جمعه ۳۱ شهریورساعت ۰۹:۳۱Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مزایای کارگران»

افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز تذکر مهدی عسکری نماینده کرج به همراه 34 تن از نمایندگان به رئیس جمهور درباره لزوم بازنگری در حقوق و مزایای کارگران و کارکنان دولت را قرائت کرد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
طبق ماده 41 قانون کار، شورای عالی حقوق و دستمزد موظف است حقوق و مزایای کارگران را متناسب با نرخ تورم و هزینه سبد خانوار کارگری تعیین و بر این اساس سالانه آن را افزایش دهد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شورای عالی کار حداقل دستمزد کارگران در سال 1402 را با 27 درصد افزایش نسبت به سال 1401، به غیر از سایر مزایای مستمر 53,082,840 ریال تعیین کرد.
سلام نو / دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۷۳ سایت دیگر  
آیت اسدی عضو شورای عالی کار گفت: سه عضو نماینده کارگری در شورای عالی کار، درخواست برگزاری جلسه شورای عالی کار برای تجدیدنظر در حداقل حقوق کارگران با توجه به تورم شدند.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده کارگران در کشور با اشاره به اینکه کارگر در دوره آزمایشی از روز اول بیمه و حقوق دارد گفت: تنها کارگاه هایی که تحت عنوان طرح کارورزی و طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار کار می کنند, می توانند نیروی کار آزمایشی با شرایط مشخص جذب کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۶    
دبیر اجرایی خانه کارگر استان گلستان گفت: در روزهای اخیر مزایای کارمندان افزایش داشته است ولی متاسفانه به درخواست افزایش حقوق و مزایای کارگران هنوز پاسخی داده نشده است.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۱    
شرایط معیشتی کارگران در بدترین وضعیت 5 دهه اخیر بوده و وضعیت تورم سرسام آور است به طوری که شکاف عمیقی بین مزد و معیشت بوجود آمده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۸:۱۵    
دیوان عدالت اداری:براساس آرای متعدد صادره از هیأت عمومی دیوان عدالت اداری، وجوه پرداختی به حقوق بگیران تحت عناوین مهد کودک، ایاب و ذهاب، غذا، بن کالا و... مشمول معافیت قانونی مربوط به مالیات حقوق بوده و مشمول مالیات مزبور نیست.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۲:۱۴   + ۴۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر درمجلس از طرح سوال خود از صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره دلیل پرداخت حداقل حقوق و مزایا به کارگران بازنشسته خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
حال تصور کنیدکارگری که ازسحر تاشام زیر هرم آفتاب درمناطق جنوبی ؛شرقی ؛غربی ومرکزی ایران با عرق جبین کارمی کند اما تنها قوت لایموتش همان مزد روزانه ای است که توسط شورای عالی کارمصوب شده وبدتر ازآن ؛ هیچ یک از تصویب کنندگان مزد و مزایای کارگران سال1402 ؛ تاکنون درکسوت کارگری نبوده اند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، جلسه با مدیران و نمایندگان جایگاه های عرضه سوخت شهرستان در خصوص ر عایت دستورالعمل های ایمنی (پیشگیری از حوادث) و مفاد قانون کار در زمینه پرداخت حقوق و مزایای کارگران با حضور بازرس کار و نمایندهای شرکت پخش و پالایش نفت و اداره ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: شکاف میان حقوق کارگران و تورم باید پر و جبران شود. سید کریم حسینی در گفت و گو با ایسنا ضمن گرامیداشت 11 اردیبهشت ماه "روز کارگر" اظهار کرد: کارگران ساختار اصلی تولید و اقتصاد در کشور هستند و رسیدگی به وضعیت معیشتی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به رغم زمزمه ابطال مصوبه شورای عالی کار درباره افزایش 27 درصدی مزد و مزایای کارگران توسط دولت و انتقاد صریح خانه کارگر از این مصوبه؛ هنوز اقدام جدی در باره تطبیق این مصوبه با نرخ تورم اعلامی از سوی بانک مرکزی اسفند سال 1401 مشاهده نشده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که برخی مخاطبان سامانه فارس من خواستار برقراری حق همسر در مزایای کارگران شدند، بر اساس قانون کار حداقل مزد کارگر بر اساس دو معیار نرخ تورم و سبد معیشت خانوار کارگری تعیین می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه ها حقوق و مزایای کارگران را به موقع پرداخت کنند.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه ها حقوق و مزایای کارگران را به موقع پرداخت کنند.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۴:۱۰   + ۶۹ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار ، حق مسکن را یکی از مزایای کارگران مشمول قانون کار برشمرد و گفت: حق مسکن کارگری مانند سایر موارد بخشنامه مزدی نیست و باید در هیات وزیران به تصویب رسیده و جهت اجرا ابلاغ شود.
اهر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۳    
دبیر اجرایی خانه کارگر تشکیلات آذربایجان شرقی گفت: تنش کارگری در استان سال گذشته حداقل بوده و حتی واحدهای تولیدی مشکل دار نیز تمام حقوق و مزایای کارگران را تاکنون پرداخت کرده اند.
سلام نو / شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
در مطلب زیر حداقل هزینه خورد و خوراک ماهیانه یک خانوار تهرانی در آغاز سال 1402 محاسبه خواهد شد و مبلغ بدست آمده با حداقل حقوق و دستمزد در این سال مقایسه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۵۱ سایت دیگر  
جزئیات میزان حقوق و مزایای کارگران و کارکنان مشمول قانون کار و تامین اجتماعی برای سال 1402 اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس خواستار همسان سازی حقوق و مزایای کارگران صنایع و معادن بخش خصوصی و دولتی شد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۲    
فرماندار تاکید کرد : با توجه به فرا رسیدن سال جدید، ادارات خدمات رسان پرداخت حقوق و مزایای کارگران را در اولویت های کاری خود قرار دهند تا موجب آرامش روانی این قشر زحمتکش فراهم گردد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
جواد اوجی با اشاره به اینکه بخش زیادی از نیروهای فعال در منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی غیررسمی و ارکان ثالث هستند، خطاب به مدیران این منطقه گفت: با توجه به تاکید رئیس جمهوری برای پرداخت به موقع حقوق و حق بیمه کارکنان به صورت دقیق و به موقع عمل شود ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۰    
تعیین حداقل حقوق،دستمزد و مزایای کارگران یکی از موضوعات پرچالش و پر بحثی است که هرساله در ماه های پایانی سال به یکی از مسائل داغ و چالشی تبدیل می شود.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۳    
به گزارش روابط عمومی، فرماندار در این جلسه گفت :حمایت از کارگر، رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال و حل مشکلات این حوزه از اولویت های دولت مردمی است و همکاری ادارات ذیربط مسیر را برای حل و فصل این مشکلات هموار می سازد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۳    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیام از معوقه های 10 دستمزد، بیمه و مزایای کارگران شرکت ایران باسبار نیرو در استان گیلان خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بندرعباس در جلسه کمیته کارگری این شهرستان بر پرداخت حقوق و مزایای کارگران از سوی کارفرمایان تأکید کرد. به گزارش صبح ساحل محمد مرودی با اشاره به اینکه امنیت شغلی مطالبه به حق جامعه کارگری است گفت :کارفرمایان باید تلاش کنند با ایجاد امنیت شغلی و فراهم نمودن آرامش روانی ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۲:۰۰    
مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان به همراه رئیس کمیسیون آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان شب یلدا را در کنار پاکبانان پرتلاش منطقه یک سپری کردند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حامد آرامش گفت: شرکت های خدماتی طرف قرارداد با دانشگاه های علوم پزشکی استان ملزم به بروزرسانی معوقات و اعمال آنالیز سال 1401 در پرداخت حقوق و مزایای کارگران هستند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی در پاسخ به سوالی در خصوص افزایش حقوق کارگران گفت: قطعا همه تلاش دولت این است که تورم را مدیریت کند. مدیریت تورم به معنای تجدید نظر در حقوق مزایای کارگران نیست.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۸:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آخرین گزارش بانک مرکزی نشان می دهد که میانگین قیمت هر مترمربع مسکن تهران در شهریور امسال از 43 میلیون تومان عبور کرده و یک کارگر برای خانه دار شدن در تهران ناچار است یک سوم حقوق خود را به مدت 135 سال پس انداز کند، کاری که عملاً غیرممکن است!
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۷    
رئیس کمیسیون بانوان شورای شهر قزوین با بیان اینکه برخی از پیمانکاران حقوق و مزایای کارگران را پرداخت نمی کنند، افزود: باید در شورای شهر تیم نظارتی قوی داشته باشیم تا بتوانیم بر قرارداد پیمانکاران و نحوه پرداخت حقوق کارگران نظارت کنیم.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۲۲:۲۵    
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دیلم؛ در راستای رسیدگی به مسائل و مشکلات شرکتهای تابع ؛ جلسه ی مشترکی بامدیران شرکت آبادراهان و بازرس کار این اداره برگزار گردید. ...
صمت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
براساس قانون، دولت باید حقوق و مزایای کارگران و کارکنان را براساس نرخ تورم تعیین کند، اما به دلیل اعمال سیاست های ضدتورمی، همواره درصد افزایش حقوق کارگران کمتر از نرخ تورم واقعی در جامعه بوده است و دولت به عنوان بزرگ ترین کارفرما حمایت چندانی از حقوق کارگران نمی کند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۳    
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دیلم؛ در نشستی با هدف بررسی مسائل و مشکلات شرکت خدماتی ابادراهان با حضور سرپرست و بازرس کار تعاون اداره و رفاه اجتماعی شهرستان دیلم و مدیرعامل شرکت برگزار گردید . ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۸:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
اگر حداقل حقوق و مزایای کارگران ایرانی یعنی دستمزد ماهانه حدود پنج میلیون و 680 هزار تومان را در نظر بگیریم، درآمد سالانه یک کارگر حدود 68 میلیون و 160 هزار تومان می شود که این میزان درآمد نه تنها برای خرید خانه مناسب نیست بلکه درحال حاضر معادل حدود یک سوم قیمت پراید به عنوان ارزان ترین خودروی ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۷   + ۳۰ سایت دیگر  
اگر حداقل حقوق و مزایای کارگران ایرانی یعنی دستمزد ماهانه حدود پنج میلیون و 680 هزار تومان را در نظر بگیریم، درآمد سالانه یک کارگر حدود 68 میلیون و 160 هزار تومان می شود که این میزان درآمد نه تنها برای خرید خانه مناسب نیست بلکه در حال حاضر معادل حدود یک سوم قیمت پراید به عنوان ارزان ترین خودروی ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۸    
در چند دهه گذشته کارگران یک آرزوی دیرینه داشتند و آنهم حذف پیمانکار نیروی انسانی در دستگاه های اجرایی کشور برای همیشه بود.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۹:۵۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، عبدالهی ریاست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان رودبار به همراه کاظمی پور بازرس کار اداره از شرکت جاودان زیتون (برادران شریفی ) بازدید کرد . ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دهلران اظهار داشت: حقوق و مزایای کارگران شرکت ایران افق دهلران تا 15 تیرماه پرداخت خواهد شد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۲    
یکی از موارد مرتبط با دستمزد که در قانون کار به آن اشاره نشده اما در قانون تأمین اجتماعی ،اثرش مشاهده می شود حق عائله مندی است. بر این اساس، حق عائله مندی صرفا شامل آن دسته از کارگران می شود که توأم با قانون کار از بیمه تأمین اجتماعی هم بهره مند هستند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۳    
منابع کارگری از تعویق 2 ماهه در پرداخت حقوق و مزایای کارگران شاغل در خطوط ابنیه فنی راه آهن قم خبر می دهند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۰    
عضو هیئت رئیسه مجلس در تذکری به جواد اوجی وزیر نفت بر لزوم ارتقاء و بهبود سطح حقوق و مزایای کارگران جایگاههای سوخت رسانی تاکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس بنیاد مستضعفان اعلام کرد: خوشبختانه ما در پرداخت حقوق و مزایای کارگران و پرسنل بنیاد مستضعفان هیچ معوقی نداریم چراکه تاکید کرده ایم حقوق مدیران باید پس از پرداخت حقوق کارگران پرداخت شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۴    
اعضای شورای عالی کار، حداقل حقوق سال آینده کارگران را 57.4 درصد افزایش دادند.
موج   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای عالی کار، حداقل حقوق سال آینده کارگران را 57.4 درصد افزایش دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
همچنان که پیش از این وزیر کار وعده داده بود برای دستمزد کارگران خبرهای خوشی در راه است، این وعده سرانجام محقق شد و حداقل دستمزد کارگران برای سال آینده بیش از تورم تعیین شد تا کام کارگران در واپسین روزهای سال شیرین شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۰۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته کلانشهر اصفهان، از شایعه احتمال افزایش پلکانی معکوس حقوق ها برای سال آینده اظهار نگرانی کرد. سیدحسن هاشمی، رئیس هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته کلانشهر اصفهان با اشاره به ادامه مذاکرات مزدی 1401، گفت: بر اساس ماده 41 قانون کار ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تاکید کرد: کارفرمایان، عیدی و سایر مزایای پایان سال کارگران را به موقع پرداخت کنند.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
طیب امینی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: 4 جلسه کمیسیون کارگری را در یک ماه اخیر برگزار کردیم تا مشکل پرداختی حقوق کارگران سبلان پارچه، سد عنبران و چندین واحد تولیدی برطرف شده و در آخر سال حقوق و مزایای کارگران به موقع پرداخت شود. وی با بیان اینکه در [...]