سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۸:۴۹Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر جهادی»

میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۲۲    
رئیس کل دادگستری استان بوشهر از سوی انجمن مدیریت جهادی کشور به عنوان مدیر جهادی کشور انتخاب شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۹:۳۵    
آقای قالیباف کسی است که با وجود تحریم خارجی امریکایی و کارشکنی داخلی دولت روحانی، تهران را سه نوبت ساخت و از رهبری درباره مدیریت شهر تهران هم لقب مدیر جهادی گرفت و هم نسبت به خروجی و کارنامه مورد تقدیر قرار گرفت. جدا از اینکه او در سال های فرماندهی نیروی هوایی و ناجا منشأ تحولات بزرگ برای کشور شد ...
صدای ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در حکمی محمد علی رجبی را به عنوان رئیس ستاد "مدیر جهادی و پرتلاش" منصوب کرد. در حکمی محمدعلی رجبی را به عنوان رئیس ستاد پویش مدیر جهادی و پرتلاش ستاد انتخابات محمدباقر قالیباف در سراسر کشور منصوب کرد.
حجت الاسلام و المسلمین موسی احمدی نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه: دکتر قالیباف برای رفع مشکلات کشور برنامه اجرایی قابل قبولی دارد و می تواند پروژه های نیمه تمام را به اتمام برساند. همچنین تجربه مدیرتی در سطح سران نظام را داراست.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
قالیباف راست می زند یا چپ؟ در اقتصاد به دولتی بودن و دولتی کردن معتقد است یا بازار آزاد و سرمایه داری؟ استادان اقتصاد ایران پاسخ این سوال را نمی دانند ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه اشتغالزایی در دوره سه ساله ریاست جمهوری آیت الله رئیسی بی نظیر بود، گفت: در انتخابات باید به این شاخصه ها توجه کنیم، زیرا ما مدیریت کارتابلی نمی خواهیم، بلکه مدیر جهادی می خواهیم که در میدان باشد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز امام جمعه کرج از مردم خواست با بررسی دقیق نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، به شخصی که فسادستیز و مدیر جهادی باشد، رای دهند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: مجاهد بودن از صفات آیت الله رئیسی است که طی سه سال گذشته این حس را القا کرد که کشور روی ریل توسعه قرار گرفته و کشور اکنون به مدیر جهادی همانند شهید جمهور نیازمند است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۷:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- مدیر جهادی کشاورزی ساری با اشاره به آغاز برداشت گل محمدی از مزارع این شهرستان گفت: کارگاه گلاب گیری منطقه دودانگه از 16 واحد سال گذشته با همت روستائیان امسال به تعداد 35 واحد افزایش یافت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان برنامه و بودجه، داود منظور ، در یک برنامه تلویزیونی گفت: آقای رئیسی، یک مدیر پشت میزنشین نبود و دلش را هم به میز نداده بود و میز ریاست را رام کرده بود. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدنواب موسوی با بیان اینکه آیت الله رئیسی به الگوی مدیر جهادی تبدیل شد،گفت: آیت الله رئیسی با خون خود و یارانش چراغی را روشن کرد و با مشخص کردن معیارها انتخاب را برای ما آسان کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۲    
فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) چهارمحال وبختیاری گفت: شهید رئیسی همیشه از حواشی دوری می جست که شاخصه یک مدیر جهادی هم همین است، او مصداق بارز فرمایش امامین انقلاب در رابطه با رئیس جمهور تراز انقلاب اسلامی بود که می توان مبارزه با فساد، اخلاص، پاکی نفس و خدا ترسی را ویژگی اصلی شهید رئیسی دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با اشاره به خدمات صادقانه دولت مردمی سیزدهم گفت: شهید رییسی مدل واقعی مدیر جهادی در تراز انقلاب اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- معاون قضایی دادگستری استان کرمان با بیان اینکه شهید آیت الله رییسی همواره انگیزه خدمت بی منت به مردم داشت، گفت: اخلاص در عمل، مدیریت جهادی و انقلابی و خستگی ناپذیری از ویژگی های برجسته این شهید بود و این خصوصیات از ایشان یک مدیر جهادی ساخته بود.
598   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله رییسی، هشمین رئیس جمهور، هم در ایام مبارزات انتخاباتی علیرغم تکه پراکنی های برخی افراد جاه طلب، رعایت شئونات را با صداقت و اخلاق مداری داشتند و هم در قامت رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران خوش درخشیدند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه آیت الله رئیسی به الگوی مدیر جهادی در زمان ما تبدیل شد، گفت: سبک زندگی و مدیریت ایشان در تراز مدیریت علوی بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی گفت: شهید رئیسی موفق شد تصویری بسیار امید بخش در جایگاه ریاست جمهوری از یک مدیر جهادی و تراز انقلاب ارائه کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران امام جمعه شهرستان بهارستان گفت: شهید رئیسی موفق شد تصویری بسیار امید بخش در جایگاه ریاست جمهوری از یک مدیر جهادی و تراز انقلاب ارائه کند.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
پیکر مالک رحمتی، استاندار شهید آذربایجان شرقی در میان استقبال پرشور مردم مراغه در این شهر تشییع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: شهید آیت الله رئیسی یار مقاومت و پشتیبان جبهه مقاومت بود و به الگویی برای مدیر جهادی تبدیل شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۵    
شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی مصداق یک الگوی واقعی ساخته شده در مکتب امام خمینی(ره) بودند، یک مدیر جهادی خستگی ناپذیر که هیچگاه از ریاست و جایگاه خود پله ای برای دنیای مادی نساخت و هر لحظه که به مرتبه ی ایشان افزوده میشد اخلاص ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) فعالیت انقلابی و ارتباط مستمر مردمی و خدمات رسانی جهادی به جامعه را از ویژگی بارز شهید آیت الله رئیسی رئیس جمهور اعلام کرد و گفت: شهید آیت الله رئیسی مدیر جهادی و به روز بود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۷    
قبل از امتحان امروز زودتر آمده بودیم مدرسه برای مراسم دعای توسل برای سلامتی آقای رئیس جمهوردیشب تو کانال مدرسه اطلاعیه گذاشته بودند اما وقتی مدرسه رفتیم ، همه چیز متفاوت بود، یکی دوتا از بچه ها مشکی پوشیده بودند معاون مدرسه خبردادند آقای رئیس جمهور و همراهانشان به شهادت رسیدند ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۸    
عضو بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه آیت الله رئیسی الگوی یک مدیر جهادی بود، گفت: دولت سیزدهم عمری کمتر از چهار سال داشت؛ اما تلاش برای بهبود وضع معیشت مردم و سفرهای استانی ایشان خاطرات ارزشمندی را از تلاش یک مدیر انقلابی در اذهان عمومی ایجاد کرد.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در تمجید از اخلاق خوب رئیس جمهور شهید یان کردند که وی وقتی خسته هم بود پشت سر هم درباره انجام کارها سوال می پرسید.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایران گفت: سید ابراهیم رئیسی نمونه یک روحانی خدوم و مردمی، یک مدیر جهادی و خستگی ناپذیر، عاشق و دارای اراده و انگیزه بالا برای اعتلای کشور، سرباز فداکار انقلاب اسلامی و یار و یاور حقیقی رهبر معظم انقلاب بود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: آیت الله رئیسی یک مدیر جهادی بود، کسی که قالب های متداول را کنار گذاشت و دولت را مستقیم به صحنه مشکلات و جای جای کشور برد و در مواجهه رودررو به حل و فصل مشکلات می پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۱    
6 اردیبهشت سالروز شهادت نماینده تهران در اولین دوره مجلس شورای اسلامی، شهید مهدی شاه آبادی است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در نشستی ، از دکتر سیدمختار رجائی فر ، بعنوان مدیرجهادی تجلیل بعمل آمد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۰:۵۱    
محسن مهدیان در سال 96 در سایت فردا نیوز نوشت: تا سال ها پیش خیلی ها قالیباف را یک مدیر تکنوکرات می دانستند. اما با روی کار آمدن این دولت، تکنوکرات ها نمود واقعی پیدا کردند. حالا تفاوت های یک تکنوکرات کارگزارانی با یک مدیر جهادی محسوس است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین بیان کرد: هر مدیری که در برابر جهل، ناآگاهی، ناکارآمدی و بد سلیقگی قرار بگیرد مدیر جهادی است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۱۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، در سومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت کشور، کانون بسیج مهندسین صنعت نفت جنوب به عنوان کانون برتر معرفی و همچنین از دکتر محمد گلستان باغ رئیس پژوهش و فناوری مناطق نفتخیز جنوب و مدیر کانون تخصصی بسیج مهندسین صنعت نفت جنوب به عنوان مدیر جهادی برتر کشور ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر نیرو در سومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت به عنوان مدیر جهادی برتر در میان وزارتخانه های کشور معرفی شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۴:۳۲    
جلوه هایی از استقبال گرم و پرشور اهالی شریف روستاهای مرزی "سیاناو" و "اسکول" مریوان از اسماعیل زارعی کوشا، استاندار کردستان را مشاهده می کنید.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در بازدید از بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند رئیس این مرکز درمانی را عزل کرد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۸:۲۳    
محمدرضا احمدی نژاد شهردار فردیس با کسب عنوان مدیر جهادی در همایش ملی مدیران جهادی کشور توسط سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان فردیس تجلیل شد. در مراسم جشن بزرگ دهه فجر شهرستان فردیس که به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عصر امروز با حضور پرشور مردم ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم حسینی جمعه سیزدهم بهمن ماه در پی انتخاب محمدرضا احمدی نژاد شهردار فردیس به عنوان مدیر جهادی کشور، در مصلی شهرستان فردیس و با حضور مسئولان از وی تجلیل کرد. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه فردیس گفت:مشارکت در انتخابات اهمیت ویژه ای دارد. باید به همه دشمنان انقلاب اسلامی و جریان ضد انقلاب گفت که اگر انتخابات مهم نیست، پس چرا برای شرکت نکردن در انتخابات تبلیغ می کنید؟!
صدای رسا شهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
صابر کریمی رزکانی با ابراز خرسندی از انتخاب احمدی نژاد شهردار فردیس به عنوان مدیر جهادی در کشور، گفت: کسب این عنوان را که نشان از لیاقت، تجربه، تخصص، مدیریت و تلاش جهادی برادر عزیز مومن و متعهدم در مجموعه مدیریت شهری است را تبریک عرض می گویم.
صدای رسا شهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۸:۴۲    
بهنام فخری رئیس کمیسیون عمران، شهرسازی و حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی با اشاره به انتخاب محمدرضا احمدی نژاد به عنوان مدیر جهادی در کشور، اظهار کرد: کسب افتخار عنوان شهردار جهادی کشور را به برادر عزیزم جناب آقای احمدی نژاد تبریک عرض می کنم و برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون دارم
صدای رسا شهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۰:۱۲    
امام جمعه فردیس گفت: داشتن روحیه کار و خدمت و اولویت قراردادن نیازهای مردم مهمترین شاخصه شهردار فردیس برای کسب عنوان مدیر جهادی است.
صدای رسا شهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر فردیس با اشاره به انتخاب شهردار فردیس به عنوان مدیر جهادی کشور، گفت: مدیر اجرایی متخصص حتما مدیر جهادی کشور می شود.
صدای رسا شهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۲    
دبیر شورای اسلامی شهر گفت: کسب عنوان مدیر جهادی کشور، نتیجه تلاش و کارآمدی بی نظیر شهردار، حمایت و پشتیبانی شورا و زحمات شبانه روزی تمامی عوامل در همه حوزه های مجموعه مدیریت شهری است.
پایگاه خبری کوه سرفراز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۲۰:۳۳    
در همایش ملی مدیریت جهادی محمدرضا احمدی نژاد به عنوان مدیر جهادی در کشور معرفی شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۰    
نصر: وزیر کشور در آئین معارفه استاندار جدید آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های بزرگ صنعت و اقتصاد آذربایجان شرقی،گفت: آذربایجان شرقی قلب تپنده و نقطه محوری در اقتصاد ایران است و مرکز دیپلماسی در بین کشور های همسایه است. اینجا خطه عاشورایی است و استاندار جدید هم مدیر جهادی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: دشمنان ما به دنبال کاهش مشارکت مردم هستند، پس معلوم است که از حضور مردم می ترسند چراکه این انقلاب جز بر پایه مردم نبوده و با دل و جان برای دفاع از آن تلاش می کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۲    
دکتر الموتی گفت: اگر مدیران با روحیه بن بست شکن انقلابی داشته باشیم خروجی آن مدیر جهادی چون مکتب حاج قاسم می شود.
گیلانستان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۸:۴۲    
فعال فرهنگی سیاسی گفت: باید بدانیم و اعتقاد داشته باشیم اقتصاد مقاومتی مدیر جهادی نیاز دارد ، مدیر پشت میزنشین نمی خواهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی با بیان اینکه زنده یاد کاظمی آشتیانی مصداق یک مدیر جهادی بود، گفت:زنده یاد کاظمی آشتیانی مسئولیت را به عنوان روبه روشدن با یک چالش عنوان می کردند، ایشان در نحوه فعالیت خود محدودیت زمانی قائل نبودند و همواره بر استمرار فعالیت جهادگونه شبانه روزی تأکید داشتند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست جهاد دانشگاهی همدان گفت: زنده یاد کاظمی آشتیانی، این چهره برجسته علمی زمانی بروز و ظهور یافت که پژوهش و نوآوری جایگاه برجسته ای در کشور نداشت و بعضی از افراد فعالیت های پژوهشی و حرکت در لبه علم را خارج از توان محققان ما می دانستند.