پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۷:۳۳Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام ضروری»

کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۸:۱۷    
از چندی پیش اخباری در رابطه با اعطای وام 20 میلیون تومانی به بازنشستگان تامین اجتماعی منتشر و حتی زمان آن نیز 20 آبان اعلام شد. با این حال، بازنشستگان معتقدند که این وام با عنوان وام ضروری ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی ، یا وجود خارجی نداشته و یا به افرادی غیر از بازنشستگان تعلق می گیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان از پرداخت 114 میلیارد تومان وام ضروری به دانشجویان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس صندوق رفاه دانشجویان گفت: سازمان برنامه و بودجه مقداری از بودجه صندوق را پرداخت کرده است و در صورت تکمیل پرداخت بودجه صندوق توسط سازمان مذکور پرداخت وام شهریه نیز آغاز می شود.
پول پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۸:۴۴   + ۳۱ سایت دیگر  
موسسه اعتباری ملل وام قرض الحسنه حداکثر به مبلغ 3میلیارد ریال به اشخاص حقیقی پرداخت می کند.
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به روزترین وضعیت ثبت نام وام های دانشجویی، شامل تحصیلی، ضروری و ودیعه مسکن در نیم سال اول سال تحصیلی 1402-1403 را بیان کرد و گفت: تاکنون نزدیک به 83 هزار نفر برای وام ثبت نام کرده اند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی بایستی شرمنده بازنشستگان باشند برای ثبت نام وام ضروری بازنشستگان 20 میلیون تومانی ماه ها انتظار کشیده اند.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۳    
حسن ایزدان از خلف وعده سازمان در زمینه ثبت نام وام ضروری انتقاد کرد.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
سامانه ثبت نام وام بیست میلیون تومانی بازنشستگان کارگری بر خلاف وعده ها باز نشد.
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم آخرین وضعیت ثبت نام وام های دانشجویی در نیم سال اول سال تحصیلی 1402-1403 را تشریح کرد و گفت: تا کنون 68 هزار و 997 نفر ثبت نام کرده اند.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
حسن ایزدان از خلف وعده سازمان در زمینه ثبت نام وام ضروری انتقاد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی فولاد از واریز مرحله اول وام ضروری 20 میلیونی بانک رفاه برای حدود 1200 نفر از بازنشستگانی که حساب حقوقی آن ها در بانک رفاه می باشد، خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
حسن ایزدان از خلف وعده سازمان در زمینه ثبت نام وام ضروری انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- به دنبال انعقاد تفاهم نامه صندوق بازنشستگی فولاد و بانک رفاه، از 20 آبان برای نزدیک به یک هزار و 200 نفر از بازنشستگان صندوق که حساب حقوقی آنان نزد بانک رفاه است وام 20 میلیون تومانی واریز شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بازنشسته ها می گویند، وام 20 میلیون تومانی با عنوان وام ضروری ویژه بازنشسته های تامین اجتماعی ، یا وجود خارجی ندارد یا اگر هست، به افراد دیگری خارج از این تعریف تعلق می گیرد.
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ثبت نام وام نیاز به هیچگونه پیگیری حضوری نداشته و در صورت تایید، مراتب آن از طریق پیامک سازمان تأمین اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۰۹:۴۱   + ۵۱ سایت دیگر  
فعالیت ها و اقدامات یک ماهه اخیر صندوق بازنشستگی کشوری و واحدهای زیرمجموعه آن حاکی از صدور احکام برقراری حقوق بازنشستگان به تعداد 43هزار و 334نفر از بازنشستگان تحت پوشش است. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۵:۱۷    
شرایط دریافت وام ضروری دانشجویان در سال تحصیلی 1403-1402 اعلام شد.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
وام ضروری بازنشستگان پس از ثبت نام با جدول زمان بندی مشخص به حساب بازنشستگان واریز می شود. در ادامه جزئیات وام ضروری بازنشستگان را با هم می خوانیم.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۰۲:۳۵    
موضوعات پیش رو که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت شامل، پرداخت مطالبات رتبه بندی معلمان و مرحله اول سرانه مدارس و دروغی به نام مهاجرت اساتید و آغاز ثبت نام وام ضروری تولد فرزند ویژه دانشجویان دانشکده علوم پزشکی و دیگر موارد که آنها را مرور خواهیم کرد. ...
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
وام ضروری بازنشستگان تامین اجتماعی| ثبت نام وام بازنشستگان قرض الحسنه 300 میلیون تومانی با اقساط کم و بدون ضامن برای بازنشستگان و جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ثبت نام وام ضروری تولد فرزند ویژه دانشجویان دوره روزانه مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشکده علوم پزشکی آغاز شد.
دانشگاه علم وصنعت زمان ثبت نام وام دانشجویی نیمسال اول تحصیلی را اعلام کرد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ دانشگاه علم وصنعت در اطلاعیه ای زمان ثبت نام وام های دانشجویی نیمسال اول تحصیلی این دانشگاه را اعلام کرد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
وام ضروری 30 میلیون تومانی بازنشستگان در روز یکشنبه واریز خواهد شد و این خبر خوبی برای بازنشستگان محسوب می شود.بنا بر اعلام صندوق بازنشستگی کشوری نوبت چهارم وام ضروری 30 میلیون تومانی برای بازنشستگان یکشنبه واریز شد.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
وام ضروری 30 میلیون تومانی بازنشستگان در روز یکشنبه واریز خواهد شد و این خبر خوبی برای بازنشستگان محسوب می شود.بنا بر اعلام صندوق بازنشستگی کشوری نوبت چهارم وام ضروری 30 میلیون تومانی برای بازنشستگان یکشنبه واریز شد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فیش حقوقی بازنشستگان را از چه سایتی دریافت کنیم؟ چطور می توان با گوشی، فیش حقوقی بازنشسته ها را مشاهده کرد؟ روند بازار – شاید شما به عنوان یک بازنشسته در موارد مختلفی مثل تقاضای وام های مختلفی مثل وام های بدون ضامن بانک ها یا ثبت نام وام ضروری بازنشستگان به فیش حقوقی نیاز داشته باشید ...
برترین ها / پول پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۶   + ۵۵ سایت دیگر  
با تصویب شورای پول و اعتبار سقف فردی تسهیلات قرض الحسنه ضروری برای اشخاص حقیقی و حقوقی افزایش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۱   + ۱۱۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با تصویب شورای پول و اعتبار سقف فردی تسهیلات قرض الحسنه ضروری برای اشخاص حقیقی به 50 میلیون تومان رسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۶:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، نوبت چهارم وام ضروری 30میلیون تومانی این صندوق برای واجدان شرایط واریز شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۱    
بنابر اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، نوبت چهارم وام ضروری 30میلیون تومانی این صندوق برای واجدان شرایط واریز شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۸    
نوبت چهارم وام ضروری 30میلیون تومانی این صندوق برای واجدین شرایط تا آخر وقت امشب (یکشنبه) واریز می شود. با توجه به تاخیر پرداختی وام های ضروری، با هماهنگی های انجام شده با بانک صادرات ایران به عنوان بانک عامل و تامین اعتبار لازم از سوی این بانک ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
چهارمین نوبت وام ضروری بازنشستگان کشوری تا ساعات پایانی امشب واریز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان گیلان از واریز وام ضروری 30 میلیون تومانی صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد و گفت: این وام به حساب بیش از یک هزار و 500 نفر از بازنشستگان و وظیفه بگیران استان گیلان واریز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۲۰:۳۵   + ۶۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: نوبت چهارم وام ضروری 30 میلیون تومانی صندوق برای واجدان شرایط تا آخر وقت امشب (یکشنبه) واریز می شود.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۳    
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان گیلان گفت: وام ضروری 30 میلیون تومانی در سال 1402 به حساب بیش از 5 هزار نفر از بازنشستگان این استان واریز شده است. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری استان گیلان به نقل از روابط عمومی مدیریت استان گیلان ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۶    
بازنشستگان همچنان منتظر پرداخت وام ضروری 30میلیون تومانی خود هستند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
حمید رئیسی، درباره وام های دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی برای سال تحصیلی 1403-1402 اعلام کرد: تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت شامل وام های تحصیلی ، وام تحصیلی و ضروری دانشجویان ممتاز و نمونه ، وام ضروری ، وام حج و عتبات عالیات ، وام دانشجویان ممتاز و نمونه ، وام ازدواج ...
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۸:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
محمد اسدی رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: مرحله سوم وام ضروری بازنشستگان در مهرماه پرداخت خواهد شد.
معاون تسهیلات صندوق پیرامون شرایط اعطای وام ضروری، عتبات، تولد فرزند و ازدواج تأکید کرد: به دانشجویانی که با مشکل مالی روبرو می شوند پس از یک سال از شروع تحصیل به ترتیب در مقاطع تخصصی و سایر مقاطع 40 میلیون ریال و 25 میلیون ریال تسهیلات تعلق خواهد گرفت ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان کارگری از پرداخت وام ضروری بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۳   + ۱۲۹ سایت دیگر  
رییس کانون عالی بازنشستگان کارگری گفت: در 2 مرحله حدود 80 هزار برای دریافت وام 20 میلیونی ثبت نام کرده اند که وام 40 هزار نفر واریز شده و برای 40 هزار بازنشسته دیگر طی روز های آینده واریز می شود.
سلام نو / شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
حجت کاظمی، صندوق بازنشستگی فولاد برای پرداخت وام ضروری 20 میلیون تومانی با نرخ کارمزد 4 درصد به بازنشستگان، تفاهم نامه ای را با یک بانک به امضا رساند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام کرد: وام ضروری بیست میلیون تومانی برای 40 هزار بازنشسته دیگر طی روزهای آینده واریز می شود.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
براساس اعلام کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی، وام ضروری بیست میلیون تومانی برای 40 هزار بازنشسته دیگر طی روز های آینده واریز می شود.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۶    
صندوق بازنشستگی فولاد برای پرداخت وام ضروری 20 میلیون تومانی با نرخ کارمزد 4 درصد به بازنشستگان، تفاهم نامه ای را با یک بانک به امضا رساند.