دوشنبه ۲۵ تیرساعت ۱۱:۳۳Jul 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ثبت نام در کنکور»

ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پس از ثبت نام در کنکور ارشناسی ارشد، یکی از مهم ترین موارد در انتخاب منابع درست برای مطالعه اطلاع از معنای عنوان کد ضریب ارشد است. کد ضریب در کنکور ارشد به معنای همان مجموعه رشته گرایش هایی است که دارای ضرایب یکسان هستند. به بیان ساده تر به هر یک از گرایش های یک مجموعه، کد ضریب می گویند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۶   + ۱۰۲ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان سنجش و ارزشیابی نظام اموزش کشور، داوطلبانی که تا تاریخ تعیین شده (30 فروردین 1403) موفق به ثبت نام در آزمون سراسری نشدند، برای آخرین بار می توانند امروز دوشنبه 7 خرداد 1403 نسبت به ثبت نام با تأخیر اقدام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان ملی سنجش و ارزشیابی فرصت دوباره ای را برای ثبت نام در کنکور 1403 طی روزهای یکشنبه و دوشنبه 6 و 7 خرداد فراهم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان سنجش اعلام کرد:داوطلبانی که متقاضی گزینش با نمرات کنکور سال 1402 در سال 1403 هستند باید فردا برای ثبت نام در کنکور اقدام کنند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۴۸   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان ملی سنجش از امکان ثبت نام با تاخیر برای متقاضیان شرکت در نوبت دوم آزمون سراسری سال 1403 خبر داد و جزئیات آن را اعلام کرد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رکنا: معاون آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: داوطلبانی که موفق به ثبت نام در نوبت دوم آزمون سراسری سال 1403 نشدند از روز چهارشنبه 29 فروردین ماه تا روز پنجشنبه 30 فروردین ماه می توانند در این آزمون ثبت نام کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 710 هزار داوطلب در نوبت دوم آزمون سراسری سال 1403 خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
مشاور رییس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش با اشاره به آمار ثبت نام نوبت دوم آزمون سراسری 1403 گفت: فردا یکشنبه 12 فروردین آخرین مهلت ثبت نام در کنکور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مشاور رییس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش با اشاره به آمار ثبت نام نوبت دوم آزمون سراسری 1403 گفت: فردا یکشنبه 12 فروردین آخرین مهلت ثبت نام در کنکور است.
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مهلت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات در آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال 1403 ساعت 24 امروز، 8 اسفند به پایان می رسد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۴    
چند ماه پیش خبری منتشر شد که امکان ثبت نام در کنکور یا دانشگاه برای دارندگان برگه سرشماری نیز فراهم شده است. اما هانیه، مهاجر افغان که فقط برگه ی سرشماری دارد، در مراجعاتش پاسخ دیگری گرفته و موفق به ثبت نام نشده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مهر : آزمون سراسری فقط برای دروس اختصاصی و دوبار در سال برگزار می شود. پذیرش دانشجو برای ورود به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی یکبار در سال خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار ما از افزایش ثبت نام در کنکور 1403 ویژه جاماندگان خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی ایران آنلاین، سازمان سنجش از روز دوشنبه 27 آذر تا روز سه شنبه 28 آذر 1402 فرصت مجدد برای ثبت نام در کنکور 1403 را فراهم کرده است. برای نخستین بار در کنکور 1403، سؤالات اختصاصی برای پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی طراحی می شود. ...
دانا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۶۵ سایت دیگر  
فرصت ثبت نام با تاخیر متقاضیان شرکت درآزمون سراسری سال 1403 (نوبت اول) و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان فراهم شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
ایسنا : امشب، آخرین فرصت داوطلبان کنکور برای ثبت نام در نوبت اول آزمون سراسری و همچنین آزمون اختصاصی فرهنگیان است.
عضو کمیسیون آموزش دیده بان شفافیت و عدالت کشور با اشاره به بلاتکلیفی داوطلبان برای ثبت نام در کنکور فرهنگیان، گفت: مطابق رأی قطعی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری، ثبت نام داوطلبان بالای 24 سال در دانشگاه فرهنگیان باید مجاز باشد.
سلام نو / افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۳   + ۴۳ سایت دیگر  
زمان ثبت نام آزمون سراسری سال 1403 (نوبت اول) دانشگاه ها از سوی سازمان سنجش آموزش کشور تا 15 آذر تمدید شد.
زمان ثبت نام آزمون سراسری سال 1403 (نوبت اول) دانشگاه ها از سوی سازمان سنجش آموزش کشور تا 15 آذر تمدید شد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر و همچنین دانشجویان دارای تعهد به دستگاه های اجرایی کشور و بورسیه، مجاز به ثبت نام در آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو - معلم در دانشگاه فرهنگیان نیستند. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۴۶ سایت دیگر  
دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر و همچنین دانشجویان دارای تعهد به دستگاه های اجرایی کشور و بورسیه، مجاز به ثبت نام در آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو - معلم در دانشگاه فرهنگیان نیستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر و همچنین دانشجویان دارای تعهد به دستگاه های اجرایی کشور و بورسیه، مجاز به ثبت نام در آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو - معلم در دانشگاه فرهنگیان نیستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برای ثبت نام نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 نیازی به مراجعه به سامانه آموزش و پرورش برای دریافت سوابق تحصیلی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس شرایطی که در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 اعلام شده است دانشجویان فعلی و دانش آموختگان سال های قبل تحت شرایطی می توانند در کنکور 1403 ثبت نام کنند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر احسان جمالی امروز در نشست خبری کنکور سراسری 1403 افزود: مهمترین عمل در زمان ثبت نام در کنکور سراسری 1403 مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام است. به تمامی داوطلبان توصیه می شود که فرم پیش نویس در انتهای دفترچه را تکمیل کنند و پس از آن اطلاعات خود را در سامانه [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
جزییات ثبت نام در نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان منتشر شد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش با اشاره به سازوکار برگزاری کنکور ویژه فرهنگیان گفت: فعلاً شرط سن 22 سال برای انتخاب دانشگاه فرهنگیان وجود دارد که البته شورای عالی انقلاب فرهنگی باید آن را مصوب کند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۴۰ سایت دیگر  
ثبت نام در کنکور 1403 امروز و از طریق از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز می شود. زمان انتخاب رشته، هزینه و اعلام نتایج این ماراتن مورد توجه کاربران فضای مجازی است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
از امروز یکشنبه 5 آذر ثبت نام برای شرکت در کنکور تربیت معلم آغاز شده است و دانش آموزان دوازدهمی که می خواهند با ورود به دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی معلم شوند می توانند همزمان با ثبت نام در کنکور سراسری، در کنکور تربیت دبیر نیز شرکت کنند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۱    
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام در کنکور سراسری 1403 از امروز آغاز می شود و تا 11 آذر ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
فرآیند ثبت نام در کنکور تربیت معلم که برای نخستین بار برگزار خواهد شد، از یکشنبه پنجم آذر آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فرآیند برگزاری کنکور سراسری سال 1403 از پنجم آذر با ثبت نام داوطلبان در سایت سازمان سنجش آغاز می شود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۹    
برای ثبت نام در انتشارات گیلنا و ثبت نام در کنکور آسان است از طریق سایت گیلنا سنتر اقدام نموده و یا با شماره 02166552600 تماس حاصل فرمایید. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1403 ساعت 24 سه شنبه 23 آبان 1402 پایان می یابد. براساس شرایط اعلامی پذیرفته شدگان کنکور دکتری سال گذشته هم امکان ثبت نام دارند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۲    
ثبت نام در کنکور سراسری یک مرحله مهم در فرایند ورود به دانشگاه است. این آزمون دو بار در سال برگزار می شود و داوطلبان باید برای شرکت آزمون، از طریق سایت سازمان سنجش ثبت نام کنند. تمامی مراحل ثبت نام در کنکور به صورت اینترنتی و از طریق سایت sanjesh.org انجام می شود. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۵۰ سایت دیگر  
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه داوطلبان تا پایان وقت امروز فرصت دارند نسبت به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 اقدام کنند،گفت: هنوز تصمیمی مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام این آزمون نگرفته ایم. ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تغییر زمان ثبت نام در آزمون های ورودی مقاطع کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری نیمه متمرکز سال 1403 اعلام شد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ، سازمان سنجش از تغییر تاریخ ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری نیمه متمرکز سال 1403 خبرداد. تاریخ جدید برگزاری این آزمون ها بدین شرح است: ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
جاماندگان ثبت نام کنکور 1402، در روز چهارشنبه مورخ 1402/01/30 با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای ثبت نام در کنکور اقدام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: 30 فروردین آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت نام در کنکور سراسری نشده اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود.
سازمان سنجش آموزش کشور، در اطلاعیه ای خبر داد فرصتی برای جاماندگان از نام نویسی در نوبت دوم آزمون سراسری سال 1402 روز چهارشنبه (30 فروردین) فراهم کرده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۰:۲۶   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام نوبت دوم کنکور 1402 تا روز پنجشنبه 24 فروردین خبر داد.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
داوطلبان مرد برای ثبت نام در کنکور 1402 باید وضعیت نظام وظیفه خود را به وسیله کد 1 تا 10 ذکر شده در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری و با توجه به شرایط تعریف شده برای هر کد تعیین کنند. متقاضیان می بایست کد نظام وظیفه کنکور 1402 مربوطه را در بند 47 فرم اینترنتی ثبت نام وارد کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مقررات و ضوابط مربوط به دانشجویان غیرایرانی گروه های پزشکی و غیرپزشکی که در حین تحصیل تابعیت ایرانی را احراز می کنند، برای ثبت نام در کنکور 1402 اعلام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۳   + ۴۳ سایت دیگر  
تمامی داوطلبان آزمون سراسری سال 1402(نوبت دوم) ملزم به ارائه کد سابقه تحصیلی جدید در هنگام ثبت نام در کنکور شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۱    
ثبت نام نوبت دوم آزمون سراسری سال 1402 از 15 فروردین آغاز می شود.
اقتصاد آنلاین / جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۴۶ سایت دیگر  
مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش و مرکز توسعه آموزش مجازی، فناوری و امنیت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کردند که متقاضیان شرکت در نوبت دوم آزمون سراسری (کنکور) سال 1402، از تاریخ 14 فروردین 1402 می توانند با مراجعه به درگاه خدمات وزارت آموزش و پرورش، کد سابقه تحصیلی را دریافت کنند.