جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۰:۵۹Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سوابق تحصیلی»

روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
باقر مرادی گفت: تعدادی از دانشجویانی که سوابق تحصیلی ممتازی دارند، تقاضا دارند که به صورت همزمان در دو رشته تحصیل کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس کل جدید سازمان توسعه تجارت متولد 1359 است. مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی فرآیند صنعت نفت و مدرک کارشناسی ارشدش را در رشته مدیریت بازرگانی اخذ کرده است و همانطور که در سوابق تحصیلی اش هم پیداست در حوزه بازرگانی، نفت، گاز و پتروشیمی اقدامات ارزشمندی انجام داده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۷    
قرچک(پانا)- معاون پرورشی و تربیت بدنی شهرستان قرچک گفت هدایت دانش آموزان به مناسب ترین شاخه یا رشته تحصیلی بر اساس استعداد و علاقه آنها و به تناسب امکانات و نیازهای کشور تحت عنوان هدایت تحصیلی ضروری است. ...
سازمان سنجش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
پیرو اطلاعیه های مورخ 1400/05/12 و 1400/05/21، برابر هماهنگی به عمل آمده با معاونت محترم آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش مبنی بر تعهد وزارت مذکور در خصوص اعلام معدل کل دیپلم به دانش آموزان سال آخر شاخه فنی و حرفه ای و کار دانش تا تاریخ 15/06/1400 ...
سخنگوی سازمان سنجش گفت: با اتمام مهلت انتخاب رشته های بدون آزمون و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سال 1400 تعداد 111 هزار نفر در این رشته ها ثبت نام کردند.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش اظهار کرد: مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد امروز سه شنبه 16 شهریور ساعت 24 بامداد، به پایان می رسد؛ بنابراین داوطلبانی که تاکنون انتخاب رشته نکرده اند می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای ثبت نام خود اقدام کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام پذیرش دانشجوی بدون کنکور در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور امروز دوشنبه 15 شهریور به پایان می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: فرصت انتخاب رشته های بدون آزمون و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سال 1400 ساعت 24 امروز 15 شهریورماه پایان می یابد و بیش از 106 هزار نفر در این رشته ها ثبت نام کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره آخرین مهلت ثبت نام و پذیرش در دوره های صرفا براساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزشی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته مهرماه 1400 دانشگاه آزاد اسلامی امروز دوشنبه 15 شهریور ماه به پایان می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته مهرماه 1400 دانشگاه آزاد اسلامی امروز دوشنبه 15 شهریور ماه به پایان می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز به پایان می رسد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۴:۰۴    
سومین سری اصلاحات دفترچه سوابق تحصیلی سراسری 1400 منتشر شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1400 منتشر شد. سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که پیرو اطلاعیه های مورخ 20 مرداد و 7 شهریور و انتشاردفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سال 1400 در ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۳۳    
سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای، اصلاحات سری سوم دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1400 را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران –ایرنا - اصلاحات سری سوم دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1400 توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اصلاحات سری سوم دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1400 منتشر شد.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۰   + ۱۰۳ سایت دیگر  
محمدباقر خرمشاد با حکم وزیر کشور، معاون سیاسی وزارت کشور شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه علم و فرهنگ در 97 رشته تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می کند که 95 رشته از طریق شرکت در کنکور سراسری و 2 رشته بدون کنکور از طریق سوابق تحصیلی می باشد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
23:32 – 08 شهریور 1400 7874909 نظر دادن دانلود PDF بهروز مطرح کرد: نظر دادن دانلود PDF به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ...
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سال 1400 تا 15 شهریور تمدید شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۵:۳۹    
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته مهرماه 1400 دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
با اعلام رشته های جدید و اصلاحات سری دوم دفترچه راهنما، مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1400 برای دومین بار تمدید شد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام 90 هزار و 876 داوطلب در رشته هایی که پذیرش آنها براساس سوابق تحصیلی است ، خبر داد و گفت: به طور کلی در سال 1400 تعداد 329 هزار و 50 نفر بر اساس سوابق تحصیلی شان در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرش می شوند.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در این گزارش به سوابق تحصیلی و کاری اعضای کمیسیون های شورای شهر تهران پرداخته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در این گزارش به سوابق تحصیلی و کاری اعضای کمیسیون های شورای شهر تهران پرداخته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش: تعداد 90 هزار و 876 نفر در انتخاب رشته صرفا براساس سوابق تحصیلی در آزمون سراسری 1400 شرکت کرده اند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۶    
پذیرش دانشگاه ها در ایران بصورت بدون آزمون و با آزمون می باشد؛ پذیرش با آزمون: که براساس کنکور سراسری است و دیگر کنکور مجزایی برای دانشگاه ها برگزار نمی شود بلکه برای تمامی دانشگاه ها فقط یک کنکور تحت عنوان کنکور سراسری برگزار می شود ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور آمار انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در کنکور سراسری سال 1400 را اعلام کرد. فاطمه زرین آمیزی در گفت وگو با پانا اظهار کرد: تعداد 90 هزار و 876 نفر در انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال 1400 شرکت کرده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی کانون تربیت اسلامی، برخی آسیب های ناشی از کنکور را برشمرد و با اشاره به مصوبه کنکوری اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: افزایش ضریب تاثیر سوابق تحصیلی در پذیرش دانشگاه می تواند نقش کلاس های خاص کنکوری را کمی کاهش دهد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۸:۰۶   + ۳۵ سایت دیگر  
داوطلبانی که مایل به تحصیل در رشته های بدون آزمون و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سال 1400 هستند تا پایان امروز جمعه 5 شهریورماه 1400 فرصت دارند 150 کدرشته مورد علاقه خود را انتخاب کنند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۶:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
امیرحسین بهروز با عنوان اینکه داوطلبانی که متقاضی تحصیل در رشته محل های بدون آزمون در دانشگاه پیام نور هستند، نیازی به شرکت در آزمون سراسری ندارند وحتی غایبین کنکور سراسری 1400 نیز می توانند بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور پذیرش شوند، افزود: کلیه متقاضیان ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام رشته های پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد در مقاطع کارشناسی وکاردانی پیوسته و ناپیوسته تمدید شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، حسین حق وردی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در مخالفت با وزیر پیشنهادی نیرو، گفت: سوابق تحصیلی محرابیان در هیچ یک از مقاطع تحصیلی با حوزه وزارت نیرو مرتبط نیست. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
حق وردی، نماینده مخالف وزیر پیشنهادی نیرو گفت: سوابق تحصیلی آقای محرابیان ارتباطی با حوزه وزارت نیرو ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم ماکو در مجلس با انتقاد از برنامه های ارائه شده از جانب وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: آقای اسماعیلی چه برنامه عملی برای حمایت از هنرمندان در دوران کرونا دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۵:۴۵    
مرکز علمی کاربردی شهرداری تبریز براساس سوابق تحصیلی در دوره های کاردانی و کارشناسی دانشجو پذیرش می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آمار مطرح شده درباره انتخاب رشته نیمی از داوطلبان کنکور، تنها مختص انتخاب رشته های با آزمون سازمان سنجش است در حالی که علاوه بر این آمار، بخشی از داوطلبان در رشته هایی بر اساس سوابق تحصیلی و بخشی نیز در کد رشته های دانشگاه آزاد انتخاب رشته کرده اند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۹:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته مهرماه 1400 دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۳:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در 4 سال گذشته، هیچ سؤال امتحان نهایی لو نرفته است، گفت: معتقدیم باید سابقه تحصیلی بتواند تمام عیار در گزینش دانشگاه تعیین کننده باشد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته مهر ماه دانشگاه آزاد اسلامی شنبه 30 مردادماه پایان خواهد یافت.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته، ورودی مهر ماه دانشگاه آزاد اسلامی ساعت 24 امشب، شنبه 30 مردادماه پایان خواهد یافت.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۸:۲۶    
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز شنبه 30 مردادماه به پایان می رسد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۱:۵۴    
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی فردا شنبه 30 مردادماه به پایان می رسد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی، تا فردا (30 مردادماه) ادامه دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: بیش از 6 هزار نفر در رشته های پذیرش براساس سوابق تحصیلی معدل کل دوره کاردانی دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1400 ثبت نام کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۵    
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو در دانشگا ه ها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی تا شهریورماه امسال تمدید شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دانشگاه تهران در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره های تحصیلات تکمیلی به ویژه در مقطع دکتری تخصصی از بین پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت معرفی شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق با شرایط و ضوابط مندرج در "شیوه نامه اجرایی پذیرش دانشجوی دوره دکتری تخصصی (Ph ...