سه شنبه ۰۷ آذرساعت ۱۹:۲۳Nov 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمت وظیفه عمومی»

اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ستاد کل نیروهای مسلح طی مراسمی ضمن تقدیر از تیم والیبال جوانان ایران به دلیل کسب مدال طلا در مسابقات قهرمانی جوانان جهان، اعضای این تیم را از خدمت وظیفه عمومی معاف کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
ستاد کل نیروهای مسلح طی مراسمی ضمن تقدیر از تیم والیبال جوانان ایران به دلیل کسب مدال طلا در مسابقات قهرمانی جوانان جهان، اعضای این تیم را از خدمت وظیفه عمومی معاف کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۷   + ۶۵ سایت دیگر  
ستاد کل نیروهای مسلح طی مراسمی عصر روز گذشته (چهارشنبه، یکم آذر ماه) از اعضای تیم ملی والیبال جوانان ایران تقدیر کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نحوه احتساب بیمه دوران خدمت وظیفه عمومی بیمه شدگان تأمین اجتماعی را مشخص و سهم دولت بابت هزینه کارفرمایی را تعیین کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۶۱ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس نحوه احتساب بیمه دوران خدمت وظیفه عمومی بیمه شدگان تأمین اجتماعی را مشخص و سهم دولت بابت هزینه کارفرمایی را تعیین کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی انتظامی استان کرمانشاه گفت: با توجه به کاهش سه ماهه مدت خدمت دوره ضرورت که اخیرا بر این اساس ابلاغ شده است، هیچ تغییری در قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی ازقبیل معافیت جدید یا کاهش مدت خدمت در دستور کار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کارکردن در پزشکی قانونی به دلایل مختلف مورد استقبال قرار نمی گیرد حتی با برگزاری آزمون استخدامی هم فقط 50 درصد افراد شرکت کننده جذب می شوند ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۱:۵۶    
سرهنگ حسین پیوندی امروز (سه شنبه، 23 آبان ماه) در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر قانون خدمت وظیفه عمومی باید حداکثر 90 درصد حداقل حقوق کادر رسمی به سربازان داده شود. وی افزود: افزایش حقوق ها در سال 1401 حداقل حقوق را به سه میلیون تومان رساند ...
برترین ها / وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فراجا اعلام کرد: با توجه به کاهش 3 ماهه مدت خدمت دوره ضرورت که اخیرا بر این اساس ابلاغ شده است، هیچ تغییری در قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی ازقبیل معافیت جدید یا کاهش مدت خدمت در دستور کار نمی باشد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فراجا اعلام کرد: با توجه به کاهش 3 ماهه مدت خدمت دوره ضرورت که اخیرا بر این اساس ابلاغ شده است، هیچ تغییری در قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی ازقبیل معافیت جدید یا کاهش مدت خدمت در دستور کار نمی باشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
برنا نوشت: سازمان وظیفه عمومی فراجا اعلام کرد: با توجه به کاهش 3 ماهه مدت خدمت دوره ضرورت که اخیرا بر این اساس ابلاغ شده است، هیچ تغییری در قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی ازقبیل معافیت جدید یا کاهش مدت خدمت در دستور کار نمی باشد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۷۷ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان جزئیات افزایش حقوق سربازها را تشریح کرد.
هراز نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدت خدمت دوره ضرورت تغییری نخواهد کرد سرهنگ کریم پور معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران خبر داد: مدت خدمت دوره ضرورت تغییری نخواهد کرد، به شایعات توجه نشود . ...
سلام نو / نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۹   + ۴۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس تصویب کردند که ستادکل نیروهای مسلح نسبت به کاهش خدمت سربازی به میانگین 12 ماه اقدام کند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس تصویب کردند که ستادکل نیروهای مسلح نسبت به کاهش خدمت سربازی به میانگین 12 ماه اقدام کند؛ همچنین مشمولان غایب و غیر غایب بالای 30 سال و دارای 2 فرزند یا بیشتر از خدمت وظیفه عمومی معاف خواهند شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۹   + ۱۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس تصویب کردند که ستادکل نیروهای مسلح نسبت به کاهش خدمت سربازی به میانگین 12 ماه اقدام کند؛ همچنین مشمولان غایب و غیر غایب بالای 30 سال و دارای 2 فرزند یا بیشتر از خدمت وظیفه عمومی معاف خواهند شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با استخدام پزشکان امریه خدمت وظیفه عمومی در سازمان پزشکی قانونی در شرایط رقابتی با اولویت جذب در مناطق محروم موافقت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سازمان پزشکی قانونی اجازه دادند نسبت به استخدام پزشکان امریه خدمت وظیفه عمومی پس از پایان دوره امریه و پزشکان متخصص مشمول خدمت با اولویت جذب در مناطق محروم و دور افتاده اقدام کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۹:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با استخدام پزشکان امریه خدمت وظیفه عمومی در سازمان پزشکی قانونی در شرایط رقابتی با اولویت جذب در مناطق محروم موافقت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
پرونده جعل اسناد پزشکی برای اخذ معافیت از خدمت وظیفه عمومی در سمنان کشف و پدر و پسر متخلف دستگیر شدند.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ماجرای یک قانون صد ساله همچنان ادامه دارد، از پهلوی تا امروز سربازیِ اجباری دینی شد بر گردن مردان بالای 18 سال به کشور.
اخبار ضدونقیضی درباره کاهش مجدد مدت زمان سربازی از سوی برخی شخصیت ها منتشر شده است اما این موضوع تا چه حد واقعیت دارد؟
سازمان وظیفه عمومی فراجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به ابلاغ اخیر کاهش مدت خدمت از سوی ستاد کل نیروهای مسلح، مدت خدمت دوره ضرورت تغییر دیگری نخواهد داشت.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۴   + ۹۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه از مصوبه این کمیسیون برای کاهش مدت دوره سربازی به میانگین 12 ماه خبر داد. البته این مصوبه باید در صحن علنی مجلس و شورای نگهبان تایید شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۲    
خبرگزاری میزان - قانون خدمت وظیفه عمومی، مصوب 1363 با آخرین اصلاحات و الحاقات آن مشتمل بر 84 ماده است. این قانون به بیان مقررات مربوط به خدمت سربازی مانند: معافیت ها، آموزش نظامی مشمولان، درجات و حقوق و مزایای آن ها، غیبت مشمولان و جرایم و مجازات های آن ها ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون پژوهشی وزیر علوم و دبیرکل شورای عالی عتف گفت: 4 نوع دوره پسادکتری تعریف کردیم و با موافقت مقام رهبری دوره پسادکتری قابل احتساب به جای خدمت وظیفه عمومی است
حیات   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان وظیفه عمومی فراجا مدت خدمت دوره ضرورت تمامی سربازان حین خدمت و مشمولانی که از این پس به خدمت اعزام می شوند، به مدت سه ماه کاهش یافت. ...
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۰۷:۴۴   + ۶۵ سایت دیگر  
به گزارش نخست نیوز ، روز گذشته سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای از کاهش سه ماه طول مدت خدمت سربازی برای سربازان در حین خدمت و مشمولان اعزامی در آینده خبرداد و اعلام کرد که در راستای اجرای طرح تحول خدمت وظیفه عمومی و به منظور ایجاد عدالت در مدت خدمت دوره ضرورت ...
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۲۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فراجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: با پیشنهاد ستاد کل نیروهای مسلح و تصویب فرمانده کل قوا مدت خدمت دوره ضرورت تمامی سربازان حین خدمت و مشمولانی که از این پس به خدمت اعزام می شوند به مدت 3 ماه کاهش یافت. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۲۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا: مدت خدمت سربازان امریه 24 ماه است.
مدت خدمت وظیفه عمومی کاهش یافت. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ سازمان وظیفه عمومی فراجا: با پیشنهاد ستاد کل نیروهای مسلح و تصویب فرمانده معظم کل قوا مدت خدمت دوره ضرورت تمامی سربازان حین خدمت و مشمولانی که از این پس به خدمت اعزام میشوند به مدت 3 ماه کاهش یافت. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: در راستای اجرای طرح تحول خدمت وظیفه عمومی و به منظور ایجاد عدالت در مدت خدمت دوره ضرورت، متناسب با محل خدمت و نوع مأموریت های محوله ...
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۹   + ۲۰۴ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فراجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: مدت خدمت دوره ضرورت تمامی سربازان حین خدمت و مشمولانی که از این پس به خدمت اعزام می شوند به مدت 3 ماه کاهش یافت.
یافته   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: به استناد ابلاغیه صادره از ستاد کل نیرو های مسلح، دستورالعمل اجرایی معافیت خدمت وظیفه عمومی و کسر خدمت مشمولان و کارکنان وظیفه غایب و غیر غایب در حال خدمت که دارای 3 فرزند و یا بیشتر بوده به شرح ذیل ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۶   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۶:۴۰    
برابر ماده 60 قانون خدمت وظیفه عمومی، کسانی که با ارتکاب جرم موجبات معافیت خود یا دیگران را از خدمت وظیفه عمومی فراهم سازند، به اتهام آنان در دادگاه صالحه رسیدگی می شود.
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۶:۰۷   + ۵۶ سایت دیگر  
امروز فیلمی از سردار تقی مهر، رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی منتشر شد که مخاطبین به اشتباه برداشت کردند که خالکوبی یکی از مواردی است که موجب معافیت از سربازی می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۱    
سرهنگ امیری مقدم با بیان اینکه سربازان وظیفه نقش موثری در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی دارند، گفت: دوران خدمت مقدس سربازی فرصت خودسازی و رشد است که سربازان با تکیه بر ایمان الهی و فضای معنوی ایجاد شده در محل خدمت وظیفه عمومی بتوانند در مسیر سعادت پیش بروند.
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: حقوق سربازان طی سه سال اخیر 9 برابر افزایش یافته و لایحه اصلاح قانون خدمت وظیفه عمومی با هدف افزایش کارآمدی سربازی در دستور کار دولت است.