پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۳:۰۷Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاده شمال»

برترین ها / سینما سینما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
از بس مراوده های افراد نامدار بین المللی با ایران مان کم است که آمدن رونالدوی فوتبالیست؛ کعبه آمال خیلی ها شده است.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
یکشنبه 26 شهریور با آنکه تعطیلات تمام شده و روز کاری بود ، پلیس راه از ترافیک سنگین در جاده شمال به سمت تهران خبر داد و بحث یک طرفه شدن ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
پنج روز سفر یک خانواده چهار نفره به شمال کشور حدود 11 میلیون تومان آب می خورد. البته این هزینه با توجه به غذا و اقامتگاه تغییر زیادی می تواند داشته باشد. این عدد البته مربوط به پارسال است و می توان حدس زد برای امسال چقدر این عدد رشد داشته است.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۴۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز اعلام کرد: جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال که به دلیل ترافیک فوق سنگین بسته شد و مسافران از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
با توجه به شرایط جاده در زمان بارش احتمال ریزش سنگ در محور وجود دارد که تاکید پلیس پرهیز از تردد ها و توقف های غیرضروری است.
تصاویر ضبط شده توسط دوربین خودرو پشتی سمند، لحظه از جا درآمدن ناگهانی لاستیک سمند را به تصویر کشیده است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۵:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی پارسینه : ویدیویی از علایق سایمون شرکلیف سفیر انگلیس در تهران که در شبکه های اجتماعی فراگیر شده است. منبع: چندثانیه
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
اورژانس مازندران از وقوع حادثه برخورد اتوبوس با چند خودروی سواری در جاده سوادکوه با پنج کشته و 25 مصدوم خبرداد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه تهران-شمال فوق سنگین است و تردد خودروها تا شهرستانک به کندی انجام می شود.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
امیر خسرو عباسی همسر سابق بهاره رهنما ویدئویی عجیب از حرکت خطرناک خود در جاده های شمال کشور در اینستاگرام منتشر کرد. وقت صبح – شش سال قبل بود که بهاره رهنما با انتشار یک تصویر در صفحه اینستاگرام اش رسما ازدواج اش با امیر خسرو عباسی اعلام کرد. ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از انسداد یک روزه جاده هراز به علت انجام عملیات عمرانی خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۷:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: تردد وسایل نقلیه در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۴    
اگر شما هم برای فرار از گرمای سوزان مرداد ماه به دنبال یک مقصد خنک می گردید، تا تعطیلی این هفته را در آن سپری کنید، کافی است راست جاده شمال را بگیرید و تا ییلاقات خنک و غرق شدن در رطوبت و مه ادامه دهید.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: شراره همه چیز را آماده کرده بود او و بهمن قرار بود به مناسبت دومین سالگرد ازدواجشان به گردش بروند و در جاده شمال ناهار بخورند شور و شوق زیادی داشت و از اینکه مدتی می شد به رفتارها و محبت بهمن شک کرده بود از خودش شرمنده شده و می خواست نزد شوهرش اعتراف کند اشتباه کرده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۳۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های مازندران محدودیت های ترافیکی آخر هفته جاری را که بعضا تا شنبه ادامه دارد، اعلام کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۰۳:۳۴    
اصغری، کارشناس هواشناسی: کنگاور در کرمانشاه بیشترین میزان بارندگی را به خود اختصاص داد. کماکان در نیمه شرقی ناپایداری به صورت رگبار و رعد و برق ادامه دارد. مسافران جاده شمال بدانند که در مسیر با بارندگی مواجه خواهند شد. ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: سازمان راهداری از ترافیک سنگین جاده چالوس، آزادراه تهران-شمال و محور هراز خبر داد و اعلام کرد: در برخی محورهای استان گیلان و مازندران باران می بارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه تهران شمال بخش زیادی از مشکلات ترافیکی را حل می کند از این به بعد مسیر اصلی سفر از پایتخت به شمال کشور خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه تهران شمال بخش زیادی از مشکلات ترافیکی را حل می کند از این به بعد مسیر اصلی سفر از پایتخت به شمال کشور خواهد بود.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۸:۴۶    
سید جواد یحیی زاده فرماندار خلخال به اتفاق معاون سیاسی و امنیتی فرماندار و رییس اداره راهداری خلخال از واریانت خروجی شهر خلخال به سمت اسالم بازدید و ضمن اظهار نارضایتی از پیمانکار پروژه گفت:تسریع در تکمیل این پروژه از مطالبات اصلی فرمانداری شهرستان خلخال است
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز رفع انسداد یک محور مواصلاتی منهی به استان های شمالی کشور در محدوده این استان و احتمال ریزش سنگ در آن خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه راهور فراجا از مسدود بودن 2 جاده منتهی به شمال کشور در پی بارندگی های روز پنجشنبه و جاری شدن سیل و ریزش کوه خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۰:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
همزمان با وقوع سیلاب و ریزش سنگ در بخش هایی از جاده چالوس، آدرس پهنه های خطرآفرین و مستعد ریزش در مسیر تهران- شمال منتشر شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا- رییس پلیس راه البرز اعلام کرد: تردد وسیله نقلیه از کرج و آزادراه تهران – شمال به سمت مازندران یک طرفه شد. به گزارش شفقنا، سرهنگ پیمان کرمی اظهار کرد: اجرای طرح تردد به صورت یک طرفه به دلیل تخلیه بار ترافیکی از کرج و آزادراه تهران – شمال به سمت مازندران است. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۲:۱۳    
ترافیک سنگین در مسیر رفت و برگشت جاده هراز را مشاهده می کنید.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
اینجا خبری از پیکان قراضه نیست. پیکان های رنگ وارنگ شبیه اشیای گران قیمتی که از موزه های خانگی بیرون آمده اند به خط شده اند تا دقایقی که کنارشان قدم می زنی پرت شوی در خاطرات دهه 50 و 60 خورشیدی ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۹:۲۶    
یک خودروی سمند را در حال دنده عقب گرفتن و انجام حرکات خطرناک در یکی از جاده های شمال کشور در این ویدئو می بینید.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اصغری، کارشناس هواشناسی: در پایتخت روند افزایش دما اتفاق افتاده است. شب گذشته در کل کشور دیزین با دمای 2- سردترین نقطه کشور بود. در ارتفاعات البرز و مسیر جاده شمال امروز تماما بارندگی وجود دارد. مسافرین مراقب باشند. در استان اردبیل و ارتفاعات گیلان هم بارندگی داریم. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و محدوده ولی آباد سنگین است.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: به دلیل بار فوق سنگین ترافیک ، تردد در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال به سمت مازندران دقایقی پیش ممنوع شد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
فراری 458 شاید خاص ترین خودرو وارد شده به کشور باشد که هنوز هم ورودش به خیابان ها توجه همه را جلب می کند.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تصاویری از ترافیک جاده هراز که ماشین ها به کندی در حال حرکت هستند.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: رییس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک خودرو در هر سه مسیر منتهی به این استان در جاده کندوان، هراز و فیروزکوه را در زمان حاضر سنگین اعلام کرد.
سلام نو / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که از ریزش کوه بر سر یک خودرو حکایت دارد. در تعطیلات و سفرهای نوروزی مواظب جاده های کوهستانی باشید.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۳:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده این استان خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
آخرین وضعیت راه ها و جاده های شمال اعلام شد. جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال به علت ریزش بهمن مسدود شدند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
توضیحات سردار مومنی، رئیس پلیس راه کشور در ارتباط با شرایط جاده هراز ببینید. فعلا این جاده مسدود است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
برای سفر به مشهد، هیچ محدودیتی از لحاظ وسیله نقلیه ندارید، چرا که می توانید هم با قطار، هم با هواپیما و هم با اتوبوس به این شهر سفر کنید. همچنین برای راحتی بیشتر پیشنهاد می کنیم که با ماشین شخصی خود، به مشهد سفر کنید ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۴    
در ادامه ویدئویی دردناک از ایفای نقش محسن تنابنده را مشاهده می کنید
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۲۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل(پانا) - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در پی درگذشت 7 نفر از اهالی استان در تصادف شب گذشته جاده پارس آباد، پیام تسلیتی صادر کرد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج چالوس و آزادراه تهران شمال تا پایان روز جمعه خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۷:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران با اشاره به ترافیک پرحجم و نیمه سنگین خودروها در مسیر ورودی محور کندوان، گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز پنج شنبه از مرزن آباد به کرج ممنوع بوده و از ساعت 16 تا 24 از کرج و آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد یک ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۵    
توریسم آنلاین : اگر در جاده شمال باشید و چشم بگشایید دنیایی سرسبزی و شادابی پیش رویتان است و این مورد عجیبی نیست اما اگر به کرمان سفر کنید و چشم بسته شما را به جاده ای ببرند و ناگهان چشم بگشایید و هجوم سرسبزی و زیبایی را ببینید شاید خیال کنید در جاده چالوس هستید اما جالب اینجاست که این جاده غرق در ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۹    
رییس پلیس راه البرز یادآور شد: مسافران می توانند از محور جایگزین آزادراه تهران - شمال برای سفر به استان مازندران تردد کنند.