا و سیما را در سال 1378 و با برنامه ببخشید شما؟ که برنامه ای طنز به کارگردانی مهران مدیری بود آغاز نمود. اما به گفته خود او اوج کارهای هنری اش به مجموعه تلویزیونی پاورچین برمی گردد ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی چندی پیش از عدم اجازه برای استفاده از پرواز های داخلی و مسدود شدن حساب بانکی اش خبر داده بود حالا در یک استوری تازه به محدودیت عجیبش واکنش نشان داد و نوشت: کاش یکی کارکرد ممنوع الپرواز داخلی بودنم و برام توضیح بده مثلا گفتین بزار با اتوبوس و قطار بره که خسته بشه و دیر برسه؟
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مارال فرجاد در یکی از مصاحبه های تلویزیونی اش به طور مختصر مفید به ازدواج و همسرش اشاره کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۴    
مهراب قاسمخانی با کنایه به اخباری که یک تانکر را دلیل مسمومیت دانش آموزان عنوان می کند، این استوری را منتشر کرده است.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی خبر داد که ممنوعیت استفاده از پروازهای داخلی هم به بقیه ممنوعیتهای قبلیم اضافه شده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۸:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی در اینستاگرامش از ممنوعیت استفاده از پروازهای داخلی برای خود خبر داده و نوشت: بیم این می ره هواپیمای تهران مشهد رو بدزدم.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی با انتشار استوری از عدم اجازه برای استفاده از پرواز های داخلی و مسدود شدن حساب بانکی اش خبر داد.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
دیده بان ایران نوشت: مهراب قاسم خانی بازیگر و طنز نویس که هفته گذشته از شکایت حمید رسایی نماینده سابق مجلس خبر داد، حال با انتشار پستی به جلسه دادگاه خود اشاره کرده و درباره حمید رسایی نوشته است. قاسمخانی نوشت: چند نکته در مورد حاج آقا رسایی که در دادگاه متوجه شدم: ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۲    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه ، حمید رسایی، روحانی اصولگرا در یک ویدئو جلسه دادگاه خود با مهراب قاسم خانی را روایت کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۳    
حمید رسایی، نماینده سابق مجلس در پی شکایت از محراب قاسمخانی گفت: محراب قاسمخانی که انواع تهمت ها و توهین ها را به حکومت ایران کرده است حتی سامانه ثنا هم ندارد!
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مهراب قاسمخانی، بازیگر و طنز نویس با انتشار تصویری از ابلاغیه قضایی در صفحه شخصی خود از شکایت حمید رسایی، عضو پرحاشیه جبهه پایداری و نماینده سابق مجلس خبر داد.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار تصویری در اینستاگرام، به دنبال کنندگان 849 هزار نفری خود خبر خوش و عجیبی داد. وقت صبح- شقایق دهقان 43 ساله، نخستین بار سال 1375 با سریال هوای تازه به کارگردانی حسن فتحی وارد عرضه بازیگری شد. ...
وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار یادداشتی بلند به شکلی تلویحی بخشی از راز جدایی اش از مهراب قاسم خانی را لو داده است. وقت صبح- مهر سال قبل بود که شقایق دهقان در برنامه فریدون جیرانی حاضر شد و رسما طلاق شان را تایید کرد. البته او گفته که آن ها 2.5 است که دست به متارکه زده اند. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گزارش خبری بیست و سی درباره حمایت عجیب برخی از سلبریتی ها از جمله مهراب قاسم خانی از زورگیران و محاربین را در ادامه خواهید دید.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
علی دایی و مهراب قاسم خانی که چندی پیش برای سارقان طلا و گوشی خواستار پیگیری و مجازات بودند الان برای همان گروه از آدم ها نه به اعدام می زنند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شقایق دهقان بازیگر مطرح ایرانی که مدتی است از همسرش مهراب قاسمخانی جدا شده در یکی از مصاحبه هایش از چگونگی اشنایی با همسرش پرده برداشت.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۲۰:۰۲    
مهراب قاسم خانی نویسنده سینما و تلویزیون در صفحه شخصی اینستاگرامش عکسی از جشن تولد 51 سالگی خود منتشر کرد.
نی نی بان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۵۸    
مهراب قاسم خانی نویسنده و بازیگر مشهور کشورمان همزمان با سالروز تولدش 16 آذرماه تصویری از جشن تولد متفاوت امسالش را در اینستاگرامش منتشر کرده است.