یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۸:۲۵May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت بلیت اتوبوس»

تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
نژادبهرام گفت: مردم فکر نکنند که با ورود بخش خصوصی، قیمت بلیت افزایش پیدا می کند، زیرا شهرداری آن را پرداخت می کند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
در پی مصوبه چند روز گذشته شواری عالی ترابری تحت عنوان دستورالعمل تعیین قیمت بلیت حمل ونقل جاده ای و دریایی، مقرر شد تا نرخ گذاری ها توسط صنف های مربوطه و بر اساس ضوابط و مقررات، تعیین و ابلاغ شود اما این دستورالعمل هنوز ابلاغ نشده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: نرخ بلیت اتوبوس های بین شهری از روز شنبه به قبل از 25 اسفند برمی گردد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری: 25 اسفند هر سال قیمت ها افزایش می یابد و 20 فروردین به روال قبل برمی گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: نرخ بلیت اتوبوس های بین شهری از روز شنبه به قبل از 25 اسفند برمی گردد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل جاده ای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، با بیان اینکه تردد ناوگان عمومی به شهرهای قرمز ممنوع نیست، گفت: از 25 اسفندماه سال گذشته 20 درصد قیمت بلیت اتوبوس افزایش یافته است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۰:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری از تعلیق شرکت حمل و نقل مسافری و راننده اتوبوس پُر حاشیه اخیر در فضای مجازی خبر داد و گفت: قیمت بلیت از 21 فروردین به نرخ قبل از عید بازمی گردد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی از افزایش 25 درصدی قیمت بلیت اتوبوس از ابتدای اردیبهشت ماه خبر داد.
برترین ها / دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۶۱ سایت دیگر  
خبرگزاری رکنا: بر اساس مصوبه شورای شهر تهران و ابلاغ فرمانداری نرخ بلیت مترو و اتوبوس در پایتخت از اول اردیبهشت افزایش می یابد. مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از افزایش 35درصدی نرخ کرایه اتوبوس از اول اردیبهشت خبر داد. ...
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از افزایش 35درصدی نرخ کرایه اتوبوس از اول اردیبهشت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها با اینکه مقرر بود قیمت بلیت اتوبوس ها از 25اسفندماه به میزان 20درصد افزایش یابد اما امروزه قیمت ها حدود 50درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
درحالی از 2روز قبل قیمت بلیت اتوبوس 20 درصد افزایش یافته که شرکت های اتوبوسرانی بی توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا با تمام ظرفیت اتوبوس اقدام به جابجایی مردم می کنند. در مواردی هم کف خوابی مسافران در اتوبوس گزارش شده است.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
گرانی بلیط هواپیما و قطار بسیاری را مجبور به سفر با اتوبوس کرده است. اما بلیط اتوبوس هم در روزهای اخیر افزایش قابل توجهی داشته است. به گونه ای که هزینه رفت و برگشت یک خانوار چهار نفره به برخی از شهرها از دو میلیون تومان هم فراتر می رود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۴۹ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون سهامداران عدالت بخوانند، شروع بورس در آخرین هفته سال، قیمت ساخت مسکن ملی در شهر های جدید، اقتصاد کشور از رکود خارج شد، دولت آمریکا بیش از 300 میلیارد دلار کسری آورد، صادرات مرغ ممنوع شد، بیتکوین بر خلاف بقیه ارز های دیجیتالی مهم ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۱:۴۰    
وزیر راه و شهرسازی گفت: درباره افزایش موقت بلیت اتوبوس برای سفرهای نوروزی هنوز تصمیمی گرفته نشده و در حال بررسی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: درباره افزایش موقت بلیت اتوبوس برای سفرهای نوروزی هنوز تصمیمی گرفته نشده و در حال بررسی است.
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۲۰:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
محمد اسلامی گفت: مردم در شرایط کنونی کشور از نظر شیوع ویروس کرونا و با توجه به هشدارها و توصیه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بهتر است از انجام سفرهای نوروزی و غیر ضروری در ایام باقی مانده امسال خودداری کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۱:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه مردم در شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا، بهتر است از انجام سفر نوروزی خود صرف نظر کنند اعلام کرد: به هیچ وجه قیمت بلیت هواپیما و قطار در ایام نوروز افزایش نمی یابد و برای تغییر قیمت بلیت اتوبوس نیز تصمیمی نگرفته ایم.
اقتصاد آنلاین / صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۳۶ سایت دیگر  
نرخ بلیت اتوبوس های بین شهری از 25 اسفند ماه در قالب فروش بلیت های نوروزی 20 درصد افزایش می یابد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۷:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی مسافربری کشور گفت: قیمت بلیت اتوبوس های نوروزی 20 درصد افزایش می یابد.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل دفتر حمل ونقل مسافری گفت: پیش فروش بلیت اتوبوس برای ایام نوروز به دلیل جلوگیری از ترغیب مسافران به سفر نداریم اما مسافران هرروزی که تمایل داشته باشند می توانند بلیت تهیه کنند. ...
برترین ها / جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: لایحه افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی امروز در صحن شورای شهر تهران مورد بحث و گفت وگو قرار گرفت و محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر پیشنهاد این کمیسیون را در مورد نرخ بلیت مترو، اتوبوس و تاکسی ارائه داد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
داریوش باقر جوان در گفت وگو با میزان، در خصوص وضعیت ناوگان حمل و نقل جاده ای در آستانه نوروز 1400 و برنامه پیش فروش بلیت ها گفت: بحث جابه جایی مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی هم اکنون طبق شیوه نامه های ستاد ملی مقابله با کرونا در حال انجام است. ...
مدیرکل دفتر مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با تأکید بر اینکه طرح سفرهای نوروزی امسال با مفهوم کاهش سفرها است، گفت: در حال حاضر ناوگان با 50 درصد ظرفیت تردد می کند و فقط صندلی های کنار پنجره مورد استفاده قرار می گیرد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: به شهردار تهران تذکر می دهم که نسبت به تخصیص نقدینگی فوری به این دو ردیف اعتباری مابه التفاوت قیمت بلیت مترو و مابه التفاوت قیمت بلیت اتوبوس بنا بر اصلاحیه بودجه 1399 اقدام نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۲    
تصاویر نیم صفحه نخست مطبوعات استان زنجان مورخ یکشنبه 12 بهمن ماه را مشاهده کنید.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۷    
شورای عالی ترابری با هماهنگی سازمان حمایت، مصوب کرد از این پس قیمت بلیت اتوبوس های بین شهری از نرخ گذاری دستوری خارج شده و به صورت رقابتی ولی با نظارت وزارت راه است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۷    
خبر: شورای عالی ترابری با هماهنگی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، مصوب کرد از این پس قیمت بلیت اتوبوس های بین شهری از نرخ گذاری دستوری خارج شده و با نظارت وزارت راه به صورت رقابتی باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۳۵ سایت دیگر  
شورای عالی ترابری با هماهنگی سازمان حمایت، مصوب کرد از این پس قیمت بلیت اتوبوس های بین شهری از نرخ گذاری دستوری خارج شده و به صورت رقابتی ولی با نظارت وزارت راه باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران، لایحه شهرداری مبنی بر افزایش 25 درصدی قیمت بلیت اتوبوس و مترو را رد کردند و بر این اساس، کرایه های اتوبوس و مترو گران نمی شود.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: مدیریت شهری برای اینکه به مردم فشار نیاید گزینه حداقلی را برای سهم مردم از هزینه حمل و نقل عمومی را در نظر گرفته که از این هفته برای هر سفر 100 تومان به کرایه بلیت اتوبوس اضافه می شود. ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۵:۱۷    
شهردار مشهد امروز در نشست خبری خود با اشاره به خلف وعده دولت در پرداخت سهم خود در حمل و نقل عمومی تاکید کرد: افزایش قیمت بلیت مترو اعمال شده و افزایش نرخ اتوبوس هم این هفته اجرا می شود ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دانشجویان تعدادی از دانشگاه های مشهد در بیانیه ای خطاب به شورای شهر مشهد سوالاتی را درباره علت افزایش قیمت بلیت اتوبوس و مترو و گرانی حمل و نقل درون شهری مطرح کردند ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت :شهرداری مشهد با افزایش ندادن قیمت بلیت اتوبوس و مترو از مردم مشهد حمایت کند. نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت :شهرداری مشهد با افزایش ندادن قیمت بلیت اتوبوس و مترو از مردم مشهد حمایت کند.
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران از افزایش نرخ بلیت اتوبوس از امروز خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عامری، رئیس هیات مدیره اتحادیه شرکتهای تعاونی و مسافربری با اشاره به اینکه شرکت های تعاونی مسافربری همچنان منتظر وعده دولت برای تزریق کمک های مالی هستند گفت: بر اساس قانون، قیمت بلیت اتوبوس های مسافربری 20درصد افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
شیوع و گسترش ویروس کرونا و مسائل اقتصادی ناشی از آن سبب شد افزایش قیمت بلیت اتوبوس و مترو در مشهد فعلا به تاخیر بیفتد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
باقر جوان گفت: شرکت های حمل ونقلی با وجود داشتن مجوز برای افزایش قیمت بلیت اتوبوس در ایام نوروز تمایلی به این کار ندارند.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اسلامی گفت: قیمت بلیت اتوبوس همانند سال های گذشته از 15 اسفند تا 15 فروردین افزایش می یابد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: مانند سال های گذشته قیمت بلیت اتوبوس فقط برای ایام نوروز یعنی از 25 اسفند تا پایان ایام تعطیلات افزایش قیمت خواهد داشت و بعد از آن به قیمت قبلی برمی گردد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۶    
نصف جهان: مدیرکل دفتر مسافری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای درباره نرخ بلیت اتوبوس های بین شهری در نوروز توضیح داد. داریوش باقرجوان درباره تعیین تکلیف قیمت بلیت اتوبوس برای ایام نوروز گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۰:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مسافری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای درباره نرخ بلیت اتوبوس های بین شهری در نوروز توضیح داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه با بیان این که قیمت بلیت اتوبوس افزایش نمی یابد از احتمال افزایش سهمیه سوخت سواری های برون شهری خبر داد و گفت: بیش از نیاز لاستیک خودروهای سنگین در کشور داریم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۱    
حناچی گفت: هیچ عقل سلیمی با توجه به شرایط فعلی به دنبال افزایش قیمت بلیت اتوبوس نیست و شهرداری به دنبال فروش گران قیمت صندلی اتوبوس نیست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد اعلام کرد: افزایش قیمت سوخت باعث بالا رفتن قیمت بلیت اتوبوس در مشهد نمی شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۰۱:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه تعاونی های مسافربری اعلام کرد که در پی اصلاح قیمت بنزین مسلما شاهد افزایش تقاضا برای سفرهای مردمی با اتوبوس خواهیم بود که هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد و قیمت بلیت اتوبوس گران نمی شود.
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران گفت: با توجه به تغییر قیمت بنزین، نرخ بلیت اتوبوس افزایش نمی یابد و اختلال در حرکت برخی از اتوبوس ها در معابر شمال پایتخت به دلیل وقوع بارش برف است. ...