دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۵:۰۶Oct 2020 26

جدیدترین‌های «نفوذ فرهنگی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مشکلات اقتصادی با برنامه ریزی صحیح و مستمر قابل حل است، اما لحظه ای غفلت از نفوذ فرهنگی دشمنان صدمات جبران ناپذیری به دنبال دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۵    
کرمان - مسئول دبیرخانه بیانیه گام دوم انقلاب با تاکید بر عدالت خواهی و رفع تبعیض ها گفت: بیانیه گام دوم انقلاب باید به یک نگاه مشترک تبدیل و مشکلات موجود را مرتفع کند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ترکیه قصد دارد یک خط ریلی میان این کشور تا موصل احداث کند. ناظران احداث این خط ریلی را در چارچوب رقابت ترکیه با ایران در عراق ارزیابی می کنند. از یک سو، ترکیه قصد دارد بدون نیاز به اتصال به ایران به خلیج فارس دسترسی داشته باشد و از سوی دیگر ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ذوعلم با اشاره به مسئله نفوذ فرهنگی دشمن در نهادهای فرهنگی کشور، گفت: هدف تدوین اسناد بین المللی غارت هویتی و تمدنی کشورهاست و عده ای هم چراغ خاموش پیگیر اجرای 2030 در کشور هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۷    
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: امروز دشمنان می خواهند از طریق نفوذ فرهنگی و هنری جوانان را منحرف کنند بنابراین باید خاطرات و واقعیت های دفاع مقدس در قالب هنر به خوبی به نسل جوان تبیین شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، بیست و سومین ویدیوکلیپ از مجموعه تولیدات ویدیویی نشان با عنوان کلید پیشرفت که به طرح دیدگاه های رهبر حکیم انقلاب درباره نقش سینما در جهان می پردازد، تولید شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۰    
حجت الاسلام عبدوس مساجد را مرکز ترویج سبک زندگی دینی دانست و گفت:عملکرد عالی مساجد در مقابله با شیوع ویروس کرونا نشان دهنده ظرفیت عظیم این خانه های خدا در جهان معاصر و با تمام پیشرفت های علمی و فناوری اش است.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سرویس فرهنگی شهدای ایران :سه کارشناس فرهنگی و سینمایی نسبت به گسترش مرزهای ابتذال در سریال های شبکه نمایش خانگی هشدار دادند و خواستار تغییر مدیران این عرصه و همچنین برخورد دستگاه قضایی با مسائل و حاشیه های اقتصادی و فرهنگی در آن شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم فارسان در مجلس شورای اسلامی، گفت: شبکه های برون مرزی صداوسیما می توانند بسیاری از توطئه های دشمن را خنثی کنند، ما اگر بخواهیم حرفی برای گفتن داشته باشیم، خودمان را محاصره نکنیم و دور خودمان دیوار نکشیم و نفوذ فرهنگی داشته باشیم.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
وب سایت انگلیسی رادیو فردا با انتشار گزارشی در واکاوی عملکرد شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی معاونت برون مرزی صداوسیما، عملکرد این شبکه در افزایش حضور رسانه ای و بسط نفوذ فرهنگی ایران در منطقه آمریکای لاتین را موفق ارزیابی کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام مجتهد شبستری با بیان اینکه کشف حجاب، یک طرح استعماری برای نفوذ فرهنگی در کشور های اسلامی بود، گفت: حجاب یکی از اموری است که مربوط به حقوق عامه جامعه است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۲    
حجت الاسلام والمسلمین عبادی گفت: در واقعه گوهرشاد عمال استکبار با اسلحه راه خود را گشودند و امروز با نفوذ فرهنگی در حال برداشت محصول خبیث خود از آن بذر پلید هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: برنامه ریزی و آینده نگری در سازمان تبلیغات دو رکن اساسی برای ادامه فعالیت ها است، به این معنا که نیازهای آینده را احصا کرده و بدانیم نفوذ فرهنگی دشمن از چه طریقی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۶:۱۱    
امام جمعه شهر سردرود با اشاره به نفوذ فرهنگی دشمن در افکار عمومی مردم گفت: کسانی که سکان مسئولیت های مهم در کشور را سال ها در دست داشته اند امروز باید پاسخگوی عملکرد خویش باشند و نه اینکه با رفتار های پوپولیستی کاستی ها را به کل نظام نسبت دهند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۵    
بلغارستان / Bulgaria با نام رسمی جمهوری بلغارستان / Република България کشوری در جنوب شرقی اروپاست. پایتخت این کشور شهر صوفیه است. عناصر اصلی فرهنگ سنتی بلغارستان از میراث تراکیه ای، اسلاوی و بلغار تشکیل شده اند و نفوذ فرهنگی یونانی، رومی، عثمانی، ایرانی و سلتی نیز در فرهنگ این کشور دیده می شود ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شاهزاده های سعودی طی سالیان اخیر با راه اندازی شبکه های مختلف سعی کرده اند خوراک فرهنگی خود را به مخاطبان کشور های مختلف ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۲:۴۳    
امام جمعه رودسر با تأکید بر لزوم حراست از حرم نظام جمهوری اسلامی گفت: برای حفظ و پاسداری از فرهنگ و ارزش های دینی و اسلامی مسؤولین باید مسیرهای نفوذ دشمن را ببندند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۲۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
جریان نفوذ فرهنگی که سال قبل برای تحریم جشنواره های فجر تلاش می کردند، امسال خط تخریب جشنواره های انقلابی را در پیش خواهد گرفت؛ یکی از نیروهای این جریان که به عنوان دلال سفارت فرانسه در تهران شناخته می شود، خط تحریم جشنواره تئاتر مقاومت را آغاز کرده است!
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۱:۲۴    
نفوذ، یکی از اهرم های تخاصم ورزی برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شده و می شود. نفوذ فرهنگی یکی از کاراترین و بُرنده ترین سلاح ها علیه جمهوری اسلامی است.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها _ اصفهان _ عضو مجلس خبرگان رهبری با هشدار نسبت به نفوذ فرهنگی دشمن با هدف سؤاستفاده از زنان و دختران، گفت: نیروی انتظامی برای برخورد با پوشش های نامناسب در جامعه، الزام قانونی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۶:۱۱    
گروه استان ها- امام جمعه موقت اصفهان گفت: با توجه به اینکه امروزه درگیر جنگ نرم و نفوذ فرهنگی دشمن هستیم باید هوشیارتر از قبل مراقب بود و تقویت بنیاد خانواده و اهمیت به توصیه های عقلی و دینی و پوشش مناسب را مورد توجه قرار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
چادر مشکی خانم ها باعث می شود جاذبه های ظاهری جایگزین ارزش های اخلاقی و انسانی نشود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مشاور فرهنگی رییس جمهوری با بیان اینکه جای ارتباطات بین فرهنگی در ایران خالی است، گفت: کارگزاران روابط بین فرهنگی باید کارشان تسهیل ارتباطات دوطرفه باشد و آمادگی آموختن جنبه های مثبت فرهنگ های دیگر را داشته باشند و این توانایی را هم داشته باشند تا نفوذ فرهنگی خودمان را افزایش دهند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۷:۵۰    
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ریشه آسیب ها و مشکلاتی هم که در این انقلاب وجود دارد به قدرت نرم دشمن و نفوذ فرهنگی دشمن در دنیای اسلام برمی گردد ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۷    
امام جمعه بیرجند با تأکید بر ورود شایسته معاونت فرهنگی سپاه استان به مقوله فرهنگ و هنر، گفت: باید اهتمام ویژه ای به ممانعت از نفوذ فرهنگی دشمنان داشته باشید.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کانال تلگرامی مالک شریعتی نماینده تهران نظر این نماینده دررابطه با انعکاس اخبار نادرست از میزان رشد جمعیت در ایران را منعکس کرد. در حالیکه نرخ موالید در 2سال اخیر از بدترین سناریو پژوهشکده های آمار هم بدتر است دو گزارش روزنامه اطلاعات و همشهری به استناد سناریوی خوشبینانه با تیتر مثبت درباره روند ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نویسندگان کتب دفاع مقدس معتقدند که نوشتن خاطرات و روزهای ایثار رزمندگان و شهدای ایران اسلامی می تواند سند افتخاری برای نسل های آینده باشد و باید دوران مقاومت دوران هشت سال دفاع مقدس را بنویسیم تا نسل های آینده بخوانند و همواره ایثارگری آن دوران در اذهان مردم باقی بماند و نسل به نسل در قلب ها منتقل ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۸    
حوزه/ خانمی دولتی که در حد یک شهرستان هم نتوانسته بود ابتکار و تخصص و شایستگی اش را به اثبات برساند، حال در جایگاه یک مقام مسئول و مشاور دولتی بقول خودش در عالم خواب و بیداری پستی را فوروارد و در کانال خود بارگذاری می کند که برای تبریک روز جهانی خانواده، اساس خانواده را زیر سؤال می برد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۸    
امید حسینی، فعال رسانه ای در یادداشتی تلگرامی با عنوان پروژه نفوذ فرهنگی از طریق مارک توین و ارنست همینگوی! نوشت: بعد از انتشار خبر درگذشت زنده یاد نجف دریابندری، روزنامه کیهان مطابق مشی همیشگی خود ...
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: خدمت سلبریتی ها به صاحبان قدرت و بالاخص سرمایه داران در جهان امروز امری طبیعی است؛ اما در ایران این موضوع به نوعی با طعم خیانت همراه می شود. به آن دلیل که قبیله ای خاص از این جماعت سعی می کنند تا به عنوان اهرم فشار غرب عمل نمایند ...
عقیق   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۳    
عقیق:حاج مهدی رسولی نیز در واکنش به توقف پخش برنامه مناجات خوانی حاج مهدی رسولی از صدا و سیما با انتشار ویدئویی از مداحی حاج محمود کریمی در صفحه شخصی خود نوشت: "قدرشناس باشیم . . ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نجف دریابندری از عوامل موسسه آمریکایی فرانکلین در سن 91 سالگی درگذشت. موسسه فرانکلین یک پروژه گسترده انتشاراتی و مطبوعاتی بود که در سال های قبل از انقلاب برای نفوذ فرهنگی در جامعه جوان ایرانی مستقیما از نیویورک و توسط سرویس های اطلاعاتی غرب هدایت می شد ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه کیهان: سعید مستغاثی، رئیس پیشین انجمن نویسندگان و منتقدان سینما درباره مسئله نفوذ فرهنگی در رسانه ها اظهار داشت: نفوذ فرهنگی به هجوم فرهنگی 200 ساله به کشور ما برمی گردد که از سوی مراکز غربی از اوایل دوران قاجار شروع شد و با حضور فراماسون ها در دانشگاه ها و مدارس جدید و روزنامه ها و تئاتر و ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مینا بیابانی گفت: مردم با تشییع پیکر حاج قاسم، کمک رسانی در سیل و زلزله گلستان و کرمانشاه و تلاش برای عبور از زندگی در شرایط کرونا یک "نه" بزرگ به ماجرای نفوذ فرهنگی دشمنان گفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری فارس امشب در گفت و گویی در فضای مجازی با وحید یامین پور راجع به موضوعات مختلف فرهنگی از جمله سرانجام نامه رئیس صداوسیما درباره نفوذ فرهنگی گفت و گو خواهد کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۴    
مسئول بسیج اساتید دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: برای حرکت به سوی نهضت نرم افزاری و تحقق علم اسلامی، باید کار و تلاش کرد و این اقدامات برعهده بسیج اساتید است که باید به شدت روزنه های نفوذ فرهنگی دشمن را رصد و به شیوه ای علمی با آن مبارزه کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۴    
کرمان - ایرنا - از جنگ جهانی دوم به بعد، تسخیر کشورها به گونه ای دیگر تعریف شد که ساز و کار نیروهای نظامی اولویت اول را نداشت و نفوذ فرهنگی و تحریم اقتصادی محوریت یافت و این رویکرد، دستآوردهای زیادی برای استعمار به همراه داشت.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دانش آموزان بسیجی استان تهران با صدور یک بیانیه نسبت به برخی ناهنجاری ها در سریال پایتخت6 واکنش نشان دادند. شرح این بیانیه به شرح ذیل است: رهبر انقلاب اسلامی ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: حجت الاسلام والمسملین علی شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران در یادداشتی به تقلای غرب برای نفوذ فرهنگی در ایران پرداخته است. ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ارس امیری از کارمندان پیشین شورای فرهنگی انگلیس و دانشجویی است که حدود یک دهه در لندن زندگی می کرد و سال گذشته در سفر به ایران با اتهام طراحی، مدیریت و برنامه ریزی پروژه های نفوذ فرهنگی مواجه و زندانی شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
امیرحسین جوانشیر گفت:سریال پایتخت تبلور نفوذ فرهنگی را به ما نشان می دهد، چیزی که ما سالهاست فریاد می زنیم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۴    
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: گاهی اوقات صداوسیما دچار خطا شده و به همین دلیل نوعی نفوذ فرهنگی مقطعی و آنی در برنامه های پرمخاطب رسانه ملی مشاهده می شود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
چند وقتی است که با تماشای گاف ها، اشتباهات سهودی یا عمدی، محتواهای ناملموس از سبک زندگی ایرانی اسلامی و خیلی از اتفاقات دیگر در تلویزیون، کلیدواژه "نفوذ فرهنگی" را به یاد ما می آورد، همان نفوذی که به تعبیر مقام معظم رهبری خطرناک ترین نوع نفوذ دشمن است ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: متأُسفانه نظارت دقیقی بر برنامه های پخش شده در رسانه ملی وجود ندارد و به همین دلیل در ایام نوروز سریال های بی محتوا مانند پایتخت 6 پخش شد.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: روز 12 فروردین، روز رسمیت بخشیدن به پیروزی انقلاب اسلامی است که نور اسلام ناب محمدی (ص) را، دگر باره، نه فقط در ایران، بلکه در سراسر جهان متجلّی ساخت، اما متأسفانه طی تمامی این سال ها سینما به واسطه اهمال کاری بسیار مدیران سینمایی و فرهنگی کشور ...
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۲    
امام جمعه اسحاق آباد گفت: طی اقداماتی که توسط فرقه انحرافی شیرازی ها در دو مرحله اتفاق افتاده است شاهد حمله فرهنگی به ارزش های دینی و نفوذ فرهنگی بوده ایم.
اطلاعات روز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۲۲:۳۰    
سردار صابری یکی از متفکرین اطلاعاتی در حوزه عملیاتی دفاع مقدس و تئوریسین مقابل با ضد نفوذ فرهنگی بوده است
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۸    
کارشناس و منتقد سینما در خصوص لو رفتن گفتوی اینترنتی سلبریتی ها با مجری شبکه ماهواره ای گفت: عده ای نگران و دلواپس نسبت به پدیده ای به نام نفوذ فرهنگی هستند که یک بار دیگر این موضوع مصداق پیدا کرد و در واقع این نگرانی بسیار به جا و درستی است که کشور ما در معرض جدی نفوذ فرهنگی قرار دارد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۰۸:۳۸    
کارشناس و منتقد سینما در خصوص لو رفتن گفتوی اینترنتی سلبریتی ها با مجری شبکه ماهواره ای گفت: عده ای نگران و دلواپس نسبت به پدیده ای به نام نفوذ فرهنگی هستند که یک بار دیگر این موضوع مصداق پیدا کرد و در واقع این نگرانی بسیار به جا و درستی است که کشور ما در معرض جدی نفوذ فرهنگی قرار دارد.