شنبه ۰۳ مهرساعت ۰۴:۰۵Sep 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاده فیروزکوه»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر در برخی مقاطع محور هراز و جاده فیروزکوه ترافیک نشان می دهد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار کرد: محور چالوس مسیر (رفت و برگشت) بدلیل انجام عملیات راهداری از ساعت 8 تا 17 مسدود است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصو یری در حال حاضر ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور چالوس مسیر جنوب به شمال و ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند نشان می دهد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در جاده های هراز و چالوس و آزادراه کرج-قزوین و تردد روان در جاده فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در جاده های هراز و چالوس و آزادراه کرج-قزوین و تردد روان در جاده فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مهدی مخبر معاون مرکز مدیریت راه ها درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور، اظهار داشت: طبق اطلاعات 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۹:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ایرج کهریزی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه فیروزکوه گفت: جاده سمنان به علت افتادن مخزن گاز کامیون حمل گاز ال پی جی بسته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
جاده فیروزکوه که بر اثر واژگونی یک دستگاه تانکر گاز مسدود شده بود ، بازگشایی شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از انسداد موقت جاده فیروزکوه به سمنان به علت نشت گازوئیل از تانکر حامل سوخت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از انسداد جاده فیروزکوه به سمنان به دلیل نشت گازوئیل خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رکنا: فرماندار شهرستان فیروزکوه از ممنوعیت تردد خودروها در محور فیروزکوه تا روز شنبه خبرداد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۳    
روستای سله بن در جاده فیروزکوه و نزدیکی ورسک قرار دارد و برای رسیدن به مسیر راه آهن بعد از پارک ماشین در روستا حدود 10 دقیقه پیاده روزی لازم است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در محور فیروزکوه مسیر شمال به جنوب حدفاصل دماوند تا رودهن سنگین و چند آزادراه درون استان سنگین است. به گزارش ایرنا از اعلام شامگاه جمعه مرکز مدیریت راه های کشور، براساس آخرین وضعیت راه ها در ساعت 21:45 دقیقه ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با مهر اظهار کرد: جاده هراز تا اطلاع ثانوی به علت ریزش سنگ بسته است و تا ایمن سازی کامل مسیر امکان تردد وجود ندارد. وی یادآور کرد: مسیرهای جایگزین برای تردد جاده فیروزکوه و آزادراه تهران شمال (جاده چالوس) است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: جاده هراز که از روز گذشته مسدود شده، در هر دو مسیر رفت و برگشت همچنان مسدود است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: جاده هراز به دلیل ریزش سنگ از کوه در حوزه مازندران مسدود است و رانندگان از مسیر جایگزین فیروز کوه استفاده کنند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، رسیدگی به این پرونده از یک سال قبل با شکایت مردی به نام سهراب آغاز شد. او به مأموران گفت: برای سفر به شمال کشور در جاده فیروزکوه سوار یک خودروی به ظاهر مسافرکش شدم در میانه راه به یکباره راننده چاقویی از جیبش بیرون آورد و با تهدید تلفن همراهم را گرفت و ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
حوادث رکنا : مرد جوان که در جاده فیروزکوه به دام یک دزد افتاده بود وقتی فهمید دزدجوان گوشی موبایل را به عنوان هدیه به مادرپیرش داده از جرم او گذشت.
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب محور هراز برخی مقاطع گزارش شده است، از تردد روان در محورهای چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
در شرایط کرونایی تعطیلات نوروز 1400 با توجه به تغییر رنگ مداوم شهرها و توصیه های مختلف مسئولین همچنان شاهد تردد زیاد در محور های مواصلاتی منتهی به استان های شمالی از جمله مازندران و جاده فیروزکوه هستیم.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- محورهای مواصلاتی چالوس و هراز طی ساعات گذشته به دلیل دریافت هشدار نارنجی از سوی سازمان هواشناسی تا اطلاع ثانوی مسدود شدند و هم اکنون فقط جاده فیروزکوه به عنوان مسیر جایگزین وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
محورهای مواصلاتی چالوس و هراز طی ساعات گذشته به دلیل دریافت هشدار نارنجی از سوی سازمان هواشناسی تا اطلاع ثانوی مسدود شدند و هم اکنون فقط جاده فیروزکوه به عنوان مسیر جایگزین وجود دارد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه، محدوده گیلاوند از بروز ترافیک نیمه سنگین در محور تهران پردیس مسیر رفت و برگشت، در مقاطع رودهن خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۸    
پس از گذشت چندین ساعت از بسته بودن جاده فیروزکوه، گردنه گدوک به سمت تهران به دلیل کولاک هم اکنون مسیر باز شده است و خودرو ها حرکت کردند. منبع: خبرفوری
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ابوالقاسم مهری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: بدلیل بارش سنگین برف و کولاک از روز گذشته در شهرستان فیروزکوه مسیر فیروزکوه به سمت استان های تهران و مازندران مسدود شد. به گفته وی، بدلیل بارش برف و مسدود بودن جاده فیروزکوه به سمت مازندران به ویژه بخش ارجمند، شاهد ترافیک [...]
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۱    
در ویدئوی زیر تصاویری از بازشدن جاده فیروزکوه، گردنه گدوک به سمت تهران و نجات خودروها از کولاک را مشاهده می کنید.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
از شب گذشته کولاک و یخبندان تردد در محورهای فیروزکوه را با سختی مواجه کرده است، مردم و مسافران زیادی در مطقه گدوک جا ماندند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 50 خودرو به همراه خانواده هایشان ساعت هاست در برف و کولاک جاده فیروزکوه گرفتار شده اند و نیاز به امداد رسانی دارند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بهترین مکان برای مشاهده و عکسبرداری از پل ورسک و سه خط طلا، جاده فیروزکوه به حساب می آید.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فیروزکوه- ایران پرس: در 17 کیلومتری تهران به سمت جاده فیروزکوه و در نزدیکی روستای جلیزجند منطقه ای به نام تنگه واشی قرار گرفته که یکی از مقصدهای تفریحی گردشگران است.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: عادل مصدقی با اشاره به انسداد لحظه ای در مسیر فیروزکوه از عادی سازی جریان تردد خودروها در مسیر فیروزکوه به مازندران بدون هیچ مشکلی خبر داد و گفت: با توجه به اینکه همه مسیرهای فیروزکوه همراه با بارش برف بوده است، مسیر مازندران به فیروزکوه برای لحظاتی مسدود شده بود. ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۵:۰۶    
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از انسداد محور فیروزکوه به دلیل بارش برف و کولاک تا اطلاع ثانوی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۴:۰۳    
تسنیم : سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از انسداد محور فیروزکوه به دلیل بارش برف و کولاک تا اطلاع ثانوی خبر داد.
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از تردد روان در محورهای شمالی و بارش برف و باران در جاده های 12 استان کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از انسداد محور فیروزکوه به دلیل بارش برف و کولاک تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مدیر مرکز مدیریت راه ها از بارش برف و باران در جاده های 8 استان خبر داد و گفت: در حال حاضر بارش باران در جاده چالوس، محور هراز و جاده فیروزکوه همچنین آزادراه قزوین-رشت، گزارش شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۸    
ویدئویی از بارش برف در جاده فیروزکوه و محور سوادکوه را مشاهده می کنید.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش نما، سردار تیمور حسینی، با اشاره به ارائه آمار اجرای طرح محدودیت های هوشمند کرونایی در سراسر کشور اظهار داشت: در این یک هفته نسبت به مدت مشابه سال قبل ترددها در کل کشور 38 درصد کاهش داشته است. کاهش 75 درصدی تردد در محور تهران - قم ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ این پل ارتباطی که تنها نقطه اتصال بخش بندپی شرقی با گستره منطقه ای بابلکنار و سوادکوه و تراکم جمعیتی دست کم یکصد هزار نفری و نیز دسترسی میانبر به جاده فیروزکوه – تهران محسوب می شود ، دارای دو دهانه 21 متری است که از یک [...]
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: محور سوادکوه مسیر جنوب به شمال در استان مازندران محدوده شیرگاه پیچ کوبان که به علت واژگونی کامیون حامل بار چوب مسدود شده بود، با تلاش راهداران و پلیس راه در ساعت 11:15 امروز پاکسازی و باز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند و ترافیک نیمه سنگین در محور تهران-پردیس و بالعکس محدوده بومهن و رودهن نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای فیروزکوه، کندوان و هراز، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت، نشان می دهد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از انسداد مسیر در محور فیروزکوه، محدوده هرانده خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از ادامه بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل،گیلان و مازندران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از ادامه بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل،گیلان و مازندران خبر داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز و فردا در محور هراز ممنوع است.
دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هنگام سفر به استان گلستان از یک پایگاه جاده ای اورژانس در جاده فیروزکوه بازدید سرزده و صمیمانه ای داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: محور کندوان حد فاصل بیلقان تا شهرستانک از ساعت 7 روز دوشنبه هفتم مهر تا ساعت 24 روز سه شنبه 8 مهر مسدود است و تردد از محورهای آزادراه تهران-شمال، هراز و جاده فیروزکوه انجام می شود.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس یازدهم گفت: اصلی ترین دغدغه در مورد راه و شهرسازی، ناتمام ماندن پروژه های راه، که مهم ترین آن جاده فیروزکوه به سمنان معروف به جاده مرگ است علیرغم گذشت 10 سال از آغاز پروژه به سرانجام نرسیده است.