جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۴:۵۴Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شفافیت مالی»

رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص اصلاح ساختار بودجه با حجت الاسلام احد آزادی خواه، نماینده مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. حجت الاسلام احد آزادی خواه ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
فارس: یکی از راههای پی بردن به شفافیت مالی شرکت ها به ویژه شرکت های دولتی، بررسی صورت مالی این شرکت ها و همچنین گزارش حسابرسان و بازرسان قانونی درباره این صورت های مالی است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: در اصلاح قانون انتخاباتتخابات ریاست جمهوری لازم است نگاه ویژه ای به مقوله شفافیت در هزینه ها شود .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در نشست با مسئولان این دانشگاه به بیان مطالبی درباره بحث شفافیت مالی، نحوه جذب هیئت علمی در دانشگاه و مشکلات آموزش مجازی دانشگاه فرهنگیان پرداختند.
احتساب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۷    
احتساب - کیاست – وحید ریحانی - از آن جا که در سطح جهان پولشویی و قاچاق زیاد است، FATF با هدف جلوگیری از پولشویی در جهان ایجاد شد و بسیاری از کشورها به آن پیوستند و حساب های آنها شفاف است. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی حاتمی مسئول بسیج دانشجویی مرکز شهدای مکه دانشگاه فرهنگیان در گفت وگو با خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، با اشاره به تاسیس کارگروه شفافیت مالی دانشگاه فرهنگیان گفت: 8 سال از تاسیس دانشگاه فرهنگیان می گذرد؛ دانشگاهی که ماموریت تربیت معلمان را بر عهده دارد ...
مرآت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
بی تردید اگر به قوانین مربوط به شفافیت مالی عمل می شد، گاه و بیگاه شاهد اخبارِ دستگیری شهرداران و اعضای شوراهای شهر در شهرهای مختلف به دلیل تحلفات مالی نبودیم و مطالبه شفافیت، نوعی دلسوزی برای مدیران شهری نیز هست تا از گرفتار شدن به مفاسد، رهایی یابند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 6000 دانشجو معلم طی نامه ای به رئیس دانشگاه فرهنگیان خواستار شفافیت مالی در خصوص کسر از حقوق خود شدند.
نجف آباد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۶:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
تسنیم: نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت: در طرح اصلاح قانون هیئت نظارت بر شفافیت مالی نمایندگان تأکید شده دارایی و اموال نماینده و اقوامش (پدر، مادر، فرزندان، خواهر و برادر) در سامانه مربوطه ثبت شود تا کاملاً شفاف در منظر عموم قرار گیرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران گفت: آرم ورود به طرح ترافیک در سال 93 گران به تهرانی ها فروخته شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش آخرین وضعیت بیمه تکمیلی فرهنگیان که 30 آذرماه به پایان می رسد و همچنین جدیدترین تصمیمات اتخاذ شده برای قرارداد جدید را تشریح کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۱۵    
مجتمع فرشته سازمان راهداری از بهمن 95 به مدت 3 سال با مال الاجاره سالانه 3 میلیارد تومان تحویل مستأجر شده است اما مستاجر فقط 1.2 میلیارد تومان به حساب سازمان راهداری واریز کرد که آن هم به مطالبات تعاونی کارکنان رسید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران به کلیات لایحه برنامه عملیاتی اقدامات و زمانبندی اجرایی جهت عرضه سهام شرکت خدماتی شهروند و مؤسسه همشهری در بازار سرمایه رأی موافق دادند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نشست توجیهی استقرار سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) در شرکت پایانه های نفتی ایران برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
دیروز 80 نفر از کارشناسان و دانش آموختگان محیط زیست و حیات وحش در نامه ای به عیسی کلانتری، رییس سازمان حفاظت از محیط زیست خواستار اجرای قانون شکار و صید و آیین نامه قرق های اختصاصی با همکاری و مشارکت متخصصان، مجریان و جامعه محلی ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
80 نفر از کارشناسان و دانش آموختگان محیط زیست و حیات وحش در نامه ای از خطاب به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست خواستار اجرای قانون شکار و صید و آئین نامه قرق های اختصاصی با همکاری و مشارکت متخصصان، مجریان و جامعه محلی، همگام با شفافیت مالی در روند صدور پروانه های شکار و نحوه هزینه کرد درآمدهای آن شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۰۶    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد البرز در رشته توییتی تحلیل خود را از وضعیت پروژه میدان جمهوری کرج و لزوم شفافیت این طرح بیان کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه اختیار واگذاری باشگاه های فرهنگی و ورزشی استقلال و پرسپولیس توسط وزیر ورزش و جوانان تفویظ شده است، گفت: حدودا 60 درصد اقدامات برای واگذاری این باشگاه ها از جمله شفافیت مالی و حقوقی انجام شده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: اطلاعات موقوفات از سال 89 در سامانه جامع موقوفات بارگذاری و تمامی امور، از قبیل واگذاری به اجاره و جمع آوری اجاره ها و اجرای نیات واقفین از طریق سامانه جامع مدیریت موقوفات انجام می پذیرد که این موضوع، شفافیت مالی بسیار بالایی دارد.
ارائه گزارش شورایاری منطقه 10 مشکلات این منطقه را در صدر موضوعات شورا قرار داد و از سوی دیگر رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر به موضوع شفافیت مالی سازمان های تابعه شهرداری اشاره کرد. مسأله کرونا نیز همچون گذشته بار دیگر با درخواست تعطیلی تهران موضوع دیگر جلسه امروز بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: گزارشات واصله نشان می دهد مشخصاً در حوزه سازمان ها و شرکت های حوزه فرهنگی و اجتماعی تکالیف مالی محلی از اعراب نداشته و گویی سازمان فرهنگی و هنری، سازمان ورزش ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۱:۰۰    
شفافیت مالی همچنان بزرگ ترین معضل دو باشگاه دولتی استقلال و پرسپولیس است؛ معضلی که سبب شده واگذاری این دو تیم آن طور که دیروز معاون سازمان خصوصی سازی در مصاحبه با رسانه ها خبر داده است به مشکل بخورد و به کندی پیش برود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۷    
در جشنواره فیلم کودک و نوجوان امسال، باتوجه به شرایط خاص این روزها، دعوت از میهمانان خارجی و داخلی تقریباً مسیر نبوده از همین رو بخش قابل توجهی از بودجه جشنواره امسال می تواند صرف مخاطبان و صاحبان اصلی جشنواره شود و شفافیت مالی این رویداد فرهنگی هنری را به اطلاع اصحاب رسانه و مردم رساند.
مدیرکل امور مالیاتی استان کردستان کلید وصول مالیات را شفافیت در اطلاعت مالی دانست. به گزارش رسانه مالیاتی ایران، سجودی، مدیرکل امور مالیاتی استان کردستان در دیدار با اعضای اتاق بازرگانی استان با اشاره به نیاز نظام مالیاتی به شفافیت اطلاعات مالی برای رصد فعالیت های اقتصادی اظهار داشت ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۱    
مسئولین وقتی می توانند از زیرمجموعه های خودشان بازخواست کنند که شفافیت مالی داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر ضمن بازدید از شرکت سرمایه گذاری هلال ایران، بر ایجاد شفافیت مالی با هدف ارتقای اعتماد عمومی به هلال احمر تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات بسیار مالکان و چابکسواران گنبدی، اظهار کرد: درآمدهای سوارکاری باید با شفافیت برای رفع مشکلات در همین شهرستان و مجموعه سوارکاری صرف شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۶    
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ما بعنوان نماینده مردم طرح شفافیت مالی را امضاء کرده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
نگاهی به کارنامه شبکه ماهواره ای فارسی زبان من وتو نشان می دهد که آن ها در طول این سال ها از هیچ فعالیتی علیه مردم ایران و اعتقاداتشان دریغ نکردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیته شفافیت شورای شهر تهران با اشاره به اینکه 85 درصد درآمد هزینه های برج میلاد ردیفی در بودجه شهرداری و بودجه شرکتی خود ندارد، گفت: باید تکلیف این عدم شفافیت میلیاردی مشخص شود.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۱    
با توجه به مشکلات مالی به وجود آمده، دانشجویان دانشگاه سهند تبریز با نوشتن نامه ای خواستار شفافیت مالی دانشگاه شده اند. دبیر انجمن اسلامی این دانشگاه تبریز در این مورد گفت: اگر تا سه هفته دیگر به این مشکلات رسیدگی نشود به وزارت علوم از این دانشگاه شکایت خواهند کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شفافیت مالی از جمله مسایلی است که باید جهت اعتماد مردم از سوی موسسات مالی مورد توجه گیرد. در حالی که می توان برای ایجاد این کار از فناوری بلاک چین بهره برد؛ به طوری که علاوه بر ایجاد اعتماد، از نفوذ کلاهبرداران و سرقت داده ها هم جلوگیری کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۰    
دبیر فرهنگی تحکیم وحدت گفت:سازمان صداوسیما به احدی پاسخگو نیست. این موضوع نه تنها در موضوعات داخلی و برنامه ای سازمان صدق می کند بلکه در بحث های شفافیت مالی و اداری نیز صادق است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۳    
در شرایط بحرانی که افراد مبتلا به بیماری های خاص نیازمند کمک های مالی هستند بنیاد امور بیماری خاص کمتر تلاش می کند تا کارنامه مشخصی از ترازنامه مالی خود ارائه دهد.
حسن سجودی مدیرکل امور مالیاتی استان با اشاره به نیاز نظام مالیاتی به شفافیت اطلاعات مالی برای رصد فعالیت های اقتصادی اظهار داشت: شفافیت مالی کلید وصول مالیات است و مودیان مالیاتی عملکرد واقعی خود را اعلام کنند اداره امور مالیاتی از آنها حمایت می کند. ...
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۶    
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت که اراده واقعی و اهتمام نمایندگان مردم این کلانشهر در خانه ملت و پارلمان محلی محرومیت زدایی، توجه به محلات کمتر توسعه یافته، شفافیت مالی و اداری و اصلاح ساختارهای مالی است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۷    
در حالی که اصلاح قانون جامع انتخابات از دوره دهم مجلس در دستور کار صحن علنی و کمیسیون شوراها و امور داخلی قرار داشت، با این حال بخش هایی از آن درباره شفافیت مالی نامزدها به عنوان یک اقدام حداقلی از سوی نمایندگان به تصویب رسید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۳:۴۲    
بسیج دانشجویی دانشگاه غیر انتفاعی شاهرود در نامه ای به ریاست این دانشگاه خواستار اطلاع رسانی شفاف و دقیق از فعالیت های مالی این دانشگاه غیرانتفاعی شد.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مهدی علی نژاد در مجمع سوارکاری اظهار داشت: الحمدلله گزارشات مطلوبی از فعالیت اداری، مالی و ورزشی فدراسیون سوارکاری ارائه شد و به خلیلی و این فدراسیون بابت شفافیت مالی تبریک می گویم. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۳۵    
با وجود اینکه مسئولان دانشگاه ها دائم بر طبل شفافیت می کوبند؛ اما هیچ گونه شفافیت مالی در هزینه ها و درآمد های دانشگاه ها ومراکز تحت نظارتشان دیده نمی شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تلاش جریان غرب گرا برای بزرگ نمایی و برجسته کردن مجدد FATF بیش از آنکه فنی باشد، بیشتر مقدمه ای برای مذاکره با آمریکاست.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران به طور منظم صورت های مالی خود را روی وب سایت بانک منتشر کرده و این اطلاعات در دسترس عموم مردم قرار دارد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
پس از دلار و آهن و سکه و خودرو، اکنون خریداران طلا هم باید با کارت ملی به طلافروشی ها بروند. محمد کشتی آرای نائیب رئیس اتحادیه طلا و جواهر از طرح ارائه کارت ملی در قبال خرید طلا دفاع کرده و معتقد است که این طرح در کاهش پولشویی موثر است چرا که شفافیت مالی و معاملاتی بیشتری را در پی خواهد داشت.
روحانی: ارتقاء تاب آوری اقتصاد و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی سرلوحه و محور همه فعالیت ها و تلاش های دولت است و تلاش کرده با اصلاح ساختار بودجه و نظام بانکی و تکمیل زیرساخت های دولت الکترونیک هر چه بیشتر در نظام مالی و اداری کشور شفافیت ایجاد کند.
برترین ها / ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۰۲   + ۱۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس جمهور گفت: ارتقای تاب آوری اقتصاد و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی سرلوحه تلاش های دولت است. حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور امروز در جلسه هیئت دولت که به صورت ویدئو کنفرانس در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی تشکیل شد، ضمن گرامیداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۷:۰۴    
قزوین- ایرنا- رییس کمیسیون مالی و اقتصادی شورای شهر قزوین با بیان اینکه بیش از 80 درصد درآمد شهرداری ها از شهروندان تامین می شود، گفت: شفافیت مالی پروژه ها و بودجه شهرداری مطالبه جدی مردم از شورای شیشه ای است.
در پانزدهمین جلسه هیات نمایندگان دوره نهم اتاق بازرگانی اصفهان به دلیل بهبود شاخص های عملکرد مالی ،ساماندهی نظام مالی و مدیریت هزینه ها در سال 98، از تیم اجرایی و مالی اتاق تقدیر شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۵:۴۴    
گرگان- ابراهیم پور، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان از الکترونیکی شدن تمام خدمات این سازمان خبرداد و گفت: یکی از مزیت های مهم این سامانه را شفافیت مالی سازمان است.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۳۷    
مفاخر نام نماد شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، یکی از 18 نماد گروه رایانه و فعالیت های وابسته در بازار دوم فرابورس ایران است. بورس با فرابورس، دو بازار جدا از هم است و شرکت ها تلاش دارند تا با افزایش شفافیت مالی و سود دهی، ارتقا پایه و بازار پیدا کنند ...