جمعه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۴۴Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاده فیروزکوه»

پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش نما، سردار تیمور حسینی، با اشاره به ارائه آمار اجرای طرح محدودیت های هوشمند کرونایی در سراسر کشور اظهار داشت: در این یک هفته نسبت به مدت مشابه سال قبل ترددها در کل کشور 38 درصد کاهش داشته است. کاهش 75 درصدی تردد در محور تهران - قم ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ این پل ارتباطی که تنها نقطه اتصال بخش بندپی شرقی با گستره منطقه ای بابلکنار و سوادکوه و تراکم جمعیتی دست کم یکصد هزار نفری و نیز دسترسی میانبر به جاده فیروزکوه – تهران محسوب می شود ، دارای دو دهانه 21 متری است که از یک [...]
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: محور سوادکوه مسیر جنوب به شمال در استان مازندران محدوده شیرگاه پیچ کوبان که به علت واژگونی کامیون حامل بار چوب مسدود شده بود، با تلاش راهداران و پلیس راه در ساعت 11:15 امروز پاکسازی و باز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند و ترافیک نیمه سنگین در محور تهران-پردیس و بالعکس محدوده بومهن و رودهن نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای فیروزکوه، کندوان و هراز، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت، نشان می دهد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از انسداد مسیر در محور فیروزکوه، محدوده هرانده خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از ادامه بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل،گیلان و مازندران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از ادامه بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل،گیلان و مازندران خبر داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز و فردا در محور هراز ممنوع است.
دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هنگام سفر به استان گلستان از یک پایگاه جاده ای اورژانس در جاده فیروزکوه بازدید سرزده و صمیمانه ای داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: محور کندوان حد فاصل بیلقان تا شهرستانک از ساعت 7 روز دوشنبه هفتم مهر تا ساعت 24 روز سه شنبه 8 مهر مسدود است و تردد از محورهای آزادراه تهران-شمال، هراز و جاده فیروزکوه انجام می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس یازدهم گفت: اصلی ترین دغدغه در مورد راه و شهرسازی، ناتمام ماندن پروژه های راه، که مهم ترین آن جاده فیروزکوه به سمنان معروف به جاده مرگ است علیرغم گذشت 10 سال از آغاز پروژه به سرانجام نرسیده است.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
پدال نیوز: مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: امروز در محور هراز و محور فیروزکوه مسیر شمال به جنوب در استان های تهران و مازندران، به علت عادی بودن شرایط ترافیکی، محدودیت تردد وسایل نقلیه سنگین لغو شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۷:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
عصر روز گذشته یک دستگاه تریلی در جاده فیروزکوه واژگون شد که خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت. 264 41
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
ایمان محرابی نیا در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها ، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات کسب شده از سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در محور هراز تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز و فردا ممنوع است.
سیری در ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۲    
روستای سله بن در کیلومتر 100 جاده فیروزکوه – تهران و کیلومتر جاده ارجمند واقع شده است و از تهران حدود یک ساعت و نیم فاصله دارد.سله بن ییلاقی زیبا در نزدیکی تهران و قسمتی از شهرستان فیروزکوه است که احتمالا تا چندی دیگر از روی نقشه ها پاک می شود و به زیر آب دریاچه سد نمرود می رود ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۶:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: معاون مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به آخرین وضعیت تردد و ترافیک در محورهای شمالی گفت: جاده چالوس، آزادراه تهران - شمال و محور هراز یک طرفه شده است و هرقدر به ساعات پایانی امروز نزیک می شویم ترافیک بیشتر می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 14 امروز و روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به آمل و در کندوان تردد از ساعت 15 تا 24 امروز از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به مرزن آباد ممنوع است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: محور هراز محدوده تونل زیار باغ در استان مازندران از فردا دوم شهریور تا سوم شهریور 99 از ساعت 21 تا 5 صبح روز بعد به مدت 2 شب مسدود است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
روابط عمومی استانداری تهران در پاسخ به خبر "پشت پرده اصرار استاندار تهران برای اتصال فیروزکوه به بندپی" توضیحاتی جهت تنویر افکار عمومی ارائه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه شرق استان تهران درباره جزئیات تصادف یک دستگاه تریلر با خودروی سواری پراید در محور فیروزکوه توضیحاتی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران، از بازگشایی جاده روستای لزور فیروزکوه به روستای بندپی بابل در استان مازندران خبر داد و گفت: ظرف یک ماه آینده نسبت به زیرسازی اولیه 6 کیلومتر از این جاده در محدوده استان تهران اقدام خواهد شد.
598   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۴:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال در محدوده گیلاوند، گفت: در حال حاضر تردد در محورهای هراز، کندوان، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت روان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
خالدی از مصدومیت 7 نفر بر اثر تصادف خودروی سمند با یک دستگاه خودروی ریو در جاده فیروزکوه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از تصادف ریو و سمند در محور جاده فیروزکوه خبر داد.
برترین ها / حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۹:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران: محمد عباس زاده کاپیتان تیم نساجی ساعاتی قبل درحالی که در جاده فیروزکوه در حال سفر به تهران بود، با گاردریل کنار جاده برخورد کرد اما خوشبختانه این حادثه به خیر گذشت و فقط خسارت مالی به دنبال داشت. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به ترافیک سنگین در محور شهریار-تهران در برخی از مقاطع، از بروز ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده آینه ورزان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۲۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ سیاوش محبی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار نصیرنیوز اعلام کرد: رانندگانی که در روزهای یاد شده قصد تردد به سمت استان های شمالی کشور را دارند می توانند از محور جایگزین جاده فیروزکوه استفاده کنند ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۲۱:۰۰    
جانشین پلیس راه راهور ناجا اعلام کرد: ترافیک در جاده فیروزکوه همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
جاده فیروزکوه از مسیر شهر ارجمند به لاسم و جاده هراز وصل می شود. این جاده که چندان شناخته شده نیست، در اردیبهشت بسیار زیبا و دیدنی است. مراتع سرسبز پر از گل های وحشی و رنگارنگ، دریاچه سد نمرود، آبشار، رودخانه ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فیروزکوه گفت: جاده فیروزکوه یکی از مهم ترین محورهای مواصلاتی برای تردد گردشگران استان تهران با شهرهای شمالی و همچنین استان سمنان، امسال شاهد بهره برداری از سه واحد پذیرایی بین راهی خواهد بود .
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه قروین- کرج- تهران و همچنین جاده شهریار- تهران خبر داد. گزارش این مرکز از آخرین وضعیت جاده های شمالی از تردد روان در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت خبر می دهد. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به پیگیری جدی طرح محدودیت تردد در استان تهران از صدور 250 برگ جریمه برای خودرو های متخلف در اولین روز اجرای طرح محدودیت تردد در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۵۰    
ترافیک سنگین خودروها در جاده فیروزکوه به سمت سوادکوه را در قالب یک فیلم مشاهده می کنید.
اقتصاد آنلاین / اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۳۸   + ۶۵ سایت دیگر  
محدودیت های ترافیکی در تهران در جلسه شورای اضطراری حمل ونقل ترافیک استان تهران مصوب شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار فیروزکوه اعلام کرد: به دلیل بارش شدید برف، کولاک و یخبندان، گردنه گدوک از بامداد امروز 4 فروردین مسدود شد و تردد در محورهای شهرستان بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۲۷    
برترین ها: کولاک شدید برف جاده فیروزکوه، گردنه گدوک و گیر افتادن خودروی پراید در برف
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۷:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
در حال حاضر در محور کرج-قزوین در محدوده عوارضی، جاده قم و چالوس ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران گفت: سفرهای نوروزی به سمت استان های شمالی از مسیر جاده های هراز و فیروزکوه نسبت به سال های گذشته کاهش چشمگیری داشته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۹:۳۳    
تهران- معاون اداره کل راهداری استان تهران از تردد سنگین در محدوده عوارضی اول آزادراه تهران- قم و محدوده گیلاوند جاده فیروزکوه خبر داد.
مازنی نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار سوادکوه خواستار بازگشت مسافران متوقف شده در ورودی این شهرستان به شهر و دیار محل زندگیشان شد و تاکید کرد : به هیچ وجه اجازه ورود مسافر و گردشگر را به داخل استان نمی دهیم و مقاومت هم بی فایده است. سعید یزدانی افزود : از صبح جمعه دروازه ورودی به سوادکوه با همکاری نیروی انتظامی [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۲    
گردنه گدوک در جاده فیروزکوه به روی مسافران با خودروهای پلاک غیرمازندرانی بسته است و اجازه عبور ندارند.
انتخاب   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با بیان اینکه محور تهران – فیروزکوه بازگشایی شده است، گفت: خوشبختانه سیل خسارتی به خودروهای عبوری در این مسیر وارد نکرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۰    
فیروزکوه - معاون راهداری تهران از بازگشایی جاده فیروزکوه - تهران خبر داد و گفت: تاکنون گزارشی از خسارات به خودروهای عبوری مسافران گزارش نشده است.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : فیروزکوه- رییس پلیس زراه شرق استان تهران از بازگشایی محور فیروزکوه خبر داد. سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به دلیل راه افتادن سیلاب و انسداد در جاده فیروزکوه – تهران محدوده ورودی شهر آبسرد برای ساعاتی مسدود شده بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مقام مسؤول مرکز مدیریت راه ها، بیان کرد: درحال حاضر در آزادراه قزوین - رشت، محور کندوان و جاده فیروزکوه شاهد بارش برف و باران هستیم همچنین در جاده های 7 استان کشور بارش برف و باران گزارش داده شده است.
برترین ها / ناطقان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از ورود سامانه جدید بارشی به کشور و بارش برف طی 24 ساعت آینده در محورها و جاده ها در نیمه شمالی کشور خبر داد و گفت ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه محور فیروزکوه در حال حاضر به علت بارش شدید برف مسدود است، گفت: جاده های پلدختر - کوهدشت و خرم آباد - الشتر در استان لرستان به علت سیلاب و آبگرفتگی مسدود است.