شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۹:۲۶Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر جهادی»

رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر فاطمه محمدبیگی سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس با برنامه زمین 360 درجه در مورد بررسی مهمترین چالشهای محیط زیستی دولت سیزدهم به صورت تلفنی مصاحبه کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دومین گفت وگو از سری گفت وگوهای زندۀ فارس گپ، شب گذشته با حضور مهدی مهدیخانی عضو منتخب ششمین دورۀ شورای اسلامی شهر قزوین پیرامون فرایند انتخاب شهردار، گزینه های مطرح و دوران گذار برگزار شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، دکتر علی بهادری جهرمی در پی انتخاب حجت الاسلام دکتر محمد مصدق به عنوان معاون اول قوه قضائیه به خبرنگار ما گفت:: دکتر محمد مصدق، چهره علمی و دانشگاهی و همزمان قاضی باسابقه ای است که در سازمان قضایی نیرو های مسلح ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: مدیرجهادی برای انجام مسئولیت های خود به هیچ وجه اسیر زمان وموقعیت نشده و شب روز نمی شناسد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۰۲    
دکتر محمدرضایی گفت: مدیریت جهادی عاملی برای رشد کشور تلقی می شود و از رئیس جمهور تقاضای جهادی عمل کردن در مدیریت کشور را داریم زیرا مدیر جهادی مانند پدری مهربان است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
احمد صادقی با بیان اینکه شهردار تهران جدای از بحث تعهد و تخصص باید فردی جهادگر باشد، توضیح داد: یک مدیر جهادی عرصه فعالیت خود را میدان جنگ دانسته و از جان و مال و آبروی خود برای رسیدن به هدف والای خود که همانا خدمت به مردم است، می گذرد. وی ادامه داد: مدیریت شهری [...]
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر جهادی با خودباوری و تکیه به سرمایه های انسانی و فعال سازی ظرفیتهای درونی و با بکارگیری جوانان و میدان دادن به شرکتهای دانش بنیان و با تشویق کارآفرینان و حمایت عملی از اختراعات و ابتکارات دانشمندان جوان داخلی، سنگ بنای اقتصاد مقاومتی و حرکت به سمت قوی شدن را مستحکم تر می نماید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بخش دوم از این یادداشت تحول آفرین مشورتی، که توسط یکی از بانیان و مدیران نهاد شگفتی ساز جهاد سازندگی نوشته شده، به بازشماری 28 مورد از رئوس ظرفیت های کشور ما اختصاص دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۱    
شهید چمران با وجود اینکه در حوزه مدیریت معاون نخست وزیر بود، اما مانند یک رزمنده ساده در میدان جنگ ظاهر می شد و در تمام عرصه های علمی، پژوهشی، نظامی و مدیریتی نماد یک مدیر جهادی بود، مدیری که امروز کشور برای رسیدن به توسعه به چنین مدیرانی نیاز دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
یادداشت مشورتی زیر، تراوشات قلم یکی از مدیران ارشد جهاد سازندگی دربارۀ اقتضائات حکمرانی و مدیریت جهادی در دولت تحول خواه جدید است. بخصوص از مسئولان امر دعوت می شود از این سند مهم مشورتی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی استفاده کنند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۷    
ساری-مسئول بسیج مهندسین عمران سپاه کربلا با تصریح بر اینکه حضور حداکثری مردم باعث قوام و دوام نظام می شود افزود: رشدو آبادانی کشور در گرو حضور مردم پای صندوق رای است تا وضع موجود به وضع مطلوب تغییر پیدا کند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۲۵    
بررسی تحصیلات رؤسای جمهور از ابتدای انقلاب تاکنون نشان می دهد که تنها ابوالحسن بنی صدر اولین رئیس جمهور کشور دارای مدرک دکتری در رشته جامعه شناسی اقتصاد بوده و در نهایت با خیانت به کشور و عزل او توسط مجلس از کشور گریخت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۵    
نویسنده کتاب امواج اراده ها در نشستی مجازی گفت: این کتاب واقعیت هایی را هرچند خیلی کم، از پیشرفت های انقلاب اسلامی بیان می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام معصومی مهم ترین نیاز کشور در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی را مشارکتی بزرگ برای نشان دادن وحدت ملت ایران در عرصه جهانی برشمرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی با انتشار عکسی از دیدار اخیر محمدباقر قالیباف با محرومان حاشیه شهر، نوشت: رئیس انقلابی مجلس، مرد میدان و مدیر جهادی ست فارغ از غوغای پاستور ... ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اراک- ایرنا - مدیر جهادی بسیج سازندگی استان مرکزی گفت:618 صندوق قرض الحسنه برای ایجاد اشتغال خرد در این استان فعال است که 300 میلیارد ریال تسهیلات پارسال برای ایجاد اشتغال خرد و خانگی پرداخت شده و 2 هزار و 400 اشتغال نیز در استان ایجاد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت شانزدهمین سالگرد درگذشت حاج عبدالله والی میزگردی در خبرگزاری فارس با موضوع بررسی ابعاد مدیریت جهادی، سبک مدیریتی و الگوی محرومیت زدایی حاج عبدالله والی در بشاگرد با حضور برادران آن مرحوم، محمود، امیر و مجید والی، سجاد هجری پژوهشگر توسعه روستایی و پیشرفت منطقه ای ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسن ملک پور گفت: تفکر و روحیه انقلابی است که جهادگر و مدیر جهادی تربیت می کند.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۵    
نادی گفت: یک مدیر جهادی هم اهل درد است و هم درد شناس و هم برای رفع درد مردم و جامعه برنامه و راهکار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سابق کل ارتش درباره تجربه مدیریت جهادی در ارتش جمهوری اسلامی ایران، می گوید: مدیر جهادی می تواند هم با استفاده از سیستم کارها را پیش ببرد و هم درجایی که سیستم ممکن است جواب ندهد، با استفاده سایر روابط سیستمی، آن را برای تولید و یا هر کار دیگری پشتوانه قرار بدهد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۰    
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه حل مشکلات حوزه تولید نیاز به حرکت جهادی مدیران دارد گفت:برخی از مشکلات و موانع تولید کشوری بوده وبرای حل آن باید اقدامات ریشه ای و قانونی انجام شود.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
بنابراین خوشنامی ایشان به عنوان مدیر جهادی در انظار عمومی تحت شعاع آثار منفی آن انحرافهای اقتصادی در شهرداری قرار می گیرد، انحراف ها و تخلفات و جرائمی که پس از دوران ایشان هنوز کاملا متوقف نشده است و ادامه دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۲    
حجت الاسلام والمسلمین شهریاری با اشاره به اینکه مرحوم شیخ الاسلام یکی از شخصیت های برجسته نظام جمهوری اسلامی در حوزه بین الملل بودند گفت: مسایل امت اسلام دغدغه اصلی مرحوم شیخ الاسلام بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تأکید کرد: مرحوم شیخ الاسلام به حق یک مدیر جهادی بود. مدیری که برای خدمت به جهان اسلام سر از پا نمی شناخت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر نیرو از سوی شورای سیاست گذاری هفتمین همایش ملی مدیریت جهادی به عنوان "مدیر برگزیده جهادی سال 1399" انتخاب و تقدیر شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
آرش اسلامی، مدیرعامل شرکت لیزینگ خودرو غدیر به عنوان "مدیر برگزیده جهادی سال 1399" انتخاب شد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
به کار بردن الفاظ رکیک و توهین از سوی نماینده مردم به نماینده عالی دولت در استان و مدیر جهادی شایسته نماینده مردم نیست.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۲    
نشست مجازی مکتب شهید سلیمانی؛ الگوی مدیران جهادی تمدن ساز با حضور دکتر عبدالله سهرابی، دیپلمات انقلابی و مدیر امور اقتصادی معاونت دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه برای جامعه مهندسی استان بوشهر برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۰    
نماینده فرمانده کمیته جستجو و مفقودین ستادکل نیروهای مسلح گفت: سید عیسی میرمحمودی مدیرعامل شرکت صنایع آذرآب به عنوان مدیر جهادی صنایع معرفی و تجلیل شد.
خبر دیشموک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهادی و پای کار راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه در روز جمعه 24 بهمن ماه به صورت میدانی از پروژه های حوزه راهداری بازدید و آخرین وضعیت این پروژه ها را بررسی کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۸    
عبدالمجید شیخی گفت: وقتی رئیس جمهور سالم باشد، مدیران پایین دستی هم به نحو احسن انتخاب می شوند، تجربه دولت های یازدهم و دوازدهم نشان داد که عدم انتخاب یک مدیر جهادی تا چه حدی می تواند کشور را درگیر مشکلات کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۸    
محمدحسن قدیری ابیانه با توضیح اینکه در تحریم موشکی و دفاعی، مدیریت جهادی سبب تبدیل شدن ایران به یک قدرت دفاعی شد، گفت: یک مدیر جهادی به ظرفیت های کشور باور و اعتماد دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با تأکید بر اینکه تفکر و روحیه انقلابی است که جهادگر و مدیر جهادی تربیت می کند، بیان داشت: کشور در این دوره بدون مدیریت جهادی به نتیجه نخواهد رسید.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام علی ملکی در گفت وگو با میزان، با اشاره به سفر اخیر رییس قوه قضاییه به کرمانشاه، بیان کرد: امروز خواست ملت ایران مردمی بودن مسئولان است و رمز موفقیت، ماندگاری و بزرگی مسئولان ما دلسوز بودن آن ها است. ...
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۰    
بابل-خبرنگار خبرشمال / قطار پروژه های حوزه مدیریت شهری بابل به سکانداری یک مدیر جهادی به خیابان شریعتی رسید تا یکی از توقعات شهروندان در این منطقه از شهر را برآورده سازد. ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه گفت: روحانی به مدیر جهادی گفته بود چطور بین مردم نمی ترسی کرونا بگیری، آن مدیر گفت مگر شما فرمانده جنگ اقتصادی نیستی، چطور جنگ را از داخل اتاقت مدیریت می کنی؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه عکس گروهی دیدار با مرد میدان امروز با حضور سردار احمد خادم سید الشهدا فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا در جنوب غرب کشور در لوله سازی اهواز افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی در نشست "جهاد علمی به سبک دکتر کاظمی آشتیانی" تأکید کرد: در مورد شاخصه های دکتر کاظمی آشتیانی می توان گفت ایشان واجد تمام صفات یک مدیر جهادی به تمام معنا بود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۰۷    
رئیس جهاددانشگاهی با برشماری شاخصه های یک مدیر جهادگر، مرحوم دکتر کاظمی آشتیانی را واجد تمام صفات یک مدیر جهادی در کشور دانست.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۲:۴۴    
مراسم تجلیل از مدیرجهادی آموزش و پرورش آران و بیدگل آقای محمدمعدندار
افق تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۰:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
عملکرد قابل قبول مدیرعامل این شرکت برگ زرین دیگری بر افتخارات شرکت همراه اول و این مدیر جهادی و انقلابی افزوده است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بندرگز غربی ترین شهر استان گلستان تشنه مدیرانی جهادیست که برای پیشرفت و آبادانی آن شب و روز نشناسند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
"ایشان به معنی واقعی کلمه مدیر جهادی بود. و اگر امثال او در دستگاه های دولتی زیاد بودند حالا همه مشکلات کشور حل شده بود."
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۰    
فرهنگ و هنر در چند سال اخیر با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند که در این گزارش به ابعاد آن پرداخته ام.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر جهادی گروه های رزمندگان و جانبازان محبان المرتضی(ع) گفت: مراجعات بیماران کرونایی ، مشاوره پزشکی به نیازمندان و ویزیت بیماران از مهمترین اقدامات گروه جانبازان در هفته بسیج بود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
این مدیر جهادی صنعت برق با بیان اینکه بخش خصوصی محور توسعه است، گفت: هرچقدر مسئولان از بخش خصوصی فعال در این صنعت حمایت کنند، به همان میزان شاهد شکوفایی خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه قلعه رئیسی گفت: باید در مقابل جریان غیر انقلابی داخل نظام ایستاد.
بوشهر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۸:۰۴    
یک مدیر جهادی نه تکنوکرات است نه اهل اشرافی گری است و نه مروج مصرف گرایی و سرمایه داری است و با اینها یک دنیا تضاد دارد چرا که تفاوت اصلی مدیریت جهادی با سایر نظام های مدیریتی در این است که تمام اصول و شیوه ها از اسلام اقتباس شده نه ایسم هایی که انسانیت را به لب پرتگاه کشانده اند.؛