دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۳:۴۹Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خطوط مرزی»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مقاومت اسلامی لبنان گروهی از نظامیان اسرائیلی را که در یک خانه در مجاورت خطوط مرزی لبنان متمرکز بودند، هدف حمله قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا گفت: مناطق مرزی خصوصاً در استان حساس کردستان که دشمنان همواره چشم طمع به این خطه دارند، می تواند آبستن حوادث و اتفاقات باشد که هوشیاری بالا می طلبد و بحمدالله این ضرورت کاملا مدنظر است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - تایوان مدعی ازسرگیری فعالیت نظامی دوباره چین در اطراف این جزیره با عبور 9 هواپیما برفراز خطوط مرزی تایوان و کشتی های جنگی در تنگه تایوان، پس از پایان اجلاس همکاری اقتصادی آسیا-اقیانوسیه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد یک پهپاد اسرائیلی متخاصم را با موشک زمین به هوا در مجاورت خطوط مرزی لبنان سرنگون کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان در پاسخ به حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، یک تانک اسرائیلی را مجاورت خطوط مرزی لبنان منهدم کرد و تعدادی از پایگاه های اسرائیلی را هدف حمله راکتی و پهپادی قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۵:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد گروهی از نظامیان صهیونیست و یک پادگان ارتش رژیم صهیونیستی را در خطوط مرزی لبنان با استفاده از تسلیحات مناسب و راکت های هدایت شونده مورد حمله قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۸:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد، بعدازظهر امروز (جمعه)، طی 3 حمله نظامیان و مواضع ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داده است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۶:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در ستادکل فراجا با سردار احمدرضا رادان دیدار و از زحمات و خدمت رسانی مداوم و بی منت پرسنل خدوم فراجا تشکر و قدردانی کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۲۳:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
یک وبگاه انگلیسی روز سه شنبه گزارش کرد که ارتش چین در راستای تقویت خطوط مرزی با تایوان شمار نامشخصی خودروهای زرهی را در سواحل خود نزدیک یک جزیره تایوان مستقر کرده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۰۹:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان، بعدازظهر (شنبه)، یک پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی را در خطوط مرزی لبنان منهدم کرد.منابع خبری با انتشار تصاویری از حمله شدید مقاومت اسلامی لبنان به پایگاه جل العلام در خطوط مرزی لبنان و انهدام آن خبر دادند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۴:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان یک پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی را در خطوط مرزی لبنان منهدم و در عین حال یک بالن جاسوسی این رژیم را سرنگون کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۰۰:۱۴    
همزمان با شکل گیری اغتشاشات در سال گذشته گروهک های تجزیه طلب در خطوط مرزی ایران و عراق به نقش آفرینی علیه امنیت ملی کشور اقدام کردند و حالا پاسخ به آن ها کوچ اجباری از مرز و خلع سلاح است.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان، بعدازظهر امروز (جمعه)، اعلام کرد رزمندگان این جنبش در حمله ای موفقیت آمیز یک موضع نظامی رژیم صهیونیستی را در خطوط مرزی لبنان هدف قرار داده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان تصاویری از لحظه حمله دقیق موشکی به یک پادگان صهیونیستی در خطوط مرزی با لبنان منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۲۲:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
یک شبکه لبنانی خبر داد به دنبال حمله مقاومت اسلامی لبنان به یک پایگاه صهیونیستی تعدادی از این نظامیان به هلاکت رسیده اند و چند تن دیگر مجروح شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان اعلام کرد در حمله رزمندگان مقاومت به یک پایگاه صهیونیستی در خطوط مرزی با لبنان تعدادی از نظامیان صهیونیست کشته و مجروح شده اند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۹:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، مقاومت اسلامی لبنان، شامگاه امروز (جمعه)، از حمله به 3 موضع نظامی رژیم صهیونیستی در خطوط مرزی با لبنان خبر داد. حزب الله لبنان اعلام کرد رزمندگان این جنبش موضع نظامی العاصی و هرمون را با موشک های هدایت شونده و با استفاده از تسلیحات مناسب هدف حمله قرار داده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان 3 موضع نظامی رژیم صهیونیستی را در خطوط مرزی با لبنان هدف قرار داد که موشک ها دقیقا با اهداف برخورد کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان تصاویری از لحظه حمله دقیق موشکی به یک مقر ارتش رژیم صهیونیستی منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۲۰:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند به دنبال حمله جنبش حزب الله لبنان به مواضع رژیم صهیونیستی در خطوط مرزی با لبنان 3 نظامی صهیونیست به هلاکت رسیده اند و تعدادی دیگر مجروح شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
مواضع رژیم صهیونیستی در چند نقطه باز هم در خطوط مرزی با لبنان هدف حملات موشکی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
تجهیزات جاسوسی و تصویربرداری ارتش رژیم صهیونیستی که روز یکشنبه هفته جاری، در خطوط مرزی با لبنان هدف قرار گرفته بود، بار دیگر امروز بخش دیگری از این تجهیزات از کار انداخته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۱    
در دیدار رؤسای نهادهای امنیتی تاجیکستان و قرقیزستان بر اهمیت و اجرای بی قید و شرط پروتکل شماره 44 مربوط به تعیین خطوط مرزی تأکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
حزب الله لبنان تصاویری را منتشر کرد که نشان می دهد رزمندگان مقاومت دوربین های پایشی ارتش رژیم صهیونیستی را در خطوط مرزی لبنان از کار انداخته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان تصاویری از لحظه حمله به یگان زرهی ارتش رژیم صهیونیستی در مجاورت خطوط مرزی لبنان و فلسطین اشغالی منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان تصاویری از لحظه حمله به یگان زرهی ارتش رژیم صهیونیستی در مجاورت خطوط مرزی لبنان و فلسطین اشغالی منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
حزب الله بعد از حمله موفق راکتی به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در مجاورت خطوط مرزی لبنان، موفق شد پرچم خود را در یکی از این مواضع به اهتزاز درآورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
حزب الله بعد از حمله موفق راکتی به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در مجاورت خطوط مرزی لبنان، موفق شد پرچم خود را در یکی از این مواضع به اهتزاز درآورد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی از شلیک یک موشک ضدزره در خطوط مرزی لبنان و فلسطین اشغالی و جراحت دست کم 5 صهیونیست خبر دادند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: جنبش حزب الله لبنان اعلام کرد 3 موضع رژیم صهیونیستی را در منطقه مزارع شبعای اشغالی هدف حمله قرار داده است. رویترز ، صبح امروز (یکشنبه)، خبر داد مواضع نظامی رژیم صهیونیستی در مجاورت خطوط مرزی با لبنان هدف حمله قرار گرفته است. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فاش نیوز - جنبش حزب الله لبنان اعلام کرد 3 موضع رژیم صهیونیستی را در منطقه مزارع شبعای اشغالی هدف حمله قرار داده است. به گزارش خبرگزاری فارس، خبرگزاری رویترز ، صبح امروز (یکشنبه)، خبر داد مواضع نظامی رژیم صهیونیستی در مجاورت خطوط مرزی با لبنان هدف حمله قرار گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان اعلام کرد 3 موضع رژیم صهیونیستی را در منطقه مزارع شبعای اشغالی هدف حمله قرار داده است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از وبگاه خبری بغداد الیوم، ترکی العتیبی از سران کمیته هماهنگی شیعیان موسوم به الاطار التنسیقی (چارچوب هماهنگی) امروز شنبه از پاکسازی خطوط مرزی میان عراق و جمهوری اسلامی ایران از لوث وجود مقرهای تروریست های کرد تجزیه طلب خبر داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ارتش بحرین که هفته گذشته از کشته شدن 3 نظامی این کشور در خطوط مرزی یمن و عربستان سعودی خبر داده بود، اعلام کرد چهارمین نظامی این کشور نیز براثر جراحات وارده کشته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
یک منبع در وزارت کشور عراق در گفت وگو با رسانه های منطقه گفت نیروهای این کشور مخالفان ایران را از مرزهای مشترک با ایران دور کرده اند و خطوط مرزی هم اکنون تحت کنترل نیروهای عراقی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
یک شبکه سعودی مدعی شد فرایند انتقال اردوگاه های تروریست های تجزیه طلب از خطوط مرزی ایران به عمق خاک عراق پایان یافته و نیروهای عراقی در مرزها مستقر شده اند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اصل 78 قانون اساسی ایران هرگونه تغییر در خطوط مرزی را ممنوع کرده است و هیچ مقامی مجاز نیست بر سر تمامیت ارضی کشور مذاکره کند. هر کشوری که از درخواست بی اساس امارات متحده عربی برای مذاکره بر سر موضوع جزایر حمایت می کند بی ثمر روابط خود را با ایران مخدوش می سازد!
وزارت های دفاع ارمنستان و جمهوری آذربایجان مدعی نقض آتش بس از سوی طرف مقابل در خطوط مرزی شدند. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از فارس، ادعاهای ارمنستان و جمهوری آذربایجان در خصوص نقض آتش بس ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
وزارت های دفاع ارمنستان و جمهوری آذربایجان مدعی نقض آتش بس از سوی طرف مقابل در خطوط مرزی شدند.
به دنبال انتشار گزارش هایی از تهاجم بامدادی جنگنده های آمریکایی ضد مواضع سپاه قدس در منطقه مرزی بوکمال عراق، منابع میدانی با تکذیب آن، شیطنت رسانه های معاند را در جهت عملیات روانی دانستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو ارشد ائتلاف پارلمانی الفتح عراق، ناآرامی ها در کشورهای عربی منطقه غرب آسیا را ثمره حضور آمریکا دانست و هشدار داد که واشنگتن به دنبال بستن خطوط مرزی عراق و سوریه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۲    
اعلام آمادگی تاجیکستان برای همکاری با نهادهای ایران در حادثه تروریستی شاهچراغ، کمک به افغانستان محور رایزنی مقامات ازبکستان و انگلستان و تهیه پیش نویس نهایی خطوط مرزی قزاقستان و روسیه؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در صد و سی و یکمین نشست کمیسیون مشترک مرزی قزاقستان و روسیه، پیش نویس اسناد نهایی تعیین خطوط تهیه شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی در صورت نیاز به موضوع کشیدن دیوار مرزی در زابل ورود می کند.
خمام نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۲۲:۲۷    
مسوولان استانداری و دفتر تقسیمات کشوری موظف اند ضمن شفاف سازی مساله، خطوط مرزی خمام را به این شهرستان ابلاغ نمایند؛ درغیراینصورت مطرح شدن ادعاهایی درخصوص سایر روستاهای مرزی دور از تصور و انتظار نمی باشد!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجهٔ کویت در دیدار با همتای عراقی خود درباره حل مشکلات مرزی و ترسیم خطوط گفتگو کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
محمد سالاری عضو جبهه اصلاحات در توییتر خود نوشت: طالبان به حقابه، کویت به میدان گازی، امارات به جزایر سه گانه، آذربایجان به خطوط مرزی و عراق به دلارهای گازی طمع دارند، چین نفت مان را غارت می کند و با مکر روسیه درگیر جنگ اوکراین می شویم، ولی سیاست خارجی مان را متفاوت از گذشته و عزتمندانه می دانیم ...