سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۵:۰۸Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موسسات فرهنگی»

استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان بر ضرورت جمع آوری متکدیان از سطح شهر اشاره داشت و گفت: طرح ضربتی میان شهرداری، نیروی انتطامی و بهزیستی جهت جمع آوری متکدیان انجام شود.
رئیس گروه دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از میزبانی موسسات فرهنگی قرآن و عترت خراسان شمالی از برنامه های قرآنی در ماه مبارک رمضان خبر داد.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از فعالیت های فرهنگی، کتابخوانی و ارتقا فرهنگ عمومی موسسات فرهنگی و هنری و قرآنی از محل تبصره 14 قانون بودجه حمایت می کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۳۹    
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از فعالیت های فرهنگی، کتابخوانی و ارتقا فرهنگ عمومی موسسات فرهنگی و هنری و قرآنی از محل تبصره 14 قانون بودجه حمایت می کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مراغه از انتخاب شهردار مراغه به عنوان مدیر نمونه شهرستانی خبر داد و گفت: شورای اسلامی شهر مراغه از ایجاد و توسعه موسسات فرهنگی و قرآنی در مراغه، تمام عیار حمایت می کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۵۸    
معاون فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از صدور 5 پروانه فعالیت جدید برای موسسات فرهنگی در سطح استان خبر داد.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۱    
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نگاهشان این است کتاب هایی که از موسسات مختلف فرهنگی و حوزه های مختلف مجوز دارند مشمول بخش یارانه دریافت کتاب در خرید کاغذ و انتشارات شوند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیلی گفت: ما در دولت آماده هستیم و کمک به موسسات فرهنگی جبهه انقلاب و کمک به حوزه رسانه ای جبهه انقلاب وظیفه ماست دولت هیچ نوع محدودیتی برای حمایت از جریان سالم و پیشرو در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: جمهوری اسلامی نیازمند ارائه خدمات و سرویس های شرکت های دانش بنیان و موسسات فرهنگی برای رفع نیازهای مردم است.
کارگروه صنایع خلاق و فرهنگی استان، پایگاه های اطلاع رسانی سوغات فرهنگی زائر را توسط موسسات فرهنگی و هنری، در مراکز اقامتی راه اندازی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۲۴    
فرماندار کرج گفت: دستگاه های اجرایی ملزم هستند 20 درصد از ظرفیت تمامی مراکز رفاهی در اختیار کمیته ساماندهی جوانان قرار دهند. تا به امروز 20 سالن در کرج در اختیار زوج های بی بضاعت قرار گرفته است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۲    
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: هم افزایی بین موسسات فرهنگی موجب انجام کارهای ماندگار و موثر در سطح منطقه ای و ملی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای رفع مشکلات موسسات فرهنگی قول بزرگی نمی دهیم که عملیاتی نشود، چراکه کارهایی که مربوط به این حوزه است را در سطح وزارت خانه تا حد توان پیگیری می کنیم.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۲    
کارگاه طلایه داران عفاف و حجاب به همت یکی از موسسات فرهنگی هنری استان البرز و با حضور پرشور بانوان مازندرانی به مدت دو روز به میزبانی شهرستان فریدونکنار در مدرسه علمیه حضرت آمنه(س) برگزار است.
همایش توانمندسازی صنایع فرهنگی و اقتصاد فرهنگ ویژه موسسات فرهنگی و هنری به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در کارخانه فناوری مشهد برگزار شد.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر ،دیدار فعالان و مدیران موسسات فرهنگی قرآن و عترت استان لرستان با دکتر علی رضا معاف، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، چهارشنبه (5 بهمن) در سالن شهید حیدریان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰    
دیدار فعالان و مدیران موسسات فرهنگی قرآن و عترت استان لرستان با علی رضا معاف معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارشنبه (5 بهمن) در سالن شهید حیدریان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۵۴    
در سفر یک روزه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به شهرستان بهشهر، نشست صمیمی با کارکنان و اهالی فرهنگ، هنر و رسانه و بازدید از مراکز و موسسات فرهنگی و هنری بهشهر انجام شد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اکران فیلم های برگزیده ادوار جشنواره مردمی فیلم عمار با همکاری موسسات فرهنگی عراق و مرکز تخصصی و بین المللی فیلم و سریال انوار رسول اعظم(ص) از ابتدای یک شنبه، 25 دی ماه در مدارس، مراکز و مؤسسات فرهنگی عراق آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۸    
نشست مدیرکل دفتر مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیران مسئول موسسات فرهنگی هنری استان، راس ساعت 17 روز سه شنبه مورخ 1401/10/20 در محل سالن جلسات مجتمع فرهنگی هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
جلسه هیئت رسیدگی به امور موسسات فرهنگی قرآن و عترت روز گذشته در معاونت قرآنی وزارت ارشاد برگزار و طی آن فعالیت هفت موسسه قرآنی مورد موافقت اصولی قرار گرفت.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۸:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی با اعلام اینکه تاکنون در ذیل فعالیت های قرارگاه محرومیت زدایی از حوزه فرهنگ و هنر بیش از 100 هزار نفر در مناطق کم برخوردار کشور، خدمات آموزش رایگان دریافت کرده اند، گفت: در کنار صدور گواهی مهارت ، شرایط اعطای مجوز های موسسات فرهنگی و آموزشگاه ها تسهیل شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از خرید افزون بر چهار هزار و 200جلد کتاب و توزیع آنها در میان کتابخانه های عمومی و مراکز و موسسات فرهنگی هنری فعال در این منطقه خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۵:۴۵    
تقویت موسسات فرهنگی و اجرای برنامه های هنری در مناطق کمتر برخوردار خوزستان، یکی از مسیرهای کارآمد در انتقال درست مفاهیم فرهنگی است؛ مسیری میانبر برای کشف، آموزش و معرفی استعدادهایی که می توانند در یک بازه زمانی کوتاه مدت در این مناطق تاثیرات فرهنگی و شغلی بسزایی ایجاد کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ناشران فعال، تشکل های صنفی نشر، نهاد ها و موسسات فرهنگی سراسر کشور برای حضور در بیست وهفتمین دوره نمایشگاه کتاب مسقط تا هجدهم دی فرصت دارند با مراجعه به سامانه ketab.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۱    
همزمان با دهم دی سالروز تاسیس مجمع جهانی اهل بیت (ع)، نمایشگاه معرفی آثار موسسات فرهنگی و معرفتی فعال در عرصه بین الملل در استان قم، در سالن همایش های غدیر بر پا شد.
بیش از 2400 نسخه کتاب در قالب پویش اهدای کتاب، اهدای دانایی از سوی جمعی از خیرین نیک اندیش، سازمان ها و موسسات فرهنگی خراسان رضوی به شمرای از کتابخانه های عمومی در این استان اهداء شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم و ابو مهدی المهندس و یاران شهیدشان حشد الشعبی و موسسات فرهنگی عراق اقدام به برگزاری بزرگترین نمایشگاه فرهنگی و هنری در محل (نصب الشهید) کردند.
دریایی در دیدار با مدیران موسسات فرهنگی قرآنی شهر سنندج گفت: اگر جامعه بشری مسیر رستگاری را گم کرده است به جهت دوری از آموزه های قرآن کریم است
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در قالب کمک های حمایتی جدول 17، در مرحله نخست مبلغ 7 میلیارد و 800 میلیون تومان به موسسات فرهنگی و هنری استان خوزستان اختصاص می یابد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۲:۴۸    
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از توزیع متوازن اعتبارات متمرکز کمک به موسسات فرهنگی و هنری و دینی در استان اردبیل خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۲۱:۲۱    
مجید منادی، معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در نشست با موسسات فرهنگی و هنری گفت: امسال برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در قالب کمک های حمایتی جدول 17، در مرحله نخست مبلغ 7 میلیارد و 800 میلیون تومان به موسسات فرهنگی، هنری، قرآنی و سینمایی استان خوزستان اختصاص می یابد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۳۳    
نشست های آموزشی کمیسیون های تخصصی موسسات فرهنگی و هنری استان قم با حضور استاد مهدی تلوری در تالار فرهنگ و هنر استان قم برگزار و روز جمعه به پایان رسید.
نشست های آموزشی کمیسیون های تخصصی موسسات فرهنگی و هنری استان قم با حضور استاد مهدی تلوری در تالار فرهنگ و هنر استان قم آغاز شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۲۰:۰۴    
رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از هم اندیشی 256 نفر از مدیران مسئول موسسات فرهنگی و هنری استان قم طی دو روز خبر داد.
رضا کلاه کج، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای حمایت از طرح های حوزه کاهش آسیب های اجتماعی، به موسسات فرهنگی، هنری، سینمایی و قرآنی دارای مجوز رسمی ثبت شده کمک های حمایتی اعطا می نماید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۱:۴۵    
در پی برگزاری نخستین همایش موسسات، انجمن ها و کانون های فرهنگی و هنری در روز 27 آبان ماه سال جاری، نشست با اعضای کمیسیون های این همایش هر کدام به تفکیک طی برنامه ریزی انجام شده در روزهای 24 و 25 آذر ماه در تالار فرهنگ و هنر قم برگزار خواهد شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۷:۰۵    
دومین نشست مدیران موسسات فرهنگی قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به همت گروه قرآن و عترت، 20 آذر 1401 در محل مجتمع فرهنگی هنری نور برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۴    
در این نشست که به صورت حضوری در مشهد و غیرحضوری ( برخط ) برای مدیران موسسات فرهنگی قرآن و عترت شهرستان ها برگزار شد موضوعات مهم بهره وری و اجرای طرح رتبه بندی موسسات قرآن و عترت از طریق سامانه سراسری حمد مورد بررسی قرار گرفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حسنی بر ضرورت تربیت نیروی انسانی تراز انقلاب اسلامی توسط موسسات فرهنگی، هنری و قرآنی تاکید کرد و گفت: محتوای رسانه ای که در قالب فیلم و نمایش در این موسسات تولید شده، خوب است ولی کافی نیست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۲۱:۳۸    
مدیرکل برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت های امور قرآنی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جریان سفر به شهرستان قاینات به منظور بررسی مسائل و مشکلات موسسات فرهنگی قرآن و عترت شهرستان با جمعی از مدیران این موسسات و فعالان قرآنی قائنات دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از جذب اعتبار شش و نیم میلیارد تومانی برای موسسات فرهنگی و هنری استان جهت حمایت از فعالیتهای فرهنگی، هنری و دینی در سال جاری خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم کرمانی نژاد؛ مدیرکل برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت های امور قرآنی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در سفر به خراسان جنوبی با جمعی از مدیران موسسات فرهنگی قرآن و عترت این استان دیدار کرد. در این نشست مشکلات و مسائل موسسات قرآنی بررسی و برای آن راهکارهایی اندیشیده شد.
محمدمهدی اسماعیلی با اشاره به فعالیت قرارگاه محرومیت زدایی از فرهنگ و هنر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این قرارگاه از سال گذشته در مناطق شرق و جنوب شرقی کشور راه اندازی شد و نزدیک به چهل هزار نفر در رشته های هنری بصورت رایگان آموزش دیده اند و در گام بعدی با تسهیل گری در اعطای مجوز به موسسات ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۲:۳۰    
اولین جلسه منطقه ای موسسات فرهنگی فعال در حوزه ایثار و شهادت با حضور فعالین شهرستانهای شمال خوزستان برگزار شد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ترجمه کُردی کتاب خون دلی که لعل شد با عنوان جاریکی تریوسف در چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب سلیمانیه رونمایی شد. آیین رونمایی از ترجمه کُردی کتاب خون دلی که لعل شد با حضور داوود حسن پور وابسته فرهنگی کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم از طرح فوری این سازمان برای اجرای دستورالعمل ضوابط اجرایی و مقررات تاسیس، فعالیت و تغییرات موسسات فرهنگی قرآن و عترت خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۲    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم توانمندی موسسات فرهنگی استان را ممتاز دانست و گفت: به دنبال تقویت موسسات و انجمن ها هستیم تا بتوانیم از این ظرفیت به نفع ِ ارتقای سطح فرهنگ در جامعه بهره بیشتری ببریم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حیدری گفت: اولین دوره توانمند سازی مدیریت راهبردی ویژه موسسات فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل خواستار استفاده از ظرفیت نهادهای فرهنگی و موسسات دولتی و غیردولتی این استان برای پیشبرد اهداف کتاب و کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعه در استان شد.