دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۳:۳۷Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرباز معلم»

آوای رودکوف   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۰۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
حقیقت امر از وزیر آموزش و پرورش و سایر دست اندرکاران مقوله آموزش پنهان نیست از شما چه پنهان کفگیر آموزش و پرورش این سال ها بدجور به ته دیگ خورده است تا جایی عین دوران جنگ همه معلمان بازنشسته، بیمار، دانشجو معلم، سرباز معلم و ... را بسیج کرده اند تا فقط کلاس های درس پر شوند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
آذر رشیدی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان گفت: در سال گذشته 7200 نفر را آموزش داده ایم و امسال معلمان می توانند با رویکردهای به روز آشنا شوند و از آموزش های تخصصی بهره مند گردند. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: در حالی که کلاس های درس خالی از معلم هستند و نمایندگان مجلس، در این چند روز اخیر، بابت این معضل هشدارهای جدی داده اند، آموزش و پرورش به جذب 11 هزار ظرفیت خالی از آزمون استخدامی چشم دوخته است تا شاید سازمان برنامه و بودجه وسازمان اداری و استخدامی، کاری برای دانش آموزان این کشور انجام دهند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه ایرانشهر تا همین چند سال پیش کالو کوچک ترین مدرسه دنیا لقب گرفته بود ؛ مدرسه ای در روستای کالو از توابع بخش بردخون شهرستان دیر در استان بوشهر که یونسکو آن را با 4دانش آموز و یک سرباز معلم به عنوان کوچک ترین و کم جمعیت ترین مدرسه دنیا به ثبت رسانده بود. ...
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۶    
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد با بیان اینکه 60 نیروی معلم در حوزه ابتدایی کم داریم، گفت: سعی کردیم از نیروهای دانشگاه فرهنگیان، استخدامی ماده 28، سرباز معلم ها برای جبران کمبود این نیرو بهره ببریم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۱۵    
نیروی انسانی، مهم ترین محور تحول در آموزش و پرورش است/مربیان طرح امین و سرباز معلم هایی که در حوزه پرورشی مشغول به فعالیت هستند ساماندهی می شوند/نباید از شبکه سازی مربیان پرورشی و مشاوران غافل شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: در توانمندسازی سرباز معلم اگر بسیج فرهنگیان بخواهد کمک حال آموزش و پرورش باشد ما استقبال می کنیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان در این اطلاعیه آمده است: قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی 1401 آموزگار ابتدایی و استثنایی وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان خوزستان: ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۲    
آموزش و پرورش استان خراسان شمالی از افزایش سهمیه استخدام معلم در این استان خبر داد. 130 مربی پرورشی جذب آموزش و پرورش استان خراسان شمالی می شوند. جزئیات و نحوه استخدام معلمان در آموزش و پرورش استان خراسان شمالی اعلام شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۴:۰۲    
مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: امسال 2 هزار و 392 نفر از فرهنگیان کردستانی از سیستم آموزش و پرورش خارج شده که از این تعداد یک هزار و 524 نفر بازنشسته، 549 نفر تقلیل ساعت، 180 نفر مرخصی زایمان و 32 هزار نفر نیز سرباز معلم هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۲    
تهران- ایرنا- سرباز معلم ها در حالی برای تدریس به مناطق محروم می روند که دانش آموزان این مناطق به کمک و امکانات بیشتری برای یادگیری نیازمندند، یک کارشناس آموزشی در این راستا معتقد است که سربازها باید در مشاغلی غیر از آموزگاری بکار گرفته شوند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: یکی از اشکالات ما این است که نومعلم را به مکان سخت می فرستیم، نومعلم باید در مدرسه کنار دیگر معلمان کار کند باید بسته های آموزشی آماده ای برای سرباز معلمان داشته باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۲۲    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد تاخیر در ابلاغ بخشنامه سرباز معلم آموزش و پرورش، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بخشنامه جذب سرباز معلم از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بخشنامه جذب سرباز معلم از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بخشنامه جذب سرباز معلم از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، بخشنامه جذب سرباز معلم ابلاغ شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: وزارت آموزش و پرورش بخشنامه جذب سرباز معلم ها را ابلاغ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل آموزش و پرورش گیلان اعلام کرد: این اداره کل از میان سربازان فارغ التحصیل در مقطع ابتدایی برای شهرستان رودبار و سیاهکل سرباز معلم جذب می کند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به اطلاع می رساند اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان در نظر دارد در سال تحصیلی 1403-1402 نسبت به جذب سرباز معلم در مقطع آموزگار ابتدایی در ادارات آموزش و پرورش مناطق عمارلو (4 نفر) و دیلمان (2 نفر) اقدام نماید. ...
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
دستورالعمل جذب سربازمعلم در دستگاه تعلیم و تربیت ابلاغ شد و قرار است امسال 3200 نفر به عنوان سربازمعلم فعالیت خود را در مدارس آغاز کنند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رضا مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش گفت: معلمانی که دارای مدرک کارشناسی و زیر 60 سال هستند می توانند تا 60 سالگی به خدمت ادامه دهند. توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره شرایط جذب نیرو را در ویدئو ببینید.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۶    
بنا به گفته وزیر جدید آموزش و پرورش، قرار است به زودی 11 هزار نیروی خدمات و 3 هزار و 200 سرباز معلم جذب شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: به زودی 11 هزار نیروی خدمات و 3 هزار و 200 سرباز معلم خواهیم گرفت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به اطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند، ثبت نام متقاضیان ازتاریخ 1402/03/11 لغایت 1402/03/13 از ساعت 7:30 صبح تا ساعت 12 ظهر، در محل اداره کل آموزش و پرورش استان(واحد استخدام) به جزء روزهای تعطیل می باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه توجه به هویت ایرانی و اسلامی در تمامی ابعاد در اولویت ما قرار دارد، گفت: برای ایران عزیز و قوی باید آموزش و پرورش قوی داشته باشیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۳    
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی بخشنامه (710/5 - 1402/3/9) جذب سربازمعلم برای سال تحصیلی 1402 ابلاغ شد. زمان ثبت نام 10 لغایت 13 خرداد می باشد و تمدید نخواهد شد. تاریخ اعزام 1402/4/1 و بدون مهر غیبت ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۵    
به اطلاع می رساند متقاضیان طرح سربازمعلم تاچهارشنبه 10 خرداد 1402 به امور اداری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بم مراجعه نمایند. با توجه به جذب سرباز معلم در سال 1402 جهت تدریس در مقطع متوسطه و هنرستان ، فارغ التحصیلان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های ( الکتروتکنیک ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۲    
وزیر آموزش و پرورش:موضوع تامین نیروی انسانی برای سال جدید را در پیش داریم و 11 هزار نیروی جدید الورود و 3200 سرباز معلم خواهیم گرفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت:: به زودی 11 هزار نیروی خدمات و 3 هزار و 200 سرباز معلم خواهیم گرفت معلمانی که دارای مدرک کارشناسی و زیر 60 سال هستند می توانند تا 60 سالگی به خدمت ادامه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اعضای دولت سیزدهم امروز(چهارشنبه 10 خرداد) در حاشیه نشست دولت در جمع اهالی رسانه حاضر شده و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دستورالعمل بکارگیری معلمان وظیفه در سال تحصیلی 1403 - 1402 اعلام و براساس آن متقاضیان واجد شرایط می بایست تا فردا 11 خرداد 1402 با مراجعه به ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر جدید آموزش و پرورش با اشاره به برنامه های این وزارتخانه برای جذب نیروی انسانی گفت: در سال جاری 11 هزار نیروی جدید الورود و 3200 سرباز معلم خواهیم گرفت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۹    
بخشنامه(710/5 - 1402/3/9) جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی 1402 ابلاغ شد. زمان ثبت نام 10 لغایت 13 خرداد می باشد و تمدید نخواهد شد. تاریخ اعزام 1402/4/1 بدون مهر غیبت مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد (با اولویت جذب کارشناسی ارشد) ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۲    
رئیسی با بیان اینکه بخشنامه جذب سرباز معلم به آموزش پرورش البرز ابلاغ شده است، گفت: آموزش پرورش استان البرز بر اساس بخشنامه جدید می تواند در سال تحصیلی 1403-1402نسبت به جذب سرباز معلم بر اساس آیین نامه اقدام کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرج- سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان البرز از ابلاغ بخشنامه جذب سرباز معلم خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: امکان جذب سرباز معلم در سال تحصیلی جدید فراهم شده است.
صدای میناب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان با صدور اطلاعیه ای از جذب سرباز معلم برای تحصیلی 1403-1402 خبر داد
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آموزش و پرورش استان قزوین درنظر دارد با توجه به قوانین جاری و موضوعه نسبت به تأمین نیرو از طریق جذب سربازمعلم جهت خدمت در مناطق محروم استان ثبت نام نماید، لذا واجدین شرایط به شرح ذیل درصورت تمایل اقدام نمایند. شرایط ثبت نام سربازمعلم ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۶    
شرایط جذب معلم وظیفه (سرباز معلم) برای سال تحصیلی 1403- 1402 در آموزش و پرورش استان کرمان از سوی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان اعلام شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اطلاعیه آموزش و پرورش استان قم در خصوص جذب سرباز معلم درسال تحصیلی 1402-1403
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۹   + ۸۱ سایت دیگر  
دستورالعمل جذب سربازمعلم در دستگاه تعلیم و تربیت ابلاغ شد و قرار است امسال 3200 نفر به عنوان سربازمعلم فعالیت خود را در مدارس آغاز کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۰    
آموزش و پرورش دزفول برای تکمیل نیروی انسانی سرباز معلم جذب می کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی برای سال تحصیلی 1403 – 1402 سرباز معلم جذب می کند. به اطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ 9 خرداد ماه آغاز و تا تاریخ 12 خرداد ماه 1402 صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، در راستای اختصاص تعداد محدودی سهمیه برای جذب سرباز معلم در مشاغل آموزشی ، ضوابط و مقررات ثبت نام از داوطلبان برنامه جذب معلم وظیفه برای سال تحصیلی 1403-1402 به شرح ذیل اعلام می گردد : الف - شرایط اختصاصی : ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۹    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی آگهی جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی 1403 – 1402 منتشر شد. آن دسته از متقاضیان سرباز معلمی که دارای مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس می باشند و برگ اعزام به خدمت به تاریخ 1402/04/01 دارند ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
متقاضیان شرکت در طرح سرباز معلم تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 9 خرداد فرصت دارند با در دست داشتن مدارک موردنیاز به ادارات آموزش و پرورش محل زندگی مراجعه کنند.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
پوریا ترابی، سربازمعلم قزوینی است که از سال 1400 در مدارس مناطق کم برخوردار شهرستان قزوین به عنوان معلم پایه ابتدایی خدمت می کند و بلاگری در فضای مجازی را راهی برای جذب خیرین در جهت کمک به دانش آموزان مناطق محروم به کار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۹    
شهروندخبرنگاران ما با ارسال پیام هایی از تاخیر در ابلاغ بخشنامه سرباز معلم آموزش و پرورش خبر دادند.