شنبه ۲۷ دیساعت ۰۲:۴۵Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صدور پروانه»

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر مشهد گفت: اطاله زمانی و طولانی بودن فرآیندها و بروکراسی صدور مجوزات قانونی در ادارات و فرآیند صدور پروانه ساختمانی و پایان کار ساختمانی، یک معضل قدیمی است.
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از صدور پروانه ساختمانی بجای گواهی عدم خلاف برای پروژه پلاسکو در آستانه اتمام عملیات ساختمانی،انتقاد کرد و تصمیم شورای عالی شهرسازی ومعماری ایران مبنی بر عدم تامین پارکینگ برای این پروژه را تبعیض آمیز خواند.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: تعداد ساختمان هایی که مانند پلاسکو آسیب پذیر هستند کم نیست و بیش از هزار ساختمان در تهران با خطر جدی مواجه هستتد و ساختمان های دولتی داریم که نیاز به مقاوم سازی دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس بنیاد مستضعفان گفت: ساخت پلاسکو تاکنون به 85 درصد پیشرفت فیزیکی رسید و کسبه این مجتمع تجاری می توانند اردیبهشت سال آینده در آن مستقر شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران با اشاره به سرانجام ساخت خانه های کوچک مقیاس گفت: صدور پروانه ساختمانی در 9ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 26درصد کاهش یافته و میزان عوارض ساختمانی در تهران کمتر از سایر کلان شهرها است.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۷:۱۸    
به گزارش اول فارس به نقل از کارگروه مصادیق مجرمانه ، دادستان کل کشور با ارسال نامه ای خطاب به دادستان های عمومی و انقلاب مراکز استان ها بر بخش نامه قبلی درباره ضوابط و شرایط فعالیت شرکت های حمل و نقل مسافر و بار اینترنتی مبنی بر عدم ضرورت صدور پروانه فعالیت و هرگونه مجوز دیگر از ناحیه شهرداری ها ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۶:۵۵    
بجنورد-ایرنا- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: امسال با وجود مشکلات اقتصادی صدور پروانه بهره برداری صنعتی در استان نسبت به مدت مشابه پارسال 14 درصد رشد داشته است.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۰:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
شهرداری تهران پروانه ساختمان جدید پلاسکو را صادر و فردا ارائه می شود. پروانه ساختمان جدید پلاسکو را صادر و فردا ارائه می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
منصوری گفت:مقرر شده مشاوری ذیصلاح با تایید شرکت آب منطقه ای تعیین شود و به طور دقیق و کارشناسی به بررسی تاثیر اکتشاف و فعالیت معدن سنگ آهن همیجان بپردازند.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۸    
در دی ماه 1352 هیأت رئیسه اتاق اصناف برای صدور پروانه کسب مقررات تازه ای تدوین کرد که یکی از ارکان آن لزوم گزینشِ نامِ ایرانی برای مغازه ها بود، نکته مهمی که متاسفانه امروز از سوی اصناف رعایت نمی شود و شاهد بسیاری نام های غیر ایرانی بر روی مغازه ها و فروشگاه ها هستیم از هایپر استار گرفته تا بوتیک ...
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: دوره آموزشی ویژه دفاتر پیشخوان متقاضی برای ارائه خدمات ناوگان حمل و نقل بار و کالا سنگین و نیمه سنگین درون شهری برگزار می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری گیلان از افزایش 100 درصدی صدور پروانه بهره برداری اقامتگاه های بوم گردی از ابتدای سال جاری خبر داد.
یزد آوا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
خانی زاده گفت: فرمانداری مرجع صدور پروانه اکتشاف معدن نیست و این سازمان صمت و شرکت آب منطقه ای هستند که باید نسبت به صدور این پروانه پاسخگو باشند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۱    
نظر به اینکه بر اساس قانون تشکیل سازمان بهزیستی و بند9ماده 26 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، مصوب 80/11/27 مجلس شورای اسلامی صدور پروانه فعالیت برای ایجاد مراکز توانبخشی با هدف گسترش و ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات آموزشی ،توانبخشی ومراقبتی به گروه هدف در جهت نیل به توانمندسازی آنان ...
اقتصاد ایران: شهردار منطقه 12 از صدور پروانه ساختمان جدید پلاسکو تا پایان هفته خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در طرح احیای محله نفرآباد صدور پروانه نوسازی املاک فرسوده پس از20سال دوباره از سر گرفته می شود و شهروندان با رعایت شرایطی می توانند برای ساخت املاک خود اقدام کنند. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آمارهای منتشر شده وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می دهد صدور پروانه های صنفی در 9 ماهه امسال در هم سنجی با پارسال 49.9 درصد افزایش را تجربه کرده است.بر اساس آمار منتشر شده وزارت صنعت، معدن و تجارت ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
آمارهای وزارت صنعت نشان می دهد، صدور پروانه های صنفی در 9 ماه نخست سال جاری در هم سنجی با سال 98، افزایشی حدود 50 درصدی را تجربه کرده است. *** افزایش صدور پروانه صنفی ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رضازاده با اعلام اینکه روز گذشته میان سازمان ایمیدرو با موسسه حفاظتی منتخب قرارداد منعقد شد، گفت: از امروز جذب نیروهای بومی برای استقرار در منطقه آلبلاغ به منظور انجام حفاظت از این منطقه معدنی و جلوگیری از برداشت های غیر مجاز معدنی در آن انجام می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
متوسط تعداد واحد مسکونی در هر پروانه احداث ساختمان 2.8 واحد بوده است. متوسط مساحت زیربنا در این پروانه ها 524 مترمربع بوده است.
برترین ها / گلونی   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: حرف آخر به کارگردانی ابراهیم شفیعی با پایان مراحل فنی راهی جشنواره فیلم فجر شد. فیلم سینمایی حرف آخر به کارگردانی ابراهیم شفیعی و تهیه کنندگی علی شاه حاتمی با پشت سر گذاشتن مراحل فنی، فرم حضور در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر را پر کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آمارهای منتشر شده وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می دهد صدور پروانه های صنفی در 9 ماهه امسال در هم سنجی با پارسال 49.9 درصد افزایش را تجربه کرده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۹    
روزنامه همشهری در پی ابراز نگرانی اعضای شورای شهر تهران درباره آنچه که تحت عنوان رأی دیوان عدالت اداری مبنی بر الزام شهرداری به صدور پروانه ساختمانی تخریب و نوسازی سینما ایران در خیابان لاله زار مطرح می شود، پرونده ای درباره حال و روز لاله زار منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به برنامه شهرداری جهت اجرای طرح تداوم آسانسور مجتمع های مسکونی تا پشت بام، گفت: روند صدور پروانه برای آپارتمان هایی که از فضای مشاع در راستای افزایش سرانه فضای سبز استفاده کنند، تسهیل می شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس گزارش های وزارت صنعت ، تعداد مجوزهای معدنی صادر شده در 9 ماهه نخست سال جاری نسبت به سال 98 بیش از 4 درصد افزایش داشته است. *** افزایش مجوزهای معدنی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون صنایع و معادن اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در 9 ماه گذشته 41 پروانه بهره برداری صنعتی در این استان صادر شد که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته 40 درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار بافق گفت: متولیان صدور پروانه های ساختمانی باید بخش خصوصی را مکلف به مناسب سازی ویژه معلولان کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر - بازسازی و تعمیر واحدهای آسیب دیده از سیل در وحدتیه نیازمند صدور پروانه های ساختمانی است که انتظار می رود شاهد تسریع در صدور این پروانه ها باشیم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۲    
شهردار رودسر گفت: در 9 ماهه امسال تعداد 146 مورد پروانه ساختمانی توسط شهرداری این شهر صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۱    
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) مازندران از صدور پروانه ساخت 920 واحد مسکن مددجویی تاکنون در این استان خبر داد.
ربیع   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، درچهارمین جلسه شورای تامین مسکن استان قم که به ریاست استاندار قم برگزار شد، بهرام سرمست اظهار داشت: به دنبال تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی و وزارت کشور، درصدور پروانه پروژه های مسکن طرح اقدام ملی تسریع شود. ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با توجه به پیشینه ای که از سال 78 نسبت به سازمان آتش نشانی دارم، امروز و پس از 21 سال این سازمان جایگاه بسیار خوبی پیدا کرده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
از اعلام اسامی بخش رادیو تئاتر فجر تا خبرهای از تئاتر مهر کاشان و صدور پروانه نمایش فیلم " ما که هستیم" از جمله خبرهای سینما و تئاتر است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۹:۵۴    
قم- به نظر می رسد عدم پایبندی شهرداری در صدور پروانه موقت به رغم وجود تفاهم نامه بین شهرداری و راه و شهرسازی مشکلاتی را برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در قم ایجاد کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون استاندار قم گفت: برای بررسی مشکلات و چالش های زیرساختی طرح اقدام ملی مسکن در قم باید کمیته های تخصصی با دستگاه های خاص استان تشکیل شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان قم گفت: با توجه به تفاهم نامه ای که با شهرداری داشتیم قرار بود 50 درصد تخفیف در صدور پروانه موقت صورت گیرد ولی این تفاهم نامه مطلوب اجرا نمی شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از صدور پروانه اضطراری برای خانه های در حال فروریزش منطقه 12 خبر داد. محمد سالاری در شصت و سومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به پیگیری وضعیت خانه های در حال تخریب و ناامن محدوده منطقه 12 شهرداری تهران ...
معدن24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
بررسی آمارهای رسمی منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از صدور 701 فقره پروانه اکتشاف معدنی از آغاز امسال تا پایان آذر ماه و رشد 4.8 درصدی آن در مقایسه با مدت مشابه پارسال است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار تهران با اشاره به تغییر سیاست این نهاد در بحث تراکم فروشی، گفت: تلاش داریم به موضوع کیفیت در مناطق مختلف شهری توجه کنیم و بر این اساس پروانه های ساختمانی دیگر به صورت دستی صادر نمی شود و سامانه بر روی طرح تفصیلی قفل شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کمیته نمای معاونت شهرسازی و معماری شهرداری، واحدی است که بر نمای ساختمان ها نظارت دارد و مجوز لازم را صادر می کند؛ مجوزی که باید قبل از صدور پروانه ساختمان صادر شود ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری مشکین دشت، مهندس حسین بغدادی شهردار مشکین دشت در خصوص رشد آماری و درآمدی شهرداری از محل صدور پروانه ساخت و مقاسیه با سال گذشته گفت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۶:۴۲    
آیا می دانید؟ برابر با ماده 19 قانون جامع حمایت از افراد دارای معلولیت:افراد دارای معلولیت از پرداخت هزینه های صدور پروانه ساختمانی،آماده سازی زمین،عوارض نوسازی و همچنین حق انشعابات آب،برق،گاز و دفع فاضلاب منطبق بر الگوی مسکن مصوب صرفا برای یک واحد مسکونی مجاز ،معاف می باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیر توسعه تجارت سازمان منطقه آزاد ارس گفت: مالکان خودروهای ارس پلاک برای تعویض پلاک، صدور پروانه تمدید تردد خودروها یا نقل و انتقال آن به مرکز امور خودرویی ارس مراجعه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: شهرداری ها می توانند با تعریف سیاست های تشویقی مانند تخفیف در صدور پروانه در بهینه سازی مصرف انرژی در منازل مسکونی ورود داشته باشند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۵    
شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی با صدور پروانه نمایش فیلم گیج گاه موافقت کرد.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سینماپرس: شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی با صدور پروانه نمایش یک فیلم موافقت کرد.
خبرگزاری مهر: شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی در جلسه اخیر خود با صدور پروانه نمایش یک فیلم سینمایی موافقت کرد. طی این جلسه فیلم گیج گاه به تهیه کنندگی میر ولی الله مدنی و کارگردانی عادل تبریزی پروانه نمایش گرفت.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی در جلسه اخیر خود با صدور پروانه نمایش فیلم سینمایی گیج گاه موافقت کرد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی در جلسه اخیر با صدور پروانه نمایش برای فیلم: سه کام حبس به تهیه کنندگی ساسان سالور وکارگردانی سامان سالور موافقت کرد.