پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۳:۵۵Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصوبات مجلس»

تابا خبر   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مهندس قباد ناصری همچنین خواستار رفع مسائل مرتبط با کمبود نیروی انسانی به ویژه در بخش عملیات شد و افزود: دستیابی به اهداف تولیدی سازمان منوط به داشتن نیروی انسانی مکفی است و از طرفی ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ با توجه به دستورالعمل اجرای ماده 22 قانون پیش فروش ساختمان مصوب 1389 و بند د ماده (1) آئین نامه اجرایی آن مصوب 1393 شهرداری ها باید برای هر واحد، شناسنامه فنی جداگانه ای صادر نمایند ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۱:۴۸    
نشست بررسی احکام برنامه هفتم توسعه در حوزه کار و تامین اجتماعی با حضور جمعی از اساتید دانشگاه و کارشناسان این حوزه در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانوادۀ دولت سیزدهم: باید از همه نمایندگان محترم مجلس خصوصاً بانوان نماینده برای سه مصوبۀ اخیر مجلس درزمینهٔ ساختار معاونت زنان، زنان روستایی و صنایع خلاق و نوآور مادر و کودک تقدیر و تشکر کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران ، حذف امضاهای طلایی، برخورد با مافیای خودرو، حل مشکل زمین های وقفی و سند دار شدن زمینهای روستایی از مهمترین مصوبات مجلس انقلابی است.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه به ارائه توضیحاتی درباره مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص افزایش سن بازنشستگی پرداخت.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۷   + ۷۳ سایت دیگر  
با تایید بند یک ماده 83 قانون انتخابات مجلس در شورای نگهبان، خرید و فروش رای در انتخابات جرم محسوب می شود و برای متخلفان مجازات سنگینی درنظر گرفته شده است.
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح اصلاح بند یک ماده 83 قانون انتخابات مجلس که به تصویب مجلس در آمده بود در شورای نگهبان بررسی شد و مغایر با قانون اساسی و شرع شناخته نشد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۴    
نشست خبری طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان، امروز شنبه 4 آذر برگزار و آخرین نظریات این شورا درباره مصوبات مجلس و اساسنامه های دولت اعلام شد. طحان نظیف در پاسخ به سوال تابناک مبنی بر آنکه خارج از کشور بودن همسر و فرزندان کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در عدم تایید صلاحیت آن ها تاثیر دارد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۳    
طحان نظف گفت: نسبت به مفاد مصوباتی که مجلس شورای اسلامی در برنامه هفتم توسعه در خصوص موضوع سربازی داشته است، باید به مرحله بررسی مواد مذکور برسیم، تا بتوانیم اظهار نظر کنیم.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۹   + ۸۴ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: سخنگوی شورای نگهبان از اصلاح بند (1) ماده (83) قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی قانون انتخابات خبر داد. هادی طحان نظیف در نشست خبری امروز شنبه با اشاره به نظرات شورای نگهبان در خصوص مصوبات مجلس شورای اسلامی از تایید طرح اصلاح بند (1) ماده (83) قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۵۹ سایت دیگر  
نشست خبری طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان، امروز شنبه 4 آذر برگزار و آخرین نظریات این شورا درباره مصوبات مجلس و اساسنامه های دولت اعلام شد. طحان نظیف در پاسخ به سوال تابناک مبنی بر آنکه خارج از کشور بودن همسر و فرزندان کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در عدم تایید صلاحیت آن ها تاثیر دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان آخرین نظرات این شورا درباره مصوبات مجلس و اساسنامه های دولت را اعلام کرد.
شورای نگهبان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان آخرین نظرات این شورا درباره مصوبات مجلس و اساسنامه های دولت را اعلام کرد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۱:۰۸   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هشت صبح به نقل از مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، در این جلسات فصول و مواد دیگری از مصوبات مجلس در خصوص برنامه هفتم از نظر مغایرت با سیاست های کلی نظام مورد بررسی قرار گرفت. ماده 16 برنامه هفتم مصوب مجلس، وزارت امور اقتصادی و دارایی را مکلف کرده [...]
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
دکتر علیرضابیگی گفت: تخلفات آقای قالیباف در آیین نامه داخلی و اداره مجلس، دخل و تصرف در مصوبات مجلس مانند قانون بودجه سال 1400 و برخی لوایح و طرح ها، مقررات مربوط به ارز ترجیحی و پیامدهای آن که سبب افزایش گرانی و تورم در کشور شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
محسن زنگنه با اشاره به مصوبات مجلس شورای اسلامی گفت. مجلس روز گذشته مصوبه ای را در زمینه افزایش حقوق بازنشستگاه لشکری و کشوری داشت. مقرر شد این افزایش حقوق تا پایان سال سوم برنامه هفتم توسعه به 90 درصد حقوق شاغلین همتراز برسد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مهر : با اتمام بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه در صحن مجلس شورای اسلامی، مصوبات مجلس برای اعلام نظر به شورای نگهبان ارسال خواهد شد و مصوباتی لازم الاجراست که از سوی شورای نگهبان به تأیید برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
با اتمام بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه در صحن مجلس شورای اسلامی، مصوبات مجلس برای اعلام نظر به شورای نگهبان ارسال خواهد شد و مصوباتی لازم الاجراست که از سوی شورای نگهبان به تأیید برسد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
پنجاه و هفتمین جلسه و سی یکمین روز بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه به پایان رسید؛ امروز آخرین روز رسیدگی به لایحه برنامه بود و مصوبات مجلس برای بررسی به شورای نگهبان ارسال می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شیروان در مجلس گفت: اگر کسی بخواهد با 30 سال خدمت یا زودتر از موعد بازنشسته شود، می تواند این کار را کند و مانعی در این زمینه وجود ندارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۸:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز مصوباتی برای حمایت از جانبازان، ایثارگران و خانواده های آنان داشتند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
محسن زنگنه با اشاره به مصوبه امروز مجلس درباره افزایش سن بازنشستگی گفت: در راستای رفع ناترازی صندوق های بازنشستگی در کنار سایر مصوبات مجلس مقرر شد به صورت پلکانی سن بازنشستگی افزایش پیدا کند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۷    
رئیس انجمن مس ایران از جلسه این انجمن، اتاق بازرگانی و تولیدکنندگان صنعتی با وزارت صمت و کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۳:۱۹   + ۳۲ سایت دیگر  
محسن زنگنه با اشاره به مصوبه امروز مجلس درباره افزایش سن خدمت گفت: در راستای رفع ناترازی صندوق های بازنشستگی در کنار سایر مصوبات مجلس مقرر شد به صورت پلکانی سن بازنشستگی افزایش پیدا کند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان درباره رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان گفت: در هفته ای که گذشت، دانشگاه شهید بهشتی میزبان 265 دانشجو بود که در سومین دوره رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان، مصوبات مجلس را از حیث عدم مغایرت با قانون اساسی بررسی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
هیئت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام، با تشکیل دو جلسه فوق العاده، مصوبات مجلس درباره لایحه برنامه هفتم را از نظر مغایرت با سیاست های کلی نظام بررسی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
هیئت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام، با تشکیل دو جلسه فوق العاده، مصوبات مجلس درباره لایحه برنامه هفتم را از نظر مغایرت با سیاست های کلی نظام بررسی کرد.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
هیات عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام، با تشکیل دو جلسه فوق العاده، مصوبات مجلس شورای اسلامی درباره لایحه برنامه هفتم را از حیث مغایرت با سیاست های کلی نظام بررسی نمود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۸:۳۷    
نائب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم قوانینی که مجلس تصویب کرده اجرا شود تا مردم طعم خوب مصوبات مجلس را احساس کنند.
خبرهای فوری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرمهم: مجتبی ذوالنور، نائب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی: امیدواریم قوانینی که مجلس تصویب کرده اجرا شود تا مردم طعم خوب مصوبات مجلس را احساس کنند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، چند روز قبل، در یکی از مهم ترین مصوبات مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مردم تصمیمات مهمی را در حوزه سلامت گرفتند. یکی از تصمیمات مهم نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مربوط به صنعت داروسازی کشور بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس این هفته 3 روز جلسه علنی داشتند که ادامه رسیدگی به جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه کل کشور در دستورکار بود که در این گزارش برخی از مهمترین مصوبات مجلس را می خوانیم.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۲    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در برنامه هفتم توسعه کشور، تصمیماتی برای حوزه سلامت گرفته اند که لازم است مورد کنکاش قرار بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۶:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در برنامه هفتم توسعه کشور، تصمیماتی برای حوزه سلامت گرفته اند که لازم است مورد کنکاش قرار بگیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۴:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:روش های برخورد با بانکهای ناسالم و موسسات در قالب اقدامات اکتشافی، پیشگیرانه ، اصلاحی ، نصب هئیت سرپرستی و فرآیند گزیر به خوبی در قانون جدید بانک مرکزی دیده شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۵    
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی مصوبات مجلس یازدهم را خیلی عالی خواند و گفت: با تصویب این مصوبات گره خیلی از مسائل کشور باز شد و آثار و برکات این مصوبات در آینده بیشتر نمایان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۰۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: مصمم به اجرای قانون شفافیت منابع مالی داوطلبان در انتخابات پیش رو هستیم که امکانات و منابع آن ها را با جزئیات مشخص کرده است و رفتار های تبلیغات انتخاباتی نامزد ها با این قانون بررسی خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۴    
نماینده مردم در مجلس گفت: مجلس یازدهم مصوبات زیرساختی مهمی در حوزه های اقتصاد، علم و فناوری، خانواده و فرزندآوری، کسب و کار و مسکن داشت که علائم و آثار این مصوبات در حال بروز و ظهور هستند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
گروه سیاسی: نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: ما در اسرع وقت ایرادات و ابهامات وارده شورای نگهبان به لایحه عفاف و حجاب را رفع خواهیم کرد. به گزارش مهر ...
نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: ما در اسرع وقت ایرادات و ابهامات وارده شورای نگهبان به لایحه عفاف و حجاب را رفع خواهیم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رسیدگی به جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه از سوم مهر ماه در دستورکار نمایندگان قرار گرفته که در 41 جلسه گذشته 118 ماده این لایحه بررسی شده که در این گزارش بخشی از مصوبات نمایندگان درباره لایحه برنامه را می خوانیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۳    
عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه، مصوبات مجلس در زمینه حمایت از آموزش و پرورش را تشریح کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه، مصوبات مجلس در زمینه حمایت از آموزش و پرورش را تشریح کرد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
هیات عالی نظارت به ریاست صادق آملی لاریجانی و با حضور اعضای هیئت به بررسی مصوبات مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح “اصلاح بند ک تبصره 1 قانون بودجه 1402” و لایحه ” حمایت از خانواده از طریق ترویج فرهنگ عفاف و حجاب” از حیث مغایرت یا عدم تطبیق با سیاست های کلی نظام پرداخت.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۰۱:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مجلس اعلام کرد که اصل 75 در تمام مصوبات مجلس رعایت می شود. محمدباقر قالیباف درباره میزان اختصاص بودجه به سازمان صدا وسیما در برنامه هفتم توسعه گفت: در تنظیم سیاست های برنامه هفتم در مجمع تشخیص مصلحت نظام، برای سه دستگاه، یعنی حوزه دفاعی 5 درصد، صداسیما 0 ...
هیات عالی نظارت به ریاست صادق آملی لاریجانی و با حضور اعضای هیئت به بررسی مصوبات مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح "اصلاح بند ک تبصره 1 قانون بودجه 1402" و لایحه " حمایت از خانواده از طریق ترویج فرهنگ عفاف و حجاب" از حیث مغایرت یا عدم تطبیق با سیاست های کلی نظام پرداخت.