چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۲۳:۲۳May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاده فیروزکوه»

شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ یدالله جهان تاب اظهار داشت: تردد خودروها در مسیر جنوب به شمال جاده فیروزکوه در زمان حاضر پرحجم و روان است. وی با بیان اینکه محورهای شمالی هم اکنون فاقد هرگونه مداخلات جوی است، خاطرنشان کرد: در محورهای کندوان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۶:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
ایسنا : سرهنگ احمد شیرانی، با اشاره به موج بازگشت از سفرها به دنبال اتمام تعطیلات نوروزی، گفت: بر این اساس برخی جاده ها متاثر از جریان ترافیک با حجم ترافیک نیمه سنگین است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
فیروزکوه- رئیس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک نیمه سنگین در محور هراز و تردد پرحجم در جاده فیروزکوه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در تمام راه های منتهی به شمال کشور به استثنای جاده فیروزکوه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۳   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با بیان اینکه جاده چالوس از ساعت 7 صبح امروز به علت انجام عملیات ایمن سازی بسته شده است، گفت: بر این اساس آزاد راه تهران - شمال نیز بسته است و مسیر جایگزین آن جاده فیروزکوه است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
پلیس راهور اعلام کرد با توجه به ترافیک سنگین در جاده هراز توصیه می شود رانندگان از مسیر جایگزین جاده فیروزکوه با وضع ترافیک روان استفاده کنند
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز 4شنبه 17 اسفند و 5شنبه 18 اسفند در ساعات بعد ازظهر بارش برف در جاده هراز و چالوس ، شدید خواهد بود. توصیه ای برای لغو سفر از قبل برنامه ریزی شده وجود ندارد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۵    
فاصله تهران تا محمودآباد از جاده فیروزکوه حدود دویست و هفتاد کیلومتر است که می تواند در عرض حدود چهار ساعت طی شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۳:۰۱    
فاصله تهران تا آمل از جاده فیروزکوه حدود دویست و شصت کیلومتر است که با فرض روان بودن ترافیک در عرض حدود چهار ساعت طی می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۹    
برای بررسی فاصله سمنان تا ساری از جاده فیروزکوه باید به خوبی جزئیاتی که در مسیر وجود دارد را مورد بررسی قرار دهید.
چرخان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۳    
چندی پیش فرصتی دست داست با با خودروی جک جی فور یکی از بستگان سفری کوتاه از تهران به شمال کشور داشته باشم. مسیر طی شده از جاده فیروزکوه تا قائم شهر بود ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۲    
برای طی کردن فاصله تهران تا شهمیرزاد از جاده فیروزکوه بهتر است که در مورد ویژگی ها و جزئیات جاده آگاهی بیشتری به دست آورید.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۷:۴۰    
با توجه به شدت بارش برف، نیروهای فرماندهی انتظامی شهرستان فیروزکوه در حال کمک رسانی به خودروهای گرفتار در برف هستند./تسنیم
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۵    
تصویری از دریاچه شورمست در جاده فیروزکوه را مشاهده می کنید.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
اگر هوس برف بازی کرده اید یا مسافر جاده فیروزکوه به مقصد مازندران هستید این جاده زیبا را از دست ندهید.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۷   + ۴۷ سایت دیگر  
سرهنگ شیرانی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از انسداد جاده هراز از امشب خبر داد و گفت: جاده فیروزکوه و چالوس و آزادراه تهران شمال جایگزین می شوند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۲:۱۷    
اگر می خواهید بدانید که فاصله تهران تا محمودآباد از جاده فیروزکوه چقدر است باید به خوبی جزئیات و ویژگی های مسیر را بررسی کنید.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۶    
برای اینکه بدانید فاصله تهران تا آمل از جاده فیروزکوه چند کیلومتر است باید به خوبی در مورد جزئیات مسیر اطلاعات تان را افزایش دهید.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور، جدیدترین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
از صبح امروز بارش برف در تهران و ارتفاعات این استان شروع به باریدن کرده و پایتخت سفیدپوش شده است. این ویدیو محور تهران - فیروزکوه را نشان می دهد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: بارش برف در جاده های شمالی کشور جاده ها را سفید پوش کرده و پلیس هشدار داده تا رانندگان برای سفر زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
این روزها جاده ارجمند که فیروزکوه را به هراز وصل می کند بسیار دیدنی است. زیرا شما در پاییز با نمایی زمستانی مواجه می شوید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور از وقوع تصادف خونین در جاده فیروزکوه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مرکز مدیریت راه های کشور با اعلام تردد روان در جاده های شمالی از بارش باران و مه گرفتگی در آزادراه قزوین - رشت و محور فیروزکوه خبر داد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
متاسفانه شب گذشته تصادف خودرو با یک پلنگ در محور دماوند فیروزکوه اتفاق افتاد که نقی میرزا کریمی سرپرست اداره حفاظت محیط زیست دماوند درباره این موضوع توضیح می دهد.
برترین ها / مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۲۲:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند از تصادف خودرو با پلنگ در محور دماوند - فیروزکوه محدوده دلیچایی خبر داد و گفت: بررسی های صورت گرفته نشان می دهد خوشبختانه آسیب به حیوان شدید نبوده و توانایی حرکت و جابجایی را داشته است.
اعتدال   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۸    
سوادکوه بهشت گمشده ای در مازندران است. منطقه سوادکوه با قرار گرفتن در شرق مازندران در همه فصول بهار و تابستان و پاییز بسیار دیدنی است. برای دسترسی به شهرستان سوادکوه باید در مسیره جاده فیروزکوه تهران به شمال، رانندگی کنید و بعد از حدود سه ساعت رانندگی به این شهرستان می رسید.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۹    
فاصله تهران تا نمک آبرود از جاده فیروزکوه چقدر است؟ درباره میزان مسافت تهران تا نمک آبرود در این مطلب بخوانید.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: رانندگان می توانند از مسیرهای جاده فیروزکوه و چالوس بعنوان مسیرهای جایگزین استفاده کنند.
چهل وسه سال است از پدیده ای به نام دشمن نام می بریم. در خیلی از مواقع هم تحلیل مان در این زمینه اشتباه نیست. اصولا کار دشمن، دشمنی کردن است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران، جایی در میانه جاده سرسبز فیروزکوه، پیش از شهر زیبای قائم شهر منطقه ای سرسبز و زیبا به نام سوادکوه قرار دارد که هر آنچه از افسون زیبایی و سرسبزیش بگوییم کم است. سوادکوه، یکی از شهرهای شرقی استان مازندران است. این شهرستان در مرز تلاقی سه استان مازندران، سمنان و تهران قرار گرفته است ...
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۲:۱۸    
تصویر پیوست نمایی از عملیات اصلاح پل رفت جاده فیروزکوه - تهران است که از حدود چند ماه پیش بازسازی آن آغاز شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اداره راهداری: هم اکنون به دنبال تخلیه کامل جاده کندوان از خودرو هستیم و در حال حاضر مسیرهای جایگزین نیز برای تردد مسافرین جاده فیروزکوه و هراز برقرار است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۰۱:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل بحران و تجهیزات ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از باز شدن جاده فیروزکوه بعد از 3 ساعت مسدودی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: چندین خودرو در محور فیروزکوه باهم برخورد کرده و تصادف زنجیره ای را رقم زدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بارش تگرگ در فیروزکوه استان تهران اهالی این منطقه را شگفت زده کرد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ یدالله جهان تاب روز یکشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در مسیر جنوب به شمال جاده کندوان، ترافیک خودرو در محدودهای سیاه بیشه از توابع این استان و همچنین در گرماب و نسا کرج سنگین گزارش شده است. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا گفت: هموطنان برای تردد می توانند از مسیرهای جاده فیروزکوه و چالوس استفاده نمایند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ترافیک خودرو در مسیر جنوب به شمال جاده هراز در محدود سه راهی چلاو سنگین است و در جاده فیروزکوه و آزاد راه تهران شمال نیز تردد خودروها عادی و روان در حال جریان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران گفت که حال حسن رنگرز، قهرمان کشتی فرنگی جهان و مدیرکل ورزش وجوانان مازندران که بامداد امروز پنجشبه در مسیر بازگشت از ماموریت کاری از تهران در جاده فیروزکوه دچار سانحه رانندگی شده بود ، خوب است و مشکلی ندارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۸:۳۹    
سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با خبرنگار مهر گفت: جاده هراز به علت انجام عملیات عمرانی و ایمن سازی مسیر از از ساعت 8 تا 17 هر روز در تاریخ 22 لغایت 25 خرداد مسدود است. وی افزود: هموطنان می توانند در این ایام از مسیر جایگزین جاده فیروزکوه و آزادراه تهران شمال و جاده چالوس استفاده کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۰    
عملیات بهسازی و روکش آسفالت محور فیروزکوه – سمنان بطول 17 کیلومتر آغاز شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده گیلاوند، ترافیک سنگین در آزادراه و محور تهران - پردیس محدوده جاجرود و تردد روان در محور های هراز، چالوس ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۱    
به مرحله نصب چراغ گردون و فلاشر پلیس راهور روی خودروهای سواری برای ترساندن راننده ها و راه گرفتن رسیده ایم.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل نساء تا سه راهی دیزین و محدوده های تونل کندوان و سیاه بیشه، ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده گیلاوند و تردد روان در محور هراز، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۲:۰۷    
خودروی هواداران تیم نساجی در راه تهران به رودخانه ای در کنار جاده فیروزکوه سقوط کرد اما خوشبختانه تلفات جانی نداشت. نساجی امشب در تهران در نیمه نهایی جام حذفی به مصاف مس کرمان رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
در آستانه دیدار نساجی مازندران و مس کرمان در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور، هواداران پرشور نساجی مازندران، جاده های تهران را سرخ پوش کردند.