چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۱۰:۱۶Oct 2020 28

جدیدترین‌های «کلاس بدون معلم»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: با تدابیر اتخاذ شده در سال تحصیلی جاری هیچ کلاسی در استان بدون معلم نمانده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید کلاس بدون معلم نداریم، گفت: تمامی مدارس استان در هر وضعیتی باز بوده و مدیران، کادر اجرایی و معلمان مدارس موظف به حضور در محل کار در تمام ایام کاری هفته هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: گرچه آموزش و پرورش خوزستان نیازمند نیروی انسانی است اما در حال حاضر کلاس بدون معلم در استان وجود ندارد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۸    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به کمبود معلم در مدارس استان، گفت: قطعا از این هفته کلاس بدون معلم نخواهیم داشت، شاید در برخی مناطق به دلیل کمبود فضا و معلم برخی کلاس ها با تراکم دانش آموز رو به رو باشد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محمد صیدلو درباره کمبود معلم در شهرستان های استان تهران و کلاس های بدون معلم با گذشت بیش از دو هفته از مهر، اظهار کرد ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: کلاس بدون معلم در این مقاطع نداریم و در برخی ساعات آموزشی و دروس کمبود معلم داریم که تا هفته آینده این کمبود با تدابیر اندیشیده شده بر طرف می شود. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
محمدعلی واقعی امروز با اشاره به آغاز سال تحصیلی در استان خراسان جنوبی و فعالیت دو هزار و 774 آموزشگاه در سطح استان، اظهارکرد: برای سال تحصیلی 9 هزار و 504 کلاس درس برای دانش آموزان آماده شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا- معاون آموزشی و پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش لرستان گفت: مشکلی برای تامین معلم مورد نیاز در سطح مدارس این استان در سال تحصیلی جاری وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش مهاباد با بیان اینکه هیچ کلاس بدون معلمی در مهاباد وجود ندارد، گفت: کلاس های درس این شهرستان در سال تحصیلی جدید طوری ساماندهی شده که دورترین مدارس روستایی نیز دارای معلم است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: امسال نسبت به سال قبل یک درصد به تعداد نوآموز و دانش آموزان استان افزوده شده است. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز ...
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: امسال نسبت به سال قبل یک درصد به تعداد نوآموز و دانش آموزان استان افزوده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۲    
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه معوقات فرهنگیان تا نیمه مهرماه پرداخت می شود گفت: در آغاز سال تحصیلی جدید در سطح استان کلاس بدون معلم نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر گفت: در روز اول مهر هیچ کلاس بدون معلمی در ملایر نخواهیم داشت.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: با وجود اینکه آموزش و پرورش استان بوشهر با کمبود 630 آموزگار روبرو است اما با تلاش و برنامه ریزی های انجام شده هیچ کلاسی در اول مهرماه امسال بدون معلم نخواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - دانش آموزان شهرستان گناوه درسال تحصیلی جدید بدون کمبود معلم روانه کلاس های درس می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به افزایش 20 هزارنفری جمعیت دانش آموزان البرزی، گفت: کلاس بدون معلم در سال تحصیلی جدید نداریم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۰:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش شوش گفت: در این شهرستان و در سال تحصیلی پیش رو، 75 کلاس ابتدایی بدون معلم هستند. عبد الامیر خنیفر در گفت وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: تنها معضل آموزش و پرورش شهرستان شوش در آستانه سال تحصیلی جدید، کمبود نیروی انسانی در مقطع ابتدایی است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۰۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه وزارت آموزش و پرورش گفت: در سال تحصیلی 99-98 کلاس بدون معلم نداریم و 3600 نفر سرباز معلم برای جبران کمبودها به چرخه آموزش اضافه شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۳    
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 همدان با بیان اینکه امیدواریم طبق برنامه ریزی ها در سال تحصیلی آینده کلاس بدون معلم نداشته باشیم گفت: کمبود نیروی انسانی موجود با استفاده از ظرفیت انتقالی ها، ورودی دانشگاه فرهنگیان و نیروهای پیش دبستانی کددار قابل ترمیم است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۸:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: توسعه متوازن رشته ها و هدایت تحصیلی موجب تعادل بخشی به نیازهای جامعه خواهد شد.
پانا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۲۳:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سرپرست وزارت آموزش و پرورش در نهصد و ششمین جلسه شورای عالی اظهار کرد: علیرغم بازنشسته شدن60 هزار فرهنگی تنها 20 هزار دانشجو معلم فارغ التحصیل می شوند لذا برای تامین 40 هزار نیروی انسانی مورد نیاز 12 روش پیش بینی شده است و اول مهر کلاس بدون معلم نخواهیم داشت. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۶:۴۰    
فولادوند:عملیات پروژه مهر در میدان مدرسه درحال رخ دادن است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، پیش ازظهر امروز ، اعضای ستاد پروژه مهر اداره کل شهر تهران و اعضای کمیته های تخصصی منطقه 4با حضور فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران ...
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ابهر از افتتاح دو مدرسه 12 کلاسه در هفته دولت خبر داد و گفت: یکی از مدارس در اختیار دوره دوم متوسطه و مدرسه دیگر در اختیار دوره ابتدایی قرار می گیرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: برای مهرماه قول داده ایم که کلاس بدون معلم نداشته باشیم، یک دانش آموز بدون کتاب نباشد و پایان مدارس خشتی و برچیده شدن 24هزار کلاس درس نفتی را جشن خواهیم گرفت.
پانا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از تمهیدات اول مهر در مدارس خبرداد. حجت الاسلام علی ذوعلم در برنامه پرسشگر شبکه آموزش گفت: باید بین چالش های وزیر، چالش های وزارت و چالش های تعلیم و تربیت تفاوت قائل باشیم. از چالش سوم زودتر به جواب می رسیم ...
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۲:۲۶   + ۳۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: اول مهر جشن پایان مدارس خشتی و گلی به جز سیستان و دوم را خواهیم داشت و همچنین در کل ایران یک کلاس بدون معلم باقی نخواهد ماند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: با توجه به برنامه ریزی در ساماندهی معلمان و نیروی انسانی، در سال تحصیلی جدید در این استان هیچ کلاس درسی بدون معلم نخواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت:در سطح کشور هیچ کلاس بدون معلم وجود ندارد اما در رابطه با معلم رسمی آموزش دیده که تازه بخواهیم به کار بگیریم کمبود داریم و این کمبود در مهرماه سال 98 نیز وجود خواهد داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بابیان اینکه تا اسفندماه سال جاری 3 هزار و 400 نفر از سیستم خارج شده اند، گفت: بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی از بابت خروج نیروی انسانی در سال جاری یک شاخص بالایی داشتیم اما تا به امروز کلاسی بدون معلم نمانده است.
پانا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۶    
تهران (پانا) - سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش راهکارهای چندگانه آموزش و پرورش برای جبران کمبود نیروی انسانی در دوره متوسطه را تشریح کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۲۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به بازنشستگی سه هزار و 400 نفر از فرهنگیان استان در سال جاری، گفت: با این حال هیچ کلاس درسی در استان در سال تحصیلی جدید بدون معلم نبود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش ملایر گفت: با دادن اضافه کار به همکاران شاغل و بازنشسته و استفاده از خرید خدمات آموزشی کلاسی بدون معلم نداریم.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سابق آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: علی رغم کمبود نیرو در آموزش و پرورش کشور و همچنین خراسان جنوبی، در سال جاری یکی از سیاست های آموزش و پرورش آن بوده که هیچ کلاسی بدون معلم دراستان نماند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه هنوز درباره تعطیلاتزمستانی به جمع بندی مشخص نرسیده ایم، گفت: در مهر امسال هیچ کلاسی در کشوری بدون معلم نمانده است.
صبا ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش می گوید: اگر می خواهیم سند تحول نظام آموزش و پرورش اجرایی شود باید اداره مدارس در اختیار معلمان قرار بگیرد.
خلیج فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: کلاس درس بدون معلم در استان بوشهر نخواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: 754 هزار و 425 دانش آموز در 9 هزار مدرسه در استان سرکلاس درس رفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۵    
حکیم زاده گفت: فردا یک میلیون و 436 هزار کلاس اولی در 63 هزار مدرسه سال تحصیلی را آغاز می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کرج-ایرنا- معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: به رغم برخی محدودیت ها، در سال تحصیلی 98-97 تمام کلاس های مقطع تحصیلی ابتدایی در سراسر کشور آموزگار دارند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش وپرورش اظهار کرد: با تلاش همکاران در اول مهر امسال، کلاس بدون معلم نخواهیم داشت.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۵    
نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس از شروع فصل مدرسه ها با 260 کلاس بدون معلم در حوزه انتخابیه خود اطلاع داد.
موج   ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم شوشتر گفت: سال تحصیلی امسال را شهر شوشتر با 206 کلاس بدون معلم شروع کرد. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر و گتوند در نطق میان دستور امروز صحن علنی مجلس گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: خوشبختانه مدرسه ای با بخاری چکه ای که بسیار خطرآفرین است، وجود ندارد ولی بخاری های استاندارد نفتی، گازی و تابشی در مدارس استان داریم.
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۰۹:۰۳    
همگان می دانند که شتابزدگی آفت مدیریت یک شهر، استان و کشور است و باعث ایجاد بحران خواهد شد و تمام معادلات را بر هم خواهد زد.
ایسنا   ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اعلام اینکه امسال کلاس بدون معلم در مقطع ابتدایی نداریم، عنوان کرد: نهایت تلاش را داشتیم تا از مسیرهای مختلف نیروی انسانی را تامین کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش استان گفت: برای اول مهر کلاس بدون معلم در استان وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۵/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، ولی الله فرج اللهی عصر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بناب از تحویل 42 کلاس درس جدید از اول مهرماه امسال به آموزش و پرورش این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: برای احداث این کلاس ها 45 میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی هزینه شده است. ...
دانا   ۱۳۹۵/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامیان گفت: سال تحصیلی جدید در این شهرستان با 52 کلاس بدون معلم و 9 کلاس فاقد فضای آموزشی آغاز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۳    
رئیس آموزش وپرورش آبادان گفت: دو سال پیش رتبه قبولی دانش آموزان شهرستان آبادان در امتحانات نهایی در استان 27 بود که این رتبه امسال با 40 درصد رشد به 18 رسید.
ایسنا   ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: امسال در روز سوم مهرماه که زنگ مدارس نواخته می شود، کلاس بدون معلمی نخواهیم داشت. به گزارش ایسا منطقه آذربایجان غربی فریدون سیدمصطفوی در جلسه هم اندیشی معاونان آموزش ابتدایی و متوسطه آذربایجان غربی در ارومیه افزود ...