شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۲:۰۱Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طغیان رودخانه»

شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۷    
شمال نیوز : رودخانه بابل رود یکی از رودخانه های پُر آب مازندران است که از قلب جنگل های هیرکانی در مناطق بالادست سوادکوه سرچشمه می گیرد و بعد از طی مسافت طولانی و عبور از سه شهرستان سوادکوه، بابل و بابلسر به دریای خزر می ریزد
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۳    
رودخانه زیارت در بازه ی روستای قربان آباد شهرستان آق قلا در سیلابهای گذشته شاهد طغیان رودخانه و ورود سیلاب به بزرگراه گرگان و آق قلا می شد و ضریب خطر خسارات جانی و مالی خودروهای عبوری سرنشینان آنها را ناشی از تاثیر سیلاب بر تردد جاده ای افزایش می داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۳۴    
ساری- ایرنا- استفاده از فضای زیر پل ها برای ایجاد زیرگذرهایی بخشی از بستر رودخانه را اِشغال می کنند، یکی از موارد تعرض به حقوق رودخانه ها در مازندران است که از نگاه کارشناسان و مسوولان مربوط می تواند حادثه ساز باشد و خسارات ناشی از طغیان رودخانه ها را افزایش دهد.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ بر اساس اعلام محمودی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان راور، جاده راور_بهاباد حوالی روستای گوهجر که در تاریخ 14 آبانماه سال جاری به علت بارش شدید باران، جاری شدن روان آب از بالا دست ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مازندران با اشاره به آبگرفتگی 35 واحد مسکونی در اثر طغیان رودخانه بابلرود گفت: آزادسازی حریم و بستر رودخانه در اولویت قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۷    
بابل- سیلاب اخیر و طغیان رودخانه بابلرود خسارت هایی را در این منطقه برجا گذاشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران تجاوز به حریم رودخانه ها را مهمترین عامل طغیان رودخانه و جاری شدن سیل دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۷:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
کنترل سیلاب در شهرستان بابل مانع از بروز خسارت به خانه ها و زیرساخت های این شهرستان شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۰:۴۶    
نوشهر - ایرنا - بارندگی شدید همراه با طغیان رودخانه به بخش هایی از مناطق روستایی شهرستان نور در غرب مازندران خسارت زد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با اشاره به طغیان رودخانه بابل رود از ساکنان حاشیه این رودخانه خواست خانه های خود را تخلیه کنند.
مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: باتوجه به احتمال خطرات ناشی از بروز سیلاب، ساکنان حاشیه رودخانه در شهرستان های بابل و بابلسر منازل خود را تخلیه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری مازندران از ساکنان حاشیه رودخانه بابلرود خواست به دلیل طغیان این رودخانه منازل خود را تخلیه کنند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا: سازمان هواشناسی کشور از تشدید بارش ها در استان های مازندران و گلستان خبر و نسبت به سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه ها و لغزندگی جاده ها هشدار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۳۳   + ۷۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از تشدید بارش ها در استان های مازندران و گلستان خبر و نسبت به سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه ها و لغزندگی جاده ها هشدار داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به تشدید بارش باران و برف و کاهش دما در استان های مازندران و گلستان، نسبت به اختلال در ناوگان حمل و نقل جاده ای، ریلی و هوایی، سقوط سنگ از ارتفاعات و سیلابی شدن و طغیان رودخانه ها هشدار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام میزان خسارت اولیه به محورهای ارتباطی این استان ناشی از بارش ها و جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه ها در هفته گذشته را 400 میلیارد ریال اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سازمان هواشناسی کشور با اشاره به تشدید بارش باران و برف و کاهش دما در استان های مازندران و گلستان، نسبت به اختلال در ناوگان حمل و نقل جاده ای، ریلی و هوایی، سقوط سنگ از ارتفاعات و سیلابی شدن و طغیان رودخانه ها هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: میزان خسارت اولیه به محورهای ارتباطی این استان ناشی از بارش ها و جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه ها طی هفته گذشته 400 میلیارد ریال بوده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۱    
اصغری، کارشناس هواشناسی: امروز طبق پیش بینی ها بارش ها در جنوب شرق کشور سنگین است و برخی از محورها به علت طغیان رودخانه های فصلی با انسداد رو به رو هستند. این سامانه بارشی بعد از ظهر از کشور خارج می شود. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
طبق گزارش هواشناسی، امروز شنبه در سیستان بلوچستان، شرق هرمزگان و نیمه جنوبی کرمان، شاهد بارش باران، رعد برق و وزش باد شدید خواهیم بود. در شرق هرمزگان و سیستان و بلوچستان شدید بارش بیشتر خواهد بود و در حد سطح هشدار نارنجی بوده که منجر به سیلابی شدن و طغیان رودخانه ها خواهد شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شروع موج جدید بارندگی در سیستان و بلوچستان و در پی آن طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیل محور زرآباد- جاسک مسدود شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی، فریبا گودرزی به بیان وضعیت جوی و آب و هوای امروز شنبه 4 آذرماه پرداخت و گفت: امروز در سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و نیمه جنوبی کرمان بارش باران ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان فضایی ایران در راستای پایش منابع آبی کشور و بارندگی های چند روز اخیر در مناطق مختلف کشور با استفاده از داده های ماهواره خیام اقدام به پایش مناطق مختلف کشور کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۸    
زرآباد- براثر بارش شدید باران و طغیان رودخانه ها محور زرآباد به جاسک مسدود شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
براثر بارش شدید باران و طغیان رودخانه ها محور زراباد به جاسک در جنوب سیستان و بلوچستان مسدود شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۷:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
با تشدید فعالیت سامانه بارشی اختلال در ناوگان حمل و نقل جاده ای، ریلی و هوایی، سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه ها، آب گرفتگی معابر، وزش باد شدید موقت، صاعقه، خسارت به سازه های موقت از جمله بنرها، داربست ها، تابلوهای تبلیغاتی و شکستن درختان کهنسال و خسارت به محصولات باغی و زراعی وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گنبدکاووس واقع در شرق استان گلستان گفت: جاده ارتباطی گنبدکاووس - کلاله که از صبح امروز چهارشنبه براثر طغیان رودخانه اوغان و آبگرفتگی، مسدود شده بود، با تلاش نیروهای این اداره و فروکش کردن آب بازگشایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا - بخشدار مرکزی گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: طغیان رودخانه اوغان گالیکش که در بخشی از مسیر خود از روستای بایلر این شهرستان نیز عبور می کند، جاده دوم ارتباطی گنبدکاووس - کلاله را مسدود کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/تهران رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند ضمن اعلام هشدار به دستگاه های اجرایی، خدماتی و امدادی جهت آمادگی کامل با تمام توان و تجهیزات، تاکید کرد: هر گونه ترک فعل و یا عذر در صورت بروز هرگونه مشکل، غیرقابل پذیرش است ...
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مازندران اعلام کرد: با توجه به هشدار سطح نارنجی اداره کل هواشناسی و اداره کل مدیریت بحران مازندران بابت ورود سامانه بارشی به استان تا شامگاه سه شنبه 30 آبان و شکل گیری بارش های رگباری، کاهش دما و احتمال طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیلاب و روان آب ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عصر امروز در پی بارش پاییزی و طغیان رودخانه آبنما روستای کروئیه بخش رویدر، راننده خودروی سواری گرفتار سیلاب شد که اهالی منطقه وی را نجات دادند. به گزارش صبح ساحل ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به صدور هشدار نارنجی شماره 10هواشناسی استان در خصوص احتمال وقوع سیل هشدار داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
گزارش ها نشان می دهد که بارش باران در بسیاری از شهرهای خوزستان سبب آبگرفتگی معابر، طغیان رودخانه ها و سیلابی شدن مسیل ها شده و خساراتی در پی داشته است.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۹:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
طبق گزارش هواشناسی خوزستان رکورد دار بارش های شبانه روزگذشته کشور شد. ارتفاع بارش در شوش به 59 میلیمتر رسیده است.
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۵۵    
سرپرست فرمانداری معمولان گفت: به علت طغیان رودخانه کشکان راه روستای تودارشاکرمی این شهرستان قطع شد. محمد ناظری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سفیرلرستان اظهارکرد ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: در پی بارندگی شب گذشته و امروز دو دهنه پل در منطقۀ چولهول و مونه بن لار که پس از سیل 1398 به صورت موقت بازسازی شده بود، تخریب شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
گزارش ها نشان می دهد که بارش باران در بسیاری از شهرهای خوزستان سبب آبگرفتگی معابر، طغیان رودخانه ها و سیلابی شدن مسیل ها شده و خساراتی در پی داشته است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۴۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون، سعید بشیری گفت: از عصر دوشنبه 29 آبان تا چهارشنبه 1 آذر ماه در مناطق شمالی تهران از جمله ارتفاعات وردیج و واریش و امام زاده داود (ع)، رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید گاهی خیلی شدید، کاهش محسوس دما، در مناطق مستعد بارش تگرگ، مناطق سردسیر و ارتفاعات مه، بارش برف ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۰    
شامگاه جمعه گذشته سیل و طغیان رودخانه در برخی از نقاط استان مازندران منجر به مرگ دو نفر شد و اکنون سازمان هواشناسی اعلام کرده است که شرایط جوی این استان در روزهای دوشنبه و سه شنبه(29 و 30 آبان) بار دیگر ناپایدار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهلران گفت: میزان یک هزار و 200 هکتار از زمین های کشاورزی به دلیل طغیان رودخانه زیر آب رفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان با اشاره به طغیان رودخانه ها در دو شهرستان استان در پی بارش شدید باران، گفت: به دلیل تخریب دو پل، راه ارتباطی 40 روستای معمولان قطع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۴   + ۳۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارش در هشت استان و آبگرفتگی معابر همچنین افزایش ارتفاع موج در آب های جنوب کشور به بیش از 2 متر هشدار داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
هواشناسی هشدار احتمال طغیان رودخانه ها و بارش را صادر کرد که آماده باش دستگاه های خدمات رسان در این زمینه را می طلبد تا بارش باران و آب گرفتگی ها برای شهروندان چالش ساز نشود، مدیر بحران استانداری تهران نیز در این زمینه توصیه هایی داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۴۹ سایت دیگر  
هواشناسی هشدار احتمال طغیان رودخانه ها و بارش را صادر کرد که آماده باش دستگاه های خدمات رسان در این زمینه را می طلبد تا بارش باران و آب گرفتگی ها برای شهروندان چالش ساز نشود، مدیر بحران استانداری تهران نیز در این زمینه توصیه هایی داشته است.
سلام نو / توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
با نزدیکی به فصل سرما شاهد آلودگی هوا در اکثر شهرهای ایران هستیم و همین امر موجب تعطیلی و یا غیرحضوری شدن مدارس برخی از شهرها شده است.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح قرمز بارندگی برای 7 استان از آب گرفتگی گسترده، طغیان رودخانه ها، انسداد راه های روستایی و تخریب تأسیسات خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح قرمز بارندگی برای 7 استان از آب گرفتگی گسترده، طغیان رودخانه ها، انسداد راه های روستایی و تخریب تاسیسات خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۹   + ۸۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح قرمز بارندگی برای 7 استان از آب گرفتگی گسترده، طغیان رودخانه ها، انسداد راه های روستایی و تخریب تأسیسات خبر داد.
الف   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۹:۱۹   + ۴۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی برای 20 استان از بارش باران، برف و کولاک و احتمال طغیان رودخانه ها، آب گرفتگی و خسارت به کشاورزان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۷:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره احتمال جاری شدن روان آب و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیلها برای دوشنبه شب تا روز سه شنبه هشدار داد.