سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۴:۴۰Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آهن گیلان»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۹    
پردل نژاد از ممنوعیت ساخت و ساز در حریم 100 متری راه آهن خبر داد و گفت: همجواری اراضی کشاورزی با قطار در گیلان مشکلاتی را در حوزه حمل و نقل ریلی ایجاد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمال2 با اشاره به کاهش 35 درصدی جابه جایی مسافر از طریق راه آهن گیلان گفت: امسال 120 هزار تُن کالا به صورت ریلی به جمهوری آذربایجان صادر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون عمران مجلس روند اجرای پروژه ریلی رشت - بندرانزلی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تکمیل فازهای دوم و سوم راه آهن گیلان اهمیت فراوانی دارد و موجب توسعه مبادلات تجاری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سرکنسول ایران در آستراخان روسیه گفت: تکمیل راه آهن رشت-کاسپین-انزلی و راه آهن رشت-آستارا موجب گسترش مبادلات با کشور روسیه می شود.
معاون رئیس جمهور گفت: در شرایط تحریمی برای مایوس کردن دشمن باید پروژه راه آهن گیلان را تکمیل کنیم تا کشورهای حاشیه خلیج فارس بتوانند به دریای خزر تردد کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رسولی با بیان اینکه هزینه ساخت قطار زندگی بدون هزینه لکوموتیو، حدود 150 میلیارد تومان است، گفت: این قطار قرار است در مسیر رشت به مشهد زائران حضرت امام رضا(ع) را جابه جا کند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار گیلان تکمیل خط ریلی رشت و اتصال آن به بندرکاسپین، منطقه آزاد انزلی، بندر انزلی و سپس بندر آستارا را موجب شتاب در توسعه استان خواند و با تصریح اینکه اهتمامی جدی برای تکمیل باقیمانده آزادراه رشت قزوین داریم، گفت: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار گیلان گفت: قطعه 7 راه آهن استان گیلان به سمت انزلی آماده ریل گذاری است اما قطعه 6 این پروژه با مشکلاتی مواجه شده و روند فیزیکی خوبی ندارد.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۹:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه راه آهن گیلان مهم ترین پروژه اقتصاد مقاومتی استان است که هرگونه تأخیر در اجرای آن قابل قبول نیست گفت: برای تکمیل راه آهن رشت – انزلی از آغازین روزهای سال جاری تزریق اعتبارات لازم صورت گرفته است
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۶:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه بر ضرورت تکمیل هر چه سریع تر راه آهن گیلان و اتصال آن به دو بندر انزلی و آستارا تأکید کرد و گفت: گیلان موقعیت منحصربه فردی برای توسعه تجارت و بازرگانی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور عصر امروز از روند عملیات اجرایی باقیمانده پروژه آزادراه رشت - قزوین و نیز پروژه تکمیل راه آهن رشت - کاسپین- بندر انزلی بازدید کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت در حاشیه بازدید از قطعه پیربازار راه آهن رشت – انزلی، با بیان اینکه خط ریلی گیلان در قطعه های شش و هفت خلیج فارس و دریای عمان را به دریای خزر متصل می کند، گفت: تنها 30 کیلومتر از این قطعه باقی مانده که تا پایان سال تکمیل خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمال 2 با بیان اینکه اتصال راه آهن گیلان به بندر کاسپین سرعت ترانزیت کالا را افزایش می دهد گفت: آمادگی لازم برای حمل ریلی کالاهای وارداتی منطقه آزاد انزلی به تمام نقاط کشور وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۷:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمال 2 با بیان اینکه از اوایل خرداد قطار مسافری رشت - تهران - مشهد مقدس راه اندازی می شود گفت: کمبود مصالح راهسازی یکی از موانع تکمیل راه آهن گیلان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمال 2 گفت: سفر قطارهای مسافربری گیلان از رشت به تهران و مشهد اوایل خردادماه با رعایت پروتکل های بهداشتی از سر گرفته می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راه آهن گیلان گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته در صورت وجود تقاضای سفر از خردادماه قطارهای مسافری گیلان راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان گفت: اتمام راه آهن گیلان نه تنها منافع استانی و کشوری دارد، بلکه حتی از منافع فراملی نیز برخودار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون عمرانی استاندار گیلان بر لزوم تسریع در عملیات اجرایی قطعه های شش و هفت پروژه راه آهن قزوین – رشت – انزلی تاکید کرد و گفت: باید ضمن رعایت مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، در پیشرفت فیزیکی پروژه براساس برنامه زمانبندی، تاخیری ایجاد نشود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۹:۴۰    
رشت - ایرنا- اخبار منتشره بر خروجی ایرنای گیلان در ارتباط با شیوع ویروس کرونا در هفتمین روز اسفند 1398 از کرونا میهمان ناخوانده گرفته تا تصریح بر حذر مردم از سفر به گیلان ، ضدعفونی مدارس ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل راه آهن شمال 2 گفت: سالن قطارهای اعزامی از ایستگاه راه آهن رشت قبل از مسافرگیری و گند زدایی و ضد عفونی نمودن محوطه و ساختمان ایستگاه ها قبل و پس از اعزام قطارهای برای کاهش احتمال شیوع ویروس کرونا از روزهای آغازین هشدارهای وزارت بهداشت در دستور کار قرار گرفته و مستمر انجام می ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل راه آهن شمال 2 با اشاره به عادی بودن شرایط جابه جایی مسافر از راه آهن گیلان، گفت: طی 48 ساعت گذشته بیش از 4 هزار مسافر جابه جا شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
راه آهن گیلان آماده جا به جایی مسافران از گیلان به تهران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ظرفیت های ترانزیتی مجتمع بندری کاسپین به عنوان یک بندر نسل سومی در شمال کشور با اتصال راه آهن گیلان و با بهره برداری از اسکله رو رو افزایش پیدا می کند.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
ناصر حاج محمدی در جمع معاونان و مدیران شهرداری رشت گفت: همه باید تلاش کنیم تا با ایجاد شهرک بزرگ صنوف زمینه های درآمد پایدار برای شهرداری رشت فراهم شود.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
با رفع موانع زیست محیطی و اختصاص اعتبارات تکمیلی ، روند اجرای طرح های راه آهن رشت - انزلی و آزاد راه منجیل - رودبار شتاب بیشتری می گیرد.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در بازدید از راه آهن گیلان در محدوده پیربازار گفت:با اتصال خط ریلی رشت - بندر انزلی و کاسپین و رشت- آستارا در آینده نزدیک، بندرهای گیلان به شبکه ریلی کشور و کریدور شمال - جنوب متصل خواهد شد و قابلیت انتقال کالا را به کشورهای دیگر را فراهم می شود.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به محدودیت های مالی و بودجه ای در پروژه های عمرانی، متذکر شد: با مساعدت رئیس سازمان برنامه و بودجه تامین اعتبار پروژه راه آهن گیلان به واسطه ضرورت آن در افزایش مبادلات تجاری و بازرگانی ایران با کشورهای منطقه و اروپایی صورت می گیرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
زارع با تاکید بر حمایت استان از منطقه آزاد انزلی خواستار اولویت بندی و تلاش مجدانه در احداث خط آهن برای تکمیل کریدور شمال جنوب و اسکله "رو رو" همچنین تکمیل پروژه های دریایی و بندری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۹:۳۵    
رییس سازمان برنامه و بودجه از راه آهن گیلان بازدید و راه کارهای تقویت زیرساخت های این خط آهن مهم و استراتژیک کشوررا بررسی کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
خدایی با اشاره به برنامه راه آهن گیلان برای اعزام مستقیم زائران اربعین حسینی از رشت به کرمانشاه، گفت: این آمادگی وجود دارد که در هر قطار 150 زائر داخلی و 200 زائر خارجی از ایستگاه رشت به مرز کرمانشاه منتقل شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل راه آهن گیلان زمان تردد قطارهای اربعین را از 15 لغایت 30 مهرماه دانست و گفت: هر سرویس قطار گیلان 200 نفر از زائران خارجی و 150 نفر از زائران داخلی را جابجا خواهد کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۴۶    
راه آهن گیلان یکی از خطوط راه آهن منحصر به فرد ایران است که زیبایی هایی کم نظیری دارد. این خط آهن از چندماه پیش و با حضور رییس جمهور افتتاح شد و حالا به یکی از خطوط راه آهن مهم کشور تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استانها - ایرنا - اظهارات وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص بیمه و مشکلات خبرنگاران، ایران در حفاظت از مرزهای آبی قدرت خود را نشان داد، تکمیل راه آهن گیلان تا آستارا، جزو پروژه های اقتصاد مقاومتی، اولویت نخست اقتصاد کشور ایجاد اشتغال است، شانس آمریکا برای مذاکره، با نقض عهد از بین رفت ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گیلان با اشاره به پرداخت اعتبار تملک اراضی راه آهن انزلی و آستارا گفت: راه آهن گیلان جزو پروژه های اقتصاد مقاومتی است. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۲    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت، دکتر محمدباقر نوبخت امروز(پنج شنبه، 17 مرداد) در بازدید از راه آهن گیلان ایستگاه پیربازار رشت در جمع اصحاب رسانه گفت: راه اندازی این راه آهن به سمت انزلی و آستارا تکمیل کننده کریدور شمال به جنوب بوده و تنها حلقه منفصله کریدور از آستارا تا رشت است. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، محمدباقر نوبخت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گیلان از پرداخت اعتبار تملک اراضی راه آهن انزلی و آستارا خبر داد و با اشاره به اینکه راه آهن گیلان را جزو پروژه های اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: راه آهن گیلان بین المللی است و کریدور شمال – جنوب را تکمیل می کند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و جانشین رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی کشور در گیلان گفت: راه آهن رشت به سمت بنادر کاسپین، انزلی و آستارا باید سریع تر تکمیل شود و این خط ریلی، جزو پروژه های اقتصاد مقاومتی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن گیلان، با اشاره به بهره مندی زائران اربعین از شبکه ریلی در رفت و برگشت، گفت: امسال برای نخستین بار راه آهن گیلان به زائزان اربعین خدمات رسانی می کند. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمال 2 با بیان اینکه 5 هزار و 900 نفر در آزمون استخدامی راه آهن گیلان شرکت کردند، گفت: نتایج اولیه این آزمون تا 20 تیرماه اعلام خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمال 2 از برگزاری آزمون استخدامی این اداره کل خبر داد و گفت: آزمون استخدامی راه آهن گیلان 7 تیر برگزار می شود.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۲۰:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
علی خدایی، مدیرکل راه آهن استان گیلان تاکنون هیچ جذبی در راه آهن گیلان صورت نگرفته است و نیروهایی که در حال حاضر در راه آهن مشغول هستند به صورت ماموریتی از استان های زنجان و قزوین در حال خدمت رسانی به مردم و مسافران هستند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
بازی 45 هزار و 500 تومانی، با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد، ظرفیت مطلوب ایجاد هاب لجستیک در راه آهن گیلان و اجازه بروز تنش در فضای سیاسی را نمی دهیم از عناوین مهم روزنامه های امروز گیلان است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان ارائه خدمات در قالب حمل و نقل ترکیبی را موجب ترغیب افراد برای استفاده از حمل و نقل عمومی و نیز کاهش تردد شخصی دانست و گفت: با توجه به وسعت اراضی حاشیه ایستگاه راه آهن رشت این فرصت فراهم است تا برای اولین بار در کشور حمل و نقل ترکیبی را به صورت کامل همراه با طراحی قوی در این محدوده ...
گیل خبر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار گیلان ارائه خدمات در قالب حمل و نقل ترکیبی را موجب ترغیب افراد برای استفاده از حمل و نقل عمومی و نیز کاهش تردد شخصی دانست و یادآور شد: با توجه به وسعت اراضی حاشیه ایستگاه راه آهن رشت این فرصت فراهم است تا برای اولین بار در کشور حمل و نقل ترکیبی را به صورت کامل همراه با طراحی قوی در این ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید گیلان گفت: شرایط بهره مندی از سهمیه استخدامی حداقل 25 درصد موضوع ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی برای ایثارگران در راه آهن گیلان فراهم شد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۹:۴۱    
سالاری با اشاره به اینکه برخی مشکلاتی در خصوص بازگشت زائران اربعین از مرزهای کشور باید برای سال جاری رفع شود، اظهار کرد: استفاده از خط ریلی راه آهن گیلان برای انتقال زائران اربعین در سال جاری ضروری است.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نخستین محموله بار از طریق خط آهن گیلان روز گذشته با حضور شماری از مسئولان استان در ایستگاه رشت، تخلیه و تحویل شرکت فولاد شد. مدیرکل راه آهن شمال 2 در حاشیه تخلیه بار در ایستگاه رشت با اشاره به اینکه یکی از مهمترین اهداف احداث راه آهن ترانزیت بار از این مسیر بوده ، افزود: با پیگیری های انجام ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رشت - استاندار گیلان گفت: اتصال راه آهن به بنادر انزلی و کاسپین ، از تأکیدات رئیس جمهوری است و باید از ظرفیت بنادر استان در صادرات و واردات کالا بیشتر استفاده کنیم.