سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۲:۲۲Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه های فنی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۷    
جانشین مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور گفت: سومین نشست تخصصی مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های فنی و حرفه ای با عنوان شهید تهرانی مقدم 3، دهم بهمن برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۰   + ۷۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- 2 مسوول وزارت علوم از درخواست دانشگاه های فنی و حرفه ای و علمی کاربردی برای برگزاری حضوری دروس عملی در نیمسال دوم خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ی مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی: یکی از بهترین راهکارهای رفع بیکاری در سیستان و بلوچستان، توسعهی دانشگاه های فنی و حرفه ای است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سازمان سنجش آموزش کشور پذیرش بدون آزمون دانشجو در کاردانی نظام جدید دانشگاه های فنی و حرفه ای همچنین غیردولتی بهمن ماه 99 را تمدید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان رضوی در بیست و هشتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور با 20 دانشجوی برگزیده در جایگاه نخست قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ساختمان های دانشگاه فنی و حرفه ای و پیام نور کردستان طی مراسمی با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به نام شهید سلیمانی مزین شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی از مأموریت اصلی خود که تربیت دبیر فنی وحرفه ای است کمی فاصله گرفته و بیشتر در فضای دانشگاه های فنی و مهندسی قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بیست و هشتمین جشنواره سراسری فرهنگی -هنری قرآن و عترت دانشگاه های فنی و حرفه ای با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ثبت نام در پذیرش بدون آزمون کاردانی نظام جدید ویژه دانشگاه های فنی و حرفه ای و موسسات غیردولتی غیرانتفاعی 99 در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: دانشگاه های فنی و حرفه ای در اشتغال و کارآفرینی بالاترین معیار ارزیابی را به خود اختصاص داده اند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری گفت: این واحد دانشگاهی با همکاری دانشگاه فنی کلن آلمان دانشجوی مشترک جذب می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان خاتم گفت: یکی از اهداف دانشگاه های فنی وحرفه ای پرورش نیروی خلاق در جامعه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های فنی و حرفه ای گفت: مرکز پایش مطالبات دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای برای پیگیری مطالبات دانشجویان این دانشگاه، راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۷:۳۰    
مسابقات فرهنگی و هنری دانشجویان دانشگاه های فنی و حرفه ای سراسر کشور در بخش های قرآن و عترت به صورت مجازی در دانشگاه فنی و حرفه ای شهید مفتح همدان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سلسله جلسات تخصصی مهندس تراز نظام اسلامی متنا و جهش به همت بسیج دانشجویی دانشگاه های فنی و حرفه ای با رویکرد نقش آفرینی تخصصی در چالش های فعلی کشور و مسائل تولید، اقتصاد، صنعت و تربیت نیروی انسانی مومن برگزار می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۹    
دانشجویان دانشگاه های فنی و حرفه ای استان های تهران و البرز در گروه صنعتی ایران خودرو جذب به کار می شوند. به گزارش ایلنا، در سال جهش تولید و به منظور تقویت توان علمی و مهارتی گروه صنعتی ایران خودرو با عنایت به پیگیری مدیران دانشگاه و درخواست مدیریت آموزش و توسعه کارکنان این گروه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه های فنی و حرفه ای استان های تهران و البرز در گروه صنعتی ایران خودرو جذب به کار می شوند.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۳۵   + ۵۶ سایت دیگر  
ایسنا: متقاضیان جذب نیرو در شرکت صنعتی ایران خودرو از فردا 8 آبان ماه سال جاری می توانند برای شرکت در آزمون استخدامی این شرکت به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس از تزریق 50 میلیارد ریال اعتبار برای مجهزسازی دانشگاه فنی و حرفه ای اردبیل خبر داد و گفت: با کمبود اعضای هیئت علمی رسمی مواجهیم.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست مشترک مسئولان بنیاد نخبگان استان یزد و دانشگاه فنی و حرفه ای استان به منظور ایجاد و گسترش زمینه های همکاری برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: این دانشگاه 176 آموزشکده و دانشگاه در کشور دارد که 180 هزار دانشجو در این مراکز مشغول تحصیل هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور طرح نذر مهارت را با هدف ارائه خدمات به مناطق روستایی و حاشیه نشین اجرا می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۶    
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: 100 هزار دانش آموز در دانشگاه های فنی حرفه ای کشور پذیرش شده اند که 80 هزار نفر از آنان در مقطع کاردانی و 20 هزار نفر در مقطع کارشناسی ناپیوسته پذیرش شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد از راهیابی اولین فارغ التحصیلان هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی به دانشگاه های فنی و حرفه ای در سطح کشور خبر داد.
دیار عالمان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۹    
دکتر خاتمی از دانشگاه های شهید خوشنویسان، فنی و مهندسی و هلال احمر گلپایگان بازدید کردند.
برترین ها / روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: نتیجه نهایی آزمون کاردانی نظام جدید سال 99 دانشگاه فنی و حرفه ای در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد. داوطلبانی که در آزمون های کاردانی نظام جدید دانشگاه های فنی و حرفه ای و غیردولتی غیرانتفاعی شرکت کردند ...
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، کارشناسان و مسئولان دولتی مدت هاست که درباره حضور زن ها در استادیوم های ورزشی بحث و گفتگو می کنند ولی تا کنون در این زمینه به نتیجه مشخصی نرسیده اند. به همین دلیل پژوهشگران مدیریت ورزشی عوامل موثر بر حضور تماشاگران زن در استادیوم های فوتبال را بررسی کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل دفتر برنامه ریزی فرهنگی اجتماعی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: تحقق اهداف سند راهبردی فرهنگی دانشگاه های فنی و حرفه ای در اولویت اهداف این دانشگاه قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۳۴    
ایسنا/مازندران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای یک دانشگاه اقتصادی به شمار می آید و اهداف اقتصادی در کنار اهداف فرهنگی و اجتماعی آن، بسیار برجسته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی درگذشت دکتر سید امیر بدخشان ، استاد دانشگاه های فنی تهران و صنعتی شریف را تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۷:۲۴    
گروه استان ها- رییس دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان غربی با اشاره به اینکه 6هزار نفر در دانشگاه های فنی و حرفه ای مشغول به تحصیل هستند گفت:با توجه به استقبالی که دانشجویان از دانشگاه فنی وحرفه ای، صنعت و مهارت آموزی دارند انتظار افزایش آن وجود دارد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه فنی وحرفه ای گفت: بالغ از 70 درصد فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه فنی وحرفه ای شاغل می شوند که افتخار این دانشگاه است. به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۷:۳۰    
گروه استان ها- رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان با اشاره به اینکه این دانشگاه در برخی رشته ها بدون کنکور دانشجو می پذیرد گفت: امروز آخرین روز پذیرش دانشجو در این دانشگاه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۰۸:۰۴    
تهران- ایرنا- آزمون های کاردانی نظام جدید دانشگاه های فنی و حرفه ای و غیردولتی غیرانتفاعی همچنین کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ساعت هشت امروز صبح (جمعه 14 شهریور) در 166 شهرستان کشور آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-رییس دانشگاه فنی و حرفه ای فارس، با اشاره به آغاز سال تحصیلی این دانشگاه از پانزدهم شهریورماه 99، گفت: سال تحصیلی جدید به صورت مجازی آغاز و دروس کارگاهی به مرور به صورت حضوری و فشرده برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۲۹    
رئیس دانشکده فنی و حرفه ای نهاوند از رقابت 330 داوطلب کنکور دانشگاه های فنی و حرفه ای در دو حوزه این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۳۶    
شاکر اردکانی با اشاره به اقدامات دانشگاه فنی و حرفه ای یزد گفت: بیش از 9 هزار دانشجو در دانشگاه های فنی و حرفه ای استان یزد تحصیل می کنند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۱    
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان با بیان اینکه فعلا ادغام این دانشگاه با دانشگاه فنی و حرفه ای مطرح نیست، گفت: این موضوع در مقطعی، طرح شد اما اجرا نشد و هم اکنون با یک هدف اما به صورت جدا فعالیت می کنند و تعداد مخاطبان در تفکیک یا ادغام این 2 دانشگاه اثرگذار است.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان میناب گفت: 6 حوزه امتحانی در شهر میناب با حضور 657 نفر داوطلب زن و مرد در این آزمون رقابت خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۶    
رئیس دانشگاه فنی حرفه ای گفت: در نیمسال تحصیلی 1399 -1400، آموزش ترکیبی در دانشگاه های فنی حرفه ای کشور اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سمنان میزبان بخش فناوری و پژوهش بیست و هشتمین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای با محوریت قرآن و عترت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران اولین جلسه کمیته اجرایی بخش هنری بیست و هشتمین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای به میزبانی دانشکده فنی و حرفه ای شماره 2 ساری تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان گفت: آموزش مجازی این دانشگاه، رتبه برتر کشور را در بین دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور کسب کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای اعتلای آموزش های مهارتی به کار خواهیم بست، گفت: بیش از 60 درصد از خروجی های دانشگاه های فنی و حرفه ای وارد بازار کار می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
نقدی بابیان اینکه دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان تنها دانشگاه مهارتی است از تحصیل 4 هزار دانشجو در دانشگاه های فنی و حرفه ای سمنان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای سمنان بابیان اینکه این دانشگاه به عنوان تنها دانشگاه مهارتی است، گفت: چهار دانشکده فنی و حرفه ای با چهار هزار دانشجو در استان فعال است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۲۲    
گروه استان ها-معاون دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: در حال حاضر تنها 1000 هیات علمی در دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور فعالیت دارند که این در مقایسه با رقمی که می بایست داشته باشیم بسیار کم و ناچیز است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۸    
نظام هدایت تحصیلی مناسب نیست؛ آموزش و پرورش در برنامه های آموزش مستقیم و غیرمستقیم خود دانش آ موزان را به سمت دوره ها و دانشگاه های نظری هدایت می کند و نسبت به دانشگاه های فنی و حرفه ای بی توجه است.