جمعه ۱۵ اسفندساعت ۲۲:۴۵Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره ملی موسیقی»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۷:۳۸    
آیین تجلیل از راه یافتگان به چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، در تابستان سال آینده مطابق دوره های قبل برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۲    
طی مراسمی از برگزیدگان لرستانی چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان تجلیل شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در آیین تجلیل از برگزیدگان لرستانی چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان گفت: به هر میزان که هنر در جامعه رواج یابد، آسیب های اجتماعی کاهش پیدا می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تقدیر از برگزیدگان چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ همزمان با رونمایی از " نماهنگ ایرانیم " در تبریز برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
کربلایی حسنی از برگزاری نخستین جشنواره ملی موسیقی نوای نوروز به همت سازمان فرهنگی شهرداری اراک خبر داد.
موسیقی ایرانیان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۶    
حق پرست: راه یابی 19 هنرمند هم استانی به چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان بوشهر مایه افتخاری بزرگ و نشان از وجود استعدادهای فراوان....
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- 19 برگزیده بوشهری جشنواره ملی موسیقی جوان روز سه شنبه در آیینی با حضور شماری از دوست داران فرهنگ و هنر در این استان تقدیر شدند.
طی آیینی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برگزیدگان چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان استان بوشهر تجلیل شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۰:۰۱    
ابراهیم شریفی در آیین پایانی چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان (19 بهمن)در شهرکرد گفت :هنرمندان حوزه موسیقی از ظرفیت بومی استان جهت تقویت آواها و نواهای محلی استفاده کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: این استان به عنوان میزبان چهار جشنواره ملی موسیقی کلاسیک و نواحی، داستان نویسی و فیلم آیات انتخاب شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۳    
برگزیدگان چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در حالی معرفی شد که هفت هنرمند جوان گیلانی در هشت بخش حایز رتبه و شایسته تقدیر شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۰۲    
مراسم اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره به برگزیدگان "چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان" در استان ایلام ، روز دوشنبه 29 دی ماه 99 در محل "انجمن موسیقی استان ایلام" با حضور برگزیدگان و تقدیر شدگان این دوره از جشنواره برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس انجمن موسیقی استان بوشهر گفت: میزبانی این استان برای برگزاری جشنواره ملی موسیقی نواحی در بهار سال1400 به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشنهاد شده است و پیگیری برای نهایی شدن آن به طور جدی انجام می شود.
معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری مرکز موسیقی حوزه هنری با هدف شناسایی استعدادهای هنری، تجلیل از هنرمندان شاخص و تولید آثار ارزشمند درباره پیامبراکرم، جشنواره ملی موسیقی نغمه های محمدی (ص) را برگزار می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر علمی نخستین جشنواره ملی موسیقی ها و نغمه های محمدی با اشاره به تمدید مهلت ارسال اثر و ثبت نام در جشنواره ملی موسیقی ها و نغمه های محمدی تا پایان دی ماه 1399، اعضای شورای داوران این جشنواره را معرفی کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی موسیقی نغمه های محمدی (ص) تا 30 دی تمدید شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی موسیقی نغمه های محمدی (ص) تا سی ام دیماه تمدید شد، در این جشنواره از ده هنرمند و یا گروه موسیقی که بتوانند اثری فاخر پیرامون پیامبر اکرم تولید کنند از جهت علمی و مالی حمایت می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خانه موزه استادمعین میزبان جشنواره ملی موسیقی امیرجاهد می شود. مدیر آموزش خانه موزه استاد معین، دراین باره گفت: خانه موزه استادمعین و استاد امیرجاهد، از چند سال پیش به محل برگزاری جشنواره و کلاس های موسیقی تبدیل شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جشنواره ملی موسیقی نغمه های محمدی(ص) از هنرمندانی که بتوانند اثری فاخر پیرامون پیامبر اکرم (ص) تولید کنند، حمایت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر گفت: این استان با غنای فرهنگی و اصیل موسیقی سنتی و بومی محلی و هنرمندان برجسته در سال جاری میزبان سومین دوره جشنواره ملی موسیقی کلاسیک ایرانی است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۰:۱۲    
جلسه هماهنگی جشنواره ملی موسیقی کلاسیک ایرانی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر و اعضای برگزار کننده این جشنواره در دفتر مدیرکل این اداره کل برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۶    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت حیدریه گفت: نوازنده جوان تربت حیدریه دو رتبه جشنواره ملی موسیقی جوان را کسب نمود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون هنری سینمایی اداره کل ارشاد مازندران گفت:هنرمندان مازندرانی توانستند در چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان کشور، سازهای اصیل این استان را معرفی و رتبه های ممتاز کسب کنند.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۵۳   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رحمان گواهی از خنیاگران شناخته شده منطقه شیروان استان خراسان شمالی در سن 53 سالگی بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. این هنرمند از دوتارنوازان صاحب نام منطقه خراسان شمالی است که طی سال های اخیر در جشنواره های مختلف مرتبط با موسیقی اقوام ایران حضور مؤثری داشت و چندی پیش نیز در جریان ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، از درخشش هنرمندان این استان در چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۱۰    
معاون هنری سینمایی فرهنگ و ارشاد مازندران از رشد 60 درصدی تعداد برگزیدگان مازندرانی جشنواره ملی موسیقی جوان در مقایسه با پارسال خبر داد.
آیین آنلاین اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در حالی برگزار شد که برگزیدگان بخش های مختلف این رویداد معرفی شدند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۱۳    
این یادداشت، نقدی بر جشنواره موسیقی نواحی (که چند روز پیش در کرمان به سیزدهمین دوره خود پایان داد) نیست؛ چه این جشنواره هم مثل جشنواره ملی موسیقی جوان، به هر حال چراغی است که در شب تیره موسیقی، روشن مانده و همین هم مرهون مرارت های بسیاری است. ا
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۸:۱۲    
تهران- ایرنا- برگزاری سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی، اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان و سی و چهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با حضور شخصیت های برجسته جهانی را می توان از مهمترین رویدادهای فرهنگی و هنری هفته گذشته برشمرد.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کانون موسیقی دانشگاه بیرجند در چهاردهمین دوره جشنواره ملی موسیقی جوان کشور به مقام سوم در رده سنی ج دست یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۵:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
دو هنرمند شرکت کننده در سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی نواحی در مسیر بازگشت از شهر کرمان به سمت محل سکونتشان در شهر ساوه دچار سانحه رانندگی شدند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۱۷    
عصر ایکنای چهاردهم آبان، به شعار و جزئیات جشنواره قرآن و عترت وزارت علوم، وحدت عینی در سایه تمسک به حاکمیت قرآن و فراخوان نخسین جشنواره ملی موسیقی ها و نغمه های محمدی پرداخته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری مرکز موسیقی حوزه هنری، جشنواره ملی موسیقی نغمه های محمدی (ص) را برگزار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
یکی از هنرمندان شرکت کننده در سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران از نحوه حضور در رویدادی سخن گفت که به زعم او کورسوی امیدی برای هنرمندان نواحی در روزهای کرونایی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۱:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری مرکز موسیقی حوزه هنری با هدف شناسایی استعدادهای هنری، تجلیل از هنرمندان شاخص و تولید آثار ارزشمند درباره پیامبراکرم، جشنواره ملی موسیقی نغمه های محمدی (ص) را برگزار می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۹:۲۸    
گرگان - ایرنا - استاندارد نبودن تجهیزات برخی شهربازی های گلستان، برگزاری چهارمین مرحله نهضت کمک مومنانه در گمیشان، آغاز ساخت واحدهای مسکونی نیازمندان در روستای امیرآباد گرگان و درخشش هنرمندان استان در جشنواره ملی موسیقی جوان از جمله خبرهای کوتاه روز سه شنبه گلستان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت حیدریه گفت: عاطفه هاشم زاده هنرمند جوان این شهرستان در جشنواره ملی موسیقی جوان در رشته نوازندگی دف دستگاهی، موفق به کسب رتبه نخست شد.
آیین اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با معرفی برگزیدگان بخش های موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک جمعه شب نهم آبان ماه در تالار وحدت به کار خود پایان داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۸:۰۰    
محمد امین علمیان سه تارنواز یزدی در جشنواره ملی موسیقی جوان خوش درخشید.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران، سید محمد مجتبی حسینی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با آغاز سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران پیامی را منتشر کرد. در پیام حسینی آمده است: هوالسمیع ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۵۷    
چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در حالی که امسال به دلیل شیوع کرونا حال و هوای متفاوتی با سال های گذشته خود داشت روز جمعه 9 آبان با اعلام برگزیدگانش به کار خود پایان داد.
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: هنرمندان خراسان شمالی در چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان خوش درخشیدند.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۴۱    
کرمان - ایران پرس: سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران در کاروانسرای تاریخی گنجعلی خان کرمان، جنوب شرق ایران، آغاز به کار کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کیمیا پیغان هنرمند جوان اندیمشکی در چهاردهمین دوره جشنواره ملی موسیقی جوان در رشته تکنوازی کمانچه، موفق به کسب مقام دوم شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۰:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خلیج فارس: هنرمندان بوشهری با درخشش در بخش های مختلف چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان افتخار آفرین شدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان طی یادداشتی در خصوص تقدیرشدگان این دوره از جشنواره توضیحاتی ارائه داد.