شنبه ۱۸ آذرساعت ۱۲:۱۳Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشارکت اجتماعی»

میزان   ۲ ساعت پیش    
داود حدیثی تهیه کننده و کارگردان مجموعه پویانمایی آقا معلم و بچه ها در گفت وگو با خبرگزاری میزان درباره مضمون این اثر گفت: مجموعه پویانمایی آقا معلم و بچه ها در سری جدید خود، با محور اصلی تقویت و ارتقای مشارکت اجتماعی و محورهای فرعی اقتصاد ، همگرایی ملی و قومی ...
اقتصاد آنلاین / تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۳:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
اخبار حاکی از این است که حدود 3 میلیون و 900 هزار نفر که تا به حال سهام عدالت را دریافت نکرده بودند، به عنوان سهام دارانی در نهادهای حمایتی معتبر ثبت شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۲    
کارشناس برنامه پیشگیری و کنترل HIV مرکز بهداشت شهرستان اراک از ارائه خدمات تشخیصیHIV با مشارکت اجتماعی خبر داد.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۲    
داوطلبان سلامت تار و پود مردمی سازی سلامت مشارکت اجتماعی در حوزه سلامت با فعالیت داوطلبین در پوشش سفیران سلامت، خیرین و سازمان های مردم نهاد تبلور عزم همگانی در توسعه سلامت بوده است .
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با صدور پیامی روز جهانی داوطلب سلامت را تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزیر بهداشت گفت: نظام جامع مشارکت اجتماعی ابلاغ شده است و این برنامه در راستای سلامت خانواده و مردمی سازی سلامت است.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، بنیاد توسعه جهانی معماری (GAD) طرح جامع شهر جدید تاشکند را در فهرست نهایی بخش “برنامه جامع شهری” در جشنواره جهانی معماری 2023 قرار داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: روز معلولان، فرصتی مغتنم برای تلاش در راستای تغییر نگرش جامعه نسبت به این قشر و زمینه سازی برای حمایت جمعی و مشارکت اجتماعی فراگیر از آنهاست.
میگنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۸:۱۶    
معنویت ، مشارکت اجتماعی و مهارت آموزی واژه های طلایی تاب آوری معلولین است
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک سلیمه رودکی معاون اجتماعی و فرهنگی این منطقه گفت: دومین رویداد بازی های نشاط آور ویژه افراد دارای معلولیت با هدف ایجاد نشاط و ارتقاء مشارکت اجتماعی و تقویت عزت نفس و همچنین فراهم نمودن زمینه شکوفایی استعدادها ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی ایدز و هفته اطلاع رسانی آن ارتقاء خدمات تشخیص اچ آی وی با مشارکت اجتماعی
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۱    
به گزارش روابط عمومی، پرویز پروین معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی استان در حاشیه کمیپن روز جهانی ایدز مصادف با 10آذر،ضمن بازدید از کمپین با اشاره به خدمات ارائه شده از سوی بهزیستی به معتادین بی خانمان و نیازمند دریافت خدمات کاهش آسیب در محلات آسیب خیز پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
محققان دانشگاه علوم پزشکی ایران موفق به ارائه مدل پیش بینی سالمندی موفق شدند که استفاده از آن در مراحل اولیه زندگی سالمندان یا حتی در افراد میانسال منجر به بهبود عملکرد فیزیکی، کاهش اختلالات فیزیکی و شناختی، افزایش مشارکت اجتماعی و موفقیت در سال های واپسین زندگی آن ها می شود.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در پیامی به مناسبت 10 آذر روز جهانی ایدز، با اشاره به ارتباط دو سویه آسیب های اجتماعی و ایدز، جلب مشارکت اجتماعی را مهمترین راهکار مقابله با این چالش جهانی دانست.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رویداد نماشو(نوآوری مشارکت اجتماعی ) با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان در یزد برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیریت ستاد هماهنگی کانون فرهنگی و هنری مساجد استان کرمانشاه با اشاره به نقش تربیتی زنان در فضای خانواده و جایگاه و اهمیت مشارکت اجتماعی آنان در جامعه از راه اندازی و آغاز بکار رسمی 34 کانون فرهنگی هنری ویژه خواهران از امروز 9 آذرماه در مساجد استان کرمانشاه خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۹    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران به نقل ازپایگاه روابط عمومی منطقه 11؛ نخستین گردهمایی مدیران مدارس مجری طرح قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب برابرآموزشی آموزش و پرورش منطقه 11 تهران با حضور اصلانی دبیرقرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب برابر آموزشی تهران ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۱    
شاخص های پایداری اجتماعی نیز شامل مواردی، چون برابری اجتماعی، انسجام اجتماعی، مشارکت اجتماعی و امنیت اجتماعی هستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مشارکت زنان و مردان بدون ارتباط ممکن نیست، بنابراین زن و مرد فراتر از مؤنث و مذکر بودن، بعد انسانی اصیلی دارند که باید آن را محور ارتباطات قرار دهند و این ارتباط نباید از حدود انسانی خارج شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۰:۲۶    
روز سه شنبه هفتم آذرماه مراسم اختتامیه طرح مشارکت اجتماعی بانوان سرپرست خانوار ایران با حضور "فرهاد پادری ثانی" رئیس اداره بهزیستی شهرستان ساوجبلاغ در محل مرکزمثبت زندگی کد 940 برای 18 نفر از بانوان سرپرست خانوار تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان ساوجبلاغ که در این طرح شرکت داشتند، برگزار شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز ارتقاء خدمات تشخیص HIV با مشارکت اجتماعی و پایان ایدز با پوشش همگانی خدمات پیشگیری، تشخیص، مراقبت و درمان را شعار روز جهانی ایذر اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه گرفتاری در دام اعتیاد یک نوع بیماری است، گفت: برای مقابله با مواد مخدر باید از مشارکت های اجتماعی بهترین استفاده را ببریم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دومین جلسه کارگروه مشارکت اجتماعی ستاد مدیریت بحران شهر تهران با هدف بررسی نقش سمن ها و افزایش مشارکت مردمی در حوادث برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مراسم آیین اختتامیه طرح مشارکت اجتماعی نوجوان (مانا) به همت واحد امور توسعه و پیشگیری اداره بهزیستی اسلامشهر با حضور نوجوانان و خانواده جامعه هدف سازمان بهزیستی در سالن اجتماعات شهید سلیمانی بهزیستی اسلامشهر برگزارشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان با بیان این که رویداد نما قالبی برای بروز خلاقیت و نوآوری جوانان در حل مسائل اجتماعی است، افزود: نما بستر شناسایی گروه های دغدغه مند و مسئولیت پذیر جوانان و ابزاری برای توسعه مشارکت اجتماعی جوانان است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۷    
رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور گفت: امروز به جای تزریق امید و اعتماد به جامعه، متأسفانه یک عده تحت عنوان نمایندگان مردم، تصمیم هایی را می گیرند که نه تنها به سمت اعتمادسازی قدم برداشته نمی شود، بلکه مشارکت های سیاسی و اجتماعی را به شدت تضعیف می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - بنیادهای فرزانگان نام تشکل های مردم نهاد و موسسات غیرانتفاعی است که خدمات رایگان و داوطلبانه ای را در جهت جلب مشارکت اجتماعی سالمندان ارائه می دهند اما تعداد کمی از جمعیت 9 میلیون و 200 هزار نفری سالمندان کشور با خدمات این بنیادها آشنایی دارند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، در ادامه مشارکت مردم این استان در مدرسه سازی، این بار اهالی روستای دَل از توابع شهرستان سروآباد، خوجوش وارد کار آسفالت محوطه مدرسه این روستا شدند. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مشارکت خیرین در میراث فرهنگی نهادینه کردن اصل توسعه پایدار میراث فرهنگی بر مبنای مشارکت اجتماعی است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه کنگره سرداران و بیش از 450 شهید این شهرستان بزودی برگزار می شود، گفت: مشارکت اجتماعی بر کیفیت برنامه این مراسم و یادواره های محلی می افزاید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان سمنان گفت: رسانه ها بازویی توانمند و ظرفیتی ارزشمند در معرفی و اطلاع رسانی خدمات به جامعه هدف و بستری برای ارتقای مشارکت اجتماعی به نفع مددجویان هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تحول اساسی در مشارکت اجتماعی و سیاسی زنان در فرآیند شکل گیری انقلاب اسلامی به وقوع پیوست. اگر چه زنان سهم عمده، گسترده و مؤثری در شکل گیری و صحنه ی انقلاب اسلامی داشتند، گفتمان انقلاب اسلامی نیز سهم عظیمی در هویت زنان داشته است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده: نزهت شبان آزاد جایی می خواندم که شهروند فعال نیازمند وجود احساس شهروندی است و این احساس در چهار بعد تقسیم بندی می شود: اول، احساس برابری فرصتی. دوم، احساس برابری توزیعی. سوم، احساس برابری در مشارکت اجتماعی و چهارم، احساس هویت اجتماعی. ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۲۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی در شورای اداری استان با محوریت انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری،با بیان اینکه قانون فصل الخطاب تمام مراحل نظارت و اجرای انتخابات است، گفت: مشارکت اجتماعی مردم تابعی از عملکرد های امید آفرین در جامعه است .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۶    
جلسه اختتامیه طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران (مانا) برای فرزندان مرکز شبه خانوده بهزیستی شمیرانات برگزار شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
وی با اشاره به افق برنامه های سازمان خدمات شهری تا سال 1410 گفت: در حال حاضر افق مشخص و استانداردی برای فعالیت معاونت خدمت شهری شهرداری اصفهان تا سال 1410 تعیین شده که هوشمندسازی و مشارکت اجتماعی دو مولفه استاندارد برای فعالیت معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان تا سال 1410 است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۲:۰۱    
مدیرکل سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت گفت: در دو سال ابتدایی دولت سیزدهم میزان مشارکت اجتماعی در حوزه سلامت دو برابر افزایش داشته و توجه مردم به این حوزه بیشتر از قبل شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز افراد نابینای جامعه ما بیش از پیش در مسیر توسعه فردی، تلاش اثربخش و مشارکت اجتماعی قدم برمی دارند. مسئولان جامعه باید همواره در راستای مستقل شدن و افزایش اعتماد به نفس این افراد تلاش کنند ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات شورای دانش آموزی در دبیرستان نمونه دولتی اندیشه در راستای مشارکت دانش آموزان در امور مدرسه و تمرین مشارکت اجتماعی برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۸:۵۴    
تهران (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه شورای دانش آموزی گامی موثر در جهت تمرین مشارکت اجتماعی و زمینه ای برای ایجاد و تقویت روحیه مشارکت پذیری دانش آموزان به شمار می رود، انتخابات شورای دانش آموزی را مصداق عینی تمرین مردم سالاری دینی ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۲۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: سمن جوانان برای توسعه مشارکت اجتماعی، جهت دادن به فعالیت های تشکلی و توانمند کردن جوانان فعالیت دارند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۲:۳۳    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز؛ فتح اللهی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان البرز از آغاز برگزاری بیست و ششمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس این استان خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور جوانان وزارت ورزش و دبیر شورای عالی جوانان کشور گفت: هدف و راهبرد اصلی وزارت ورزش در حوزه جوانان، توانمندسازی و توسعه مشارکت اجتماعی سازمان های مردم نهاد است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کرج (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز از آغاز برگزاری بیست و ششمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس خبر داد و گفت شورای دانش آموزی اولین تمرین مشارکت اجتماعی و مسئولیت پذیری دانش آموزان است. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۰۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
افتتاحیه طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان با حضور مشاوران و شورای شهر چلیچه در پایگاه زینب کبری شهر چلیچه برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۰:۱۴    
فعال کردن نیروهای مردمی و تبدیل آنها به داوطلبان و حامیان کتابخانه های عمومی، یک تجربه موفق بین المللی است.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۸:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: دبیر کل جامعه روحانیت مبارز گفت: فهم سیاسی و اجتماعی جامعه به خوبی در موارد متعدد نشان داده که مردم گول شعارها و ظاهرسازی های کاندیداها را نمی خورند. ...