پنجشنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۲:۵۳Jan 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مزایای کارگران»

عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس حوزه اختلافات کارگری و کارفرمایی گفت: پرداخت حق و حقوق مصوب شورای عالی کار به کارگران ربطی به بیمه بودن یا نبودن کارگر ندارد. وحید حاجی زاده کارشناس حوزه اختلافات کارگری و کارفرمایی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان ...
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۹   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره تعیین دستمزد کارگران در سال 1400 مبنی بر طرح پرداخت دستمزد منطقه ای توضیحاتی داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
درباره روش پرداخت کمک هزینه های مسکن، خوار و بار و عائله مندی بر اساس روزهای مختلف ماه بیشتر بدانید.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۴    
این روزها با افزایش سرسام آور قیمت دلار و افزایش تورم بحران سختی از لحاظ دستمزد، گریبان جامعه کارگری کشور را گرفته و این مسئله هم کارگران و هم کارفرمایان را دچار مشکل کرده است؛ چرا که تنها موردی که متاسفانه افزایش تورم در آن اثری نداشته است حقوق و مزایای کارگران و کارمندها بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران شهردار قائمشهر گفت:شهرداری در جهت تامین حقوق و مزایای کارگران تاکنون بیش از 7.5 میلیارد تومان ظرف دو سال گذشته پرداخت کرده و هم اکنون حقوق کارگران به موقع پرداخت شده و معوقه ای وجود ندارد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
وی با اشاره به مفاد ماده 41 قانون کار گفت: طبق این ماده، شورای عالی حقوق و دستمزد مکلف شده حقوق و مزایای کارگران را متناسب با نرخ تورم افزایش دهد اما رقمی که در ابتدای سال جاری برای حقوق کارگران تعیین شد، تناسبی با مفاد این قانون و نرخ تورم ندارد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد بنده آن است که میزان حقوق و دستمزد کارگران در ابتدای سال افزایش یابد و در اواسط سال هم مجدداً تورم کشور مورد بررسی قرار گیرد و متناسب با تورم، حقوق و مزایای کارگران در 6 ماهه دوم سال هم افزایش یابد.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در این دیدار، علی اصغر سلطانی رئیس شورا اسلامی کار ضمن تشکر از مدیرعامل راه آهن و هیأت همراه جهت حضور و بازدید از مجموعه کارخانجات تعمیرات لکوموتیو شهرستان بافق و رسیدگی به وضع پرسنل و فعالیتهای این مجموعه، از تلاش و همت وی در راستای افزایش امنیت شغلی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها-استاندار خراسان شمالی گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی، باید پرداخت حقوق و مزایای کارگران در اولویت مدیران باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
درباره نحوه پرداخت حقوق و مزایای کارگران در ایام بیماری بیشتر بدانید.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
دنیای معدن - سرپرست شرکت طلای زرشوران اعلام کرد: با راه اندازی معاملات گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالا، تأمین نقدینگی و سرمایه در گردش به منظور خرید مواد اولیه، پرداخت حقوق و مزایای کارگران و همچنین افزایش تولید تسهیل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۵:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: ورود مسئولان استانی به موضوع صرفا در جهت جلوگیری از هرگونه مشکل تا بررسی دقیق زوایای مختلف آن بوده است و از اخراج کارگران هم جلوگیری شد و بر همین اساس حقوق و مزایای کارگران مذکور هم کاملآ پرداخت می شود و مدیریت شرکت طی نامه ای تا تعیین تکلیف وضعیت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد افزایش 50درصدی حقوق کارگران در بودجه سال آینده به دولت خبر داد و گفت: حقوق و مزایا برای کارگران در سال آینده باید با افزایش قابل توجهی همراه باشد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۶    
علیرضا احمدی نخستین تبعات ملی شدن صنعت نفت در فروردین 1330 نمایان شد؛ اوضاع در خوزستان از کنترل خارج شد و کارگران شرکت نفت اعتصاب خود را آغاز کردند. این اعتصابات به این دلیل بود که شرکت نفت ایران و انگلیس مزایای کارگران را قطع کرد ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جدول کامل حقوق و مزایای کارگران در سال 99 منتشر شد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی تهران در جلسه ای دستمزد و مزایای کارگران کوره پزخانه ها را مورد بررسی قرار داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۹:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی از پایان اعتصاب 70 روزه کارگران شرکت نیشکر هفت تپه با وعده خلع ید مالک شرکت خبر داد. کارگران نیشکر هفت تپه 70 روز است که برای دریافت حقوق و مزایای خود و همچنین خلع ید اسد بیگی مالک این شرکت که در جریان خصوصی سازی شرکت آن را خریداری کرده بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
کازشناس روابط کار درباره وضعیت فرم های تسویه حساب حقوق و مزایای کارگران که به صورت سفید امضا به کارفرمایان تحویل داده می شوند، توضیحاتی داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نزدیک به هفت ماه از شیوع ویروس کرونا در کشور، تعطیل شدن کارگاه ها و بیکاری کارگران می گذرد اما پرداخت بیمه بیکاری کرونا بعنوان حق قانونی کارگران مشکلات زیادی را داشته که همه این مشکلات خلاف قانون کار و قانون بیمه بیکاری هستند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۴۲    
عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع) گفت: دولت حذف هزینه های غیرضروری را در درون دستگاه خود و ریخت و پاش ها و هزینه هایی اعمال کند که هزینه کرد آن نه تنها منجر به رونق و شکوفایی و بهره وری در اقتصاد نمی شود بلکه تحمیل مخارج سنگینی بر اقتصاد تحریمی و کرونازدۀ کنونی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: پرداخت معوقات حقوق و مزایای کارگران و همچنین بهبود امکانات رفاهی کارگران به جد در حال پیگیری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل_ایرنا_ مدیر کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان اردبیل گفت:حتی در صورت تعطیلی و توقف واحدهای تولیدی و صنعتی،کارفرمایان این واحدها ملزم به پرداخت حقوق و مزایای کارگران بیکار شده هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران با بیان اینکه بخش زیادی از کارفرمایان حداقل های مزد را پرداخت می کنند گفت: تعدادزیادی از کارفرمایان از پرداخت مزایای کارگران خودداری می کنند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۹:۳۵    
کارگرانی که در پروژه ای حتی به صورت غیر مستمر مشغول هستند، اگر کار در این پروژه بیش از 4 سال به طول بیانجامد، کارگر، دائم محسوب شده و تمام مزایای کارگران دائم به آنها نیز تعلق می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
موضوع عدم پرداخت حقوق و مزایای کارگران و کارکنان شهرداری ها در کهگیلویه و بویراحمد جدی شده و اکنون در لوداب هم صدای آن ها درآمده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کمیسیون کارگری استان بوشهر با بیان اینکه روند تولید متوقف نشده است گفت:وضعیت پرداخت حقوق و مزایای کارگران در بزرگترین مجتمع های کارگری و صنعتی خاورمیانه در جنوب استان بوشهر از روند نسبتا خوبی برخوردار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: با پیگیری مستمر استاندار و اعضای کمیسیون کارگری این استان و شهرستان ها و همکاری مدیران واحدهای صنعتی و تولیدی، وضعیت پرداخت حقوق و مزایای کارگران از روند به نسبت خوبی برخوردار است.
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، با توجه به افزایش حقوق کارگران از ابتدای تیرماه، تمام کارفرمایان مکلف هستند که این افزایش را از ابتدای تیر ماه هم در حقوق و مزایای کارگران و هم در لیست بیمه منظور کنند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان در یکصد و بیست و نهمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان از تفاوت در قراردادها و حقوق و مزایای کارکنان شهرداری تا بی تفاوتی در پرداخت حقوق و مزایای کارگران و کارمندان از سوی برخی مدیران انتقاد شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
یک مشاور روابط کار با اشاره به اینکه نبود قرارداد کار باعث سلب حق وحقوق از کارگر نمی شود، گفت: یکی از مشاوره هایی که به کارگران داده می شود این است که اگر قرارداد کار ندارید دست تان به هیچ جایی بند نیست. ...
ربیع   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۳    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از گسترش نیوز،تجارت نیوز،
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مردم نیوز :حاتم شاکَرَمی در بازدید از چند شرکت تولیدی استان قزوین گفت: بر اساس مصوبه شورای عالی کار 75 درصد از پایه سنوات حقوق کارگران کسر و به حداقل مزد اضافه و این موضوع باعث شد که حداقل مزد از 21 درصد به 26 درصد افزایش یابد ضمن اینکه اثراتی هم روی حق اولاد، روی پایه سنواتی ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
حاتم شاکرمی روز دوشنبه در بازدید از چند واحد تولیدی در جمع خبرنگاران، افزود: بعد از شیوع کرونا چند اولویت را در خصوص واحدهای تولیدی و کارگران پیگیری کردیم که یکی از آنها حمایت از واحدهایی تولیدی بود که به دلیل شیوع کرونا نتوانستند حقوق و مزایای کارگران را تامین کنند. وی اضافه کرد: در [...]
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم قدرتی عضو شورای اسلامی باقرشهر اظهار داشت: با مذاکرات صورت گرفته با پیمانکاران مربوطه در شهرداری، مقرر شد تا تمام حقوق و مزایای کارگران شهرداری سر وقت و به طور کامل پرداخت شود، خوشبختانه حقوق و مزایای امسال کارگران فضای سبز و خدمات شهری در قالب قراردادهای جدید، افزایش چشمگیری داشته است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۱    
منابع کارگری از تعویق 2 ماهه در پرداخت حقوق و مزایای کارگران شاغل در خطوط ابنیه فنی راه آهن اراک خبر می دهند.
اقتصاد آنلاین / آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: آیین نامه افزایش 30 درصدی فوق العاده جذب کارکنان شهرداری که در هیأت وزیران تصویب شده مربوط به کارمندان بوده اما کلمه کارکنان را به کار برده شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون استاندار بوشهر از اعضای کمیسیون کارگری خواست پیگیری لازم جهت پرداخت معوقات حقوق و مزایای کارگران، اجرای مصوبه پرداخت همزمان حقوق مدیران و کارگران در واحدهای صنعتی و مصوبه به کارگیری 50 درصد نیروهای بومی در پارس جنوبی را داشته باشند.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: سخنگوی شورای شهر تبریز گفت: پرداخت حقوق و مزایای کارگران شهرداری توسط شرکت های ثانویه قابل قبول نیست و هیچ گاه در مقابل تضییع حق کارگران سکوت نخواهیم کرد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
جدیدترین اخبار گوناگون را در تابناک با تو از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از تازه ترین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، فیلم و عکس هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و ... را دنبال خواهید کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: همه کارکنان تحت پوشش قانون کار مشمول مصوبه هفته گذشته شورای عالی کار در خصوص افزایش دستمزد می شوند. بر اساس مصوبه شورای عالی کار دستمزد سال جاری برای دو گروه از کارگران یعنی کارگران حداقلی بگیر و سایر سطوح مزدی متفاوت است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۰۷:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
نماینده بندرعباس در مجلس از اعتراض فراکسیون کارگری مجلس به تعیین حداقل حقوق و مزایای کارگران در سال جدید خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
جزئیات میزان حقوق و مزایای کارگران و کارکنان مشمول قانون کار و تامین اجتماعی برای سال 99 اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۴:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
نمایندگان حوزه کارگری از قوت گرفتن سه فرضیه برای تعیین حقوق کارگران در سال جدید خبر می دهند.
سایپا نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رانندگان تاکسی های اینترنتی در کشورهای مختلف دنیا از مزایای کارگران یا کارمندان و قوانین کار بهره مند نیستند و در بحران هایی مانند گسترش و انتشار ویروس کرونا، که عادت های مردم در جابه جایی و حمل ونقل دچار تغییر شدید می شود، لطمه شدیدی متحمل می شوند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در این جوابیه که که سه شنبه به خبرگزاری ایرنا خوزستان ارسال شده است آمده است "حقوق و مزایای کارگران شهرداری به دستور شهردار اهواز همیشه پیش از کارکنان قراردادی پرداخت می شود اما گاهی به علت تاخیر در تسلیم صورت وضعیتها توسط پیمانکاران ممکن است در حد پنج تا 6 روز با تاخیر صورت گیرد." ...
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۱    
روزنامه اعتماد: هرچند این ویروس با گذشت بیش از دو ماه از آغاز فعالیتش در سطح جهان، عددی نزدیک به 100 هزار نفر را درگیر کرده و تعداد تلفات آن کمتر از چهار هزار نفر بوده، اما با توجه به تازه و ناشناخته بودن و نداشتن درمان قطعی، بسیاری از دولت ها را بر آن داشته تا با جدیت به مقابله با آن برخیزند. ...
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: فواصلی که بین پرداخت حقوق و مزایای کارگران وجود داشت خوشبختانه برداشته شده است و این نیازمند تقدیر از معاونت مالی و اقتصادی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شاکرمی گفت: کارگران مشاغل غیر مستمر که بیش از 4 سال در یک پروژه فعالیت دارند، کارگر دائم تلقی می شوند.
عصر تبریز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه حقوق کارگران باید به موقع پرداخت شود، گفت: واحدهای تولیدی باید حقوق و مزایای کارگران و کارکنان خود را به موقع پرداخت کنند.