یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۰:۱۸Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه فروشندگان پرنده»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران از ایستادن قیمت مرغ در بازار روی نرخ مصوب خبر داد. وی معتقد است؛ این قیمت تا پایان ماه رمضان حفظ خواهد شد. اما، بررسی اقتصاد آنلاین نشان می دهد با توجه به قیمت خرید امروز مرغ زنده از مرغداران و قیمت کشتار ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
با وجود اینکه رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران می گوید فروش مرغ بالاتر از نرخ مصوب یعنی 63 هزار تومان تخلف است، اما مرغ گرم در مغازه ها کیلویی 63 تا 65 هزار تومان فروخته می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۸:۱۰    
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: فروش مرغ بیش از نرخ مصوب گرانفروشی محسوب می شود و نباید اتفاق بیفتد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
قیمت مرغ گرم در مغازه ها به کیلویی 63 تا 65 هزار تومان رسیده و این در حالیست که رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران می گوید فروش مرغ بالاتر از نرخ مصوب یعنی 63 هزار تومان تخلف است.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مهدی یوسف خانی گفت: با توجه به افزایش جوجه ریزی ماه های قبل و ذخایر قابل توجه مرغ منجمد در سردخانه ها، مشکلی در توزیع نداریم. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی، از کاهش قیمت مرغ به علت افت تقاضا خبر داد و گفت: قیمت مرغ کمتر از نرخ مصوب است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی - در تشریح آخرین وضعیت بازار مرغ گفت: حدودا دو هفته ای می شود که قیمت مرغ ثابت و کمتر از نرخ مصوب (هر کیلو 63 هزار تومان) است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۴۸ سایت دیگر  
بر اساس مشاهدات میدانی از خرده فروشی های سطح شهر تهران قیمت هر شانه 30 عددی تخم مرغ 105 تا 110 هزار تومان است. در میادین میوه وتره بار نیز قیمت تخم مرغ 30 عددی بسته بندی شده با وزن حدود 1700 تا 2 کیلوگرم، 91 تا 93 هزار تومان است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران از افزایش 10 هزار تومانی هر کیلوگرم مرغ در روزجاری خبر داد و گفت: قیمت هر کیلوگرم مرغ روز گذشته حداکثر 50 هزار تومان بود، اما امروز قیمت این کالا با افزایش 10 هزار تومانی، به 60 هزار تومان رسیده است.
یوسفخانی گفت: قیمت مصوب مرغ هر کیلو 63 هزار تومان برای مصرف کننده است که الان عرضه زیاد و کم بودن تقاضا الان زیر نرخ مصوب بین 55 تا 60 هزار تومان در مراکز عرضه به دست مردم عرضه می شود.
فودنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران از افزایش نرخ مرغ منجمدِ تنظیم بازاری از هفته گذشته خبر داد و تاکید کرد ماهی هم با شروع فصل سرما گران شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران از اعمال قیمت 63 هزار تومانی مرغ گرم خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران از کاهش 30 درصدی تقاضای مصرف مرغ در پایتخت نسبت به ماه های گذشته خبر داد و آن را دلیلی برای افت قیمت مرغ به زیر نرخ مصوب دانست.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۵:۱۴   + ۵۹ سایت دیگر  
مهدی یوسف خانی، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی اعلام کرد: قیمت مصوب هر کیلو تخم مرغ 39 هزار و 800 تومان و هر شانه 30 عددی برای مصرف کننده 80 هزار تومان است.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۹:۱۳   + ۳۷ سایت دیگر  
بعد از حذف ارز ترجیحی در اردیبهشت ماه امسال نرخ مصوب مرغ به 59 هزار و 800 تومان رسید اما در چند وقت اخیر باز هم نرخ مصوب مرغ گران شد و به 63 هزار تومان رسید.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران با بیان اینکه الان قیمت مرغ کنترل شده گفت: قیمت مصوب هر کیلو مرغ 59 هزار و 800 تومان است و فروش بالای 60 هزار تومان تخلف محسوب می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۱:۴۲   + ۶۴ سایت دیگر  
مهدی یوسف خانی_ رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی - نیز در پاسخ به چرایی فروش مرغ بیش از نرخ مصوب در مغازه ها با اشاره به اینکه گرانی از مبدا است، گفت: مغازه داران نیز مرغ را گران می خرند که گران می فروشند ولی در هر صورت گران خریدن و فروختن تخلف است.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۴    
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران از عدم محدودیت برای عرضه مرغ منجمد در تهران خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۲    
مدیر اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: اگر قیمت نهاده ها و ذرت و سویا در بازار آزاد تغییر نکند، مرغ کیلویی 75 هزار تومان می شود.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۵۷ سایت دیگر  
قیمت مرغ مدتی است که در بازار از نرخ مصوب بالاتر رفته است و به گفته مرغداران در ضرر هستند و قیمت تمام شده مرغ خیلی بیشتر از نرخ مصوب است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
این روزها قیمت مرغ در بازار از نرخ مصوب هم گذشته است و با قیمت های بیشاز 60 هزار تومان به فروش می رسد که معاون امور دام وزارت جهادکشاورزی این اقدام را گرانفروشی اعلام کرد.
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران گفت: روزانه 1600 تن مرغ در تهران عرضه می شود که نسبت به روزهای قبل 20 درصد کاهش یافته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، میزان مصرف برخی کالاها مثل مرغ افزایش پیدا می کند، به همین دلیل رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران در مورد وضعیت قیمتی این خوراکی توضیح داده است ...
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران گفت: قیمت کنونی مرغ به نرخ مصوب 59 هزار و 800 تومان رسیده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۸:۲۱    
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی اعلام کرد که قیمت مرغ 9 هزار تومان کاهش یافت، همچنین وزارت صمت هم خبر داد که کاهش قیمت سیمان به دلیل افزایش عرضه اتفاق افتاد.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۷:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: در حالی که قیمت مرغ در روزهای گذشته تا 64 هزار تومان افزایش یافته بود دوباره کاهش یافت و اکنون در بازار به 55 هزار تومان به فروش می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۳۹ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی حاکی از آن است که قیمت مرغ گرم در خرده فروشی های سطح شهر تهران 46 تا 48 هزار تومان بوده که در حال حاضر به کیلویی 55 هزار تومان رسیده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی اظهار داشت: اگر افزایش تقاضا رخ دهد یا تولید کاهش یابد ممکن است نرخ مرغ به بالای 60 هزار تومان نیز برسد که در این صورت اصناف با برخورد های تعزیراتی روبه رو می شوند.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۷:۱۸    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، مهدی یوسف خانی رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در برنامه نمودار به بازار قیمت مرغ در کشور اشاره کرد گفت: در حال حاضر گوشت مرغ در بازار ایران، پایین تر از قیمت مصوب و با نرخ 45 هزار تومان به فروش می رسد. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی اظهار داشت: فروش مرغ با نرخ 42 هزار تومان برای مرغداران بسیار ایده آل است. مرغ هایی که تا آخر خرداد ماه به بازار می آید همان مرغ های 32 هزار تومانی است که درحال حاضر با نرخ 45 هزار تومان به بازار می آید.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران گفت: تولید مرغ بسیار زیاد است و هیچ مشکلی در تامین و توزیع مرغ در بازار وجود ندارد.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی قیمت مصوب جدید برای هر کیلو مرغ را اعلام کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
فخرالدین احمدی در گفت وگو با میزان، در خصوص وضعیت عرضه و تقاضای ماهی در آستانه بازار شب عید، گفت: بازار ماهی در آستانه شب عید ثبات داشته و قیمت ها نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران با بیان اینکه خوشبختانه در آخرین روزهای سال آرامش بر بازار مرغ و ماهی حاکم است، افزود: روزانه هزار و 500 تن مرغ در بازار تهران تامین و توزیع می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مسئول آبزیان اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی، گفت: بنا به رسم و رسوم همواره در آخرین شب سال مردم ماهی مصرف می کنند که امیدواریم با توجه به کاهش قیمت قزل آلا امسال نیز میزان خرید آبزیان قابل توجه باشد و بازار رونق بگیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عرضه مرغ وارداتی تنظیم بازاری 20 هزار تومانی از آذرماه در سایت های منتخب آغاز شد. از ماه جاری برای دسترسی بیشتر مصرف کنندگان، این نوع مرغ در میادین میوه ه و تره بار نیز توزیع می شود ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۶:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
تسنیم: رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران گفت: با توجه به توزیع مرغ منجمد با نرخ مصوب کنار مرغ گرم، بازار در آرامش به سر می برد. مهدی یوسف خانی ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
فخرالدین احمدی در گفت وگو با میزان، در خصوص وضعیت بازار ماهی، گفت: در حال حاضر قیمت ماهی نسبت به ماه قبل ثبات پیداکرده و نرخ انواع ماهی تثبیت و مشخص شده است یعنی قیمت ها هرروز دارای نوسان نیست. ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
ایلنا: مسئول آبزیان اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی خاطر نشان کرد: کاهش ذخایر دریایی باعث شده است میزان صید ماهی در شمال و جنوب کشور کاهش پیدا کند از این رو شاهد افزایش نرخ ماهی در بازار هستیم. در میادین عرضه آبزیان بیشتر ماهیان پرورشی مشاهده می شود. ...
مرغداری ها در تهران محدود هستند و حدود 8 الی 10 درصد از نیاز تهران را تولید می کند. نیاز این استان یا بهتر است بگویم نیاز کل کشور از استان های مازندران، گیلان، گلستان و سمنان تهیه و تامین می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
مسئول آبزیان اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی خاطر نشان کرد: کاهش صید و پرورش ماهی در کشور باعث افزایش 80 درصدی قیمت ماهی در بازار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۸:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: با افزایش تولید و عرضه، قیمت مرغ و تخم مرغ کاهش یافته و بعد از یک سال به زیر قیمت مصوب خود رسید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی خاطر نشان کرد: 50 درصد از گوشت مرغ مورد نیاز بازار با قیمت مصوب کیلویی 31 هزار تومان تامین می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - تجارت نیوز نوشت: التهاب دوباره به بازار مرغ بازگشته است. روز پنج شنبه با اعلام رسمی شرکت پشتیبایی امور دام مرغ گران شد. این کالا برای عمده فروشی ها کیلویی 29 هزار تومان و برای مصرف کننده کیلویی 31 هزار تومان قیمت گذاری شده بود ...
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
گرانی اخیر قزل آلا این ماهی را در میادین میوه و تره بار هم نایاب کرده و مدت هاست در میادینی که غرفه های آبزیان دارند، خبری از این ماهی نیست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با بیان اینکه متاسفانه مرغ در بازار دونرخی شده است، گفت: نرخ دولتی مرغ با قیمت 24هزارو900 تومان ونرخ آزاد با قیمت حداکثر 35 هزارتومان در بازار عرضه می شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۱:۳۹    
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با بیان اینکه مرغ در بازار دونرخی شده است، گفت: نرخ دولتی مرغ 24 هزار و900 تومان و نرخ آزاد این کالا 35 هزار تومان است. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۳   + ۶۰ سایت دیگر  
ایسنا: رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با بیان اینکه متاسفانه مرغ در بازار دونرخی شده است، گفت: نرخ دولتی مرغ با قیمت 24هزارو900 تومان ونرخ آزاد با قیمت حداکثر 35 هزارتومان در بازار عرضه می شود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران گفت: در یکی، دو ماه آینده مشکل کمبود مرغ برطرف خواهد شد و دیگر بحث مرغ آزاد و مصوب نداریم و بازار مرغ تک نرخی می شود. ...