شنبه ۰۵ فروردینساعت ۲۲:۳۹Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میدان بهمن»

استانداری تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۲۲    
استاندار تهران صبح شنبه با حضور در میدان بهمن در جریان نحوه و چگونگی عرضه کالاهای اساسی کشاورزی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار تهران در بازدیدی میدانی، از عرضه گوشت در میدان بهمن و بازار میوه و تره بار مرکزی بازدید کرد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت مرغ امروز در میدان بهمن 53 تا 71 هزار تومان اعلام شده است. قیمت مرغ در هفته سوم اسفند ماه در بازار و میادین میوه و تره بار اعلام شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با افزایش کشتار دام، قیمت لاشه دام سبک و سنگین در بازار میدان بهمن نسبت به هفته های اخیر کاهش داشته است. ...
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۰۸    
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی: قیمت مرغ در حال حاضر 63 هزار تومان است و در ورودی میدان بهمن در حال حاضر با قیمت 58 تا 59 هزار تومان خرید و فروش می شود و بیش از قیمت 63 هزار تومان تخلف محسوب می شود.
برترین ها / صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
گوشت چرخ کرده با قیمت 175 هزار تومان عرضه می شود، همچنین گوشت مخلوط گوساله 192 هزار تومان و گوشت ران بسته بندی با قیمت 220 هزار تومان عرضه می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
با افزایش کشتار دام، قیمت لاشه دام سبک و سنگین در بازار میدان بهمن نسبت به هفته های اخیر کاهش داشته است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
قیمت گوشت امروز 22 اسفند در میادین تره بار اعلام شد. بسیاری از مردم به دلیل افزایش قیمت گوشت مصرف آن را به حداقل رسانده اند.
مسعود امرالهی مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی، از کاهش قیمت گوشت با افزایش کشتار دام خبر داد و گفت: فروش مرغ با قیمت بیشتر از 63 هزار تومان تخلف است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۹   + ۴۵ سایت دیگر  
در بررسی وضعیت قیمت کالاهای ضروری در ایام عید اعلام شد که قیمت گوشت گوسفندی در میدان بهمن کیلویی 330 تا 335 هزار تو مان است و میوه عید هم با 10 درصد تخفیف عرضه خواهد شد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۰    
نرخ مرغ در میادین میوه و تره بار به قیمت مصوب رسید. به گزارش روند بازار به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، امروز مرغ در میادین میوه و تره بار هر کیلوگرم 62 هزار و 900 تومان (100 تومان کمتر از قیمت مصوب 63 هزار تومان) عرضه شد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۸:۳۶   + ۸۱ سایت دیگر  
در میدان بهمن تهران لاشه گوشت با قیمت 240 هزار تومان عرضه می شود.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از افزایش عرضه گوشت قرمز گرم از محل تولید داخل و واردات خبر داد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران ...
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر میدان میوه و تره بار بهمن گفت: با توجه به میزان عرضه بیش از تقاضا، قیمت هرکیلو مرغ عمده به 49 هزارتومان رسیده است. به گزارش روند بازار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، مقدسی زاده گفت: نرخ کنونی عمده قیمت مرغ در میدان بهمن 49 هزار تومان است ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۳:۰۰   + ۴۰ سایت دیگر  
امروز نرخ عرضه عمده مرغ گرم در میدان بهمن تهران نیز حدود 45 تا 48 هزار تومان است که علت کاهش قیمت این محصول افزایش عرضه بیش از تقاضای بازار است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران دکتر مسعود محمدیان در بازدید سرزده در مورخ شنبه 24 دی ماه از مرکز توزیع و عرضه میدان بهمن تهران بازدید کرد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت: با توجه به مازاد عرضه در برابر تقاضا، هرکیلو مرغ کماکان 3 تا 8 هزارتومان کمتر از نرخ مصوب به فروش می رسد. به گزارش روند بازار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، آقای مهدی یوسف خانی گفت: اکنون قیمت هرکیلو مرغ زنده درب مرغداری 35 هزارتومان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
امروز، قیمت عمده مرغ در میدان بهمن تهران نسبت به روز گذشته بدون تغییر باقی ماند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۴    
مرغ گرم عمده امروز در میدان میوه وتره بار بهمن تهران به قیمت 48 تا 49 هزار تومان عرضه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
مرغ گرم عمده امروز در میدان میوه و تره بار بهمن تهران به قیمت 48 تا 49 هزار تومان عرضه می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر میدان میوه و تره بار بهمن تهران: امروز قیمت مرغ عمده در میدان بهمن 49 هزار تومان است که نسبت به روز گذشته حدود 2 هزار تومان افزایش داشته است. افزایش حدود 25 درصدی تقاضا و کاهش ورودی به میدان به دلیل بارندگی ها عامل اصلی افزایش قیمت نسبت به روز گذشته است. ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر میدان میوه و تره بار بهمن تهران گفت: از روز گذشته حدود 20 تا 25 درصد تقاضا برای خرید مرغ گرم افزایش داشته است. به گزارش فکرشهر به نقل از تسنیم، فرشید معینی گفت: امروز قیمت مرغ عمده در میدان بهمن 49 هزار تومان است که نسبت به روز گذشته حدود 2 هزار تومان افزایش داشته است. ...
سلام نو / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۷:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اتحاده پرنده و ماهی فروشان قیمت فروش عمده مرغ قیمت مرغ به صورت عمده در میدان بهمن را کیلویی 47 هزار تومان اعلام کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۹    
مدیر میدان میوه و تره بار بهمن گفت: مرغ گرم عمده در میدان بهمن تهران 47 هزار تومان عرضه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۹:۲۵   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیر میدان میوه و تره بار بهمن گفت: مرغ گرم عمده در میدان بهمن تهران 47 هزار تومان عرضه می شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در دهه 50 به دلیل نزدیکی ملک به کشتارگاه تهران، در محدوده میدان بهمن فعلی، اتحادیه و شرکت تعاونی صنف تهیه و توزیع گوشت گوسفندی تهران، خانه انیس الدوله را خرید و اکنون این خانه تاریخی در تملک اتحادیه صنف گوشت گوسفندی تهران است.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر بهره برداری سازمان میادین میوه و تره بار تهران گفت: امروز یکشنبه، مرغ در میدان بهمن تهران بین 48 تا 51 هزار تومان عرضه می شود. به گزارش روند بازار به نقل از صداوسیما ، آقای محمد سراب نشین با بیان اینکه امروز یکشنبه (27 آذرماه)، در میدان بهمن تهران قیمت عمده مرغ بین 48 تا 50 هزار تومان است ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۰۹:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر بهره برداری سازمان میادین میوه و تره بار تهران گفت: امروز یکشنبه، مرغ در میدان بهمن تهران بین 48 تا 51 هزار تومان عرضه می شود.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
فرزاد بلندی مدیر تحقیقات سازمان میادین میوه و تره بار تهران، از افزایش تقاضا برای خرید مرغ خبر داد و نرخ عمده و خرده فروشی مرغ را اعلام کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر سازمان میادین میوه و تره بار تهران: قیمت مرغ، امروز در میادین عرضه سطح شهر تهران نسبت به روز پنجشنبه حدود 2 هزار تومان کاهش یافته است. امروز قیمت عمده مرغ در میدان بهمن، بسته به نام تجاری، بین 52 تا 53 هزار تومان است. قیمت خرده فروشی هم در میدان بهمن بین 54 تا 56 هزار تومان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر علی اسدی رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران همزمان با هفته پژوهش و فناوری از انعقاد تفاهم نامه چندجانبه میان ارکان مدیریتی حوزه علم و فناوری در سطح ملی با مدیریت شهری تهران در ارتباط با ناحیه نوآوری دانشگاه تهران در آینده نزدیک خبر داد و گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
توضیحات اعرابی معاون بازرگانی سازمان میادین میوه و تربار استان تهران را در خصوص وضعیت امروز بازار مرغ میدان بهمن را مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اعرابی معاون بازرگانی سازمان میوه و میادین تربار تهران گفت: تقاضای خرید مرغ گرم در بازار مشابه روزهای گذشته افزایش یافته است.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون بازرگانی میادین میوه و تره بار گفت: هم اکنون مرغ با قیمت 52 هزار و 700 تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می شود که حدود 16 درصد از نرخ مصوب کمتر است. ...
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تحقیقات سازمان میادین میوه و تره بار تهران: هم اکنون قیمت عمده مرغ در این میدان 53 هزار تومان و قیمت خرده فروشی هم 58 هزار تومان برای هر کیلوگرم است. نرخ فروش مرغ در سطح میادین میوه و تره بار هم 55 هزار و 800 تومان تعیین شده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کنترل کیفیت سازمان میادین میوه و تره بار گفت: به دلیل افزایش عرضه قیمت عمده مرغ به 50 هزار تومان کاهش یافت. همچنین قیمت خرده فروشی مرغ در میدان بهمن 53 هزار تومان است.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کنترل کیفیت سازمان میادین میوه و تره بار گفت: به دلیل افزایش عرضه، قیمت مرغ در میدان بهمن تهران به 50 هزار تومان رسید.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران همزمان با آغاز عرضه مرغ گرم از طریق سامانه ستکاوا از روند تامین و توزیع مرغ گرم و منجمد در میدان بهمن بازدید کرد.
سلام نو / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۶:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
هم اکنون قیمت عمده مرغ در میدان بهمن 53 هزار تومان و قیمت خرده فروشی هم 58 هزار تومان برای هر کیلوگرم است.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: با افزایش تقاضا برای مرغ در دو سه روز گذشته، فروش این محصول مطلوب شده و هم اکنون بین 53 تا 55 هزار تومان برای هر کیلوگرم در میدان بهمن عرضه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از توسعه نواحی نوآوری پارک فناوری این دانشگاه تا میدان بهمن خبر داد و گفت: دانشگاه تهران با توجه به ساختمان ها ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کافی است فقط یکبار راهتان به اینجا بیفتد تا بفهمید چرا این میدان قدیمی تهران این قدر شهرت پیدا کرده است. ذهنتان را بیخودی خسته نکنید، منظورمان میدان بهمن یا همان کشتارگاه سابق است که با دکان های جگرکی اش بین پایتخت نشین ها معروف شده است.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: توزیع مویرگی و نظام مند مرغ منجمد تنظیم بازار بدون محدودیت در حال انجام است. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران مدیر کل دامپزشکی استان تهران به همراه سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به صورت سرزده از سامانه عرضه فرآورده های خام دامی میدان بهمن بازدید کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران درباره جزییات افتتاح میادین میوه و تره بار جدید در پنجمین شنبه امید و افتخار بیان کرد: مجموعا 5 پروژه برای افتتاح داریم ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: تصادف یک دستگاه اتوبوس مسافربری شخصی با یک دستگاه ون در حوالی میدان بهمن تهران منجر به کشته شدن یک مرد میانسال شد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
حادثه 24 - سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از برخورد مرگبار اتوبوس با ون در میدان بهمن خبر داد. جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره وقوع تصادف در میدان بهمن تهران اظهارداشت:این حادثه ساعت 6 ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: صبح امروز برخورد یک دستگاه اتوبوس با خودروی ون در میدان بهمن یک کشته درپی داشت.
سلام نو / طلا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۸:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
صبح امروز در میدان بهمن تهران در جریان یک حادثه دلخراش مرد میانسال جان باخت.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز یکشنبه با اشاره به تصادف مرگبار به خبرنگار گفت: ساعت 6:01 امروز این حادثه در میدان بهمن ابتدای خیابان دشت آزادگان در مقابل ایستگاه آتش نشانی شماره 95 رخ داد که آتش نشانان در مدت زمان کمتر از یک دقیقه خود را به محل تصادف ...