یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۹:۳۱Oct 2020 25

جدیدترین‌های «مدیر جهادی»

جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: اخیراً یک مفهوم جدیدی در کشور ایجاد شده و مقام معظم رهبری بر روی آن نیز تأکید دارند، موضوع جدیدی از مدیریت با عنوان مدیریت جهادی است که باید به این موضوع بیشتر در این اجلاس پرداخته شود، آنچه من از مدیریت جهادی به ذهنم می رسد ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی محلس شورای اسلامی با بیان اینکه نظرم راجع به آقای رزم حسینی وزیر پیشنهادی صمت...
خانه صنعت ،معدن و تجارت خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای ضمن استقبال از معرفی علیرضا رزم حسینی توسط رئیس جمهور محترم به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت ،معدن و تجارت به مجلس ،خواستار رای اعتماد نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بویژه نمایندگان خراسان رضوی به این مدیر جهادی شد. ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۰    
حیف، حیف، حیف که مدیران این استان نشان دادند لنده و محرومیت لنده برای انها اهمیتی ندارد، ومی توانستند از فرصت طلایی حضور بنیاد علوی استفاده کنند، البته مدیران شهرستانی هم نتواستند مدیران کل مافوق خودرا برای همکاری ومشارکت ترغیب وقانع نمایند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۵    
نماینده ولی فقیه در هرمزگان ضمن برشمردن ویژگی های مدیر جهادی گفت: مدیران جهادی مدیران آینده نگر و تکامل گرا هستند و به دنبال بهتر شدن شرایط سالیانه کشور هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سفر قالیباف به خوزستان نشانه ای از حرکت مجلس یازدهم در مسیر شکل گیری مجلسی در تراز انقلاب اسلامی است؛ حرکتی که با جنجال و عصبانیت کسانی رو به رو شد که گل سرسبد کارنامه آنان سلفی گرفتن با موگرینی است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۱    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت جهادی در میدان تعریف می شود نه در ساختمان اداری، مدیری که در میدان است و روز و شب ندارد و برای مردم کار می کند، مدیر جهادی است، مدیریت جهادی عکس و ژست نیست.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۷:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
روزنامه شرق در یادداشتی درباره سفر رئیس مجلس به خوزستان، اقدام اخیر وی را شبیه به سفرهای استانی محمود احمدی نژاد توصیف کرد. این روزنامه نوشت: نظارت یا مچ گیری؟ به نظر می رسد مجلس اصولگرایان کارویژه ای در یک سال باقی مانده از دولت روحانی برای خود تعریف کرده است ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، ماهر سخری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کارون در روزهای اخیر به ساختن ساختمان این اداره اقدام کرده است. این مدیر جهادی در یکی از محروم ترین شهرستان های کشور با وجود نبود امکانات، خود به صورت جهادی دست به کار شده و ساختمان اداره ورزش و جوانان کارون را می سازد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر جهادی گروه های رزمندگان و جانبازان محبان المرتضی (ع) گفت:در راستای اجرای فرمایشات رهبر معظم انقلاب و جمع آوری کمک های مومنانه بیش از یک میلیارد و 540 میلیون ریال به نیابت از سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در آستانه ماه محرم به هموطنان نیازمند تقدیم شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع نمایندگان گلستان گفت : ما امروز کارخانه چیپس و پفک نمی خواهیم صنایع تبدیلی می خواهیم تا استان از خام فروشی بیرون بیاید ، ما در حوزه صنعت مدیر جهادی می خواهیم که چشم و گوشش به حرفهای امام و رهبری باشد ، شبانه روزی کار کند .
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ در نشستی با حضور دو تن از فضلای جهادی که در روزهای کرونا از اولین کسانی بودند که به تجهیز و تغسیل اموات کرونایی پرداختند،چگونگی تغسیل و مشکلات پیشرو تبیین و بررسی شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال اعتراض کارگران زغالسنگ برای تحقق مطالبات کارگران این شرکت، با تغییر مدیرعامل و گزینش یک مدیر جهادی مطالبات به حق و چندین ساله کارگران این شرکت محقق شد و اعتراضات دنباله دار کارگران این شرکت با نتیجه ای دلپذیر پایان یافت.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۷    
با حکم استاندار آذربایجان شرقی مرتضی علیخانی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری برکنار شد.
حسین مدرس خیابانی در گفت و گو با خبرنگاران ضمن تشکر از مردم شریف استان سیستان و بلوچستان برای مهمان نوازی در این سفر بیان کرد: از مدیران استانی، نماینده مردم در مجلس و استاندار سیستان و بلوچستان که واقعاً خستگی ناپذیر هستند و به عنوان یک مدیر جهادی مسائل این خط را همواره با جدیت پیگیری می کند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۱:۰۰    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خوزستان گفت: خوزستان در شرایط فعلی، نیاز به مدیری جهادی دارد تا عقب افتادگی ها و بحران های این استان را جبران کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادی در بخش چاروسا برای حل مشکل مردم خود دست به کار شد.
بوشهر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۹:۰۳    
بوشهرنیوز: یک مدیر جهادی نه تکنوکرات است نه اهل اشرافی گری است و نه مروج مصرف گرایی و سرمایه داری است و با اینها یک دنیا تضاد دارد چرا که تفاوت اصلی مدیریت جهادی با سایر نظام های مدیریتی در این است که تمام اصول و شیوه ها از اسلام اقتباس شده نه ایسم هایی که انسانیت را به لب پرتگاه کشانده اند.؛
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۶:۴۰    
آیت الله حسینی همدانی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از مدیران مختلف نظام اسلامی از تربیت شدگان جهاد هستند گفت: مدیرجهادی هرگز گفتمان غیرمنطقی، تحکمی و تحقیرآمیز با همکاران خود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خرمشهر- نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حل مشکلات روستاها اولویت جدی ماست، گفت: تأمین آب شرب و کشاورزی مهم ترین نیاز جدی روستائیان است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۵    
نماینده مردم تبریز گفت: مردم از هیات رئیسه و شخص آقای قالیباف که مدیر جهادی و انقلابی و پرتلاش و تحول آفرین است انتظار دارند که این تحول را در مجلس به کمک نمایندگان محقق کند.
نماینده   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نماینده فاطمه قاسم پور، منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه آقای قالیباف ویژگی هایی دارند که ایشان را نسبت به دیگر کاندیداهای ریاست مجلس ممتاز می کند ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد علی ارزنده، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گفتگو با خبرنگار عصر همدان مدیر جهادی را مدیری دانست که دارای دو ویژگی تعهد و تخصص باشد. ...
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
حکم محمدرضا خانی مدیر عامل پیشین بانک سرمایه بالاخره صادر شد و به گفته سخنگوی قوه قضاییه او به تحمل 20 سال حبس محکوم شده است. جالب است بدانید خانی در سال 95 خانی به عنوان مدیر جهادی اجرایی جمهوری اسلامی انتخاب شده است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان فعالیت مدیر جهادی را لازمه تحقق شعار سال خواند و گفت: اهداف مدیر جهادی برخاسته از ارزش های دینی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از "حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی صادقیان"، مدیر جهادی حوزه علمیه طالبیه تبریز که در سخنان رهبر معظم انقلاب نیز مورد عنایت قرار گرفته بود، تجلیل کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
با حضور امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، مدیرعامل سازمان آرامستان های تبریز و مسوول نمایندگی آستان قدس در استان از زحمات پرسنل سازمان آرامستان های تبریز و طلاب جهادی حاضر به ویژه( حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی صادقیان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب همواره از تبریز و آذربایجان به نیکی یاد کرده و تبریز را پیشگام در همه امور انقلابی دانسته و می دانند به گونه ای که در بیانات امروزشان نیز بار دیگر چون گذشته تبریز را با مدیر جهادی اش ( مدیر حوزه علمیه) به یادها آوردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۵۹    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: مدیر جهادی منافع مردم و انقلاب را بر منافع خود ترجیح داده و در تقابل با اشرافی گری، مصرف گرایی، تنبلی، تبعیض و بی عدالتی است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۴۳    
مدیر جهادی کشاورزی کلاله گفت: مشاهدات کارشناسان کشاورزی شهرستان حاکی از وجود بیماری های لکه برگی در مزارع گندم است؛ لذا می طلبد کشاورزان اقدامات لازم برای مبارزه با این بیماری را در دستور کار خود قرار دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- رییس کل دادگستری استان فارس با بیان این که "از ابتکارها برای تبدیل تهدید و تحریم به فرصت حمایت می کنیم" گفت: جهش تولید مستلزم تقویت روحیه جهادی است و مدیر جهادی می خواهد، هر مدیری که روحیه جهادی ندارد نمی تواند حرکتی پرشتاب در راستای جهش تولید داشته باشد.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۲۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
رضا یوسفی محله، مدیر جهادی گروه آموزش های عمومی شبکه آموزش سیما، صبح روز گذشته و پس از دوهفته دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا، درگذشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر شبکه هفت سیما از درگذشت رضا یوسفی یکی از مدیر گروه های این شبکه تلویزیونی و موسس برنامه پرمخاطب دکتر سلام براثر ابتلا به کرونا خبر داد.
الف   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۵:۴۱    
منتخب مردم آمل و لاریجان در مجلس یازدهم با اشاره به مشکلات موجود کشور گفت: برای رفع مشکلات مجلس یازدهم باید مدیری جهادی داشته باشد و جهاد عمل کند. مدیریت جهادی قالیباف ثابت شده است.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۱    
در روزهایی که شاهد ایثار و تلاش شبانه روزی جامعه پزشکی کشور هستیم، خبر درگذشت پزشک اخلاق مدار و مدیر جهادی سرهنگ پاسدار دکتر محمدرضا فخر ، موجب تالم و تاثر فراوان گردید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۲۱:۴۷    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، یکشنبه شب در پیامی درگذشت سرهنگ پاسدار دکتر محمدرضا فخر، پزشک و مدیر جهادی استان را تسلیت گفت. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی ، در متن پیام محمد علی واقعی آمده است: انا لله و انا الیه راجعون ...
اطلاعات روز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بعد از آنکه جریان نزدیک به جبهه دوم خرداد نتوانست از طریق پروپگاندای رسانه ای مدیر جهادی نزدیک به قالیباف را از عرصه سیاست و خدمت دور کند وارد اپیزود دوم از نمایش بی اخلاقی خود شد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
یک مدیر جهادی خاطرنشان کرد: به راحتی می توان یک کارگروه زیستی قدرتمند برای مقابله با کرونا تشکیل داد، به شرط اینکه کار دست نفراتی باشد که فکر توسعه ای داشته باشند.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۶    
مدت بسیار اندکی تا انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده است و نیروهای انقلاب تحت یک لیست واحد وارد انتخابات شده اند تا بتوانند با اخذ رأی مردم مجلسی کارآمد را شکل دهند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
منتخب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه برای تشکیل مجلس کارآمد و قوی باید به لیست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب رای داد، گفت: قالیباف مدیر جهادی و انقلابی است و با مدیریت ایشان مجلس کارآمد و قوی تشکیل می شود.
سایت قنوت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین علی شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران در یادداشتی که برای خبرگزاری تسنیم ارسال کرد، به بازگویی خاطراتش از شهید سپهبد قاسم سلیمانی می پردازد. متن یادداشت حجت الاسلام شیرازی به شرح زیر است: ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۰:۵۲    
فرهاد اخترشناس، فعال سیاسی و مدرس دانشگاه گفت: برای تغییر در وضعیت موجود نیاز به نیروهای انقلابی معتقد و مجهز به تفکر جهادی است و محمدباقر قالیباف مدیر جهادی ثابت شده است و تمام مردم او را با نماد کار جهادی می شناسند.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
سید موسی خادمی امروز با ارسال پیامی درگذشت ناگهانی محمدرضا حیدری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس را تسلیت گفت، در این پیام آمده است: خبر تأسف بار درگذشت مدیرکل ارزشمند و توانمند نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرحوم مغفور مهندس محمدرضا حیدری، موجب تأثر و تألم فراوان شد ...
عصر خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
گفته می شود وی به عنوان مدیر جهادی طی دو مرحله از سوی سرلشکر پاسدار ایزدی معاونت راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا مورد تقدیر قرار گرفته است.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۲    
سردار ایرانمنش با اشاره شاخصه ها و ویژگی های حاج قاسم سلیمانی تأکید کرد که ایشان نمونه بارز یک مدیر جهادی کامل بود.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۰:۲۱    
چهارمین دوره آموزشی – مهارتی روحانیون دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور با حضور دکتر حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان، حجت الاسلام والمسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور و حجت الاسلام والمسلمین دادگر مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان و ائمه جماعات ...
نبأپرس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه ولادت با سعادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار، مهدی توانا مدیرجهادی شهرک صنعتی پرند به نمایندگی از جامعه صنعتگران و تولید کنندگان با حضور در بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) رباط کریم با تقدیم گل به پرستاران این روز را به آنها تبریک گفت.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مردم نیوز : این روزها که مردم خوزستان در برخی از شهرها گرفتار مشکلات ناشی از بارندگی های شدید و آبگرفتگی منازل شده اند، یک بار دیگر نسیم خوش خدمت توسط نیروهای جهادی که آستین همت بالا زده و به کمک هموطنان خود شتافته اند فضای کشور را معطر کرده است. ...