یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۶:۰۸Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سال مالی»

شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد تمامی سهامداران حقیقی شرکت صنایع مس افق کرمان با نماد وافق می توانند از روز شنبه 8 آذر ماه 99 به مدت یک سال برای دریافت سود سهام این شرکت در سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 98 به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۴    
شرکت تولید مواد اولیه داروئی البرز بالک در تاریخ 1399/09/08 مجمع عمومی برگزار کرد.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۶    
بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید 782 هزار و 100 تن سیمان و کلینکر توسط شرکت سیمان سپاهان در مهر و آبان ماه امسال است. سال مالی جدید این شرکت از ابتدای مهر ماه امسال آغاز شده و منتهی به 31 شهریور ماه 1400 است. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۴    
از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش، بیشترین میزان درآمد شناسایی شده را از بخش درآمد حاصل از سایر کارمزد POS با 10.923 میلیارد ریال در اختیار داشته و جایگاه بعدی را نیز بخش درآمد حاصل از ارائه خدمات کارتخوان با 7.354 میلیارد ریال به خود اختصاص داده است.
شرکت فرابورس ایران از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه 99 در مجموع مبلغ 4 هزار و 104 میلیارد و 707 میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال گذشته از افزایش 320 درصدی حکایت دارد.
شرکت ارتباطات سیار ایران از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه 1399 در مجموع مبلغ 151 هزار و 292 میلیارد و 463 میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال گذشته افزایش 32 درصدی داشته است.
شرکت داده گستر عصر نوین از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه 1399 در مجموع مبلغ 11 هزار و 83 میلیارد و 844 میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال گذشته از افزایش 253 درصدی حکایت دارد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۹    
بخش سود سپرده های سرمایه گذاری "وپاسار" از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه، بیشترین میزان سود سپرده را در بخش سپرده های بلند مدت یک ساله مشاهده می کنیم، در رتبه بعد نیز بخش گواهی سپرده ویژه سرمایه گذاری عام قرار دارد.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۶    
بررسی عملکرد شرکت سیمان تهران در سامانه کدال حاکی از تولید یک میلیون و 959 هزار و 129 تن سیمان داخلی توسط این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه است. ...
معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۶    
بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید 24 میلیون و 610 هزار و 884 تن محصول از سوی شرکت سنگ آهن گهر زمین از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه است. سال مالی این شرکت منتهی به 30 آذرماه 99 است. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۴    
جمع کل درآمد های عملیاتی این شرکت تا پایان آبان ماه و پس از هشت ماه از سال مالی آن به 9 هزار و 615 میلیارد ریال رسیده است.
شرکت داروسازی فارابی از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه 1399 در مجموع مبلغ 5 هزار و 285 میلیارد و 665 میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه در سال گذشته از رشد 16 درصدی حکایت دارد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۰    
بودجه پایه وزارت دفاع آمریکا در سال مالی 2010 بالغ بر 500 میلیارد دلار بوده است که بخش اعظمی از آن صرف پروژه های مرتبط با توسعه و ساخت هواپیماها، تانک ها، کشتی ها و دیگر تجهیزات نظامی می شود.
کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه 99 در مجموع مبلغ یک هزار و 332 میلیارد و 157 میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال گذشته از رشد 175 درصدی برخوردار است.
شرکت پتروشیمی خارگ از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه 99 در مجموع مبلغ 25 هزار و 633 میلیارد و 816 میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه گذشته از رشد 55 درصدی حکایت دارد.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید 157 هزار و 871 تن زغال سنگ از سوی شرکت زغال سنگ نگین طبس از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه است. به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار سایت خبری- تحلیلی معدن24 بر پایه آمارهای سامانه یاد شده، این آمار در همسنجی با پارسال افت 5.48 درصدی نشان می دهد. ...
معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید 11 میلیون و 337 هزار و 113 تن انواع محصول توسط شرکت معدنی و صنعتی چادرملو از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه است. ...
شرکت صنایع مس شهید باهنر از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه 99 در مجموع مبلغ 18 هزار و 402 میلیارد و 228 میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال گذشته از رشد 104 درصدی برخوردار است.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۳۸    
برپایه آمارهای منتشره سامانه کدال، تولید شمش فولادی شرکت آهن و فولاد ارفع از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه به 547 هزار و 748 تن رسید. به گزارش روز چهارشنبه سایت خبری- تحلیلی معدن24، این شرکت همچنین در هشت ماهه امسال 561 هزار و 884 تن آهن اسفنجی (DRI) تولید کرد. ...
بانک صادرات ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد تمامی سهامداران حقیقی شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی دریا بندر با نماد حبندر می توانند از روز دو شنبه 3 آذرماه 99 به مدت یک سال برای دریافت سود سهام این شرکت در سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 98 به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - چادرملو با ارائه گزارش عملکرد هشت ماه سال مالی جاری از شناسایی درآمد 12.6 هزار میلیارد تومانی خبر داد و با رشد 98 درصدی نسبت به مدت مشابه قبل روبرو شد.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید 886 هزار و 814 تن انواع محصولات داخلی توسط شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان از آغاز سال مالی تا پایان آبان ماه است. ...
معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۶    
بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی است از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه شرکت فولاد کاوه جنوب کیش موفق به تولید 822 هزار و 718 تن شمش بیلت شده است. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۱    
جمع کل درآمد های عملیاتی شرکت در 11 ماه سپری شده از سال مالی به 11 هزار و 854 میلیارد ریال رسیده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سود خالص 105 شرکت کارگزاری در سال گذشته با رشد 246 درصدی نسبت به سال مالی قبل از آن به رقم 2302 میلیارد تومان رسید.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
جمع کل درآمد های عملیاتی شرکت در دوره 8 ماهه سپری شده از سال مالی شرکت به 176 هزار و 551 میلیارد ریال رسیده است. این فروش نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش 75 درصدی را نشان می دهد.
نیپنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش نیپنابه نقل از روابط عمومی هلدینگ انرژی سپهر، داود باقری دیروز در مجمع عمومی عادی سالانه هلدینگ انرژی سپهر که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: در سال مالی گذشته، بیشترین تلاش ها برای تغییر رویکرد کلان به پروژه ها پیگیری شد و ماحصل آن افتتاح پتروشیمی سبلان در سال جاری ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صنایع ماشین های اداری ایران با انتشار گزارش عملکرد 8 ماه سال مالی جاری، 1.3 هزار میلیارد تومان درآمد شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه سال قبل 72 درصد رشد داشته است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۸    
لاستیک بارز با ثبت فروشی 2.986 میلیارد ریالی در آبان ماه، توانست شرایط مناسبی را با توجه به فروش 18.977 میلیارد ریالی 8 ماهه نخست سال جاری و البته 16.860 میلیارد ریالی کل سال مالی 1398 به ثبت رساند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۷    
مقامات باشگاه تاتنهام نسبت به ضرر احتمالی در سال مالی آینده هشدار دادند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
جمع فروش دو ماه نخست سال مالی شرکت "سدشت"که پایان شهریورماه سال 1400 بود به 205 میلیارد ریال رسیده است.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۴    
بررسی آمارهای منتشره سامانه کُدال حاکی از تولید پنج میلیون و 328 هزار تن انواع محصولات توسط شرکت فولاد مبارکه اصفهان از ابتدای سال مالی 99 تا پایان آبان ماه است. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۹    
این شرکت در 8 ماهه ابتدایی سال جاری موفق به ثبت فروشی 1.519 میلیارد ریالی شده که در مقایسه با عملکرد مشابه سال مالی گذشته، پوشش و عملکرد مطلوبی داشته است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت لوله و ماشین سازی ایران در سال مالی 1398 و به لطف شناسایی سودی غیر عملیاتی موفق به شناسایی سود ناچیز 266 ریالی به ازای هر سهم شد و در عملکرد 6 ماهه نخست سال مالی جاری سود خالصی 4 ریالی را به ازای هر سهم روانه سامانه کدال کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فارس: بررسی صورت مالی سال 97 شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور حاکی از آن است در صورت سود و زیان سال مالی منتهی به 29 اسفند 97، درآمدهای عملیاتی شرکت در سال مذکور، رقم 120 میلیارد و 752 میلیون و 200 هزار تومان بود که این رقم در سال 96، رقم 92 میلیارد تومان بوده است. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۱    
شرکت قند تربت جام که از شرکت های پذیرفته شده در بازار پایه فرابورس به شمار می آید، در 6 ماهه نخست سال مالی منتهی به پایان خردادماه 1399 و بر اساس صورت های مالی حسابرسی شده، هیچ درآمد عملیاتی به ثبت نرسانده بود.
سازمان بورس و اوراق بهادار نحوه واریز سود سهام عدالت برای عملکرد سال 98 را در دو روش مدیریت مستقیم و غیرمستقیم اعلام کرد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۴    
مدیریت نظارت بر ناشران سازمان بورس مصوبه شورای عالی بورس درباره نحوه پرداخت سود سال مالی 98 دارندگان سهام عدالت را ابلاغ کرد. در این ابلاغیه آمده است:
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۶۵ سایت دیگر  
تجارت نیوز: شورای عالی بورس در خصوص نحوه پرداخت سود سال مالی 1398 به سهامداران مشمول مصوبه ای منتشر کرد.
شرکت پارس سرام در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 27 ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، کاهش 97 درصدی در زیان مشاهده می شود. این شرکت طی دوره 6 ماهه نخست سال مالی منتهی به اسفند 98، زیان هر سهم را 873 ریال اعلام کرده بود.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۲    
"شکبیر" از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه، مجموع درآمد های شناسایی شده خود را طی این دوره 7 ماهه، بالغ بر 62.149 میلیارد ریال گزارش کرده و رشد درآمد 43 درصدی را در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته به ثبت رسانده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۲    
درآمد شناسایی شده حفاری شمال در مهرماه سال جاری، در مقایسه با ابتدای سال مالی رشد قابل ملاحظه 482 درصدی را در کارنامه خود به ثبت رسانده و توانسته در هر ماه افزایش قابل توجهی را بدست آورد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین به عنوان سومین بانک کشور پس از سه سال صورت های مالی حسابرسی شده سال مالی منتهی به 29 اسفند سال 98 را به موقع در سامانه کدال منتشر کرد و آماده برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه در سی ام تیرماه سال جاری است.
هفت روز خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اخباربانک، بانک مرکزی برگزاری مجمع سالانه موسسه اعتباری کوثر برای سال مالی منتهی به اسفند 96 را منوط به اعمال موارد ذیل بلامانع اعلام کرد.
خودرو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
براساس آمار منتشرشده در 31 آگوست با پایان سال مالی 2019 مشخص شد بازار لاستیک دنیا کوچک تر شده است و به غیر از چند مورد خاص، اکثر تایرسازان دنیا حجم فروش کمتری را ثبت کرده اند ...