سه شنبه ۰۶ مهرساعت ۱۱:۱۱Sep 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محور فیروزکوه»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده پل زنگوله و سیاه بیشه و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور کندوان، جاده هراز مسیر جنوب به شمال و محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال، نشان می دهد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در محورهای کرج – چالوس، هراز و فیروزکوه سنگین است. تهران – اقتصادبرتر – 25 شهریور 1400 به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایرنا، مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در محور کرج – چالوس حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و پل دزدبن تا مجلار ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۹:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس این گزارش، در محور فیروزکوه مسیر شمال به جنوب محدوده شهر دماوند، در آزادراه پردیس - تهران محدوده شهر جاجرود و محور قدیم بومهن - تهران محدوده پلیس راه جاجرود نیز ترافیک سنگین است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
علی اکبر آشوری در گفت وگو با میزان، آخرین وضعیت ترافیکی جاده های پرتردد کشور را تشریح کرد و از مردم خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جاده های کشور از سامانه تلفنی، سایت و اپلیکیشن موبایلی 141 و همچنین سامانه پیامکی 1000144 استفاده کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده های پلور و زیار باغ و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در برخی مقاطع آزادراه قزوین کرج و جاده شهریار تهران از بارش باران در جاده چالوس، محور فیروزکوه آزادراه قزوین رشت خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: بنا بر مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا تردد بین استانی خودروهای شخصی از / به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است. ...
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
مرکز مدیرت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده پلور سنگین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۴:۳۹    
سومین روز از اعمال محدودیت های ترافیکی در محور فیروزکوه در حال انجام است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سومین روز از اعمال محدودیت های ترافیکی محور فیروزکوه در حال انجام است .
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۸:۰۲    
پل ورسک در دره ورسک در روستای ورسک، واقع در 45 کیلومتری جنوب شهر زیرآب و 85 کیلومتری شهر قائمشهر در محور فیروزکوه و در مسیر راه آهن شمال قرار دارد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از مرکز یاد شده، اکنون ترافیک در آزادراه قزوین- رشت محدوده رودبار و مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده های مشاء و پلور سنگین است. این مرکز ترافیک در محور فیروزکوه و مسیر رفت و برگشت آزادراه تهران- شمال را روان توصیف کرده است. ...
اتاق خبر 24   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مهری، فرماندار فیروزکوه: برابر دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا، تردد در محور فیروزکوه به کلی ممنوع است.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت محورهای جاده ای در ساعت 11:00 امروز یکشنبه 24 مردادماه را اعلام کرد. آخرین وضعیت محورهای شمالی محور کرج - چالوس و بالعکس تا ساعت 17 مسدود است. ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده گدوک. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
فیروزکوه- فرماندار فیروزکوه از ممنوعیت کامل تردد در این محور خبر داد و گفت: در صورت تردد، خودرو توقیف و به پارکینگ منتقل می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار فیروزکوه گفت: برابر دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا، تردد در محور فیروزکوه به کلی ممنوع است. در صورت تردد، خودرو توقیف و به پارکینگ منتقل می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: جزییات تعطیلی 6 روزه و منع تردد سراسری
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تردد وسایط نقلیه با پلاک غیر بومی از ظهر امروز از محور فیروزکوه ممنوع است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصو یری در حال حاضر ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور چالوس مسیر جنوب به شمال و ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصو یری در حال حاضر ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور چالوس مسیر جنوب به شمال و ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
واژگونی یکدستگاه خودروی سواری ال 90 در گردنه بَشم محور فیروزکوه – سمنان 2 کشته و 4 مصدوم بر جای گذاشت.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بارش باران در برخی جاده های شمالی کشور، اعلام کرد: در بخش هایی از محورهای چالوس، فیروزکوه و هراز ترافیک سنگین وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها از بروز ترافیک سنگین در محور کندوان محدوده پل زنگوله، ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند و ترافیک سنگین در محور تهران-فشم محدوده رودک، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور کرج-چالوس محدوده های بیلقان و سیاه بیشه، در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده مشا و در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند، ترافیک سنگین است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی در ساعت 13 امروز سه شنبه 29 تیرماه و نخستین روز از تعطیلات 6 روزه تهران و البرز را اعلام کرد. آخرین وضعیت محورهای شمالی ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده بیلقان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- براساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده بیلقان و محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده گدوک ترافیک سنگین است. این در حالی است که استان های تهران و البرز تا روز یکشنبه به دلیل کرونایی تعطیل و خروج از این استان ها با پلاک بومی آن ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۵۵    
سرهنگ کهریزی در خصوص وضعیت ترافیکی محور های مواصلاتی شرق استان تهران توضیحاتی داد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، تردد در محورهای شمالی کشور همچون فیروزکوه و چالوس دارای ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال است. تهران – اقتصادبرتر – 10 تیر 1400 ...
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر رفت و برگشت محدوده های پل دزبن و نساء و ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر رفت و برگشت محدوده دماوند، نشان می دهد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۲۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
عبور و مرور وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه در محدوده شهرستان دماوند سنگین و پر حجم گزارش شده و خودروها به کندی و با صرف چند برابری زمان سفر در حال عبور این این محورها هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۲۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دماوند- رئیس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک در محور فیروزکوه را سنگین و تردد در محور هراز را نیمه سنگین توصیف کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل بیلقان تا کندر سنگین و در حدفاصل سرودار تا آدران و محدوده پل خواب و محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده دماوند نیمه سنگین است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در آزادراه تهران- کرج- قزوین حد فاصل پل فردیس تا گل شهر و محور فیروزکوه محدوده شهر دماوند سنگین است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۲۲    
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در مسیر رفت و برگشت محور فیروزکوه محدوده دماوند و ترافیک نیمه سنگین در محور پردیس - تهران محدوده پردیس، نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در مسیر رفت و برگشت محور فیروزکوه محدوده دماوند و ترافیک نیمه سنگین در محور پردیس - تهران محدوده پردیس، نشان می دهد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۹:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ایرج کهریزی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد ...
مدیر مرکز مدیریت راه ها از بروز ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور، آب اسک و شاهاندشت و بایجان و مسیررفت و برگشت محدوده سه راهی چلاو خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۴:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور کندوان حدفاصل بیلقان تا سرودار، محور هراز محدوده مشاء و پلور و محور فیروزکوه محدوده شهر دماوند نشان می دهد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۱:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی محورهای کشور را تشریح کرد. سرهنگ احمد شیرانی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار کرد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ترافیک در محور هراز، مسیر (جنوب به شمال) محدوده های مشاء و پلور و محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده دماوند نیمه سنگین است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۰:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا جدیدترین وضعیت ترافیکی راه های اصلی کشور را به شرح ذیل اعلام کرد: آخرین وضعیت محور های شمالی: - ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده های مشاء و پلور - ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده دماوند ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده مشا و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند نشان می دهد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۳۳ سایت دیگر  
فارس نوشت: مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده مشا و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند نشان می دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تصادف دو خودروی سواری در محور فیروزکوه به سمنان شش مصدوم بر جای گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند مشان می دهد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۳    
سرپرست آتش نشانی فیروزکوه از ایمن سازی حادثه واژگونی تانکر حمل سوخت در محور فیروزکوه به سمنان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها از بروز ترافیک سنگین در برخی مقاطع مسیر جنوب به شمال محورهای کندوان، فیروزکوه و هراز، همچنین جاده تهران-فشم خبر داد.
برترین ها / تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا: مرکز مدیریت راه های کشور ضمن اعلام افزایش 4.6 درصدی تردد در راه های برون شهری از ترافیک سنگین در جاده هراز و محور فیروزکوه خبر داد. آخرین وضعیت جاده های شمالی از ترافیک سنگین در جاده هراز مسیر رفت و برگشت محدوده های پلور و سه راهی چلاو و محور فیروزکوه مسیر رفت و برگشت محدوده های دماوند و ...