سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۲۲:۳۳Oct 2020 27

جدیدترین‌های «مدیریت پروژه»

کوروش باقری مدیر دفتر مدیریت پروژه شرکت مس با بیان این که تهیه گزارش های پیشرفت کلیه طرح های توسعه در دست اقدام شرکت مس از مهمترین وظایف دفتر مدیریت پروژه به عنوان زیرمجموعه امور توسعه و اکتشافات است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۶    
یک کارشناس اقتصادی با اشاره بر اینکه تصمیمات اخیر دولت و مجلس برای کاهش ناکارآمدی های اقتصادی، نتایج اسفباری به دنبال خواهد داشت، گفت: نباید با تصمیمات احساسی و غیر کارشناسی حکمرانی اقتصادی کشور را دچار مشکل کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: 516 پروژه در سامانه جامع مدیریت پروژه های عمرانی "شهاب تدکار"، در خوزستان ثبت شده است.
سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به منظور خرید سامانه مدیریت پروژه طرح های عمرانی اقدام به برگزاری مناقصه کرده است. که شرح و جزئیات آگهی مناقصه در زیر درج شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه تا پایان سال 5 سایت موبایل در تهران به تکنولوژی نسل پنجم ارتباطات تجهیز می شود، گفت: برای کاربست های 5G کارگروه مدیریت پروژه راه اندازی شد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
صادق فرامرزی که بیش از یک سال مدیر عامل شرکت فرابوم بود، امروز با حکم حجت الله صیدی به سمت مدیر عاملی هلدینگ فناوری اطلاعات بانک صادرات منصوب شد. فرامرزی متولد 1353 و دانش آموخته دانشگاه صنایع و معادن ایران در رشته مدیریت استراتژیک است ...
سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به منظور خرید سامانه مدیریت پروژه طرح های عمرانی اقدام به برگزاری مناقصه کرده است. که شرح آگهی مناقصه در زیر درج شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
اراک- ایرنا- مدیرعامل شرکت واگن پارس گفت: بعد از گذشت سه سال و هفت ماه سند انتقال این شرکت از سازمان گسترش و نوسازی صنایع به مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران (مپنا) امضا شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸    
مقوله کیفیت در مجموعه سرمایه گذاری مسکن، جایگاه ویژه ای داشته و جهت دستیابی به ساخت وسازهای با درجه کیفی مطلوب در کنار سایر مؤلفه های مدیریت پروژه موفق از جمله زمان بندی، هزینه و پاسخ به نیاز مشتریان سازوکارهایی در قالب فرآیندها ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۰    
انجمن علمی معماری پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران، در برنامه زنده اینستاگرام، نشست معرفی گرایش مدیریت پروژه را برگزار می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به جزئیات این سامانه گفت: بر این اساس ساختار اطلاعاتی پروژه ها یکپارچه سازی و استانداردسازی شده و آگاه کردن مدیران از وضعیت عملکرد فیزیکی، زمانی و ریالی پروژه های مصوب در سطوح مختلف سازمانی ممکن خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
سامانه نظارت مکانیزه جامع مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان البرز با هدف تامین و پیاده سازی سیستم مدیریت پروژه با تمرکز بر نظارت مکانیزه نمودن فرآیندها و به شکل مکان محور راه اندازی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل آموزش های شهروندی شهرداری تهران همزمان با شروع بکار مدرسه مهارتی تهران ، اولین کارگاه آنلاین آموزشی را با عنوان "مدیریت پروژه به روش چابک" بری شهرداران مدارس و معاونین شان برگزار خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۰    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه یزد دوره آموزشی آنلاین مدیریت پروژه PMBOK را برگزار می کند.
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۲    
فرمانده جدید قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در سال 2014 موفق به کسب تندیس برنز جایزه بین المللی پروژه برتر در سطح مگاپروژه ها از انجمن بین المللی مدیریت پروژه (IPMA) شد.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گیت هاب، ابزار مدیریت پروژه های کدنویسی متعلق به مایکروسافت، اخیرا از قابلیتی رونمایی کرده که احتمالا به امنیت هرچه بیشتر نرم افزارهای موجود در آن منجر شود ...
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۵    
با تصویب دولت، مطالبات شرکت های متقاضی تولید و توسعه پویا انرژی نگین سبز خاورمیانه، فولمن و مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران (گروه مپنا) و ساختمانی سیمین سپاهان و ملی صنایع مس ایران از شرکت های دولتی تهاتر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۳۸ سایت دیگر  
با تصویب دولت، مطالبات شرکت های متقاضی تولید و توسعه پویا انرژی نگین سبز خاورمیانه، فولمن و مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران (گروه مپنا) و ساختمانی سیمین سپاهان و ملی صنایع مس ایران از شرکت های دولتی تهاتر شد.
20 پیمنت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۱۳    
موسسه مدیریت پروژه PMI بر پایه دانش روز ، اقدام به صدور گواهی نامه ای برای مدیران مجرب پروژه می نماید. برای این کار بایستی در آزمون آنلاین PMP شرکت کرده و به موفقیت دست یابید. تسط داشتن بر استاندارد مدیریت پروژه یکی از راه های کسب موفقیت در این آزمون می باشد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) با حضور اعضای مجمع، بازرس و حسابرس قانونی صورت برگزار شد که طی آن صورت های مالی ایمیدرو تصویب شده و رییس هیات عامل این سازمان از پیاده سازی سیستم مدیریت پروژه با هدف شفاف سازی و با همکاری دانشگاه امیرکبیر در آینده ...
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
خداداد غریب پور گفت: ایمیدرو به زودی با همکاری دانشگاه امیرکبیر، سیستم مدیریت پروژه را پیاده سازی می کند. وی تاکید کرد: هدف از این اقدام، شفاف سازی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: 2 واحد نیروگاهی مقیاس کوچک لور و تنگوان (اندیمشک یک و 2) از سوی شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران به بهره برداری رسید.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۱۶    
داشتن ابزاری برای مدیریت پروژه های موازی همیشه یکی از دغدغه های مهم مدیران شرکت ها بوده و حالا با همه گیری جهانی کرونا، این موضوع به یک ضرورت تبدیل شده ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
پروژه پالایش گاز بیدبلند خلیچ فارس که اخیرا از سوی نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران به عنوان پروژه برتر کشور معرفی شد، در میان چهار نامزد نهایی مگاپروژه بخش انرژی جایزه جهانی پروژه های بزرگ و مگاپروژه های 2020 قرار گرفت.
وب سایت چطور   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۷    
قبل از مزیت های مدیریت پروژه بهتر است بدانیم، مدیریت پروژه چابک چیست؟ یک رویکرد تکرار شونده برای مدیریت پروژه است که به شما امکان می دهد پروژه های بزرگ را به وظایف قابل کنترل تری تبدیل کنید که در تکرارها یا اسپرینت های کوتاه مدت حل می شوند ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۳۷    
در جهان موسسات مختلفی وجود دارند که گواهینامه های مختلفی در زمینه مدیریت پروژه صادر می کنند ولی بدون شک معتبرترین و شناخته ترین آنها موسسه مدیریت پروژه آمریکاست ...
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۳   + ۴۸ سایت دیگر  
طی احکام جداگانه ای از سوی فطانت مدیرعامل بانک آینده، آرش بابایی به سمت عضو هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا و مانی الهی به سمت رئیس اداره برنامه ریزی و کنترل پروژه در حوزه مرکز مدیریت پروژه ها و طرح ها بانک آینده منصوب شدند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک آینده، طی حکمی مانی الهی را به سمت رئیس اداره برنامه ریزی و کنترل پروژه در حوزه مرکز مدیریت پروژه ها و طرح ها، تعیین کرد.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۰    
عضو کمیسیون هم ارزی وزارت راه و شهرسازی گفت: پس از تکمیل مصوبات کمیسیون هم ارزی در رابطه با رشته های 7 گانه، چارت آموزشی رشته مدیریت پروژه به طور دقیق بررسی شده و سپس نسبت به اخذ تصمیم در رابطه با این رشته اقدام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون هم ارزی وزارت راه و شهرسازی گفت: پس از تکمیل مصوبات کمیسیون هم ارزی در رابطه با رشته های 7 گانه، چارت آموزشی رشته مدیریت پروژه به طور دقیق بررسی شده و سپس نسبت به اخذ تصمیم در رابطه با این رشته اقدام می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - محمد امین خدابخش : گروه مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران یا آن طور که به اختصار خوانده می شود گروه مپنا یکی از بزرگ ترین شرکت های مهندسی ایران است که بیشتر با انجام فعالیت هایی نظیر نیروگاه، توسعه زیرساخت های نیروگاهی، ساخت خطوط لوله نفت و گاز و فعالیت های مربوطه شناخته می شود ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۶:۳۲    
اردبیل- نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای توسعه استان باید در مدیریت پروژه های بزرگ در کنار نیروهای متخصص بومی از ظرفیت مهندسان نوپا و مبتدی نیز استفاده شود.
شارا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۰:۲۲    
مدیریت پروژه نمونه کارها در اصل در مشاغل بزرگ و مبتنی بر پروژه مورد استفاده قرار می گیرد. در عین حال، مدیریت پروژه نمونه کارها را می توان به عنوان یک کارکرد یکپارچه کسب و کار در نظر گرفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شعبانی گفت: رشته های کارشناسی ناپیوسته ایمنی صنعتی و محیط کار و کارشناسی ارشد صنایع گرایش مدیریت پروژه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرماهشهر راه اندازی شده است.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل برنامه ریزی، مدیریت پروژه، بودجه و آمار شرکت ملی پست در خصوص کسب رتبه سوم بلوغ و تعالی مدیریت پروژه گفت: بهره برداری از فرایندهای ارزیابی سامانه های مدیریت پروژه، به برنامه ریزی و توسعه متوازن بخش های مختلف مدیریتی کمک می کند ...
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۴    
رشته مدیریت پروژه در حالی از مجموعه رشته های نظام مهندسی حذف شده است که متولیان تصمیم گیری در این حوزه هیچ دلیل قانع کننده ای برای حذف آن ارائه نداده و بسیاری از فارغ التحصیلان این رشته را در فضای مبهم قرار داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رشته مدیریت پروژه در حالی از مجموعه رشته های نظام مهندسی حذف شده است که متولیان تصمیم گیری در این حوزه هیچ دلیل قانع کننده ای برای حذف آن ارائه نداده و بسیاری از فارغ التحصیلان این رشته را در فضای مبهم قرار داده اند.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب در جلسه مدیریت پروژه های محیط زیستی گفت: تا پایان سال جاری 100 میلیارد ریال صرف پروژه های زیست محیطی در مجتمع فولاد صنعت بناب می شود.
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش معدن نامه؛ سوابق کاری مهندس آقابابا در شرکت عبارتند از : کارشناس فرایند (مدیریت ارشد مهندسی کارخانه) ، کارشناس تحقیقات (مدیریت تحقیق و توسعه)، کارشناس فولاد سازی و نورد(مدیریت ارشد مهندسی کارخانه) ، کارشناس ارشد فولادسازی و نورد(مدیریت ارشد مهندسی کارخانه) ، مدیریت پروژه های تکمیلی توازن ...
شارا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
برای دستیابی به موفقیت شرکتها باید ارتباط PPM و فرهنگ سازمانی را نیز در نظر بگیرید. مدیریت پروژه نمونه کارها به رهبران سازمانی یک رویکرد استراتژیک برای مشارکت ذینفعان ارائه می دهد و همچنین اجازه می دهد تا اطلاعات در سراسر سازمان به واحدهای تجاری و تیم های پروژه توزیع شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۵:۰۹    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه یزد دوره آموزشی نرم افزار مدیریت پروژه MSP (مقدماتی تا پیشرفته) را به صورت آنلاین برگزار می کند.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به شیوع ویروس کرونا وضعیت دورکاری، مدیریت وظایف و پروژه های در حال جریان، در کسب وکار اهمیت بسیاری پیدا کرده و مدیران باید با دقت بیشتری فرایندها را کنترل کنند. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۰:۴۶    
شفقنا- کتاب آیین سروری تألیف طوفان جعفری معمار و شهرساز و دانش آموخته دکترای مدیریت پروژه و ساخت منتشر شد. او در طول دو دهه فعالیت حرفه ای به عنوان طراح، ناظر، سرپرست کارگاه و مدیر در پروژه های مختلف ساختمانی و شهری ایفای نقش و با شرکت های مختلف مهندس مشاور، پیمانکاری ...
زومیت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۰۰    
میزیتو، محصولی دانش بنیان متشکل از مجموعه ای کاربردی از سرویس های مختلف است که مدیریت پروژه را برای شما آسان می کند.
شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سامانه مدیریت پروژه شرکت ملی نفت ایران که با هدف پایش، کنترل عملکرد و مدیریت بهینه و یکپارچه پروژه های طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت و همین طور همه پروژه ها و پورتفولیوی این شرکت و شرکت های تابع طراحی و بهره برداری شده است، با حضور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران رونمایی شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
در مراسم نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس به عنوان پروژه برتر ایران معرفی شد
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۷:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
با معرفی برگزیدگان نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه، شرکت مدیریت توسعه پتروشیمی، مجری پروژه بزرگ SRU ایلام به عنوان برترین و تنها برگزیده این بخش در بین شرکت های بزرگ کشور در مدیریت پروژه انتخاب و معرفی شد.
گذار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در مراسم نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران، شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس به عنوان پروژه برتر ایران معرفی شد. به گزارش عصرایران، ابر پروژه بیدبلند خلیج فارس به عنوان بزرگ ترین طرح گازی خاورمیانه و غرب آسیا در گستره سه استان خوزستان ...
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در مراسم نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران گفت: پروژه احداث کارخانجات اسید که ازسوی انجمن مدیریت پروژه منتخب گواهی تعهد به تعالی شد، پروژه ای اقتصادی و زیست محیطی است.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با معرفی برگزیدگان نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه، شرکت مدیریت توسعه پتروشیمی، مجری پروژه بزرگ SRU ایلام به عنوان برترین و تنها برگزیده این بخش در بین شرکت های بزرگ کشور در مدیریت پروژه انتخاب و معرفی شد. ...