سه شنبه ۲۶ تیرساعت ۱۲:۰۴Jul 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شفافیت مالی»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۰۸:۵۰    
سومین روز و آخرین جلسه شفافیت مالی باشگاه های لیگ برتری با حضور مسئولان سازمان لیگ و مدیران مالی باشگاه های استقلال، استقلال خوزستان، تراکتور تبریز، گل گهر سیرجان، مس رفسنجان و هوادار تهران برگزار شد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در سومین و آخرین جلسه شفافیت مالی باشگاه های لیگ برتری، مقرر شد کارگروهی مشترک با حضور مدیران مالی باشگاه ها تشکیل شود تا امور مالی باشگاه ها از جمله مسائل مربوط به بیمه، مالیات و... را با حضور نمایندگانی از سازمان های امور مالیاتی، تامین اجتماعی و... پیگیری کنند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
طرفداری | با اعلام دبیر سازمان لیگ فوتبال، بخش زیادی از درآمد تبلیغات محیطی به باشگاه ها تعلق دارد. در ابتدای این نشست محمدرضا کشوری فرد دبیر سازمان لیگ فوتبال ایران با تاکید بر شفافیت مالی درآمدها در فوتبال اظهار داشت: ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
سازمان لیگ فوتبال در حالی که با انتقادات گسترده ای در خصوص عدم شفافیت در موضوع تبلیغات محیطی روبرو است، با ارائه توضیحات مبهم و متناقض، به جای شفاف سازی، به نظر می رسد در حال دادن آدرس غلط به اهالی فوتبال است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
آخرین جلسه شفافیت مالی باشگاه های لیگ برتری با حضور مسئولان سازمان لیگ و مدیران مالی چند باشگاه برگزار شد.
اقتصاد ایران: آخرین جلسه شفافیت مالی باشگاه های لیگ برتری با حضور مسئولان سازمان لیگ و مدیران مالی چند باشگاه برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
با یک جست وجوی ساده در فضای مجازی می توان دریافت که بیش از یک سال از اجرای “طرح جذب سپرده های خرد اتباع خارجی” می گذرد؛ طرحی که در جهت جلوگیری از پولشویی، انتقال سرمایه به خارج از کشور و ایجاد شفافیت مالی فعالیت های اقتصادی اتباع و مهاجرین خارجی مجاز در کشور در حال اجراست.
پیام فوری   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری به نقل از ایرنا، با یک جستجوی ساده در فضای مجازی می توان دریافت که بیش از یکسال از اجرای طرح جذب سپرده های خرد اتباع خارجی می گذرد؛ طرحی که در جهت جلوگیری از پولشویی ...
سازمان لیگ فوتبال ایران، امروز میزبان معاونان، خزانه داران و مدیران مالی باشگاه های پرسپولیس، فولاد خوزستان، شمس آذرقزوین، سپاهان اصفهان، ذوب آهن اصفهان و پیکان تهران در راستای شفاف سازی درآمدها و هزینه های مالی فی مابین بود.
سینما پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۷    
سینماپرس: حسین سلطان محمدی روزنامه نگار و منتقد سینما همزمان با گمانه زنی ها در مورد ترکیب دولت چهاردهم به موضوع ارتباط مدیران فرهنگی دولت چهاردهم با اهالی رسانه پرداخت و در مورد ضرورت شفافیت در عملکرد مالی مدیران فرهنگی دولت چهاردهم و در اختیار گذاشتن آمار و ارقام در اختیار خبرنگاران با سینماپرس ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برای کنترل دلالی و جلوگیری از افزایش نجومی قراردادها، بدون شک پاسخگو کردن و حساب کشی از مدیران باشگاه ها و همچنین شفافیت مالی با حسابرسی از هزینه و درآمدها، یک قدم بزرگ خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار ویژه مهاباد گفت: هیات های ورزشی باید شفافیت مالی داشته و در چهارچوب مقررات فعالیت داشته باشند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، اکبر شکاری در گفت و گو با سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران، در خصوص شرایط مالی باشگاه ها و تبلیغات محیطی اظهار داشت: با توجه به اینکه اخیراً برخی از رسانه ها در خصوص شفافیت مالی سازمان لیگ و نحوه هزینه کرد برخی درآمد ها موضوعاتی را منتشر نموده اند جای توضیح دارد که درآمد ها ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
علی بیات سید شهابی، رئیس کمیسیون تامین مالی جمعی؛ در دنیای امروز، جلب اعتماد سرمایه گذاران برای کسب سرمایه و موفقیت در کسب وکارها، بیش از هر زمان دیگری حائز اهمیت است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
شب گذشته دو نامزد راه یافته به دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در آخرین مناظره با موضوعات اقتصادی به بحث و گفت وگو نشستند و در خصوص چالش های موجود در حوزه های مسکن، بورس، رفع تحریم، حقوق بازنشستگان، انرژی و تورم و رفع این چالش ها برنامه های خود را ارائه دادند..
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: از زمانی که خزانه واحد شکل گرفته هم شفافیت مالی افزایش یافته و هم هیچ مشکلی برای پرداخت حقوق وجود ندارد.
می متالز - در سال های اخیر، اهمیت شفافیت و سلامت مالی در محیط کسب و کار به شدت افزایش یافته است. یکی از راه های موثر برای کاهش فساد در شرکت ها، ورود به بازار سهام و عمومی شدن سهام آنهاست ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۶:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سعید جلیلی نامزد دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یکی از عوامل وجود ناترازی را در نبود انضباط مالی ریشه یابی می کند و بر لزوم وجود شفافیت مالی در بستر سامانه هایی که حاکمیت ریال را تقویت می کنند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۸:۱۰    
گزارش وزیر امور اقتصاد و دارایی از در اقدامات دولت سیزدهم: این دولت در حالی شروع به کار کرد که یکی از اولویت های خود را ایجاد انضباط در حوزه مالیه و خزانه داری و نیز شفافیت مالی قرار داد منضبط کردن دستگاه ها و شرکت های دولتی که نفوذها و روابط دیرینه و پیچیده ای داشتند کار دشواری بود اما با حمایت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۰:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
هادی خانی، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس مرکز اطلاعات مالی این وزارتخانه اواخر خردادماه ضمن دیدار با مدیرعامل و معاون اقتصادی و مالی فولاد مبارکه، پس از بازدید از خطوط تولید این شرکت تصریح کرد: فولاد مبارکه جزو شرکت های شفاف و موفق حوزه اقتصادی و مالی در کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- قانون الزام به ثبت رسمی اموال غیرمنقول که گامی در جهت شفافیت مالی است در آذربایجان شرقی درحال اجرا است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
زارعی با بیان اینکه معلم وقتی مالکیت داشته باشد همه جوره ایفای نقش می کند عنوان کرد: با تمام تلاش هایی که در دولت سیزدهم انجام شده اما همچنان نیازمند تلاش هستیم و باید این تلاش ها ادامه داشته باشد تا شفافیت مالی کامل در آن صورت بگیرد.
صنعت مالی   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش صنعت مالی ، ریال دیجیتال نسخه کاملا دیجیتالی ریال است که واحد پول رسمی کشورمان به شمار می رود. این ابزار پولی اخیرا توسط بانک مرکزی ایران یعنی (CBI) ایجاد و مدیریت می شود. هدف اصلی از ایجاد ریال دیجیتال ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۲۲    
این تحلیل نشان دهنده تلاش های فدراسیون فوتبال ایران برای ایجاد نظم و شفافیت بیشتر در امور مالی باشگاه ها است.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۹    
اظهارنامه مالیاتی سند قانونی شامل اطلاعات مالی است که برای محاسبه و پرداخت مالیات به سازمان امور مالیاتی ارائه می شود؛ تنظیم صحیح آن به رعایت قوانین، شفافیت مالی و مدیریت بهتر وضعیت مالی کمک می کند ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: اصلی ترین معضلی که در مسائل اداری وجود دارد، عدم انضباط و شفافیت مالی است.
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۳    
شفافیت مالی شهرداری کبودراهنگ در سه سال گذشته، همواره محل بحث و انتقاد بوده است. بارها رسانه های محلی خواستار شفافیت در این زمینه شده اند، اما با بی توجهی مسئولان روبرو شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: بر شفافیت مالی و انضباط اداری تاکید داریم و بحث هایی چون آموزش و بازرسی ها نیز جای خود را دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: هر چقدر شفافیت مالی و میزان پاسخگویی به مردم را افزایش دهیم به همان میزان رضایتمندی مردم افزایش پیدا می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
اصغر سلیمی در گفت وگو با ایران اکونومیست با اشاره به ضرورت برقراری عدالت مالیاتی در سطح کشور، بیان کرد: ما در سطح کشور برای اینکه بتوانیم سیستمی عادلانه در اخذ مالیات از اقشار مختلف داشته باشیم، در وهله اول باید کاملا مسائل مالی را شفاف کنیم ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۵    
شفافیت مالی و نظارت بر عملکرد مدیران، حفظ حقوق سهامداران و ورود افراد متخصص به هیات مدیره از جمله دستاوردهای استقلال و پرسپولیس در دوران پساواگذاری است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
در دنیای امروز که شفافیت مالی و دقت در گزارش دهی معاملات از اهمیت ویژه ای برخوردار است، صاحبان کسب و کار و فعالان اقتصادی با الزامات قانونی متعددی روبرو هستند که ملزم به رعایت آن ها هستند.
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۷    
برداشته شدن تحریم و همانگونه که آقای صدر عضو مجمع تشخیص مصلحت می گویند باید اف ای تی اف را عملی کرد، زیرا باعث شفافیت مالی می گردد و سعی کرد رویه برجام را ادامه داد و تعامل را با جهان از سر گرفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
خضریان گفت: ایجاد حساب واحد خزانه باعث افزایش شفافیت مالی می شود و به سایر نهاد های مربوطه امکان می دهد عملکرد مالی دولت را بهبود بخشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۰    
رئیس شورای اسلامی شهر قشم شفافیت مالی در اجرای پروژه ها را از جمله نقاط قوت این شورا دانست و گفت: شورای شهر قشم از طریق برقراری ارتباط کارآمد با مسئولین استانی و کشوری توانسته است از چالش محدودیت منابع عبور کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - شورای اسلامی شهر قشم روز یکشنبه در همایش استانی روز ملی شوراها به دلیل رشد 445 درصدی در بودجه، رشد 343 درصدی در اعتبارات عمرانی، ایجاد شفافیت مالی در شورا و شهرداری، تصمیم سازی مردم پایه و اجرای طرح های مهم عمرانی و خدمات مناسب به شهروندان به عنوان شورای برتر استان هرمزگان شناخته شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کتاب عملکرد شرکت های دولتی به منظور شفافیت مالی آنها با دستور رییس جمهور و پیگیری وزیر امور اقتصادی و دارایی رونمایی شد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا_ یک کارشناس اقتصادی می گوید: در صنعت خودرو، خودروسازان روزبه روز به دلیل گرانی قیمت قطعات خودرو ضرر می کنند، اما قطعه سازان که همیشه مدعی هستند، در این سال ها نه صادرات شان را بالا برده اند، نه وارد بورس شده اند که شفافیت مالی داشته باشند. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۲۰:۲۲    
در دنیای مدرن، بشریت راه چاره توسعه را در دموکراتیزه کردن قدرت، حاکمیت قانون، دستگاه قضایی قوی و مستقل و آزادی بیان و قلم جست و از این رو، جوامع دموکراتیک همواره پیشتاز مبارزه با فساد بوده و حائز جایگاه بسیار بهتری در شاخص های شفافیت مالی و مبارزه با فساد هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
هاشمی گفت: موضوع بازی جوانمردانه مالی (فیرپلی) طبق قانون هفتم توسعه باید در فدراسیون های ورزشی و به ویژه باشگاه های فوتبال اجرایی شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با توجه به گنجاندن بند تنظیم آیین نامه مالی جوانمردانه برای لیگ های ورزشی در برنامه هفتم توسعه به گفته وزیر ورزش، به نظر می رسد شمارش معکوس برای شفافیت مالی در فوتبال و کاهش فساد در این رشته آغاز شده است.
بازار سرمایه به واسطه حضور شرکت هایی با بنیه اقتصادی قوی، سودآوری منطقی و همچنین شفافیت مالی به عنوان موتور محرک و شاخص سلامت اقتصادی برای هر کشور تلقی می شوند و به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری جذاب می توان از آن به منظور حفظ سرمایه و کسب سود بالاتر از تورم کشور بهره جست.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
دادستان کل کشور با بیان اینکه با اصلاح قانون انتخابات شاهد اتفاقات خوبی در این رابطه بودیم، گفت: همچنین با توجه به قانون شفافیت مالی تا حدودی از اسراف و تبذیر در انتخابات جلوگیری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی مالی، پشتیبانی و امور مجامع توانیر ضمن تشریح عملکرد این معاونت در حوزه شفافیت مالی صنعت برق در سال 1402، از راه اندازی سامانه پایش حاکمیت شرکتی در توانیر خبر داد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
دکتر سید سعید سید علایی در گفت و گو با پایگاه خبری توانیر، ضمن تببین مهمترین دستاوردهای معاونت هماهنگی مالی، پشتیبانی و امور مجامع توانیر در حوزه شفافیت صنعت برق در سال 1402 به طراحی و ایجاد سامانه تجمیع اطلاعات مالی صنعت برق (سامانه تام) و طراحی ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۱    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران در بازدید از شهرستانهای تابعه به مرور فعالیت های این معاونت در رابطه با انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخت و گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
شفافیت یکی از شعارهای به روز مهم احزاب و شخصیت های کشوری است که گاه موجب رای آوری گروهی از جریان های سیاسی در سال های اخیر شده است.
شادا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: دولت سیزدهم اکنون با انتشار صورت های مالی 2005 شرکت دولتی و یا تحت کنترل دولت به وعده خود دراین خصوص عملکرد این در حالی است که این عدد در سال اول دولت صفر بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سمیه محمودی در جلسه علنی امروز مجلس در نطق میان دستور خود گفت: کرد: از حضور مردم صبور و بصیر ایران اسلامی در انتخابات و ناامید کردن دشمنان قسم خورده این نظام تشکر می کنم. ...