چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۰:۳۵Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هنجارشکنان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به انتشار اخبار نادرست از سوی برخی از سلبریتی ها گفت: نتیجه این اقدامات و این تهییج ها مستقیماً آسیب به جان و مال مردم بوده و نباید دستگاه قضا به راحتی از خطای جدی این افراد موثر بگذرد و باید این اقدامات آنها مورد رسیدگی قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی پایتخت حمایت مردم از پلیس را دلگرمی در راستای افزایش انگیزه مأموران سخت کوش و جان برکف پلیس دانست و گفت: مردم دست در دست حافظان امنیت اجازه عرض اندام به هنجارشکنان را نمی دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه دانشجو موذن جامعه است، گفت: امروز بدنه جامعه دانشجویی ما مومن و متعهد است و دیدیم که در این اتفاقات اخیر نیز جامعه دانشجویی به خوبی راه خود را شناخت و در همان دانشگاه شریف نیز که چندین هزار دانشجو دارد ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس دانشگاه تهران با تاکید بر این که باید دشمن شناسی درستی داشته باشیم، گفت: با تبعیت از رهبر معظم انقلاب که همواره ما را به مدارا با دانشجویان معترض دعوت کرده اند، این شیوه را ادامه می دهیم و با ارزیابی و بررسی اتفاقات گذشته در دانشگاه، مسببین هنجارشکنی را از مسیر قانونی پاسخگو می کنیم. ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۸:۲۱    
نماینده مردم سنقر و کلیایی با اشاره به ثبت طرحی برای ممنوع الخروج کردن دانشجویان هنجارشکن در مجلس گفت: ضرورتی درباره بیان چنین طرح های در مجلس وجود ندارد چراکه دستگاه قضا بدون اغماض برخورد های لازم را انجام می دهد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در واکنش به خبر ثبت طرحی برای ممنوع الخروج کردن دانشجویان هنجارشکن در مجلس گفت: اینگونه طرح ها فضا را به سمت دوقطبی شدن جامعه سوق می دهد و نه نتها فضا را آرام تر نکرده که بدتر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از اجرای طرح برخورد با خودروهای هنجارشکن خبر داد و گفت: طی 24 ساعت گذشته 10 دستگاه وسیله نقلیه متخلف توقیف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۴   + ۹۷ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان مجلس و کارشناسان طرحی را تدوین کرده اند که برای هنجارشکنی دانشجویان در دانشگاه ها و ایجاد آشوب و بلوا در دانشگاه، مجازات هایی در نظرگرفته شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدی اصل گفت: مردم با شهدا میثاق بسته اند که از خون آنها دفاع خواهند کرد و همیشه در میدان عمل انزجار خود را از اقدامات هنجارشکنان نشان داده اند و همه در پست سر انقلاب ایستاده اند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان گفت: در راستای مطالبات مردمی و پاکسازی مناطق آلوده و برخورد با هنجارشکنان جامعه، با هدف پیشگیری از سرقت و کاهش جرائم، اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان تاکستان قرار گرفت.
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
شیراز، شاهد یکی از حماسی ترین گردهمایی های مردمی شد. شاهد بی قراری پیر و جوان، زن و مرد در پی تابوتی روان. با شعار اتمام حجت شیرازی ها. اتمام حجت با هنجارشکنان و...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-رئیس کل دادگستری استان ایلام گفت: دستگاه قضایی به طور قاطع با هنجارشکنان در ایلام برخورد می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: مسوولان بدانند صبر انقلابی مردم و مماشات با تعدی کنندگان به قرآن، مسجد، اموال عمومی و امنیت و آرامش جامعه حدی دارد و باید این وضعیت با ورود جدی دستگاه قضا، نیروی انتظامی، بسیج محلات و دستگاه های امنیتی جمع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۹:۱۵    
مردم کهگیلویه و بویراحمد ناآرامی های اخیر در کشور توسط برخی هنجارشکنان را محکوم کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
سردار رضایی با بیان این مطلب که پلیس در راستای برقراری امنیت مردم و کسب و کار ها با هیچ کسی مماشات نمی کند، گفت: پلیس بر خود وظیفه و تکلیف می داند که با کسانی که هنجار ها را زیر پا بگذارند برخورد قاطع کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۴۰ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی کل کشور با بیان این مطلب که پلیس در راستای برقراری امنیت مردم و کسب و کار ها با هیچ کسی مماشات نمی کند گفت: پلیس بر خود وظیفه و تکلیف می داند که با کسانی که هنجار ها را زیر پا بگذارند برخورد قاطع کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی کل کشور با بیان این مطلب که پلیس در راستای برقراری امنیت مردم و کسب و کار ها با هیچ کسی مماشات نمی کند گفت: پلیس بر خود وظیفه و تکلیف می داند که با کسانی که هنجار ها را زیر پا بگذارند برخورد قاطع کند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/پیکر مطهر امام جمعه سابق یاسوج با حضور گسترده آحاد مردم و مسئولین در شهر یاسوج تشییع شد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۹   + ۳۷ سایت دیگر  
حد حجاب کجاست؟ دین حد حجاب را چه تعیین کرده است؟ آیا چادر است؟ اگر چادر است چه نوع چادری؟ آیا مانتو است؟ اگر مانتوست چه مانتویی؟ مقنعه است یا روسری توری؟ اگر روسری توری است، به چه شکلی باید باشد؟ ببینید هنوز ما و مردم هم واقعا نمی دانیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۶:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه ارومیه با اشاره به اهمیت دین اسلام به کتاب و کتاب خوانی، تاکید کرد: دین اسلام به علم اندوزی بهای ویژه ای داده که باید در نظام اسلامی نیز سرمشق مسئولان امر قرار گیرد، متاسفانه احساس بر این است که کتاب خوانی در جامعه کم رنگ شده که در این بین خانواده ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی تاکید کرد؛خباثت دشمنان و مفسدان، هنجارشکنان را جسور نکند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۵:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
نماینده مردم بابل در مجلس با تاکید بر لزوم برخورد قاطعانه با هنجارشکنان فرهنگی، گفت: نباید از اجرای قانون عفاف و حجاب که 17 سال است خاک می خورد، عقب نشینی کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی از ادامه اغتشاشات توسط هنجارشکنان انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی،در توئیتی خطاب به رئیس قوه قضائیه از انتشار شایعات و جعلیات توسط برخی چهره ها انتقاد کرد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
موسوی با اشاره به اقدام هنجارشکنانه در گلزار شهدای اراک گفت: با توجه به اهمیت موضوع و درک دغدغه تمامی خانواده های ارزشی و ولایت مدار شهر اراک، دستور لازم جهت شناسایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کمپین مخاطبان فارس من با موضوع حمایت از گشت ارشاد در برخورد با هنجارشکنان سی و یک هزار امضاء را به خود اختصاص داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – نماینده مردم طالقان، نظرآباد، ساوجبلاغ و چهارباغ استان البرز در مجلس شورای اسلامی با محکوم نمودن و انزجار از آشوب ها و اغتشاشات اخیر گفت: هنجارشکنان با مدیریت ایادی استکبار باید به اشد مجازات محکوم شوند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۸:۱۴    
حوزه/ بی اعتمادی به حاکمیت اثر دیگری از تعلل در برخورد با فتنه گران است. وقتی جوانان پرشور برای دفع فتنه در میدان حاضر می شوند، اما برخورد مناسب با هنجارشکنان را از سوی دستگاه های مربوطه مشاهده نمی کنند؛ به وعده های حاکمیت مبنی بر حساسیت نسبت به خطوط قرمز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۲:۴۵    
مردم ولایتمدار شهر رشت با حضور پرشور خود در مراسم تشییع پیکر پاک شهید بسیجی حمزه علینژاد بار دیگر با امام راحل، رهبر معظم انقلاب، شهدا و به ویژه شهدای مدافع امنیت تجدید بیعت کرده و انزجار خود را از استکبار و مزدوران آنها اعلام و خواستار برخورد با هنجارشکنان و اغتشاشگرانی شدند که امنیت را از جامعه ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۹:۳۰   + ۷۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم در گزارشی به بررسی وقایع امروز در دانشگاه آزاد تهران شمال پرداخته است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که رسانه های معاند و دشمنان، دل به آشوب روز شنبه در اراک خوش کرده بودند، اراک شب آرامی را گذراند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۰    
قصرشیرین - ایرنا- مرزنشینان قصرشیرین پس از اقامه نمازجمعه با برپایی راهپیمایی اعتراض آمیز جنایت تروریستی در حرم احمد ابن موسی (ع) شاهچراغ که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از هم وطنانمان شد را محکوم کرده و خواستار برخورد با هنجارشکنان و اغتشاشگرانی که در قصرشیرین اموال عمومی را تخریب کردند، شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان-تشکل های دانشجویی دانشگاه اصفهان با صدور بیانیه مشترک ضمن محکوم کردن حرمت شکنی،قانون گریزی و سلب آرامش دانشگاه و دانشجویان، خواهان برخورد سخت و جدی مسئولان دانشگاه با هنجارشکنان شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۸:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
آرمان ملی نوشت : عضو حزب موتلفه اسلامی گفت : مطالبات اصلی و آرمانی زنان را در جامعه ما مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی به خوبی پاسخ گفته است و در مجلس نیز سال گذشته در قالب مصوبه ای راجع به تکریم بانوان و ارتقای جایگاه خانواده و اصلاح جمعیت تکمیل کرده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سه تشکل دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان طی نامه ای از رییس دانشگاه خواستار برخورد با بی حرمتی و هنجارشکنی در محیط آموزشی دانشگاه شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۹:۰۵    
اجتماع بانوان فاطمی قروه در راستای محکومیت هتک حرمت برخی از آشوبگران و هنجارشکنان به بهانه حجاب برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۵:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
جمعی از پزشکان مشهدی، با حضور و اجتماع پرشور در سازمان نظام پزشکی مشهد، اقدام ساختار شکنانه جمعی از اعضای این سازمان را محکوم کرده و خواستار برخورد هنجارشکنان شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۴:۴۳    
اجتماع بانوان فاطمی قروه در راستای محکومیت هتک حرمت برخی از هنجارشکنان به بهانه حجاب برگزار شد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند نیز از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در بخش خزل این شهرستان خبر داد و بیان کرد: مأموران پاسگاه انتظامی بخش خزل با در نظر گرفتن اولویت های شاخص در حوزه انواع جرائم و آسیب های اجتماعی و با هدف افزایش سطح احساس امنیت عمومی و به منظور ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین فراجا در سفر به شیراز نظم و امنیت جامعه را خط قرمز پلیس اعلام کرد و گفت: نیرو های جان برکف انتظامی برای برقراری این 2 مهم در کشور، از هیچ کوششی دریغ نمی کنند و دشمنان بدانند جوسازی های آن ها لحظه ای پلیس را از مسیر اقتدار منحرف نمی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۲۲:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه هیچ وقت این ناهنجاری هایی که هنجارشکنان ایجاد می کنند برای پلیس قابل تحمل نیست، گفت: اعتراضاتی که منجر به آشوب، ناآرامی و خسارت مالی به مردم شود برای پلیس خط قرمز است و با آنان هیچ وقت مماشات و خویشتنداری نمی کنیم.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۲    
حوزه / طلاب مدرسه علمیه پارسیان با شعارهای انقلابی ضمن اعلام حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب، بر ضرورت برخورد با اغتشاشگران و هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه تأکید کردند.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس پیشنهاد داد: باید مثل دوربین های پلاک خوان ثبت تخلفات رانندگی، دوربین های چهره نگاری تخلفات مربوط به حجاب افراد را ثبت می کنند و کسانی که مرتکب تخلفاتی شده اند از حقوق اجتماعی در جا های دیگر محروم می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
شورای وحدت انقلاب اسلامی، اقدامات ساختارشکنانه و تعرض به مال و جان و نوامیس مردم را شدیداً محکوم کرد و رسیدگی قاطع و عادلانه به پرونده هنجارشکنان و آشوب طلبان را از مسئولان مطالبه کرد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس- ماموران یگان های ویژه انتظامی کشور هستندکه کارشان برخورد با هنجارشکنان و اغتشاشگران و تامین نظم و امنیت است. در این روزها که به واسطه ناآرامی های سازماندهی شده و تحرکات ترکیبی در خیابان ها و معابر حضور دارند صحنه های زیبایی از مردم یاری را به تصویر کشیده اند ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: زنان و دختران کرمانشاهی امروز در اجتماعی باشکوه اقدامات اخیر آشوبگران و هنجارشکنان در هتک حرمت به ساحت حجاب و قرآن را محکوم کردند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۲۲:۱۹    
10هزار استاد دانشگاه با صدور بیانیه ای ضمن تشکر از بصیرت ملت شریف ایران در محکوم سازی اقدامات هنجارشکنان در قالب حضور در نماز جمعه و شرکت در راهپیمایی های گسترده اول و سوم مهرماه ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه ماموستا شیخی با تاکید بر اینکه به هیچ وجه دست از اصول قرآنی برنمی داریم، گفت: شعاری که هنجارشکنان سر می دهند مورد پسند هیچ کسی نیست.